Info

Naam: Ruíz Torre
Voornaam: Víctor
Nationaliteit: Spanje
Geboortedatum: 25/01/1989
Positie: Verdediger

Ploegen

01/08/2009 27/01/2011 Espanyol Barcelona
27/01/2011 30/08/2011 Napoli
30/08/2011 01/07/2015 Valencia CF
08/08/2014 31/05/2015 Villarreal
01/07/2015 07/08/2019 Villarreal
07/08/2019 13/11/2019 Besiktas

Statistieken 2019 - 2020

Wedstrijden Wedstrijden 1
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 1
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 1
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 74
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 1