Info

Naam: Evans
Voornaam: Steve
Nationaliteit: Schotland
Geboortedatum: 30/10/1962

Ploegen

29/05/2007 08/04/2012 Crawley Town
09/04/2012 28/09/2015 Rotherham United
19/10/2015 31/05/2016 Leeds United
16/11/2016 27/02/2018 Mansfield Town
28/02/2018 27/01/2019 Peterborough United
21/05/2019 05/03/2021 Gillingham

Trainer

29/05/2007 08/04/2012 Crawley Town Trainer
09/04/2012 28/09/2015 Rotherham United Trainer
19/10/2015 31/05/2016 Leeds United Trainer
16/11/2016 27/02/2018 Mansfield Town Trainer
28/02/2018 27/01/2019 Peterborough United Trainer
21/05/2019 05/03/2021 Gillingham Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten