Word fan! 0

Info

Naam: Babić
Voornaam: Srdan
Nationaliteit: Servië
Geboortedatum: 22/04/1996
Positie: Verdediger

Ploegen

01/02/2014 08/07/2015 Vojvodina FK
08/07/2015 30/08/2016 Real Sociedad
31/08/2016 30/06/2017 Reus Deportiu
03/07/2018 01/07/2022 Rode Ster Belgrado
31/08/2020 30/06/2021 FC Famalicao
01/07/2022 30/06/2026 Almeria

Statistieken 2022 - 2023

Wedstrijden Wedstrijden 15
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 13
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 0
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 1216
Goals Goals 1
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 1