Word fan! 0

Info

Naam: García Plaza
Voornaam: Luis
Nationaliteit: Spanje
Geboortedatum: 01/12/1972

Trainer

01/07/2008 07/06/2011 Levante
10/06/2011 10/03/2014 Getafe
01/09/2014 31/03/2016 Bani Yas
08/06/2017 10/12/2018 Shaanxi Chanba
10/12/2018 29/01/2019 Villarreal
09/07/2019 12/11/2019 Shaanxi Chanba
17/12/2019 30/06/2020 Al Shabab
06/08/2020 30/06/2022 Real Mallorca