Word fan! 21

2e amateurliga C 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 17
 Speeldag 1
27/08 20:00 Tubeke Tubeke 0-1 RUS Binche RUS Binche
27/08 20:00 Verlaine Verlaine 3-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
27/08 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-3 Solières Solières
27/08 20:00 Namen UR Namen UR 1-2 Union SG Union SG
27/08 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 1-1 Ganshoren Ganshoren
27/08 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 3-2 Stade Disonais Stade Disonais
28/08 15:00 RSD Jette RSD Jette 5-1 RES Acren RES Acren
28/08 15:00 Warnant Warnant 5-2 Hamoir Hamoir
 Speeldag 2
31/08 20:00 FC Meux FC Meux 2-0 FC Seraing FC Seraing
03/09 19:00 Rebecquoise Rebecquoise 2-4 Union SG Union SG
04/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-0 Namen UR Namen UR
04/09 15:00 Hamoir Hamoir 0-1 FC Meux FC Meux
04/09 15:00 RES Acren RES Acren 2-0 Tubeke Tubeke
04/09 15:00 Solières Solières 3-3 RSD Jette RSD Jette
04/09 15:00 FC Seraing FC Seraing 1-2 Warnant Warnant
04/09 15:00 Ganshoren Ganshoren 0-0 Verlaine Verlaine
04/09 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 3-1 Stade Waremme Stade Waremme
04/09 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 3
10/09 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 2-3 Namen UR Namen UR
10/09 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 1-1 FC Seraing FC Seraing
10/09 20:00 FC Meux FC Meux 1-4 RUS Binche RUS Binche
10/09 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 RES Acren RES Acren
11/09 15:00 Solières Solières 0-1 Stade Disonais Stade Disonais
11/09 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-1 Hamoir Hamoir
11/09 15:00 Warnant Warnant 1-0 Union SG Union SG
11/09 15:00 Verlaine Verlaine 2-1 Tubeke Tubeke
11/09 15:00 RSD Jette RSD Jette 0-0 Ganshoren Ganshoren
 Speeldag 4
17/09 17:00 Stade Disonais Stade Disonais 2-1 RSD Jette RSD Jette
17/09 17:30 Ganshoren Ganshoren 2-2 Solières Solières
17/09 20:00 Tubeke Tubeke 1-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
17/09 20:00 Namen UR Namen UR 1-0 Warnant Warnant
17/09 20:30 Union SG Union SG 2-2 FC Meux FC Meux
18/09 15:00 FC Seraing FC Seraing 0-2 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
18/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-4 Rebecquoise Rebecquoise
18/09 15:00 RES Acren RES Acren 2-1 Stade Waremme Stade Waremme
18/09 16:00 Hamoir Hamoir 1-1 Verlaine Verlaine
 Speeldag 5
24/09 20:00 FC Meux FC Meux 3-3 Rebecquoise Rebecquoise
25/09 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 Hamoir Hamoir
25/09 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 3-1 Union SG Union SG
25/09 15:00 Stade Waremme Stade Waremme 1-1 RUS Binche RUS Binche
25/09 15:00 Verlaine Verlaine 4-2 Namen UR Namen UR
25/09 15:00 Solières Solières 0-3 Warnant Warnant
25/09 15:00 RSD Jette RSD Jette 0-1 Tubeke Tubeke
25/09 15:00 Ganshoren Ganshoren 1-3 RES Acren RES Acren
25/09 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 1-0 FC Seraing FC Seraing
 Speeldag 6
01/10 20:00 Union SG Union SG 0-1 Verlaine Verlaine
01/10 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
01/10 20:00 Namen UR Namen UR 2-1 Stade Waremme Stade Waremme
02/10 15:00 Tubeke Tubeke 2-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
02/10 15:00 Warnant Warnant 1-0 FC Meux FC Meux
02/10 15:00 RES Acren RES Acren 0-3 Stade Disonais Stade Disonais
02/10 15:00 Hamoir Hamoir 3-0 Solières Solières
02/10 15:00 FC Seraing FC Seraing 1-0 Ganshoren Ganshoren
02/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 0-0 RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 7
08/10 17:00 Solières Solières 0-3 Union SG Union SG
08/10 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-3 Tubeke Tubeke
08/10 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 4-3 FC Meux FC Meux
09/10 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-1 RUS Binche RUS Binche
09/10 15:00 RSD Jette RSD Jette 1-2 Hamoir Hamoir
09/10 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 Warnant Warnant
09/10 15:00 Verlaine Verlaine 1-3 Rebecquoise Rebecquoise
09/10 15:00 Ganshoren Ganshoren 2-1 Namen UR Namen UR
09/10 15:00 RES Acren RES Acren 2-0 FC Seraing FC Seraing
 Speeldag 8
15/10 20:00 FC Meux FC Meux 0-1 Verlaine Verlaine
15/10 20:00 Tubeke Tubeke 6-0 Stade Disonais Stade Disonais
