Info

Naam: Fejsa
Voornaam: Ljubomir
Nationaliteit: Servië
Geboortedatum: 14/08/1988
Positie: Middenvelder

Ploegen

03/08/2008 01/07/2011 Partizan Belgrado
01/07/2011 23/08/2013 Olympiakos Piraeus
24/08/2013 24/09/2020 SL Benfica
01/03/2015 30/06/2015 Benfica
29/01/2020 30/06/2020 Alaves
24/09/2020 30/06/2022 Al Ahli Jeddah

Statistieken 2019 - 2020

Wedstrijden Wedstrijden 18
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 16
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 10
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 1175
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 3