Word fan! 91

3e amateurliga D 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
27/08 20:00 Mormont Mormont 2-1 Bas Oha Bas Oha
28/08 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 3-2 Marloie Marloie
28/08 20:00 Rochefort Rochefort 2-2 Stade Disonais Stade Disonais
28/08 20:30 Oppagne Oppagne 4-3 Gouvy Gouvy
29/08 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 1-2 Richelle Utd Richelle Utd
29/08 16:30 Hoei Hoei 1-0 Aywaille Aywaille
01/09 18:00 FC Herstal FC Herstal 1-1 CS Onhaye CS Onhaye
01/09 20:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-1 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 2
04/09 20:00 Marloie Marloie 2-2 Mormont Mormont
04/09 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-3 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
05/09 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 1-2 FC Herstal FC Herstal
05/09 15:00 Gouvy Gouvy 1-2 Rochefort Rochefort
05/09 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 2-1 Hoei Hoei
05/09 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 0-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
05/09 15:00 Aywaille Aywaille 1-2 Oppagne Oppagne
05/09 15:00 Bas Oha Bas Oha 2-3 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
 Speeldag 3
11/09 20:00 Marloie Marloie 4-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
11/09 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-3 Aywaille Aywaille
11/09 20:00 Hoei Hoei 1-2 Stade Disonais Stade Disonais
11/09 20:30 Oppagne Oppagne 1-2 CS Onhaye CS Onhaye
12/09 15:00 FC Herstal FC Herstal 2-2 Bas Oha Bas Oha
12/09 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 0-4 Rochefort Rochefort
12/09 15:00 Mormont Mormont 1-3 Richelle Utd Richelle Utd
12/09 16:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 4-0 Gouvy Gouvy
 Speeldag 4
18/09 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-1 Mormont Mormont
18/09 20:00 Aywaille Aywaille 1-4 Marloie Marloie
19/09 15:00 Bas Oha Bas Oha 0-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
19/09 15:00 Gouvy Gouvy 1-1 Hoei Hoei
19/09 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-0 FCB Sprimont FCB Sprimont
19/09 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 4-1 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
19/09 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-0 Oppagne Oppagne
19/09 15:30 Rochefort Rochefort 1-4 FC Herstal FC Herstal
 Speeldag 5
25/09 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
25/09 20:00 Marloie Marloie 1-2 Stade Disonais Stade Disonais
25/09 20:00 Hoei Hoei 0-1 Bas Oha Bas Oha
25/09 20:30 Oppagne Oppagne 0-2 Richelle Utd Richelle Utd
26/09 15:00 Mormont Mormont 6-5 Gouvy Gouvy
26/09 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-1 CS Onhaye CS Onhaye
26/09 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-1 Rochefort Rochefort
26/09 15:00 FC Herstal FC Herstal 5-2 Aywaille Aywaille
 Speeldag 6
02/10 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-0 Aywaille Aywaille
03/10 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-2 Marloie Marloie
03/10 15:00 Rochefort Rochefort 4-1 Oppagne Oppagne
03/10 15:00 Bas Oha Bas Oha 1-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
03/10 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 7-4 Mormont Mormont
03/10 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 3-0 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
03/10 15:00 Gouvy Gouvy 1-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
03/10 15:00 FC Herstal FC Herstal 1-2 Hoei Hoei
 Speeldag 7
09/10 15:00 Hoei Hoei 1-2 Rochefort Rochefort
09/10 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 3-0 Bas Oha Bas Oha
09/10 20:00 Marloie Marloie 0-2 CS Onhaye CS Onhaye
09/10 20:30 Oppagne Oppagne 2-4 Stade Disonais Stade Disonais
10/10 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-0 FC Herstal FC Herstal
10/10 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 2-1 Gouvy Gouvy
10/10 15:00 Aywaille Aywaille 0-5 Richelle Utd Richelle Utd
10/10 15:00 Mormont Mormont 1-3 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
 Speeldag 8
16/10 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-1 FCB Sprimont FCB Sprimont
17/10 15:00 Rochefort Rochefort 4-1 Mormont Mormont
17/10 15:00 FC Herstal FC Herstal 4-0 Oppagne Oppagne
17/10 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-1 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
17/10 15:00 Bas Oha Bas Oha 1-3 Marloie Marloie
17/10 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 2-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
