Info

Naam: Maâloul
Voornaam: Nabil
Nationaliteit: Tunesië
Geboortedatum: 25/07/1962

Ploegen

28/12/2010 03/01/2012 ES Tunis
29/05/2012 03/01/2013 ES Tunis
15/02/2013 11/09/2013 Tunesië
20/01/2014 31/12/2014 El Jaish
01/01/2015 31/12/2015 Koeweit
27/04/2017 22/04/2021 Tunesië
28/04/2017 12/07/2018 Tunesië
13/07/2018 06/01/2019 Lekhwiya

Trainer

28/12/2010 03/01/2012 ES Tunis Trainer
29/05/2012 03/01/2013 ES Tunis Trainer
15/02/2013 11/09/2013 Tunesië Trainer
20/01/2014 31/12/2014 El Jaish Trainer
01/01/2015 31/12/2015 Koeweit Trainer
27/04/2017 22/04/2021 Tunesië Trainer
28/04/2017 12/07/2018 Tunesië Trainer
13/07/2018 06/01/2019 Lekhwiya Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten