Word fan! 0

African Nations Cup Kwalificatie 2019/2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 6
 Finale (H)
09/10 15:00 South Sudan South Sudan 2-1 Seychelles Seychelles
09/10 15:00 Mauritius Mauritius 1-3 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe
09/10 18:00 Djibouti Djibouti 1-1 Gambia Gambia
09/10 18:00 Liberia Liberia 1-0 Chad Chad
 Finale (T)
13/10 14:00 Seychelles Seychelles 0-1 South Sudan South Sudan
13/10 15:00 Chad Chad P6-4 Liberia Liberia
13/10 18:00 Gambia Gambia P4-3 Djibouti Djibouti
13/10 18:00 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe 2-1 Mauritius Mauritius
 Speeldag 1
13/11 14:00 Malawi Malawi 1-0 South Sudan South Sudan
13/11 14:00 Central African Republic Central African Republic 2-0 Burundi Burundi
13/11 17:00 Nigeria Nigeria 2-1 Benin Benin
13/11 17:00 Sierra Leone Sierra Leone 1-1 Lesotho Lesotho
13/11 17:00 Namibië Namibië 2-1 Chad Chad
13/11 17:00 Kameroen Kameroen 0-0 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden
13/11 20:00 Burkina Faso Burkina Faso 0-0 Oeganda Oeganda
13/11 20:00 Angola Angola 1-3 Gambia Gambia
13/11 20:00 Soedan Soedan 4-0 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe
13/11 20:00 Senegal Senegal - Congo DR Congo DR
14/11 17:00 Togo Togo 0-1 Comoros Comoros
14/11 17:00 Mozambique Mozambique 2-0 Rwanda Rwanda
14/11 17:00 Egypte Egypte 1-1 Kenia Kenia
14/11 20:00 Mali Mali 2-2 Guinee Guinee
14/11 20:00 Ghana Ghana 2-0 Zuid-Afrika Zuid-Afrika
14/11 20:00 DR Congo DR Congo 0-0 Gabon Gabon
14/11 20:00 Algerije Algerije 5-0 Zambia Zambia
15/11 17:00 Tanzania Tanzania 2-1 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
15/11 17:00 Zimbabwe Zimbabwe 0-0 Botswana Botswana
15/11 20:00 Marokko Marokko 0-0 Mauritania Mauritania
15/11 20:00 Tunesië Tunesië 4-1 Libië Libië
16/11 14:00 Madagascar Madagascar 1-0 Ethiopia Ethiopia
16/11 20:00 Ivoorkust Ivoorkust 1-0 Niger Niger
 Speeldag 2
17/11 14:00 Benin Benin 1-0 Sierra Leone Sierra Leone
17/11 14:00 Chad Chad 0-2 Mali Mali
17/11 14:00 South Sudan South Sudan 1-2 Burkina Faso Burkina Faso
17/11 14:00 Zuid-Afrika Zuid-Afrika 1-0 Soedan Soedan
17/11 14:00 Oeganda Oeganda 2-0 Malawi Malawi
17/11 17:00 Lesotho Lesotho 2-4 Nigeria Nigeria
17/11 17:00 Guinee Guinee 2-0 Namibië Namibië
17/11 17:00 Rwanda Rwanda 0-1 Kameroen Kameroen
17/11 17:00 Congo DR Congo DR - Guinea-Bissau Guinea-Bissau
17/11 20:00 Gabon Gabon 2-1 Angola Angola
18/11 14:00 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe 0-1 Ghana Ghana
18/11 14:00 Comoros Comoros 0-0 Egypte Egypte
18/11 17:00 Gambia Gambia 2-2 DR Congo DR Congo
18/11 17:00 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden 2-2 Mozambique Mozambique
18/11 17:00 Kenia Kenia 1-1 Togo Togo
18/11 20:00 Botswana Botswana 0-1 Algerije Algerije
19/11 14:00 Ethiopia Ethiopia 2-1 Ivoorkust Ivoorkust
19/11 14:00 Burundi Burundi 0-3 Marokko Marokko
19/11 17:00 Mauritania Mauritania 2-0 Central African Republic Central African Republic
19/11 17:00 Niger Niger 2-6 Madagascar Madagascar
19/11 17:00 Zambia Zambia 1-2 Zimbabwe Zimbabwe
19/11 20:00 Equatorial Guinea Equatorial Guinea 0-1 Tunesië Tunesië
19/11 20:00 Libië Libië 2-1 Tanzania Tanzania
 Speeldag 3
11/11 17:00 Guinee Guinee 1-0 Chad Chad
11/11 17:00 Mauritania Mauritania 1-1 Burundi Burundi
