Word fan! 10
Primera Division - Speeldag 6 (2024)
Speeldag 6 | ||||
---|---|---|---|---|
21/07 22:00 | San Lorenzo | ...-... | Atletico Huracan | |
21/07 22:00 | Central Córdoba | ...-... | Platense (ARG) | |
21/07 22:00 | Velez Sarsfield | ...-... | Talleres De Remedios De Escalada | |
21/07 22:00 | Defensa Y Justicia | ...-... | Boca Juniors | |
21/07 22:00 | Banfield | ...-... | Atlético Tucumán | |
21/07 22:00 | Instituto | ...-... | Independiente | |
21/07 22:00 | Barracas Central | ...-... | Newell's Old Boys | |
21/07 22:00 | Independiente Rivadavia | ...-... | Gimnasia La Plata | |
21/07 22:00 | Estudiantes | ...-... | Unión De Santa Fe | |
21/07 22:00 | Rosario Central | ...-... | Sarmiento | |
21/07 22:00 | Racing Club | ...-... | Godoy Cruz | |
21/07 22:00 | River Plate | ...-... | Lanús | |
21/07 22:00 | Belgrano | ...-... | Deportivo Riestra | |
21/07 22:00 | Argentinos Jrs | ...-... | Tigre |
Download kalender Primera Division
Download alle wedstrijden van Primera Division naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | River Plate | 0 | 0 |
2. | Atlético Tucumán | 0 | 0 |
3. | Defensa Y Justicia | 0 | 0 |
4. | Instituto | 0 | 0 |
5. | Belgrano | 0 | 0 |
6. | Newell's Old Boys | 0 | 0 |
7. | Deportivo Riestra | 0 | 0 |
8. | Independiente Rivadavia | 0 | 0 |
9. | Boca Juniors | 0 | 0 |
10. | Talleres De Remedios De Escalada | 0 | 0 |
11. | Argentinos Jrs | 0 | 0 |
12. | Atletico Huracan | 0 | 0 |
13. | Tigre | 0 | 0 |
14. | Estudiantes | 0 | 0 |
15. | Platense (ARG) | 0 | 0 |
16. | Unión De Santa Fe | 0 | 0 |
17. | Barracas Central | 0 | 0 |
18. | Sarmiento | 0 | 0 |
19. | Rosario Central | 0 | 0 |
20. | Godoy Cruz | 0 | 0 |
21. | Gimnasia La Plata | 0 | 0 |
22. | Independiente | 0 | 0 |
23. | San Lorenzo | 0 | 0 |
24. | Racing Club | 0 | 0 |
25. | Banfield | 0 | 0 |
26. | Lanús | 0 | 0 |
27. | Central Córdoba | 0 | 0 |
28. | Velez Sarsfield | 0 | 0 |