Word fan! 26

2e amateurliga C 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 24
 Speeldag 1
26/08 19:30 Kelmis Kelmis 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
26/08 20:00 Verlaine Verlaine 5-3 RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 2
30/08 18:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 0-1 Verviers Verviers
30/08 18:00 RUS Binche RUS Binche 1-1 Tubeke Tubeke
30/08 18:00 Ganshoren Ganshoren 2-2 Rebecquoise Rebecquoise
30/08 18:00 Hamoir Hamoir 0-1 Bergen Bergen
30/08 20:00 RES Acren RES Acren 3-1 Warnant Warnant
30/08 20:00 FC Doornik FC Doornik 0-1 Rochefort Rochefort
30/08 20:00 Union SG Union SG 0-0 FC Meux FC Meux
02/09 19:30 RSD Jette RSD Jette 0-0 FC Doornik FC Doornik
02/09 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-4 RUS Binche RUS Binche
02/09 20:00 FC Meux FC Meux 1-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
02/09 20:00 Verviers Verviers 0-1 Verlaine Verlaine
02/09 20:00 Tubeke Tubeke 2-0 Union SG Union SG
02/09 20:00 Bergen Bergen 4-1 Ganshoren Ganshoren
02/09 20:00 Rochefort Rochefort 5-4 Kelmis Kelmis
03/09 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 2-2 RES Acren RES Acren
03/09 15:00 Warnant Warnant 3-1 Hamoir Hamoir
 Speeldag 3
09/09 19:30 FC Doornik FC Doornik 3-2 Hamoir Hamoir
09/09 19:30 Kelmis Kelmis 0-2 Tubeke Tubeke
09/09 20:00 Verlaine Verlaine 2-2 Rebecquoise Rebecquoise
10/09 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-0 RSD Jette RSD Jette
10/09 15:00 Union SG Union SG 4-5 Verviers Verviers
10/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-2 Warnant Warnant
 Speeldag 4
13/09 18:00 Ganshoren Ganshoren 0-3 Rochefort Rochefort
13/09 20:00 FC Meux FC Meux 0-4 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
13/09 20:00 RES Acren RES Acren 1-2 Bergen Bergen
16/09 19:30 RSD Jette RSD Jette 2-3 Kelmis Kelmis
16/09 20:00 Ganshoren Ganshoren 3-0 Verlaine Verlaine
16/09 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-2 Tubeke Tubeke
16/09 20:00 Rochefort Rochefort 2-3 RES Acren RES Acren
17/09 15:00 Verviers Verviers 2-2 FC Doornik FC Doornik
17/09 15:00 Warnant Warnant 3-0 FC Meux FC Meux
17/09 15:00 Hamoir Hamoir 0-3 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
17/09 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 0-1 Union SG Union SG
 Speeldag 5
20/09 20:00 Bergen Bergen 2-0 RUS Binche RUS Binche
23/09 19:30 Kelmis Kelmis 2-1 Hamoir Hamoir
23/09 20:00 FC Meux FC Meux 3-1 Verviers Verviers
23/09 20:00 Verlaine Verlaine 2-1 Rochefort Rochefort
23/09 20:00 Tubeke Tubeke 2-0 RSD Jette RSD Jette
23/09 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-3 Bergen Bergen
24/09 15:00 RES Acren RES Acren 3-3 FC Doornik FC Doornik
24/09 15:00 Union SG Union SG 4-0 Warnant Warnant
24/09 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 3-1 Ganshoren Ganshoren
24/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 0-0 Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 6
30/09 19:30 RSD Jette RSD Jette 0-1 RUS Binche RUS Binche
30/09 19:30 FC Doornik FC Doornik 5-0 Ganshoren Ganshoren
30/09 20:00 Bergen Bergen 2-0 Union SG Union SG
30/09 20:00 Rochefort Rochefort 2-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
30/09 20:00 Verviers Verviers 0-1 Kelmis Kelmis
30/09 20:00 Tubeke Tubeke 0-1 FC Meux FC Meux
01/10 15:00 Hamoir Hamoir 2-1 RES Acren RES Acren
01/10 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
