Info

Naam: Fuego Martínez
Voornaam: Javier
Nationaliteit: Spanje
Geboortedatum: 04/01/1984
Positie: Middenvelder

Ploegen

01/08/2001 01/06/2007 Sporting Gijon
01/08/2007 01/06/2008 Levante
01/08/2008 30/06/2010 Recreativo Huelva
01/07/2010 30/06/2013 Rayo Vallecano
01/07/2013 15/08/2016 Valencia CF
16/08/2016 30/01/2018 Espanyol Barcelona
30/01/2018 01/07/2019 Villarreal
01/07/2019 30/03/2020 Sporting Gijon

Statistieken 2019 - 2020

Wedstrijden Wedstrijden 24
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 21
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 7
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 1763
Goals Goals 0
Assists Assists 1
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 9