Word fan! 207

2e amateurliga A 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 2-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
04/09 19:30 Ninove Ninove 1-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
04/09 19:30 SK Ronse SK Ronse 1-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
04/09 20:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 1-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
04/09 20:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
05/09 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
05/09 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 3-2 Racing Club Gent Racing Club Gent
05/09 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-1 FC Gullegem FC Gullegem
 Speeldag 2
11/09 19:30 FC Gullegem FC Gullegem 1-3 Ninove Ninove
11/09 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 2-4 Zwevezele Zwevezele
11/09 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-0 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
12/09 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
12/09 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 SK Ronse SK Ronse
12/09 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 2-2 Dikkelvenne Dikkelvenne
12/09 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-4 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
12/09 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 3-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
 Speeldag 3
18/09 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 4-2 Toekomst Menen Toekomst Menen
18/09 19:30 Ninove Ninove 2-0 Racing Club Gent Racing Club Gent
18/09 19:30 SK Ronse SK Ronse 4-3 KVK Westhoek KVK Westhoek
18/09 20:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-1 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
19/09 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 3-2 FC Gullegem FC Gullegem
19/09 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
19/09 15:00 Zwevezele Zwevezele 2-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
19/09 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
 Speeldag 4
25/09 19:30 Sp. Petegem Sp. Petegem 1-1 Ninove Ninove
25/09 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 3-1 SK Ronse SK Ronse
25/09 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 1-1 Dikkelvenne Dikkelvenne
25/09 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 3-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
26/09 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-4 Zwevezele Zwevezele
26/09 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-2 KVV Zelzate KVV Zelzate
26/09 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 2-1 RFC Wetteren RFC Wetteren
26/09 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 1-0 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
 Speeldag 5
02/10 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 2-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
02/10 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-1 Racing Club Gent Racing Club Gent
02/10 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 2-4 Sp. Petegem Sp. Petegem
02/10 19:30 Ninove Ninove 1-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
02/10 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
02/10 20:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-0 FC Gullegem FC Gullegem
03/10 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-0 SK Ronse SK Ronse
03/10 15:00 Zwevezele Zwevezele 8-0 KVK Westhoek KVK Westhoek
 Speeldag 6
09/10 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
09/10 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 Zwevezele Zwevezele
09/10 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-2 RFC Wetteren RFC Wetteren
10/10 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 6-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
10/10 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 1-4 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
10/10 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-3 Ninove Ninove
10/10 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
10/10 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 0-5 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
 Speeldag 7
16/10 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-2 Olsa Brakel Olsa Brakel
16/10 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 1-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
16/10 19:30 Ninove Ninove 3-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
16/10 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-2 Racing Club Gent Racing Club Gent
17/10 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 0-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
17/10 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 1-2 FC Gullegem FC Gullegem
17/10 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-0 SK Ronse SK Ronse
17/10 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-4 Sp. Petegem Sp. Petegem
 Speeldag 8
23/10 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-3 Zwevezele Zwevezele
23/10 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-1 Ninove Ninove
23/10 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-3 Dikkelvenne Dikkelvenne
23/10 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 3-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
24/10 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 RFC Wetteren RFC Wetteren
24/10 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-3 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
24/10 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-0 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
24/10 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
 Speeldag 9
30/10 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 4-2 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
30/10 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 4-2 SK Ronse SK Ronse
30/10 19:30 Ninove Ninove 6-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
30/10 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
31/10 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-2 Zwevezele Zwevezele
31/10 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 3-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
31/10 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-5 KVK Westhoek KVK Westhoek
31/10 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-0 Racing Club Gent Racing Club Gent
 Speeldag 10
07/11 14:30 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
07/11 14:30 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-3 FC Gullegem FC Gullegem
07/11 14:30 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-1 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
07/11 14:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
07/11 14:30 SK Ronse SK Ronse 2-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
07/11 14:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 3-2 RFC Wetteren RFC Wetteren
07/11 14:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
07/11 14:30 Zwevezele Zwevezele 1-2 Ninove Ninove
 Speeldag 11
14/11 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 0-3 Ninove Ninove
14/11 15:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-2 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
14/11 15:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-6 Sp. Petegem Sp. Petegem