11/11 17:00 Kenia Kenia 1-1 Comoros Comoros
11/11 17:00 Senegal Senegal 2-0 Guinea-Bissau Guinea-Bissau
11/11 20:00 Libië Libië 2-3 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
12/11 14:00 Oeganda Oeganda 1-0 South Sudan South Sudan
12/11 17:00 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden 0-0 Rwanda Rwanda
12/11 17:00 Kameroen Kameroen 4-1 Mozambique Mozambique
12/11 17:00 Ghana Ghana 2-0 Soedan Soedan
12/11 17:00 Ivoorkust Ivoorkust 2-1 Madagascar Madagascar
12/11 17:00 Zambia Zambia 2-1 Botswana Botswana
12/11 20:00 Burkina Faso Burkina Faso 3-1 Malawi Malawi
12/11 20:00 Gabon Gabon 2-1 Gambia Gambia
12/11 20:00 Algerije Algerije 3-1 Zimbabwe Zimbabwe
13/11 17:00 Niger Niger 1-0 Ethiopia Ethiopia
13/11 17:00 Nigeria Nigeria 4-4 Sierra Leone Sierra Leone
13/11 20:00 Mali Mali 1-0 Namibië Namibië
13/11 20:00 Zuid-Afrika Zuid-Afrika 2-0 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe
13/11 20:00 Marokko Marokko 4-1 Central African Republic Central African Republic
13/11 20:00 Tunesië Tunesië 1-0 Tanzania Tanzania
14/11 17:00 Benin Benin 1-0 Lesotho Lesotho
14/11 20:00 DR Congo DR Congo 0-0 Angola Angola
14/11 20:00 Egypte Egypte 1-0 Togo Togo
 Speeldag 4
15/11 14:00 Burundi Burundi 3-1 Mauritania Mauritania
15/11 17:00 Chad Chad 1-1 Guinee Guinee
15/11 17:00 Comoros Comoros 2-1 Kenia Kenia
15/11 17:00 Guinea-Bissau Guinea-Bissau 0-1 Senegal Senegal
15/11 20:00 Equatorial Guinea Equatorial Guinea 1-0 Libië Libië
16/11 14:00 Malawi Malawi 0-0 Burkina Faso Burkina Faso
16/11 14:00 South Sudan South Sudan 1-0 Oeganda Oeganda
16/11 14:00 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe 2-4 Zuid-Afrika Zuid-Afrika
16/11 14:00 Zimbabwe Zimbabwe 2-2 Algerije Algerije
16/11 17:00 Gambia Gambia 2-1 Gabon Gabon
16/11 17:00 Mozambique Mozambique 0-2 Kameroen Kameroen
16/11 17:00 Botswana Botswana 1-0 Zambia Zambia
17/11 14:00 Ethiopia Ethiopia 3-0 Niger Niger
17/11 14:00 Lesotho Lesotho 0-0 Benin Benin
17/11 14:00 Soedan Soedan 1-0 Ghana Ghana
17/11 14:00 Madagascar Madagascar 1-1 Ivoorkust Ivoorkust
17/11 14:00 Rwanda Rwanda 0-0 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden
17/11 17:00 Sierra Leone Sierra Leone 0-0 Nigeria Nigeria
17/11 17:00 Central African Republic Central African Republic 0-2 Marokko Marokko
17/11 17:00 Angola Angola 0-1 DR Congo DR Congo
17/11 17:00 Togo Togo 1-3 Egypte Egypte
17/11 20:00 Namibië Namibië 1-2 Mali Mali
17/11 20:00 Tanzania Tanzania 1-1 Tunesië Tunesië
 Speeldag 5
22/03 18:00 Niger Niger 0-3 Ivoorkust Ivoorkust
22/03 18:00 Lesotho Lesotho 0-0 Sierra Leone Sierra Leone
22/03 18:00 Benin Benin 0-1 Nigeria Nigeria
22/03 18:00 Oeganda Oeganda 0-0 Burkina Faso Burkina Faso
22/03 18:00 Chad Chad 0-3 Namibië Namibië
22/03 18:00 Zuid-Afrika Zuid-Afrika 1-1 Ghana Ghana
22/03 18:00 Burundi Burundi 2-2 Central African Republic Central African Republic
22/03 18:00 Mauritania Mauritania 0-0 Marokko Marokko
22/03 18:00 Gabon Gabon 3-0 DR Congo DR Congo
22/03 18:00 Comoros Comoros 0-0 Togo Togo
22/03 18:00 Gambia Gambia 1-0 Angola Angola
22/03 18:00 Ethiopia Ethiopia 4-0 Madagascar Madagascar
22/03 18:00 Rwanda Rwanda 1-0 Mozambique Mozambique
22/03 18:00 Kenia Kenia 1-1 Egypte Egypte
22/03 18:00 Botswana Botswana 0-1 Zimbabwe Zimbabwe
24/03 14:00 South Sudan South Sudan 0-1 Malawi Malawi
