Word fan! 2

Primera Division 2021 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 25
 Speeldag 1
17/07 00:00 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Boca Juniors Boca Juniors
17/07 02:15 Sarmiento Sarmiento ...-... Estudiantes Estudiantes
17/07 18:30 Aldosivi Aldosivi ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
17/07 20:45 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 3-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
17/07 20:45 Lanús Lanús ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
17/07 23:00 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
18/07 01:15 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 0-0 Racing Club Racing Club
18/07 18:30 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
18/07 20:45 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... San Lorenzo San Lorenzo
18/07 23:00 River Plate River Plate ...-... Colón Colón
19/07 01:15 Independiente Independiente ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
19/07 23:00 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Banfield Banfield
20/07 01:15 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Rosario Central Rosario Central
 Speeldag 2
24/07 00:00 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
24/07 02:15 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Aldosivi Aldosivi
24/07 18:30 Colón Colón ...-... Lanús Lanús
24/07 20:45 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Central Córdoba Central Córdoba
24/07 23:00 Racing Club Racing Club 0-0 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
25/07 01:15 Banfield Banfield ...-... Boca Juniors Boca Juniors
25/07 18:30 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
25/07 18:30 Patronato De Paraná Patronato De Paraná ...-... Sarmiento Sarmiento
25/07 20:45 Rosario Central Rosario Central ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
25/07 23:00 River Plate River Plate ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
26/07 01:15 Estudiantes Estudiantes ...-... Independiente Independiente
26/07 23:00 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-0 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
27/07 01:15 Argentinos Jrs Argentinos Jrs ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
 Speeldag 3
27/07 21:30 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Colón Colón
27/07 23:45 Aldosivi Aldosivi 0-2 Racing Club Racing Club
28/07 02:00 Boca Juniors Boca Juniors ...-... San Lorenzo San Lorenzo
28/07 19:15 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Banfield Banfield
28/07 19:15 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
28/07 21:30 Sarmiento Sarmiento ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
28/07 21:30 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
28/07 23:45 Independiente Independiente ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
29/07 02:00 Lanús Lanús ...-... River Plate River Plate
29/07 19:15 Central Córdoba Central Córdoba 2-1 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
29/07 21:30 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
29/07 23:45 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Rosario Central Rosario Central
30/07 02:00 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Estudiantes Estudiantes
 Speeldag 4
31/07 18:30 Colón Colón ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
31/07 20:45 Lanús Lanús ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
31/07 23:00 Racing Club Racing Club 1-0 Sarmiento Sarmiento
01/08 01:15 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Independiente Independiente
01/08 18:30 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
01/08 20:45 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 0-0 Boca Juniors Boca Juniors
01/08 23:00 River Plate River Plate ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
02/08 01:15 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Banfield Banfield
02/08 21:45 Patronato De Paraná Patronato De Paraná ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
02/08 21:45 Argentinos Jrs Argentinos Jrs ...-... Central Córdoba Central Córdoba
03/08 00:00 Rosario Central Rosario Central ...-... Aldosivi Aldosivi
03/08 00:00 Estudiantes Estudiantes ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
03/08 02:15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
 Speeldag 5
07/08 00:00 Sarmiento Sarmiento ...-... Rosario Central Rosario Central
07/08 02:15 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
07/08 18:30 Banfield Banfield 0-1 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
07/08 20:45 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... San Lorenzo San Lorenzo