15/10 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-4 RSD Jette RSD Jette
15/10 20:00 Namen UR Namen UR 1-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
15/10 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-2 RES Acren RES Acren
16/10 15:00 Union SG Union SG 0-2 Hamoir Hamoir
16/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-3 Ganshoren Ganshoren
16/10 15:00 FC Seraing FC Seraing 0-5 Solières Solières
16/10 15:00 Warnant Warnant 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 9
22/10 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-0 Namen UR Namen UR
23/10 15:00 Ganshoren Ganshoren 1-3 Rebecquoise Rebecquoise
23/10 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 Verlaine Verlaine
23/10 15:00 RES Acren RES Acren 5-0 Union SG Union SG
23/10 15:00 Solières Solières 1-1 Stade Waremme Stade Waremme
23/10 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-2 FC Meux FC Meux
23/10 15:00 Hamoir Hamoir 1-1 RUS Binche RUS Binche
23/10 15:00 FC Seraing FC Seraing 0-2 Tubeke Tubeke
23/10 15:00 RSD Jette RSD Jette 2-3 Warnant Warnant
 Speeldag 10
29/10 20:00 Namen UR Namen UR 1-3 Hamoir Hamoir
29/10 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-3 RSD Jette RSD Jette
30/10 15:00 Union SG Union SG 0-5 Ganshoren Ganshoren
30/10 15:00 Tubeke Tubeke 3-0 Solières Solières
30/10 15:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-5 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
30/10 15:00 Verlaine Verlaine 5-0 FC Seraing FC Seraing
30/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-1 RES Acren RES Acren
30/10 15:00 FC Meux FC Meux 1-0 Stade Disonais Stade Disonais
30/10 15:00 Warnant Warnant 1-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
 Speeldag 14
01/11 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-0 Union SG Union SG
01/11 14:30 FC Seraing FC Seraing 0-5 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 11
05/11 20:00 FC Meux FC Meux 2-4 Namen UR Namen UR
05/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 4-1 Union SG Union SG
06/11 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 RUS Binche RUS Binche
06/11 14:30 Solières Solières 2-1 RES Acren RES Acren
06/11 14:30 Ganshoren Ganshoren 2-4 Tubeke Tubeke
06/11 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-3 Stade Waremme Stade Waremme
06/11 14:30 Hamoir Hamoir 1-1 Rebecquoise Rebecquoise
06/11 15:00 RSD Jette RSD Jette 2-0 FC Seraing FC Seraing
06/11 15:00 Verlaine Verlaine 0-2 Warnant Warnant
 Speeldag 12
12/11 20:00 Union SG Union SG 5-0 RUS Binche RUS Binche
12/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-1 RSD Jette RSD Jette
12/11 20:00 Tubeke Tubeke 0-0 Hamoir Hamoir
13/11 14:30 FC Seraing FC Seraing 0-1 Namen UR Namen UR
13/11 14:30 Warnant Warnant 3-1 Rebecquoise Rebecquoise
13/11 14:30 Solières Solières 4-0 Verlaine Verlaine
13/11 14:30 Ganshoren Ganshoren 3-0 Stade Disonais Stade Disonais
13/11 15:00 Stade Waremme Stade Waremme 1-1 FC Meux FC Meux
13/11 15:00 RES Acren RES Acren 0-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
 Speeldag 13
19/11 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 5-0 Solières Solières
19/11 20:00 FC Meux FC Meux 3-0 Ganshoren Ganshoren
19/11 20:00 Namen UR Namen UR 1-1 Tubeke Tubeke
20/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
20/11 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 4-1 RSD Jette RSD Jette
20/11 14:30 Hamoir Hamoir 1-2 Stade Disonais Stade Disonais
20/11 14:30 Warnant Warnant 3-2 Stade Waremme Stade Waremme
20/11 15:00 Union SG Union SG 5-0 FC Seraing FC Seraing
20/11 15:00 Verlaine Verlaine 4-1 RES Acren RES Acren
 Speeldag 14
26/11 14:30 Solières Solières 1-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
26/11 14:30 Ganshoren Ganshoren 0-2 Hamoir Hamoir
26/11 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-3 Verlaine Verlaine
26/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-1 Rebecquoise Rebecquoise
26/11 20:00 Tubeke Tubeke 2-0 Warnant Warnant
26/11 20:00 RSD Jette RSD Jette 0-2 FC Meux FC Meux
26/11 20:00 RES Acren RES Acren 0-4 Namen UR Namen UR
 Speeldag 15
03/12 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-1 FC Seraing FC Seraing
03/12 20:00 FC Meux FC Meux 2-2 Tubeke Tubeke
03/12 20:00 Namen UR Namen UR 1-2 Stade Disonais Stade Disonais
03/12 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 3-2 Stade Waremme Stade Waremme
