Word fan! 244

2e amateurliga B 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:30 Hades Hades 2-1 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
04/09 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 1-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
04/09 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-4 Hoogstraten Hoogstraten
04/09 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 2-2 Cappellen Cappellen
04/09 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 1-0 City Pirates City Pirates
05/09 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-2 SK Londerzeel SK Londerzeel
05/09 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 2-0 Houtvenne Houtvenne
05/09 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 1-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
 Speeldag 2
11/09 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-1 Berchem Sport Berchem Sport
11/09 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 0-3 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
11/09 20:00 City Pirates City Pirates 3-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
11/09 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-1 Bocholter VV Bocholter VV
11/09 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-4 Diegem Sport Diegem Sport
12/09 15:00 Cappellen Cappellen 3-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
12/09 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1-1 Hades Hades
12/09 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 3
18/09 20:00 Hades Hades 1-1 Houtvenne Houtvenne
18/09 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 2-1 Cappellen Cappellen
18/09 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
18/09 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-2 SK Londerzeel SK Londerzeel
18/09 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
19/09 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 1-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
19/09 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 2-0 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
19/09 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 City Pirates City Pirates
 Speeldag 4
25/09 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 4-0 Bocholter VV Bocholter VV
25/09 19:30 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
25/09 20:00 City Pirates City Pirates 1-1 Diegem Sport Diegem Sport
25/09 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-3 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
25/09 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 0-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
25/09 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-1 Berchem Sport Berchem Sport
25/09 20:00 Cappellen Cappellen 1-4 Hoogstraten Hoogstraten
26/09 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-1 Hades Hades
 Speeldag 5
02/10 18:00 Diegem Sport Diegem Sport 5-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
02/10 18:30 Hades Hades 3-3 City Pirates City Pirates
02/10 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 2-2 Cappellen Cappellen
02/10 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 5-0 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
02/10 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
02/10 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 4-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
03/10 15:00 Berchem Sport Berchem Sport 2-3 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
03/10 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-2 Houtvenne Houtvenne
 Speeldag 6
09/10 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 1-1 Hades Hades
09/10 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-0 SK Londerzeel SK Londerzeel
09/10 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-1 Berchem Sport Berchem Sport
09/10 20:00 City Pirates City Pirates 0-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
10/10 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
10/10 15:00 Cappellen Cappellen 1-0 Bocholter VV Bocholter VV
10/10 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-0 Hoogstraten Hoogstraten
10/10 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-1 Diegem Sport Diegem Sport
 Speeldag 7
16/10 18:30 Hades Hades 0-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
16/10 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 0-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
16/10 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-0 Houtvenne Houtvenne
16/10 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 0-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
16/10 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 0-0 KSK Tongeren KSK Tongeren
16/10 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 3-3 Diegem Sport Diegem Sport
17/10 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-2 City Pirates City Pirates
17/10 15:00 Cappellen Cappellen 0-3 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
 Speeldag 8
23/10 20:00 City Pirates City Pirates 2-0 Berchem Sport Berchem Sport
23/10 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 0-2 Bocholter VV Bocholter VV
23/10 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-2 SK Londerzeel SK Londerzeel
23/10 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 2-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
24/10 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-1 Cappellen Cappellen
24/10 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 2-2 Hades Hades
24/10 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
24/10 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-2 Hoogstraten Hoogstraten
 Speeldag 9
30/10 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-0 City Pirates City Pirates
30/10 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-1 Diegem Sport Diegem Sport
30/10 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 2-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
30/10 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
31/10 15:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
31/10 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 3-0 Hades Hades
31/10 15:00 Cappellen Cappellen 3-1 Houtvenne Houtvenne
31/10 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 10
06/11 20:00 Houtvenne Houtvenne 0-3 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
07/11 14:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 4-1 Berchem Sport Berchem Sport
07/11 14:30 Hades Hades 0-4 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
07/11 14:30 KSK Tongeren KSK Tongeren 0-6 Hoogstraten Hoogstraten
07/11 14:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4-2 Cappellen Cappellen
07/11 14:30 Diegem Sport Diegem Sport 0-3 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
07/11 14:30 City Pirates City Pirates 1-2 SK Londerzeel SK Londerzeel
07/11 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-1 Bocholter VV Bocholter VV
 Speeldag 11
14/11 14:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-1 Hades Hades
14/11 15:00 Cappellen Cappellen 1-2 City Pirates City Pirates
14/11 15:00 Berchem Sport Berchem Sport 2-0 Diegem Sport Diegem Sport