07/08 23:00 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Lanús Lanús
08/08 01:15 Godoy Cruz Godoy Cruz 2-1 River Plate River Plate
08/08 18:30 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 1-0 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
08/08 20:45 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 0-1 Colón Colón
08/08 23:00 Boca Juniors Boca Juniors 1-1 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
09/08 01:15 Independiente Independiente 1-0 Racing Club Racing Club
09/08 23:00 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
09/08 23:00 Aldosivi Aldosivi ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
10/08 01:15 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Estudiantes Estudiantes
 Speeldag 6
14/08 00:00 Colón Colón ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
14/08 02:15 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
14/08 18:30 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Aldosivi Aldosivi
14/08 20:45 Argentinos Jrs Argentinos Jrs ...-... Banfield Banfield
14/08 23:00 River Plate River Plate ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
15/08 01:15 Rosario Central Rosario Central ...-... Independiente Independiente
15/08 18:30 Patronato De Paraná Patronato De Paraná ...-... Central Córdoba Central Córdoba
15/08 20:45 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
15/08 23:00 Estudiantes Estudiantes ...-... Boca Juniors Boca Juniors
16/08 01:15 Racing Club Racing Club 2-0 Newell's Old Boys Newell's Old Boys
16/08 23:00 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-0 San Lorenzo San Lorenzo
17/08 01:15 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Sarmiento Sarmiento
17/08 02:45 Lanús Lanús ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
 Speeldag 7
20/08 21:45 Aldosivi Aldosivi ...-... Colón Colón
21/08 00:00 Banfield Banfield ...-... Estudiantes Estudiantes
21/08 00:00 Sarmiento Sarmiento ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
21/08 02:15 Independiente Independiente ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
21/08 18:00 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
21/08 18:30 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
21/08 20:45 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Lanús Lanús
21/08 23:00 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 0-3 Racing Club Racing Club
22/08 01:15 Boca Juniors Boca Juniors ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
22/08 18:30 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 1-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
22/08 20:45 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Rosario Central Rosario Central
22/08 23:00 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
23/08 01:15 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... River Plate River Plate
 Speeldag 8
24/08 19:15 Patronato De Paraná Patronato De Paraná ...-... Banfield Banfield
24/08 21:30 Colón Colón ...-... Sarmiento Sarmiento
24/08 23:45 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Independiente Independiente
25/08 02:00 Racing Club Racing Club 0-0 Central Córdoba Central Córdoba
25/08 19:15 Rosario Central Rosario Central ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
25/08 21:30 Lanús Lanús ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
25/08 21:30 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
25/08 23:45 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
26/08 02:00 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Boca Juniors Boca Juniors
26/08 19:15 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
26/08 21:30 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 1-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
26/08 23:45 Estudiantes Estudiantes ...-... San Lorenzo San Lorenzo
27/08 02:00 River Plate River Plate ...-... Aldosivi Aldosivi
 Speeldag 9
28/08 20:45 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
28/08 23:00 Banfield Banfield ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
29/08 01:15 Independiente Independiente ...-... Colón Colón
29/08 18:30 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
29/08 20:45 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Rosario Central Rosario Central
29/08 20:45 Aldosivi Aldosivi ...-... Lanús Lanús
29/08 23:00 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
30/08 01:15 Boca Juniors Boca Juniors 0-0 Racing Club Racing Club
30/08 19:30 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
30/08 19:30 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
30/08 21:45 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