01/10 15:00 Warnant Warnant 1-1 Verlaine Verlaine
 Speeldag 7
07/10 19:30 FC Doornik FC Doornik 2-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
07/10 20:00 FC Meux FC Meux 2-1 Kelmis Kelmis
07/10 20:00 Verlaine Verlaine 0-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
07/10 20:00 Rochefort Rochefort 0-2 Bergen Bergen
08/10 15:00 Ganshoren Ganshoren 1-1 Hamoir Hamoir
08/10 15:00 RES Acren RES Acren 3-3 Verviers Verviers
08/10 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 3-2 RSD Jette RSD Jette
08/10 15:00 Warnant Warnant 1-0 Tubeke Tubeke
08/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-2 Union SG Union SG
 Speeldag 8
14/10 19:30 Kelmis Kelmis 1-1 FC Doornik FC Doornik
14/10 19:30 RSD Jette RSD Jette 2-1 Ganshoren Ganshoren
14/10 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-1 Warnant Warnant
14/10 20:00 Verviers Verviers 0-2 Bergen Bergen
14/10 20:00 FC Meux FC Meux 5-0 Hamoir Hamoir
14/10 20:00 Tubeke Tubeke 1-0 RES Acren RES Acren
15/10 15:00 Union SG Union SG 3-4 Rochefort Rochefort
15/10 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 3-1 Rebecquoise Rebecquoise
15/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-2 Verlaine Verlaine
 Speeldag 9
21/10 19:30 FC Doornik FC Doornik 2-0 FC Meux FC Meux
21/10 20:00 Rochefort Rochefort 5-1 RSD Jette RSD Jette
21/10 20:00 Verviers Verviers 3-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
21/10 20:00 Bergen Bergen 2-0 Tubeke Tubeke
22/10 15:00 Ganshoren Ganshoren 1-2 Union SG Union SG
22/10 15:00 RES Acren RES Acren 1-3 RUS Binche RUS Binche
22/10 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 3-2 Kelmis Kelmis
22/10 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 2-1 Warnant Warnant
22/10 15:00 Hamoir Hamoir 2-2 Verlaine Verlaine
 Speeldag 10
28/10 19:30 RSD Jette RSD Jette 0-1 Bergen Bergen
28/10 20:30 FC Meux FC Meux 1-4 Rochefort Rochefort
29/10 15:00 Tubeke Tubeke 2-1 Rebecquoise Rebecquoise
29/10 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-0 Hamoir Hamoir
29/10 15:00 Kelmis Kelmis 2-0 Ganshoren Ganshoren
29/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-1 FC Doornik FC Doornik
29/10 15:00 Warnant Warnant 2-1 Verviers Verviers
29/10 15:00 Union SG Union SG 1-4 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
29/10 15:00 Verlaine Verlaine 3-1 RES Acren RES Acren
 Speeldag 11
04/11 19:30 FC Doornik FC Doornik 0-2 Union SG Union SG
04/11 20:00 Verviers Verviers 1-2 RUS Binche RUS Binche
04/11 20:00 Rochefort Rochefort 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
04/11 20:00 Bergen Bergen 1-0 Warnant Warnant
05/11 14:30 Hamoir Hamoir 2-2 RSD Jette RSD Jette
05/11 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-1 Verlaine Verlaine
05/11 14:30 Ganshoren Ganshoren 1-0 Tubeke Tubeke
05/11 15:00 RES Acren RES Acren 1-1 FC Meux FC Meux
05/11 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 4-4 Kelmis Kelmis
 Speeldag 12
11/11 19:30 Kelmis Kelmis 5-0 RES Acren RES Acren
11/11 19:30 RSD Jette RSD Jette 1-0 Verviers Verviers
11/11 20:00 Tubeke Tubeke 0-1 Rochefort Rochefort
11/11 20:00 FC Meux FC Meux 3-1 Rebecquoise Rebecquoise
11/11 20:00 Verlaine Verlaine 3-1 Bergen Bergen
11/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-0 Ganshoren Ganshoren
12/11 14:30 Union SG Union SG 4-0 Hamoir Hamoir
12/11 14:30 Warnant Warnant 1-2 FC Doornik FC Doornik