14/11 15:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
14/11 15:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
14/11 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-4 Houtvenne Houtvenne
14/11 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 1-0 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
14/11 15:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 2-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
 Speeldag 12
20/11 18:30 Hades Hades 1-0 Berchem Sport Berchem Sport
20/11 20:00 City Pirates City Pirates 1-2 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
20/11 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-1 Bocholter VV Bocholter VV
20/11 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 3-4 Cappellen Cappellen
20/11 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 5-2 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
21/11 14:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 SK Londerzeel SK Londerzeel
21/11 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 2-2 Hoogstraten Hoogstraten
21/11 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
 Speeldag 13
27/11 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-4 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
27/11 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 2-0 KSK Tongeren KSK Tongeren
27/11 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 0-0 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
28/11 15:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 0-1 Diegem Sport Diegem Sport
28/11 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3-0 City Pirates City Pirates
28/11 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 3-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
28/11 15:00 Cappellen Cappellen 1-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 14
04/12 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 1-0 Hoogstraten Hoogstraten
04/12 20:00 City Pirates City Pirates 3-2 Houtvenne Houtvenne
04/12 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 2-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
04/12 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
05/12 14:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
05/12 14:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-2 Berchem Sport Berchem Sport
05/12 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 0-1 Cappellen Cappellen
 Speeldag 13
08/12 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 Hades Hades
 Speeldag 15
11/12 19:30 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
11/12 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 4-1 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
11/12 20:00 Houtvenne Houtvenne 0-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
11/12 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 2-1 Diegem Sport Diegem Sport
12/12 15:00 Berchem Sport Berchem Sport 3-1 Bocholter VV Bocholter VV
12/12 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
12/12 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-2 City Pirates City Pirates
12/12 15:00 Cappellen Cappellen 2-1 Hades Hades
 Speeldag 14
15/12 20:00 Hades Hades 1-2 SK Londerzeel SK Londerzeel
 Speeldag 16
18/12 19:00 City Pirates City Pirates 1-0 Bocholter VV Bocholter VV
18/12 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
18/12 19:30 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 Berchem Sport Berchem Sport
18/12 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 2-2 Hades Hades
18/12 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
19/12 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-3 Diegem Sport Diegem Sport
19/12 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
 Speeldag 19
29/01 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 2-2 City Pirates City Pirates
29/01 19:30 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 0-1 Houtvenne Houtvenne
29/01 19:30 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 Cappellen Cappellen
29/01 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-0 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
30/01 14:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 2-0 KSK Tongeren KSK Tongeren
30/01 14:30 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
30/01 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
 Speeldag 20
05/02 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 0-3 Hoogstraten Hoogstraten
05/02 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
06/02 15:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 0-0 Diegem Sport Diegem Sport
06/02 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
06/02 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2-6 Berchem Sport Berchem Sport
06/02 15:00 Cappellen Cappellen 2-0 SK Londerzeel SK Londerzeel
06/02 15:00 City Pirates City Pirates 1-3 Hades Hades
06/02 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-2 Bocholter VV Bocholter VV
 Speeldag 19
09/02 20:00 Hades Hades 2-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
 Speeldag 21
12/02 18:30 Hades Hades 0-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
12/02 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-1 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
12/02 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 2-2 City Pirates City Pirates
12/02 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 0-0 Houtvenne Houtvenne
13/02 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 0-0 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
13/02 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 3-3 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
13/02 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-4 Cappellen Cappellen
 Speeldag 22
19/02 19:30 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
19/02 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 1-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
19/02 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-2 Cappellen Cappellen
19/02 20:00 City Pirates City Pirates 2-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
19/02 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-2 Hoogstraten Hoogstraten
20/02 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-0 Hades Hades
20/02 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 0-2 Bocholter VV Bocholter VV
20/02 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-1 Berchem Sport Berchem Sport
 Speeldag 21
23/02 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
 Speeldag 16
23/02 20:30 Cappellen Cappellen 0-0 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
 Speeldag 17
26/02 17:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
26/02 19:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-0 Hoogstraten Hoogstraten
26/02 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 0-1 City Pirates City Pirates
26/02 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
27/02 15:00 Hades Hades 5-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
27/02 15:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-1 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
27/02 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 2-1 Cappellen Cappellen