31/08 00:00 Sarmiento Sarmiento ...-... River Plate River Plate
31/08 02:15 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-0 Estudiantes Estudiantes
 Speeldag 10
04/09 00:00 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Central Córdoba Central Córdoba
04/09 02:15 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Aldosivi Aldosivi
04/09 18:30 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
04/09 20:45 Lanús Lanús ...-... Sarmiento Sarmiento
04/09 20:45 Colón Colón ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
04/09 23:00 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... San Lorenzo San Lorenzo
05/09 01:15 Rosario Central Rosario Central ...-... Boca Juniors Boca Juniors
05/09 18:30 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
05/09 18:30 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 0-0 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
06/09 00:00 Racing Club Racing Club 0-0 Banfield Banfield
06/09 02:15 River Plate River Plate ...-... Independiente Independiente
06/09 23:00 Estudiantes Estudiantes ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
07/09 01:15 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
 Speeldag 11
13/09 19:15 Sarmiento Sarmiento ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
13/09 19:15 Aldosivi Aldosivi ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
13/09 21:30 Independiente Independiente ...-... Lanús Lanús
13/09 23:45 San Lorenzo San Lorenzo 1-1 Racing Club Racing Club
14/09 02:00 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
14/09 19:15 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-1 Platense (ARG) Platense (ARG)
14/09 21:30 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Colón Colón
14/09 23:45 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
15/09 02:00 Boca Juniors Boca Juniors ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
15/09 19:15 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Estudiantes Estudiantes
15/09 21:30 Argentinos Jrs Argentinos Jrs ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
15/09 23:45 Banfield Banfield ...-... Rosario Central Rosario Central
16/09 02:00 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... River Plate River Plate
 Speeldag 12
18/09 18:30 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Sarmiento Sarmiento
18/09 20:45 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Aldosivi Aldosivi
18/09 23:00 Racing Club Racing Club 1-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
19/09 01:15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... Boca Juniors Boca Juniors
19/09 18:30 Patronato De Paraná Patronato De Paraná ...-... Estudiantes Estudiantes
19/09 20:45 Colón Colón ...-... Central Córdoba Central Córdoba
19/09 20:45 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
19/09 23:00 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Independiente Independiente
20/09 01:15 River Plate River Plate ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
20/09 18:30 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
20/09 20:45 Lanús Lanús ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
20/09 23:00 Rosario Central Rosario Central ...-... San Lorenzo San Lorenzo
21/09 01:15 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Banfield Banfield
 Speeldag 13
25/09 00:00 Sarmiento Sarmiento ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
25/09 02:15 Estudiantes Estudiantes ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
25/09 18:30 Aldosivi Aldosivi ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
25/09 20:45 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 4-1 Rosario Central Rosario Central
25/09 20:45 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Lanús Lanús
25/09 23:00 Banfield Banfield ...-... Atlético Tucumán Atlético Tucumán
26/09 01:15 Central Córdoba Central Córdoba ...-... River Plate River Plate
26/09 18:30 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
26/09 20:45 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
26/09 23:00 Independiente Independiente ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
27/09 01:15 Boca Juniors Boca Juniors ...-... Colón Colón
27/09 23:00 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 2-0 Racing Club Racing Club
28/09 01:15 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
 Speeldag 14
02/10 00:00 Aldosivi Aldosivi ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
02/10 02:15 Lanús Lanús ...-... Central Córdoba Central Córdoba
02/10 18:30 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
02/10 18:30 Platense (ARG) Platense (ARG) ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