03/12 20:00 Verlaine Verlaine 3-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
04/12 14:30 Warnant Warnant 2-2 Ganshoren Ganshoren
04/12 14:30 RUS Binche RUS Binche 3-1 Solières Solières
04/12 14:30 Hamoir Hamoir 2-1 RES Acren RES Acren
04/12 15:00 Union SG Union SG 1-3 RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 16
10/12 20:00 RES Acren RES Acren 2-3 FC Meux FC Meux
10/12 20:00 Tubeke Tubeke 0-0 Union SG Union SG
10/12 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 4-0 Hamoir Hamoir
11/12 14:30 Ganshoren Ganshoren 1-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
11/12 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
11/12 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-0 Warnant Warnant
11/12 14:30 Solières Solières 2-3 Namen UR Namen UR
11/12 15:00 RSD Jette RSD Jette 0-1 Verlaine Verlaine
 Speeldag 18
07/01 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 0-2 FC Meux FC Meux
07/01 20:00 Namen UR Namen UR 3-2 Ganshoren Ganshoren
08/01 14:30 Hamoir Hamoir 1-4 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
08/01 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 0-2 Tubeke Tubeke
08/01 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 0-1 Warnant Warnant
08/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 3-0 Stade Waremme Stade Waremme
08/01 14:30 FC Seraing FC Seraing 2-1 Verlaine Verlaine
08/01 15:00 Union SG Union SG 4-0 Solières Solières
08/01 15:00 RES Acren RES Acren 4-2 RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 16
11/01 20:00 FC Seraing FC Seraing 4-1 Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 19
14/01 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-0 Namen UR Namen UR
14/01 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
14/01 20:00 Tubeke Tubeke 2-2 FC Seraing FC Seraing
15/01 14:30 Warnant Warnant 1-1 Stade Disonais Stade Disonais
15/01 14:30 Solières Solières 6-2 Hamoir Hamoir
15/01 14:30 Ganshoren Ganshoren 3-0 Union SG Union SG
15/01 15:00 Verlaine Verlaine 0-1 FC Meux FC Meux
15/01 15:00 RES Acren RES Acren 2-1 Rebecquoise Rebecquoise
15/01 15:00 RSD Jette RSD Jette 0-1 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 20
21/01 20:00 Namen UR Namen UR 3-2 RUS Binche RUS Binche
21/01 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-1 FC Seraing FC Seraing
21/01 20:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-0 Ganshoren Ganshoren
22/01 15:00 RSD Jette RSD Jette 2-1 Stade Waremme Stade Waremme
 Speeldag 21
28/01 20:00 Stade Waremme Stade Waremme 0-3 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
28/01 20:00 Tubeke Tubeke 1-2 Namen UR Namen UR
28/01 20:00 Union SG Union SG 1-2 Warnant Warnant
29/01 14:30 FC Seraing FC Seraing 1-2 RSD Jette RSD Jette
29/01 14:30 Ganshoren Ganshoren 0-0 FC Meux FC Meux
29/01 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 Rebecquoise Rebecquoise
29/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 1-2 Hamoir Hamoir
29/01 14:30 Solières Solières 3-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
29/01 15:00 RES Acren RES Acren 2-0 Verlaine Verlaine
 Speeldag 17
04/02 20:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Tubeke Tubeke
04/02 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Solières Solières
04/02 20:00 Namen UR Namen UR ...-... RSD Jette RSD Jette
04/02 20:00 Verlaine Verlaine ...-... RUS Binche RUS Binche
05/02 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Ganshoren Ganshoren
05/02 14:30 Warnant Warnant ...-... RES Acren RES Acren
05/02 14:30 Hamoir Hamoir ...-... FC Seraing FC Seraing
05/02 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Stade Disonais Stade Disonais
05/02 15:00 Union SG Union SG ...-... Stade Waremme Stade Waremme
 Speeldag 20
11/02 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Warnant Warnant
11/02 20:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Tubeke Tubeke
11/02 20:00 Verlaine Verlaine ...-... Solières Solières
12/02 14:30 Stade Disonais Stade Disonais ...-... RES Acren RES Acren
12/02 14:30 Hamoir Hamoir ...-... Union SG Union SG
 Speeldag 23
12/02 14:30 Ganshoren Ganshoren ...-... RUS Binche RUS Binche
18/02 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Stade Waremme Stade Waremme
18/02 20:00 Namen UR Namen UR ...-... FC Seraing FC Seraing
18/02 20:00 RES Acren RES Acren ...-... Solières Solières
19/02 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Warnant Warnant