27/02 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 1-0 Houtvenne Houtvenne
 Speeldag 23
05/03 18:30 Hades Hades 0-1 Diegem Sport Diegem Sport
05/03 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-1 Houtvenne Houtvenne
05/03 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-2 City Pirates City Pirates
05/03 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 0-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
05/03 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 0-1 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
05/03 20:00 Cappellen Cappellen 1-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
06/03 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-1 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
06/03 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-3 KSK Tongeren KSK Tongeren
 Speeldag 24
12/03 18:30 Hades Hades 0-3 Bocholter VV Bocholter VV
12/03 20:00 City Pirates City Pirates 0-2 Hoogstraten Hoogstraten
12/03 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 3-1 Berchem Sport Berchem Sport
12/03 20:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Cappellen Cappellen
13/03 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
13/03 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 1-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
13/03 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-0 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
13/03 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1-3 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
 Speeldag 25
19/03 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 0-2 City Pirates City Pirates
19/03 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 2-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
19/03 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 1-2 Hades Hades
19/03 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 2-1 Houtvenne Houtvenne
20/03 15:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
20/03 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-2 Diegem Sport Diegem Sport
20/03 15:00 Cappellen Cappellen 2-0 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
20/03 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 1-1 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
 Speeldag 26
26/03 18:30 Hades Hades 1-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
26/03 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-2 Hoogstraten Hoogstraten
26/03 20:00 Houtvenne Houtvenne 1-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
26/03 20:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 0-2 Bocholter VV Bocholter VV
26/03 20:00 City Pirates City Pirates 2-0 Cappellen Cappellen
26/03 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 2-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
27/03 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 3-1 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
27/03 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 1-2 Berchem Sport Berchem Sport
 Speeldag 27
02/04 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
02/04 19:30 Bocholter VV Bocholter VV 2-2 Houtvenne Houtvenne
02/04 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 3-0 Diegem Sport Diegem Sport
02/04 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 5-0 City Pirates City Pirates
02/04 20:00 Berchem Sport Berchem Sport 1-0 Hades Hades
02/04 20:00 Cappellen Cappellen 2-2 KSK Tongeren KSK Tongeren
03/04 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-4 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
03/04 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 1-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
 Speeldag 28
08/04 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 1-2 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
09/04 18:00 Diegem Sport Diegem Sport 0-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
09/04 18:30 Hades Hades 1-5 Hoogstraten Hoogstraten
09/04 20:00 City Pirates City Pirates 4-2 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
10/04 15:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 3-0 Berchem Sport Berchem Sport
10/04 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-0 Bocholter VV Bocholter VV
10/04 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 2-0 Houtvenne Houtvenne
10/04 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-3 Cappellen Cappellen
 Speeldag 18
16/04 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-0 Hades Hades
16/04 20:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 2-3 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
16/04 20:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 1-2 Bocholter VV Bocholter VV
17/04 15:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-3 Hoogstraten Hoogstraten
17/04 15:00 City Pirates City Pirates 4-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
17/04 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1-0 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
17/04 15:00 Cappellen Cappellen 2-1 Berchem Sport Berchem Sport
17/04 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 4-0 Diegem Sport Diegem Sport
 Speeldag 29
24/04 15:00 Berchem Sport Berchem Sport 0-1 Pepingen-Halle Pepingen-Halle
24/04 15:00 Cappellen Cappellen 1-0 Diegem Sport Diegem Sport
24/04 15:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-1 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
24/04 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 Bocholter VV Bocholter VV
24/04 15:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 0-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
24/04 15:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 0-2 Hades Hades
24/04 15:00 Houtvenne Houtvenne 3-0 City Pirates City Pirates
24/04 15:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1-1 KSK Tongeren KSK Tongeren
 Speeldag 30
01/05 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 5-0 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
01/05 15:00 Lyra-Lierse Lyra-Lierse 2-1 SK Londerzeel SK Londerzeel
01/05 15:00 Hades Hades 0-2 Cappellen Cappellen
01/05 15:00 City Pirates City Pirates 1-5 Eendracht Aalst Eendracht Aalst
01/05 15:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-1 Berchem Sport Berchem Sport
01/05 15:00 Diegem Sport Diegem Sport 2-0 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
01/05 15:00 Pepingen-Halle Pepingen-Halle 0-2 Hoogstraten Hoogstraten
01/05 15:00 KSK Tongeren KSK Tongeren 0-2 Houtvenne Houtvenne

Download alle wedstrijden van 2e amateurliga B naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Hoogstraten Hoogstraten 30 70
2. Eendracht Aalst Eendracht Aalst 30 57
3. Lyra-Lierse Lyra-Lierse 30 57
4. Cappellen Cappellen 30 53
5. Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 30 52
6. Bocholter VV Bocholter VV 30 51
7. City Pirates City Pirates 30 43
8. SK Londerzeel SK Londerzeel 30 38
9. Diegem Sport Diegem Sport 30 35
10. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 30 34
11. Berchem Sport Berchem Sport 30 33
12. KSK Tongeren KSK Tongeren 30 32
13. Hades Hades 30 32
14. Pepingen-Halle Pepingen-Halle 30 28
15. Houtvenne Houtvenne 30 26
16. Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 30 25