24/03 14:00 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe 0-2 Soedan Soedan
24/03 17:00 Guinee Guinee 1-0 Mali Mali
25/03 20:00 Equatorial Guinea Equatorial Guinea 1-0 Tanzania Tanzania
25/03 20:00 Zambia Zambia 3-3 Algerije Algerije
25/03 20:00 Libië Libië 2-5 Tunesië Tunesië
26/03 17:00 Congo DR Congo DR ...-... Senegal Senegal
26/03 17:00 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden 3-1 Kameroen Kameroen
 Speeldag 6
28/03 15:00 Tunesië Tunesië 2-1 Equatorial Guinea Equatorial Guinea
29/03 15:00 Malawi Malawi 1-0 Oeganda Oeganda
29/03 21:00 Algerije Algerije 5-0 Botswana Botswana
30/03 18:00 Ivoorkust Ivoorkust 3-1 Ethiopia Ethiopia
30/03 18:00 Nigeria Nigeria 3-0 Lesotho Lesotho
30/03 18:00 Namibië Namibië 2-1 Guinee Guinee
30/03 18:00 Mali Mali 0-0 Chad Chad
30/03 18:00 Burkina Faso Burkina Faso 1-0 South Sudan South Sudan
30/03 18:00 Soedan Soedan 2-0 Zuid-Afrika Zuid-Afrika
30/03 18:00 Ghana Ghana 3-1 São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe
30/03 18:00 Central African Republic Central African Republic 0-1 Mauritania Mauritania
30/03 18:00 Guinea-Bissau Guinea-Bissau ...-... Congo DR Congo DR
30/03 18:00 Egypte Egypte 4-0 Comoros Comoros
30/03 18:00 Angola Angola 2-0 Gabon Gabon
30/03 18:00 DR Congo DR Congo 1-0 Gambia Gambia
30/03 18:00 Marokko Marokko 1-0 Burundi Burundi
30/03 18:00 Madagascar Madagascar 0-0 Niger Niger
30/03 18:00 Togo Togo 1-2 Kenia Kenia
30/03 18:00 Zimbabwe Zimbabwe 0-2 Zambia Zambia
30/03 18:00 Tanzania Tanzania 1-0 Libië Libië
30/03 21:00 Kameroen Kameroen 0-0 Rwanda Rwanda
30/03 21:00 Mozambique Mozambique 0-1 Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden
15/06 18:00 Sierra Leone Sierra Leone 1-0 Benin Benin

Download kalender African Nations Cup Kwalificatie

Download alle wedstrijden van African Nations Cup Kwalificatie naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Groep A G P
1. Guinee Guinee 6 11
2. Mali Mali 6 11
3. Namibië Namibië 6 9
4. Chad Chad 6 2
 Groep B G P
1. Burkina Faso Burkina Faso 6 12
2. Malawi Malawi 6 10
3. Oeganda Oeganda 6 8
4. South Sudan South Sudan 6 3
 Groep C G P
1. Ghana Ghana 6 13
2. Soedan Soedan 6 12
3. Zuid-Afrika Zuid-Afrika 6 10
4. São Tomé e Príncipe São Tomé e Príncipe 6 0
 Groep D G P
1. Gambia Gambia 6 10
2. Gabon Gabon 6 10
3. DR Congo DR Congo 6 9
4. Angola Angola 6 4
 Groep E G P
1. Marokko Marokko 6 14
2. Mauritania Mauritania 6 9
3. Burundi Burundi 6 5
4. Central African Republic Central African Republic 6 4
 Groep F G P
1. Kameroen Kameroen 6 11
2. Kaapverdische Eilanden Kaapverdische Eilanden 6 10
3. Rwanda Rwanda 6 6
4. Mozambique Mozambique 6 4
 Groep G G P
1. Egypte Egypte 6 12
2. Comoros Comoros 6 9
3. Kenia Kenia 6 7
4. Togo Togo 6 2
 Groep H G P
1. Algerije Algerije 6 14
2. Zimbabwe Zimbabwe 6 8
3. Zambia Zambia 6 7
4. Botswana Botswana 6 4
 Groep I G P
1. Senegal Senegal 2 6
2. Congo DR Congo DR 0 0
3. Guinea-Bissau Guinea-Bissau 2 0
 Groep J G P
1. Tunesië Tunesië 6 16
2. Equatorial Guinea Equatorial Guinea 6 9
3. Tanzania Tanzania 6 7
4. Libië Libië 6 3
 Groep K G P
1. Ivoorkust Ivoorkust 6 13
2. Ethiopia Ethiopia 6 9
3. Madagascar Madagascar 6 8
4. Niger Niger 6 4
 Groep L G P
1. Nigeria Nigeria 6 14
2. Benin Benin 6 7
3. Sierra Leone Sierra Leone 6 7
4. Lesotho Lesotho 6 3