12/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 2-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
 Speeldag 13
18/11 19:30 RSD Jette RSD Jette 0-0 FC Meux FC Meux
18/11 19:30 FC Doornik FC Doornik 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
18/11 20:00 Verviers Verviers 2-5 Tubeke Tubeke
18/11 20:00 Rochefort Rochefort 1-2 RUS Binche RUS Binche
18/11 20:00 Bergen Bergen 2-1 Kelmis Kelmis
19/11 14:30 Union SG Union SG 0-1 Verlaine Verlaine
19/11 14:30 Ganshoren Ganshoren 1-1 Warnant Warnant
19/11 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 5-1 RES Acren RES Acren
19/11 14:30 Hamoir Hamoir 0-0 Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 14
25/11 19:30 Kelmis Kelmis 0-0 Union SG Union SG
25/11 20:00 Verlaine Verlaine 3-1 FC Doornik FC Doornik
25/11 20:00 FC Meux FC Meux 2-1 Bergen Bergen
26/11 14:30 Warnant Warnant 1-0 Rochefort Rochefort
26/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 1-0 Ganshoren Ganshoren
26/11 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-1 Verviers Verviers
26/11 15:00 RES Acren RES Acren 0-0 RSD Jette RSD Jette
 Speeldag 15
02/12 19:30 RSD Jette RSD Jette 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
02/12 19:30 FC Doornik FC Doornik 1-1 Tubeke Tubeke
02/12 20:00 Bergen Bergen 2-2 Rebecquoise Rebecquoise
02/12 20:00 Rochefort Rochefort 3-3 Verviers Verviers
02/12 20:00 Verlaine Verlaine 2-2 Kelmis Kelmis
03/12 14:30 Hamoir Hamoir 2-0 RUS Binche RUS Binche
03/12 14:30 Ganshoren Ganshoren 2-2 FC Meux FC Meux
03/12 14:30 Union SG Union SG 1-2 RES Acren RES Acren
03/12 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-0 Warnant Warnant
 Speeldag 16
09/12 19:30 Kelmis Kelmis 2-0 RUS Binche RUS Binche
09/12 20:00 Tubeke Tubeke 2-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
09/12 20:00 Verviers Verviers 2-4 Hamoir Hamoir
09/12 20:00 Bergen Bergen 1-3 FC Doornik FC Doornik
09/12 20:00 FC Meux FC Meux 1-1 Verlaine Verlaine
09/12 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-2 Union SG Union SG
10/12 14:30 Warnant Warnant 4-0 RSD Jette RSD Jette
10/12 15:00 RES Acren RES Acren 2-1 Ganshoren Ganshoren
10/12 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-2 Rochefort Rochefort
 Speeldag 17
16/12 19:30 Kelmis Kelmis 2-1 Warnant Warnant
16/12 19:30 FC Doornik FC Doornik 3-0 Rebecquoise Rebecquoise
16/12 20:00 Verlaine Verlaine 1-3 Tubeke Tubeke
16/12 20:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-5 Bergen Bergen
17/12 14:30 RUS Binche RUS Binche 3-4 FC Meux FC Meux
17/12 14:30 Ganshoren Ganshoren 1-1 Verviers Verviers
17/12 14:30 Union SG Union SG 1-3 RSD Jette RSD Jette
17/12 14:30 Hamoir Hamoir 0-1 Rochefort Rochefort
17/12 15:00 RES Acren RES Acren 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 14
20/12 20:00 Tubeke Tubeke 4-1 Hamoir Hamoir
20/12 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-1 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
 Speeldag 18
06/01 19:30 RSD Jette RSD Jette 1-4 Tubeke Tubeke
06/01 19:30 FC Doornik FC Doornik 3-1 RUS Binche RUS Binche
06/01 20:00 Rochefort Rochefort 1-0 Verlaine Verlaine
06/01 20:00 Verviers Verviers 0-0 Union SG Union SG
06/01 20:00 Bergen Bergen 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
07/01 14:30 Hamoir Hamoir 1-0 FC Meux FC Meux
07/01 14:30 Warnant Warnant 3-0 RES Acren RES Acren
07/01 14:30 Ganshoren Ganshoren 4-1 Kelmis Kelmis
