Jorge Daniel Fossati Lurachi

Info

Naam: Fossati Lurachi
Voornaam: Jorge Daniel
Nationaliteit: Uruguay
Geboortedatum: 22/11/1952

Ploegen

Trainer

13/04/2004 31/12/2005 Uruguay Trainer
01/08/2007 23/09/2008 Qatar Trainer
14/12/2009 29/05/2010 Internacional Trainer
01/07/2010 24/12/2010 Al Shabab Trainer
18/01/2011 16/05/2012 Al Sadd Trainer
16/05/2012 21/02/2013 Cerro PorteƱo Trainer
30/07/2013 13/09/2013 Al Ain Trainer
27/01/2014 10/11/2014 PeƱarol Trainer
08/07/2015 25/09/2016 Al Rayyan Trainer
25/09/2016 28/01/2020 Qatar Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten