Info

Naam: Jílek
Voornaam: Václav
Nationaliteit: Tsjechië
Geboortedatum: 16/05/1976

Ploegen

Trainer

11/05/2011 31/05/2012 Sparta Praag
19/10/2015 31/05/2019 Sigma Olomouc
01/07/2019 ... Sparta Praag