07/01 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 0-5 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
 Speeldag 19
13/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-3 Bergen Bergen
13/01 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-2 Rochefort Rochefort
13/01 20:00 FC Meux FC Meux 2-3 Union SG Union SG
13/01 20:00 Tubeke Tubeke 2-0 Warnant Warnant
14/01 14:30 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 2-2 FC Doornik FC Doornik
14/01 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 2-3 Ganshoren Ganshoren
14/01 15:00 RES Acren RES Acren 3-1 Hamoir Hamoir
24/01 20:00 Kelmis Kelmis 1-1 RSD Jette RSD Jette
24/01 20:00 Verlaine Verlaine 1-3 Verviers Verviers
 Speeldag 21
27/01 19:30 Kelmis Kelmis 1-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
27/01 20:00 FC Meux FC Meux 2-2 FC Doornik FC Doornik
27/01 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-0 Verviers Verviers
27/01 20:00 Tubeke Tubeke 2-2 Ganshoren Ganshoren
28/01 14:30 Verlaine Verlaine 6-0 Union SG Union SG
28/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-0 RSD Jette RSD Jette
28/01 14:30 Warnant Warnant 0-2 Bergen Bergen
28/01 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 0-2 Hamoir Hamoir
28/01 15:00 RES Acren RES Acren 1-1 Rochefort Rochefort
 Speeldag 20
03/02 19:30 FC Doornik FC Doornik 1-0 Kelmis Kelmis
03/02 19:30 RSD Jette RSD Jette 1-0 Verlaine Verlaine
03/02 20:00 Rochefort Rochefort 2-3 Tubeke Tubeke
03/02 20:00 Verviers Verviers 3-1 FC Meux FC Meux
04/02 14:30 Ganshoren Ganshoren 2-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
04/02 14:30 Warnant Warnant 2-2 Rebecquoise Rebecquoise
04/02 14:30 Hamoir Hamoir 2-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
04/02 14:30 Union SG Union SG 0-2 RUS Binche RUS Binche
07/02 20:30 Bergen Bergen 5-2 RES Acren RES Acren
 Speeldag 22
10/02 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 1-2 RUS Binche RUS Binche
11/02 15:00 Verviers Verviers 4-1 RES Acren RES Acren
11/02 15:00 FC Doornik FC Doornik 2-0 Verlaine Verlaine
11/02 15:00 Rochefort Rochefort 1-0 Warnant Warnant
11/02 15:00 Bergen Bergen 3-1 Hamoir Hamoir
11/02 15:00 FC Meux FC Meux 1-1 Tubeke Tubeke
11/02 15:00 Ganshoren Ganshoren 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
11/02 15:00 Union SG Union SG 4-0 Kelmis Kelmis
11/02 15:00 RSD Jette RSD Jette 2-2 Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 23
17/02 20:00 Tubeke Tubeke 2-1 Kelmis Kelmis
17/02 20:00 Bergen Bergen 3-0 RSD Jette RSD Jette
17/02 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-1 FC Doornik FC Doornik
17/02 20:00 Rochefort Rochefort 2-1 Ganshoren Ganshoren
18/02 15:00 Verlaine Verlaine 4-2 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
18/02 15:00 Hamoir Hamoir 2-3 Verviers Verviers
18/02 15:00 Warnant Warnant 3-2 RUS Binche RUS Binche
18/02 15:00 RES Acren RES Acren 1-2 Union SG Union SG
18/02 15:00 Rebecquoise Rebecquoise 1-3 FC Meux FC Meux
 Speeldag 24
24/02 19:30 RSD Jette RSD Jette 3-2 RES Acren RES Acren
24/02 19:30 Kelmis Kelmis 1-0 Verlaine Verlaine
24/02 20:00 Tubeke Tubeke 0-1 Bergen Bergen
24/02 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-1 Rebecquoise Rebecquoise
24/02 20:00 Verviers Verviers 3-1 Ganshoren Ganshoren
25/02 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 0-0 FC Meux FC Meux
25/02 15:00 Union SG Union SG 0-2 FC Doornik FC Doornik
