Info

Naam: Radunović
Voornaam: Boris
Nationaliteit: Servië
Geboortedatum: 26/05/1996
Positie: Doelman

Ploegen

01/01/2013 18/07/2015 Rad
18/07/2015 04/06/2020 Atalanta
16/07/2016 30/06/2017 Avellino
31/07/2018 30/06/2019 Cremonese
15/07/2019 30/06/2020 Hellas Verona

Statistieken 2018 - 2019

Wedstrijden Wedstrijden 13
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 13
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 0
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 1080
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 1