02/10 20:45 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
02/10 23:00 Atlético Tucumán Atlético Tucumán ...-... San Lorenzo San Lorenzo
03/10 01:15 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Independiente Independiente
03/10 18:30 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Sarmiento Sarmiento
03/10 18:30 Rosario Central Rosario Central ...-... Argentinos Jrs Argentinos Jrs
03/10 22:00 River Plate River Plate ...-... Boca Juniors Boca Juniors
04/10 01:15 Racing Club Racing Club 1-1 Estudiantes Estudiantes
04/10 23:00 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 3-0 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
05/10 01:15 Colón Colón ...-... Banfield Banfield
 Speeldag 15
08/10 19:30 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe ...-... Platense (ARG) Platense (ARG)
08/10 21:45 Central Córdoba Central Córdoba ...-... Atletico Huracan Atletico Huracan
09/10 00:00 Estudiantes Estudiantes ...-... Rosario Central Rosario Central
09/10 02:15 Newell's Old Boys Newell's Old Boys ...-... Velez Sarsfield Velez Sarsfield
09/10 18:30 Argentinos Jrs Argentinos Jrs ...-... Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
09/10 18:30 Sarmiento Sarmiento ...-... Aldosivi Aldosivi
09/10 20:45 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 1-2 Racing Club Racing Club
09/10 23:00 Banfield Banfield ...-... River Plate River Plate
10/10 01:15 Boca Juniors Boca Juniors ...-... Lanús Lanús
11/10 19:30 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi ...-... Godoy Cruz Godoy Cruz
11/10 21:45 San Lorenzo San Lorenzo ...-... Colón Colón
12/10 00:00 Independiente Independiente ...-... Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
12/10 02:15 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-0 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
 Speeldag 16
15/10 19:30 Godoy Cruz Godoy Cruz ...-... Central Córdoba Central Córdoba
15/10 21:45 Rosario Central Rosario Central ...-... Patronato De Paraná Patronato De Paraná
16/10 00:00 Racing Club Racing Club 0-1 Platense (ARG) Platense (ARG)
16/10 02:15 Velez Sarsfield Velez Sarsfield ...-... Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
16/10 02:15 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia ...-... Estudiantes Estudiantes
16/10 18:30 Sarmiento Sarmiento ...-... Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
16/10 20:45 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata ...-... Newell's Old Boys Newell's Old Boys
16/10 23:00 Lanús Lanús ...-... Banfield Banfield
17/10 01:15 Atletico Huracan Atletico Huracan ...-... Boca Juniors Boca Juniors
17/10 20:45 Colón Colón 1-0 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
17/10 20:45 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 4-3 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
17/10 23:00 Aldosivi Aldosivi 1-0 Independiente Independiente
18/10 01:15 River Plate River Plate 3-1 San Lorenzo San Lorenzo
 Speeldag 17
19/10 19:30 Platense (ARG) Platense (ARG) 1-1 Rosario Central Rosario Central
19/10 21:45 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 1-1 Racing Club Racing Club
20/10 00:00 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 3-3 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
20/10 02:15 Central Córdoba Central Córdoba 1-2 Velez Sarsfield Velez Sarsfield
20/10 19:30 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 0-1 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
20/10 21:45 San Lorenzo San Lorenzo 1-3 Lanús Lanús
21/10 00:00 Estudiantes Estudiantes 1-1 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
21/10 00:00 Banfield Banfield 1-4 Atletico Huracan Atletico Huracan
21/10 02:15 Boca Juniors Boca Juniors 2-1 Godoy Cruz Godoy Cruz
21/10 19:30 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 3-1 Colón Colón
21/10 21:45 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 0-0 Aldosivi Aldosivi
22/10 00:00 Independiente Independiente 1-1 Sarmiento Sarmiento
22/10 02:15 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 0-2 River Plate River Plate
 Speeldag 18
23/10 20:45 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 2-2 Central Córdoba Central Córdoba
23/10 23:00 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 2-1 Platense (ARG) Platense (ARG)
24/10 01:15 Rosario Central Rosario Central 2-1 Racing Club Racing Club
24/10 20:45 Godoy Cruz Godoy Cruz 2-1 Banfield Banfield
24/10 20:45 Colón Colón 2-1 Estudiantes Estudiantes
24/10 23:00 Atletico Huracan Atletico Huracan 2-1 San Lorenzo San Lorenzo
25/10 01:15 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 2-0 Boca Juniors Boca Juniors
25/10 19:30 Sarmiento Sarmiento 2-1 Newell's Old Boys Newell's Old Boys