25/02 15:00 Hamoir Hamoir 0-1 Warnant Warnant
25/02 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-3 Rochefort Rochefort
 Speeldag 25
02/03 19:30 FC Doornik FC Doornik ...-... Verviers Verviers
02/03 20:00 Verlaine Verlaine ...-... Hamoir Hamoir
02/03 20:00 FC Meux FC Meux ...-... RUS Binche RUS Binche
02/03 20:00 Bergen Bergen ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
02/03 20:00 Rochefort Rochefort ...-... Rebecquoise Rebecquoise
03/03 15:00 Union SG Union SG ...-... Tubeke Tubeke
03/03 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... RSD Jette RSD Jette
03/03 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Kelmis Kelmis
03/03 15:00 Warnant Warnant ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 26
09/03 19:30 RSD Jette RSD Jette ...-... Warnant Warnant
09/03 19:30 Kelmis Kelmis ...-... FC Meux FC Meux
09/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Verlaine Verlaine
09/03 20:00 Verviers Verviers ...-... Rochefort Rochefort
09/03 20:00 Tubeke Tubeke ...-... FC Doornik FC Doornik
10/03 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Ganshoren Ganshoren
10/03 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Union SG Union SG
10/03 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Bergen Bergen
10/03 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... RES Acren RES Acren
 Speeldag 27
16/03 19:30 FC Doornik FC Doornik ...-... Warnant Warnant
16/03 20:00 Rochefort Rochefort ...-... Hamoir Hamoir
16/03 20:00 FC Meux FC Meux ...-... RSD Jette RSD Jette
16/03 20:00 Verviers Verviers ...-... Rebecquoise Rebecquoise
17/03 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... Bergen Bergen
17/03 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Verlaine Verlaine
17/03 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Tubeke Tubeke
17/03 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Kelmis Kelmis
17/03 15:00 Union SG Union SG ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 28
23/03 19:30 RSD Jette RSD Jette ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
23/03 19:30 Kelmis Kelmis ...-... Verviers Verviers
23/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... RES Acren RES Acren
23/03 20:00 Bergen Bergen ...-... Rochefort Rochefort
23/03 20:00 Tubeke Tubeke ...-... RUS Binche RUS Binche
23/03 20:00 Verlaine Verlaine ...-... FC Meux FC Meux
24/03 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Union SG Union SG
24/03 15:00 Warnant Warnant ...-... Ganshoren Ganshoren
24/03 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... FC Doornik FC Doornik
 Speeldag 29
06/04 19:30 Kelmis Kelmis ...-... Bergen Bergen
06/04 19:30 FC Doornik FC Doornik ...-... RES Acren RES Acren
06/04 19:30 RSD Jette RSD Jette ...-... Rochefort Rochefort
06/04 20:00 Verviers Verviers ...-... Warnant Warnant
06/04 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Verlaine Verlaine
06/04 20:00 FC Meux FC Meux ...-... Ganshoren Ganshoren
07/04 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Hamoir Hamoir
07/04 15:00 Union SG Union SG ...-... Rebecquoise Rebecquoise
07/04 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 30
13/04 20:00 Rochefort Rochefort ...-... FC Meux FC Meux
13/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... RSD Jette RSD Jette
13/04 20:00 Bergen Bergen ...-... Verviers Verviers
13/04 20:00 Verlaine Verlaine ...-... RUS Binche RUS Binche