17/10 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 2-2 Hoei Hoei
17/10 15:00 Gouvy Gouvy 1-2 Aywaille Aywaille
 Speeldag 9
22/10 20:30 Oppagne Oppagne 1-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
23/10 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 4-0 Richelle Utd Richelle Utd
23/10 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-3 Rochefort Rochefort
23/10 20:00 Marloie Marloie 4-3 Gouvy Gouvy
24/10 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 1-2 Hoei Hoei
24/10 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 0-0 Stade Disonais Stade Disonais
24/10 15:00 Aywaille Aywaille 4-3 Bas Oha Bas Oha
24/10 15:00 Mormont Mormont 1-3 FC Herstal FC Herstal
 Speeldag 10
31/10 15:00 FC Herstal FC Herstal 1-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
31/10 15:00 Bas Oha Bas Oha 2-2 Richelle Utd Richelle Utd
31/10 15:00 Gouvy Gouvy 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
31/10 15:00 Hoei Hoei 1-1 Mormont Mormont
31/10 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 3-2 Aywaille Aywaille
31/10 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-0 Oppagne Oppagne
31/10 15:00 Rochefort Rochefort 1-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
31/10 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 4-1 Marloie Marloie
 Speeldag 11
06/11 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 5-1 Rochefort Rochefort
06/11 20:00 Marloie Marloie 2-0 Hoei Hoei
06/11 20:30 Oppagne Oppagne 3-2 Mormont Mormont
07/11 14:30 Gouvy Gouvy 0-0 Bas Oha Bas Oha
07/11 14:30 Aywaille Aywaille 1-5 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
07/11 15:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 5-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
07/11 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 4-1 FC Herstal FC Herstal
07/11 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 4-1 Stade Disonais Stade Disonais
 Speeldag 12
12/11 20:30 Rochefort Rochefort 3-2 Bas Oha Bas Oha
14/11 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
14/11 14:30 Mormont Mormont 2-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
14/11 14:30 FC Herstal FC Herstal 3-0 Richelle Utd Richelle Utd
14/11 14:30 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 6-3 Aywaille Aywaille
14/11 15:00 Hoei Hoei 1-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
14/11 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 2-2 Gouvy Gouvy
14/11 17:00 Oppagne Oppagne 2-1 Marloie Marloie
 Speeldag 13
20/11 20:00 Marloie Marloie 3-2 FC Herstal FC Herstal
20/11 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 0-0 Hoei Hoei
20/11 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 0-2 Mormont Mormont
21/11 14:30 Gouvy Gouvy 2-1 Stade Disonais Stade Disonais
21/11 14:30 Aywaille Aywaille 2-5 Rochefort Rochefort
21/11 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-3 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
21/11 15:00 Bas Oha Bas Oha 5-1 Oppagne Oppagne
21/11 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-2 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
 Speeldag 14
27/11 20:00 Rochefort Rochefort 2-3 Richelle Utd Richelle Utd
27/11 20:30 Oppagne Oppagne 1-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
28/11 14:30 Hoei Hoei 1-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
28/11 14:30 FC Herstal FC Herstal 2-0 Gouvy Gouvy
28/11 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 5-0 Bas Oha Bas Oha
28/11 14:30 Mormont Mormont 4-3 Aywaille Aywaille
28/11 14:30 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 6-2 Marloie Marloie
 Speeldag 15
04/12 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 3-3 Stade Disonais Stade Disonais
05/12 14:30 Hoei Hoei 1-1 Oppagne Oppagne
05/12 14:30 Aywaille Aywaille 1-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
05/12 15:00 Rochefort Rochefort 4-3 Marloie Marloie
05/12 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 0-1 FC Herstal FC Herstal
05/12 15:00 Bas Oha Bas Oha 1-2 CS Onhaye CS Onhaye
05/12 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 3-2 Gouvy Gouvy
 Speeldag 16
11/12 20:00 Marloie Marloie 2-3 FCB Sprimont FCB Sprimont
12/12 14:30 Gouvy Gouvy 2-2 Oppagne Oppagne
12/12 14:30 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-2 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
12/12 14:30 Aywaille Aywaille 2-1 Hoei Hoei
12/12 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 5-0 FF Rochefort Rochefort
12/12 14:30 Bas Oha Bas Oha 3-3 Mormont Mormont
12/12 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-0 Richelle Utd Richelle Utd