25/10 19:30 Aldosivi Aldosivi 2-1 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
25/10 21:45 Lanús Lanús 3-3 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
25/10 21:45 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 2-2 Patronato De Paraná Patronato De Paraná
26/10 00:00 River Plate River Plate 3-0 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
26/10 02:15 Independiente Independiente 1-0 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
 Speeldag 19
30/10 00:00 Racing Club Racing Club 1-2 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
30/10 02:15 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 0-1 Lanús Lanús
30/10 20:45 Platense (ARG) Platense (ARG) 4-1 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
30/10 20:45 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 1-0 Sarmiento Sarmiento
30/10 23:00 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 1-0 Atletico Huracan Atletico Huracan
30/10 23:00 Banfield Banfield 2-1 Velez Sarsfield Velez Sarsfield
31/10 01:15 Boca Juniors Boca Juniors 0-1 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
31/10 19:45 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 3-1 Rosario Central Rosario Central
31/10 19:45 San Lorenzo San Lorenzo 1-0 Godoy Cruz Godoy Cruz
31/10 22:00 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 1-0 Independiente Independiente
01/11 00:15 Estudiantes Estudiantes 1-1 River Plate River Plate
01/11 23:00 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 2-0 Colón Colón
02/11 01:15 Central Córdoba Central Córdoba 0-0 Aldosivi Aldosivi
 Speeldag 20
05/11 23:00 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 3-0 Rosario Central Rosario Central
06/11 01:15 Lanús Lanús 1-1 Estudiantes Estudiantes
06/11 19:45 Godoy Cruz Godoy Cruz 0-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
06/11 19:45 Colón Colón 3-0 Platense (ARG) Platense (ARG)
06/11 22:00 Independiente Independiente 3-0 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
07/11 00:15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 0-2 Racing Club Racing Club
07/11 19:45 Sarmiento Sarmiento 1-3 Central Córdoba Central Córdoba
07/11 19:45 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 0-1 Banfield Banfield
07/11 22:00 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 2-1 San Lorenzo San Lorenzo
08/11 00:15 River Plate River Plate 5-0 Patronato De Paraná Patronato De Paraná
08/11 20:45 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 1-0 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
08/11 23:00 Atletico Huracan Atletico Huracan 1-1 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
09/11 01:15 Aldosivi Aldosivi 0-3 Boca Juniors Boca Juniors
 Speeldag 21
18/11 21:00 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 2-3 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
18/11 23:15 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 3-2 Lanús Lanús
19/11 01:30 Banfield Banfield 0-2 Aldosivi Aldosivi
19/11 21:00 Estudiantes Estudiantes 4-1 Atletico Huracan Atletico Huracan
19/11 23:15 San Lorenzo San Lorenzo 0-1 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
20/11 01:30 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 0-0 Godoy Cruz Godoy Cruz
20/11 01:30 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 1-1 Velez Sarsfield Velez Sarsfield
20/11 21:00 Rosario Central Rosario Central 3-1 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
20/11 23:15 Boca Juniors Boca Juniors 2-0 Sarmiento Sarmiento
21/11 01:30 Central Córdoba Central Córdoba 1-0 Independiente Independiente
21/11 21:00 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 3-1 Newell's Old Boys Newell's Old Boys
21/11 23:15 Racing Club Racing Club 1-2 Colón Colón
22/11 01:30 Platense (ARG) Platense (ARG) 0-1 River Plate River Plate
 Speeldag 22
23/11 21:00 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 5-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
23/11 21:00 Atletico Huracan Atletico Huracan 1-0 Patronato De Paraná Patronato De Paraná
23/11 23:15 Aldosivi Aldosivi 2-0 San Lorenzo San Lorenzo
24/11 01:30 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 2-0 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
24/11 01:30 Godoy Cruz Godoy Cruz 1-3 Estudiantes Estudiantes
24/11 21:00 Sarmiento Sarmiento 0-0 Banfield Banfield
24/11 21:00 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 1-0 Central Córdoba Central Córdoba
24/11 23:15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 0-4 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
25/11 01:30 Independiente Independiente 1-0 Boca Juniors Boca Juniors