14/04 15:00 Warnant Warnant ...-... Union SG Union SG
14/04 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
14/04 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Tubeke Tubeke
14/04 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... FC Doornik FC Doornik
14/04 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Kelmis Kelmis
 Speeldag 31
20/04 19:30 FC Doornik FC Doornik ...-... Bergen Bergen
20/04 19:30 Kelmis Kelmis ...-... Rebecquoise Rebecquoise
20/04 19:30 RSD Jette RSD Jette ...-... Hamoir Hamoir
20/04 20:00 Verlaine Verlaine ...-... Warnant Warnant
20/04 20:00 Tubeke Tubeke ...-... Verviers Verviers
20/04 20:00 FC Meux FC Meux ...-... RES Acren RES Acren
21/04 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
21/04 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Rochefort Rochefort
21/04 15:00 Union SG Union SG ...-... Ganshoren Ganshoren
 Speeldag 32
27/04 20:00 Bergen Bergen ...-... FC Meux FC Meux
27/04 20:00 Rochefort Rochefort ...-... Union SG Union SG
27/04 20:00 Verviers Verviers ...-... RSD Jette RSD Jette
27/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... Kelmis Kelmis
28/04 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... RUS Binche RUS Binche
28/04 15:00 Hamoir Hamoir ...-... FC Doornik FC Doornik
28/04 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... Verlaine Verlaine
28/04 15:00 Warnant Warnant ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
28/04 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Tubeke Tubeke
 Speeldag 33
05/05 15:00 FC Meux FC Meux ...-... Warnant Warnant
05/05 15:00 FC Doornik FC Doornik ...-... RSD Jette RSD Jette
05/05 15:00 Union SG Union SG ...-... Bergen Bergen
05/05 15:00 Verlaine Verlaine ...-... Ganshoren Ganshoren
05/05 15:00 Kelmis Kelmis ...-... Rochefort Rochefort
05/05 15:00 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée ...-... Hamoir Hamoir
05/05 15:00 Tubeke Tubeke ...-... UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
05/05 15:00 RUS Binche RUS Binche ...-... Verviers Verviers
05/05 15:00 RES Acren RES Acren ...-... Rebecquoise Rebecquoise
 Speeldag 34
12/05 15:00 Hamoir Hamoir ...-... Tubeke Tubeke
12/05 15:00 Bergen Bergen ...-... Verlaine Verlaine
12/05 15:00 Rochefort Rochefort ...-... FC Doornik FC Doornik
12/05 15:00 Ganshoren Ganshoren ...-... RES Acren RES Acren
12/05 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre ...-... FC Meux FC Meux
12/05 15:00 Verviers Verviers ...-... Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
12/05 15:00 RSD Jette RSD Jette ...-... Union SG Union SG
12/05 15:00 Rebecquoise Rebecquoise ...-... RUS Binche RUS Binche
12/05 15:00 Warnant Warnant ...-... Kelmis Kelmis

Download alle wedstrijden van 2e amateurliga C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Bergen Bergen 24 61
2. Rochefort Rochefort 24 50
3. FC Doornik FC Doornik 24 44
4. Tubeke Tubeke 24 42
5. RUS Binche RUS Binche 24 38
6. Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée 24 36
7. Warnant Warnant 24 34
8. Verlaine Verlaine 24 33
9. FC Meux FC Meux 24 33
10. Kelmis Kelmis 24 32
11. Verviers Verviers 24 31
12. Union SG Union SG 24 30
13. UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 24 29
14. RSD Jette RSD Jette 24 25
15. Ganshoren Ganshoren 24 22
16. RES Acren RES Acren 24 22
17. Hamoir Hamoir 24 19
18. Rebecquoise Rebecquoise 24 16