 Speeldag 17
18/12 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-2 Gouvy Gouvy
19/12 14:30 Marloie Marloie 2-4 Aywaille Aywaille
19/12 14:30 Hoei Hoei 2-3 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
19/12 14:30 FC Herstal FC Herstal 0-2 Stade Disonais Stade Disonais
19/12 14:30 Mormont Mormont 2-2 Rochefort Rochefort
19/12 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-2 Bas Oha Bas Oha
 Speeldag 15
22/12 20:00 Mormont Mormont 4-3 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
 Speeldag 19
29/01 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 3-5 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
30/01 14:30 Oppagne Oppagne 1-1 Aywaille Aywaille
30/01 14:30 Mormont Mormont 1-1 CS Onhaye CS Onhaye
30/01 14:30 FC Herstal FC Herstal 1-2 Rochefort Rochefort
30/01 14:30 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 1-0 Bas Oha Bas Oha
30/01 15:00 Marloie Marloie 3-1 Richelle Utd Richelle Utd
30/01 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-1 Stade Disonais Stade Disonais
 Speeldag 16
02/02 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-1 FC Herstal FC Herstal
 Speeldag 17
02/02 20:30 Oppagne Oppagne 5-0 FF RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 21
05/02 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-3 FC Herstal FC Herstal
05/02 20:30 Oppagne Oppagne 2-3 Rochefort Rochefort
06/02 14:30 Hoei Hoei 0-4 CS Onhaye CS Onhaye
06/02 15:00 Mormont Mormont 0-0 Stade Disonais Stade Disonais
06/02 15:00 Aywaille Aywaille 3-2 Gouvy Gouvy
 Speeldag 19
09/02 20:00 Hoei Hoei 2-1 Gouvy Gouvy
 Speeldag 22
12/02 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-0 Marloie Marloie
12/02 20:30 Rochefort Rochefort 0-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
13/02 15:00 Gouvy Gouvy 1-2 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
13/02 15:00 Bas Oha Bas Oha 1-0 Hoei Hoei
13/02 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 2-1 FCB Sprimont FCB Sprimont
13/02 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-0 Aywaille Aywaille
13/02 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 3-0 Oppagne Oppagne
13/02 15:00 FC Herstal FC Herstal 2-0 Mormont Mormont
 Speeldag 23
19/02 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 0-0 Richelle Utd Richelle Utd
19/02 20:30 Oppagne Oppagne 1-3 Bas Oha Bas Oha
20/02 14:30 Hoei Hoei 1-0 FC Herstal FC Herstal
20/02 15:00 Marloie Marloie 2-1 Rochefort Rochefort
20/02 15:00 Aywaille Aywaille 3-1 CS Onhaye CS Onhaye
20/02 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 4-2 Stade Disonais Stade Disonais
20/02 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-3 Mormont Mormont
20/02 15:00 Gouvy Gouvy 0-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 18
26/02 20:00 Rochefort Rochefort 0-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
26/02 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 3-3 Oppagne Oppagne
27/02 14:30 Gouvy Gouvy 0-2 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
27/02 14:30 Stade Disonais Stade Disonais 1-0 Hoei Hoei
27/02 15:00 Aywaille Aywaille 1-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
27/02 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 0-0 Marloie Marloie
27/02 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-1 Mormont Mormont
27/02 15:00 Bas Oha Bas Oha 0-1 FC Herstal FC Herstal
 Speeldag 17
02/03 20:00 Richelle Utd Richelle Utd 1-3 CS Onhaye CS Onhaye
 Speeldag 21
02/03 20:00 Marloie Marloie 1-1 Bas Oha Bas Oha
 Speeldag 24
05/03 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-0 Gouvy Gouvy
05/03 20:00 Rochefort Rochefort 2-1 FCB Sprimont FCB Sprimont
06/03 15:00 FC Herstal FC Herstal 2-2 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
06/03 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 4-2 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
06/03 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 7-1 Hoei Hoei
06/03 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 3-1 Marloie Marloie
06/03 15:00 Mormont Mormont 1-1 Oppagne Oppagne
06/03 15:00 Bas Oha Bas Oha 0-2 Aywaille Aywaille
 Speeldag 25
12/03 20:00 Marloie Marloie 3-2 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
12/03 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
12/03 20:30 Oppagne Oppagne 1-0 FC Herstal FC Herstal
13/03 14:30 Hoei Hoei 1-0 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
13/03 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 4-1 Bas Oha Bas Oha
13/03 15:00 Gouvy Gouvy 2-0 Mormont Mormont
13/03 15:00 Aywaille Aywaille 1-0 Stade Disonais Stade Disonais