25/11 21:00 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 0-1 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
25/11 23:15 Lanús Lanús 3-3 Platense (ARG) Platense (ARG)
25/11 23:15 Colón Colón 1-4 Rosario Central Rosario Central
26/11 01:30 River Plate River Plate 4-0 Racing Club Racing Club
 Speeldag 23
27/11 21:00 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 2-0 Aldosivi Aldosivi
27/11 23:15 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 0-3 Godoy Cruz Godoy Cruz
28/11 01:30 Estudiantes Estudiantes 1-0 Velez Sarsfield Velez Sarsfield
28/11 21:00 Rosario Central Rosario Central 2-2 River Plate River Plate
28/11 23:15 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 1-1 Colón Colón
28/11 23:15 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 3-0 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
29/11 21:00 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 3-0 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
29/11 23:15 Racing Club Racing Club 3-1 Lanús Lanús
30/11 01:30 Platense (ARG) Platense (ARG) 4-2 Atletico Huracan Atletico Huracan
30/11 01:30 Central Córdoba Central Córdoba 5-0 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
30/11 21:00 San Lorenzo San Lorenzo 1-0 Sarmiento Sarmiento
30/11 23:15 Boca Juniors Boca Juniors 0-0 Newell's Old Boys Newell's Old Boys
01/12 01:30 Banfield Banfield 4-1 Independiente Independiente
 Speeldag 24
03/12 23:15 Colón Colón 3-0 Atlético Tucumán Atlético Tucumán
03/12 23:15 Central Córdoba Central Córdoba 2-0 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe
04/12 01:30 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 0-0 Patronato De Paraná Patronato De Paraná
04/12 21:00 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 1-1 Boca Juniors Boca Juniors
04/12 23:15 Godoy Cruz Godoy Cruz 2-2 Platense (ARG) Platense (ARG)
04/12 23:15 Sarmiento Sarmiento 1-2 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada
05/12 01:30 Atletico Huracan Atletico Huracan 1-0 Racing Club Racing Club
05/12 01:30 Lanús Lanús 2-2 Rosario Central Rosario Central
05/12 21:00 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 4-4 Estudiantes Estudiantes
05/12 23:15 Independiente Independiente 1-1 San Lorenzo San Lorenzo
06/12 01:30 River Plate River Plate 2-3 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
06/12 23:15 Aldosivi Aldosivi 3-2 Argentinos Jrs Argentinos Jrs
07/12 01:30 Newell's Old Boys Newell's Old Boys 0-0 Banfield Banfield
 Speeldag 25
10/12 23:15 Platense (ARG) Platense (ARG) 3-2 Velez Sarsfield Velez Sarsfield
11/12 01:30 Estudiantes Estudiantes 2-3 Aldosivi Aldosivi
11/12 21:00 Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 3-0 Colón Colón
11/12 21:00 Rosario Central Rosario Central 1-4 Atletico Huracan Atletico Huracan
11/12 21:00 Racing Club Racing Club 2-1 Godoy Cruz Godoy Cruz
11/12 21:00 Patronato De Paraná Patronato De Paraná 0-0 Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
11/12 21:00 Argentinos Jrs Argentinos Jrs 2-0 Sarmiento Sarmiento
11/12 23:15 Atlético Tucumán Atlético Tucumán 1-1 River Plate River Plate
12/12 02:00 Boca Juniors Boca Juniors 8-1 Central Córdoba Central Córdoba
12/12 21:00 San Lorenzo San Lorenzo 3-2 Newell's Old Boys Newell's Old Boys
12/12 23:15 Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 2-1 Lanús Lanús
13/12 01:30 Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 1-2 Independiente Independiente
14/12 00:00 Banfield Banfield 0-0 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi

Download alle wedstrijden van Primera Division naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Talleres De Remedios De Escalada Talleres De Remedios De Escalada 25 46
2. Racing Club Racing Club 25 32
3. Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia 10 26
4. River Plate River Plate 11 21
5. Aldosivi Aldosivi 11 20
6. Colón Colón 11 19
7. Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata 11 19
8. Central Córdoba Central Córdoba 11 18
9. Independiente Independiente 11 17
10. Boca Juniors Boca Juniors 12 17
11. Atletico Huracan Atletico Huracan 9 16
12. Velez Sarsfield Velez Sarsfield 11 15
13. Platense (ARG) Platense (ARG) 11 15
14. Argentinos Jrs Argentinos Jrs 13 15
15. Newell's Old Boys Newell's Old Boys 11 15
16. Estudiantes Estudiantes 11 14
17. Unión De Santa Fe Unión De Santa Fe 10 13
18. Banfield Banfield 11 13
19. Rosario Central Rosario Central 10 12
20. Godoy Cruz Godoy Cruz 10 11
21. San Lorenzo San Lorenzo 12 11
22. Patronato De Paraná Patronato De Paraná 11 11
23. Lanús Lanús 9 10
24. Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 11 8
25. Atlético Tucumán Atlético Tucumán 12 6
26. Sarmiento Sarmiento 10 5