19/02 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
19/02 15:00 Verlaine Verlaine ...-... Union SG Union SG
19/02 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... FC Meux FC Meux
19/02 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 24
25/02 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
25/02 20:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... RES Acren RES Acren
25/02 20:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
25/02 20:00 Tubeke Tubeke ...-... RSD Jette RSD Jette
25/02 20:00 Verlaine Verlaine ...-... Hamoir Hamoir
26/02 15:00 Union SG Union SG ...-... Namen UR Namen UR
26/02 15:00 Solières Solières ...-... Ganshoren Ganshoren
26/02 15:00 Warnant Warnant ...-... FC Seraing FC Seraing
26/02 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Stade Disonais Stade Disonais
 Speeldag 25
04/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Verlaine Verlaine
05/03 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... FC Meux FC Meux
05/03 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Tubeke Tubeke
05/03 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... Stade Waremme Stade Waremme
05/03 15:00 Solières Solières ...-... RUS Binche RUS Binche
05/03 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Warnant Warnant
05/03 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... Namen UR Namen UR
05/03 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Union SG Union SG
05/03 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 26
11/03 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Ganshoren Ganshoren
11/03 20:00 FC Meux FC Meux ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
11/03 20:00 Namen UR Namen UR ...-... RES Acren RES Acren
11/03 20:00 Union SG Union SG ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
11/03 20:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Hamoir Hamoir
11/03 20:00 Verlaine Verlaine ...-... RSD Jette RSD Jette
12/03 15:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... Stade Disonais Stade Disonais
12/03 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... FC Seraing FC Seraing
12/03 15:00 Warnant Warnant ...-... Solières Solières
 Speeldag 27
18/03 20:00 Union SG Union SG ...-... Rebecquoise Rebecquoise
18/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Tubeke Tubeke
19/03 15:00 Solières Solières ...-... FC Meux FC Meux
19/03 15:00 RES Acren RES Acren ...-... RUS Binche RUS Binche
19/03 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Warnant Warnant
19/03 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Verlaine Verlaine
19/03 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... Stade Waremme Stade Waremme
19/03 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... Ganshoren Ganshoren
19/03 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Namen UR Namen UR
 Speeldag 28
25/03 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Hamoir Hamoir
25/03 20:00 Union SG Union SG ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
25/03 20:00 Namen UR Namen UR ...-... Rebecquoise Rebecquoise
25/03 20:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... Solières Solières
25/03 20:00 Tubeke Tubeke ...-... RES Acren RES Acren
26/03 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... Stade Disonais Stade Disonais
26/03 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
26/03 15:00 Warnant Warnant ...-... Verlaine Verlaine
26/03 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 29
01/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Ganshoren Ganshoren
01/04 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Union SG Union SG
01/04 20:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... RUS Binche RUS Binche
02/04 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Stade Disonais Stade Disonais
02/04 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Namen UR Namen UR
02/04 15:00 Solières Solières ...-... FC Seraing FC Seraing
02/04 15:00 Warnant Warnant ...-... Tubeke Tubeke
02/04 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... RES Acren RES Acren
02/04 15:00 Verlaine Verlaine ...-... Stade Waremme Stade Waremme
 Speeldag 22
09/04 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Tubeke Tubeke
09/04 15:00 Union SG Union SG ...-... Stade Disonais Stade Disonais
09/04 15:00 Warnant Warnant ...-... RSD Jette RSD Jette