13/03 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 2-4 Rochefort Rochefort
 Speeldag 14
16/03 20:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 2-0 CS Onhaye CS Onhaye
 Speeldag 26
19/03 20:00 Rochefort Rochefort 1-0 Aywaille Aywaille
19/03 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 1-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
20/03 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 0-1 FCB Sprimont FCB Sprimont
20/03 15:00 Mormont Mormont 0-0 Hoei Hoei
20/03 15:00 FC Herstal FC Herstal 6-0 Marloie Marloie
20/03 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-1 Oppagne Oppagne
20/03 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 1-1 Richelle Utd Richelle Utd
20/03 15:00 Bas Oha Bas Oha 1-3 Gouvy Gouvy
 Speeldag 20
26/03 20:00 Rochefort Rochefort 0-1 Hoei Hoei
27/03 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 0-1 FC Herstal FC Herstal
27/03 15:00 Aywaille Aywaille 1-3 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
27/03 15:00 Gouvy Gouvy 1-0 Marloie Marloie
27/03 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 0-1 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
27/03 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 4-2 Mormont Mormont
27/03 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 2-0 Oppagne Oppagne
27/03 15:00 Bas Oha Bas Oha 0-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
 Speeldag 21
30/03 20:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 2-1 Richelle Utd Richelle Utd
 Speeldag 27
02/04 20:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 0-0 Oppagne Oppagne
02/04 20:00 Hoei Hoei 2-4 Richelle Utd Richelle Utd
02/04 20:00 Marloie Marloie 0-2 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
03/04 15:00 Aywaille Aywaille 0-1 Mormont Mormont
03/04 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-2 Rochefort Rochefort
03/04 15:00 Bas Oha Bas Oha 0-5 Stade Disonais Stade Disonais
03/04 15:00 Gouvy Gouvy 0-4 FC Herstal FC Herstal
03/04 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 3-1 CS Onhaye CS Onhaye
 Speeldag 28
09/04 20:00 Rochefort Rochefort 3-0 Gouvy Gouvy
09/04 20:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 Bas Oha Bas Oha
09/04 20:30 Oppagne Oppagne 0-0 Hoei Hoei
10/04 15:00 Mormont Mormont 0-3 Marloie Marloie
10/04 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 2-1 Aywaille Aywaille
10/04 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 3-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
10/04 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 0-2 FCB Sprimont FCB Sprimont
10/04 15:00 FC Herstal FC Herstal 0-0 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
 Speeldag 21
18/04 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 3-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 29
24/04 15:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-1 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
24/04 15:00 CS Onhaye CS Onhaye 0-1 Stade Disonais Stade Disonais
24/04 15:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-3 Hoei Hoei
24/04 15:00 Gouvy Gouvy 1-7 Richelle Utd Richelle Utd
24/04 15:00 Bas Oha Bas Oha 2-3 Rochefort Rochefort
24/04 15:00 Marloie Marloie 3-1 Oppagne Oppagne
24/04 15:00 Aywaille Aywaille 1-1 FC Herstal FC Herstal
24/04 15:00 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 2-1 Mormont Mormont
 Speeldag 30
01/05 15:00 Richelle Utd Richelle Utd 4-4 Bas Oha Bas Oha
01/05 15:00 Mormont Mormont 1-0 FCB Sprimont FCB Sprimont
01/05 15:00 Oppagne Oppagne 2-1 Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
01/05 15:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 1-2 Aywaille Aywaille
01/05 15:00 Hoei Hoei 3-1 Marloie Marloie
01/05 15:00 FC Herstal FC Herstal 3-0 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
01/05 15:00 Rochefort Rochefort 1-2 CS Onhaye CS Onhaye
01/05 15:00 Stade Disonais Stade Disonais 3-1 Gouvy Gouvy

Download alle wedstrijden van 3e amateurliga D naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Stade Disonais Stade Disonais 30 63
2. Rochefort Rochefort 30 57
3. Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 30 53
4. FC Herstal FC Herstal 30 50
5. FCB Sprimont FCB Sprimont 30 50
6. CS Onhaye CS Onhaye 30 49
7. Richelle Utd Richelle Utd 30 44
8. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 30 41
9. Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 30 41
10. Marloie Marloie 30 39
11. Mormont Mormont 30 39
12. Aywaille Aywaille 30 35
13. Hoei Hoei 30 34
14. Oppagne Oppagne 30 32
15. Bas Oha Bas Oha 30 27
16. Gouvy Gouvy 30 23