14/11 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 0-0 Zwevezele Zwevezele
14/11 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 0-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
14/11 15:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-0 KVV Zelzate KVV Zelzate
14/11 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 3-1 SK Ronse SK Ronse
14/11 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 3-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
 Speeldag 12
20/11 19:30 Ninove Ninove 1-1 Dikkelvenne Dikkelvenne
20/11 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
20/11 19:30 Sp. Petegem Sp. Petegem 3-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
21/11 14:30 Zwevezele Zwevezele 2-1 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
21/11 14:30 KVV Zelzate KVV Zelzate 3-1 RFC Wetteren RFC Wetteren
21/11 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-0 FC Gullegem FC Gullegem
21/11 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 3-0 Racing Club Gent Racing Club Gent
 Speeldag 13
27/11 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 4-2 Ninove Ninove
27/11 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 3-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
28/11 14:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
28/11 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 1-2 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
28/11 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 4-1 SK Ronse SK Ronse
 Speeldag 12
01/12 20:00 SK Ronse SK Ronse 1-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
 Speeldag 14
03/12 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-1 Racing Club Gent Racing Club Gent
04/12 19:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 0-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
04/12 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-1 FC Gullegem FC Gullegem
04/12 19:30 Ninove Ninove 3-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
05/12 14:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 0-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
05/12 14:30 KVV Zelzate KVV Zelzate 1-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
05/12 14:30 Zwevezele Zwevezele 0-0 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
05/12 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 1-5 Sp. Petegem Sp. Petegem
 Speeldag 13
08/12 19:30 RFC Wetteren RFC Wetteren 3-4 Zwevezele Zwevezele
08/12 19:30 Sp. Petegem Sp. Petegem 4-0 Olsa Brakel Olsa Brakel
08/12 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
 Speeldag 15
11/12 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
11/12 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 1-2 SK Ronse SK Ronse
11/12 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-0 Ninove Ninove
12/12 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 1-0 KVV Zelzate KVV Zelzate
12/12 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 1-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
12/12 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-0 KVK Westhoek KVK Westhoek
12/12 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-3 Dikkelvenne Dikkelvenne
 Speeldag 16
18/12 18:00 FC Gullegem FC Gullegem 1-1 Zwevezele Zwevezele
18/12 18:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 3-1 SK Ronse SK Ronse
18/12 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 3-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
18/12 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 3-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
19/12 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
19/12 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 0-3 Ninove Ninove
19/12 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-3 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
19/12 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-0 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
 Speeldag 19
29/01 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1-1 FC Gullegem FC Gullegem
29/01 19:30 Ninove Ninove 1-1 Sp. Petegem Sp. Petegem
29/01 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-3 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
30/01 14:30 KVV Zelzate KVV Zelzate 2-4 KVK Westhoek KVK Westhoek
30/01 14:30 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 0-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
30/01 14:30 Zwevezele Zwevezele 2-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
30/01 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 2-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
 Speeldag 20
05/02 19:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
06/02 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-2 Ninove Ninove
06/02 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 0-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
06/02 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-1 Zwevezele Zwevezele
06/02 15:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-2 KVV Zelzate KVV Zelzate
06/02 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-2 RFC Wetteren RFC Wetteren
06/02 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 2-3 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
06/02 15:00 SK Ronse SK Ronse 1-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
 Speeldag 19
09/02 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 2-1 Racing Club Gent Racing Club Gent
 Speeldag 15
09/02 20:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 0-6 Zwevezele Zwevezele
 Speeldag 21
12/02 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 2-5 Olsa Brakel Olsa Brakel
12/02 19:30 Ninove Ninove 4-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
12/02 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-1 FC Gullegem FC Gullegem
13/02 15:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1-1 Sp. Petegem Sp. Petegem
13/02 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 2-2 Racing Club Gent Racing Club Gent
13/02 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-3 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
13/02 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
13/02 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 3-0 SK Ronse SK Ronse
 Speeldag 22
19/02 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-2 Zwevezele Zwevezele
19/02 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-0 Ninove Ninove
19/02 19:30 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-1 RFC Wetteren RFC Wetteren
20/02 14:30 Racing Club Gent Racing Club Gent 2-0 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
20/02 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 3-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
20/02 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-1 Dikkelvenne Dikkelvenne
20/02 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-0 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
20/02 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 4-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
 Speeldag 17
26/02 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-0 KVK Westhoek KVK Westhoek
26/02 19:30 Ninove Ninove 5-1 FC Gullegem FC Gullegem
26/02 19:30 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
26/02 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 4-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
26/02 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