09/04 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Solières Solières
09/04 15:00 FC Meux FC Meux ...-... Stade Waremme Stade Waremme
09/04 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Verlaine Verlaine
09/04 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... RES Acren RES Acren
09/04 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Ganshoren Ganshoren
09/04 15:00 Namen UR Namen UR ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 30
15/04 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Verlaine Verlaine
15/04 20:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... Rebecquoise Rebecquoise
15/04 20:00 Namen UR Namen UR ...-... FC Meux FC Meux
16/04 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... Hamoir Hamoir
16/04 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... Warnant Warnant
16/04 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... Solières Solières
16/04 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
16/04 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Union SG Union SG
16/04 15:00 RES Acren RES Acren ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 31
22/04 20:00 Union SG Union SG ...-... RES Acren RES Acren
22/04 20:00 FC Meux FC Meux ...-... RSD Jette RSD Jette
22/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... RUS Binche RUS Binche
22/04 20:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... FC Seraing FC Seraing
22/04 20:00 Verlaine Verlaine ...-... Ganshoren Ganshoren
23/04 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Stade Waremme Stade Waremme
23/04 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Stade Disonais Stade Disonais
23/04 15:00 Warnant Warnant ...-... Namen UR Namen UR
23/04 15:00 Solières Solières ...-... Tubeke Tubeke
 Speeldag 32
29/04 20:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... Warnant Warnant
29/04 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Rebecquoise Rebecquoise
29/04 20:00 Namen UR Namen UR ...-... Verlaine Verlaine
30/04 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
30/04 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Solières Solières
30/04 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
30/04 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... Union SG Union SG
30/04 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Hamoir Hamoir
30/04 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... FC Meux FC Meux
 Speeldag 33
07/05 15:00 FC Meux FC Meux ...-... RES Acren RES Acren
07/05 15:00 Hamoir Hamoir ...-... RSD Jette RSD Jette
07/05 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... FC Seraing FC Seraing
07/05 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Namen UR Namen UR
07/05 15:00 Union SG Union SG ...-... Tubeke Tubeke
07/05 15:00 Solières Solières ...-... Rebecquoise Rebecquoise
07/05 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Stade Waremme Stade Waremme
07/05 15:00 Verlaine Verlaine ...-... Stade Disonais Stade Disonais
07/05 15:00 Warnant Warnant ...-... RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 34
14/05 15:00 Stade Disonais Stade Disonais ...-... Hamoir Hamoir
14/05 15:00 Stade Waremme Stade Waremme ...-... Union SG Union SG
14/05 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Ganshoren Ganshoren
14/05 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Warnant Warnant
14/05 15:00 FC Seraing FC Seraing ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
14/05 15:00 Namen UR Namen UR ...-... Solières Solières
14/05 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Verlaine Verlaine
14/05 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
14/05 15:00 Tubeke Tubeke ...-... FC Meux FC Meux

Download alle wedstrijden van 2e amateurliga C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Warnant Warnant 19 43
2. Namen UR Namen UR 20 35
3. Verlaine Verlaine 19 33
4. UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 20 32
5. Tubeke Tubeke 19 32
6. FC Meux FC Meux 19 32
7. RUS Binche RUS Binche 20 31
8. RES Acren RES Acren 19 30
9. Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 19 30
10. Stade Disonais Stade Disonais 19 30
11. Hamoir Hamoir 19 29
12. RSD Jette RSD Jette 20 24
13. Rebecquoise Rebecquoise 20 24
14. Ganshoren Ganshoren 20 21
15. Union SG Union SG 19 20
16. Solières Solières 19 19
17. Stade Waremme Stade Waremme 20 12
18. FC Seraing FC Seraing 20 11