27/02 15:00 Zwevezele Zwevezele 0-1 Racing Club Gent Racing Club Gent
27/02 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 4-2 RFC Wetteren RFC Wetteren
 Speeldag 23
05/03 19:30 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 3-2 KVK Westhoek KVK Westhoek
05/03 19:30 Ninove Ninove 8-0 SK Ronse SK Ronse
05/03 20:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 0-2 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
05/03 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
06/03 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-1 Olsa Brakel Olsa Brakel
06/03 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-1 FC Gullegem FC Gullegem
06/03 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 0-3 Racing Club Gent Racing Club Gent
06/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KVV Zelzate KVV Zelzate
 Speeldag 17
09/03 20:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 1-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
 Speeldag 24
12/03 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 2-0 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
12/03 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-2 Dikkelvenne Dikkelvenne
12/03 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 3-1 FC Gullegem FC Gullegem
13/03 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 5-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
13/03 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 3-2 Ninove Ninove
13/03 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 3-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
13/03 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
13/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 0-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
 Speeldag 25
19/03 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 5-0 SK Ronse SK Ronse
19/03 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 1-1 KVV Zelzate KVV Zelzate
19/03 19:30 Ninove Ninove 1-1 Zwevezele Zwevezele
19/03 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
20/03 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 1-7 Olsa Brakel Olsa Brakel
20/03 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-0 Racing Club Gent Racing Club Gent
20/03 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 0-1 Sp. Petegem Sp. Petegem
20/03 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 2-0 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
 Speeldag 26
26/03 19:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 4-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
26/03 19:30 Ninove Ninove 2-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
26/03 19:30 SK Ronse SK Ronse 0-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
26/03 20:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-0 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
27/03 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 1-0 Racing Club Gent Racing Club Gent
27/03 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-1 FC Gullegem FC Gullegem
27/03 15:00 Zwevezele Zwevezele 3-0 Dikkelvenne Dikkelvenne
27/03 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 1-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
 Speeldag 27
02/04 18:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 5-0 Zwevezele Zwevezele
02/04 18:15 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 0-2 Sp. Petegem Sp. Petegem
02/04 19:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 3-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
02/04 19:30 FC Gullegem FC Gullegem 1-1 KVK Westhoek KVK Westhoek
02/04 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne 1-0 Ninove Ninove
02/04 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 1-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
02/04 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-0 SK Ronse SK Ronse
02/04 20:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 0-3 KVV Zelzate KVV Zelzate
 Speeldag 28
09/04 19:30 Ninove Ninove 3-1 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
09/04 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-1 FC Gullegem FC Gullegem
09/04 19:30 SK Ronse SK Ronse 1-0 Toekomst Menen Toekomst Menen
09/04 20:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 4-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
10/04 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 1-4 Racing Club Gent Racing Club Gent
10/04 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 1-2 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
10/04 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-0 RFC Wetteren RFC Wetteren
10/04 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-3 Sp. Petegem Sp. Petegem
 Speeldag 18
15/04 20:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-1 RFC Wetteren RFC Wetteren
15/04 20:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-0 Zwevezele Zwevezele
16/04 18:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-1 Dikkelvenne Dikkelvenne
16/04 19:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 4-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
16/04 19:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 5-1 SK Ronse SK Ronse
16/04 19:30 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
16/04 19:30 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-5 KVV Zelzate KVV Zelzate
16/04 20:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 1-0 Ninove Ninove
 Speeldag 29
24/04 15:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 1-2 Dikkelvenne Dikkelvenne
24/04 15:00 FC Gullegem FC Gullegem 5-0 SK Ronse SK Ronse
24/04 15:00 Toekomst Menen Toekomst Menen 0-3 KVV Zelzate KVV Zelzate
24/04 15:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 2-2 KVK Westhoek KVK Westhoek
24/04 15:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 4-1 KFC Merelbeke KFC Merelbeke
24/04 15:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 1-2 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
24/04 15:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-3 Zwevezele Zwevezele
24/04 15:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 2-4 Ninove Ninove
 Speeldag 30
01/05 15:00 SK Ronse SK Ronse 2-4 Racing Club Gent Racing Club Gent
01/05 15:00 Ninove Ninove 2-1 Lokeren-Temse Lokeren-Temse
01/05 15:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-3 Olsa Brakel Olsa Brakel
01/05 15:00 Zwevezele Zwevezele 1-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
01/05 15:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
01/05 15:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 2-2 FC Gullegem FC Gullegem
01/05 15:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 4-3 Sp. Petegem Sp. Petegem
01/05 15:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 2-4 RFC Wetteren RFC Wetteren

Download alle wedstrijden van 2e amateurliga A naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Sp. Petegem Sp. Petegem 30 67
2. Ninove Ninove 30 60
3. Olsa Brakel Olsa Brakel 30 58
4. Lokeren-Temse Lokeren-Temse 30 57
5. Zwevezele Zwevezele 30 56
6. KVV Zelzate KVV Zelzate 30 49
7. KFC Merelbeke KFC Merelbeke 30 45
8. FC Gullegem FC Gullegem 30 41
9. SV Oudenaarde SV Oudenaarde 30 40
10. KRC Harelbeke KRC Harelbeke 30 40
11. Racing Club Gent Racing Club Gent 30 39
12. Dikkelvenne Dikkelvenne 30 38
13. KVK Westhoek KVK Westhoek 30 31
14. RFC Wetteren RFC Wetteren 30 23
15. Toekomst Menen Toekomst Menen 30 19
16. SK Ronse SK Ronse 30 12