Word fan! 21

Provinciaal voetbal - Antwerpen (3B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 20
 Speeldag 1
03/09 19:30 Putte Putte 0-0 Lint Lint
03/09 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 1-0 Booischot Booischot
04/09 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 0-1 Wintam Wintam
04/09 15:00 Walem Walem 2-2 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
04/09 15:00 VV Duffel VV Duffel 0-3 Aartselaar Aartselaar
04/09 15:00 Sint-Amands Sint-Amands 0-4 Schriek Schriek
04/09 15:00 Rijmenam Rijmenam 2-4 Ramsel FC Ramsel FC
04/09 15:00 Hallaar Hallaar 0-0 Hove Sport Hove Sport
 Speeldag 2
10/09 19:30 Hove Sport Hove Sport 1-1 Walem Walem
10/09 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 8-2 Sint-Amands Sint-Amands
11/09 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 2-2 Schelle Sport Schelle Sport
11/09 15:00 Booischot Booischot 3-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
11/09 15:00 Aartselaar Aartselaar 1-2 Hallaar Hallaar
11/09 15:00 Wintam Wintam 6-0 Rijmenam Rijmenam
11/09 15:00 Schriek Schriek 4-0 Putte Putte
11/09 15:00 Lint Lint 2-0 VV Duffel VV Duffel
 Speeldag 3
17/09 19:30 Putte Putte 2-2 Aartselaar Aartselaar
17/09 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 5-2 Hove Sport Hove Sport
18/09 15:00 VV Duffel VV Duffel 1-2 Schriek Schriek
18/09 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 5-1 Ramsel FC Ramsel FC
18/09 15:00 Hallaar Hallaar 2-0 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
18/09 15:00 Rijmenam Rijmenam 1-1 Booischot Booischot
18/09 15:00 Walem Walem 2-0 Wintam Wintam
18/09 15:00 Sint-Amands Sint-Amands 3-4 Lint Lint
 Speeldag 4
24/09 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 2-2 VV Duffel VV Duffel
24/09 19:30 Hove Sport Hove Sport 1-5 Putte Putte
25/09 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 4-3 KFC Katelijne KFC Katelijne
25/09 15:00 Wintam Wintam 4-0 Hallaar Hallaar
25/09 15:00 Rijmenam Rijmenam 1-5 Walem Walem
25/09 15:00 Schriek Schriek 2-0 Booischot Booischot
25/09 15:00 Aartselaar Aartselaar 5-0 Sint-Amands Sint-Amands
25/09 15:00 Lint Lint 3-3 Schelle Sport Schelle Sport
 Speeldag 5
01/10 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 4-0 Rijmenam Rijmenam
01/10 19:30 Putte Putte 2-1 Wintam Wintam
02/10 15:00 Lint Lint 0-4 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
02/10 15:00 Booischot Booischot 2-4 Aartselaar Aartselaar
02/10 15:00 VV Duffel VV Duffel 1-2 Hove Sport Hove Sport
02/10 15:00 Sint-Amands Sint-Amands 3-5 Hallaar Hallaar
02/10 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 2-1 Walem Walem
02/10 15:00 Schriek Schriek 3-3 Ramsel FC Ramsel FC
 Speeldag 6
08/10 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 5-3 Booischot Booischot
08/10 19:30 Hove Sport Hove Sport 1-4 Sint-Amands Sint-Amands
09/10 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 1-2 Putte Putte
09/10 15:00 Rijmenam Rijmenam 0-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
09/10 15:00 Wintam Wintam 4-0 VV Duffel VV Duffel
09/10 15:00 Aartselaar Aartselaar 4-1 Schriek Schriek
09/10 15:00 Hallaar Hallaar 0-4 Schelle Sport Schelle Sport
09/10 16:30 Walem Walem 1-2 Lint Lint
 Speeldag 7
15/10 19:30 Putte Putte 2-1 Hallaar Hallaar
15/10 20:30 Schelle Sport Schelle Sport 1-1 Walem Walem
16/10 15:00 Sint-Amands Sint-Amands 0-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
16/10 15:00 Lint Lint 1-1 Hove Sport Hove Sport
16/10 15:00 Booischot Booischot 2-1 Wintam Wintam
16/10 15:00 VV Duffel VV Duffel 3-0 Rijmenam Rijmenam
16/10 15:00 Aartselaar Aartselaar 1-1 Ramsel FC Ramsel FC
16/10 15:00 Schriek Schriek 1-1 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
 Speeldag 8
22/10 19:30 Hove Sport Hove Sport 3-7 Aartselaar Aartselaar
22/10 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 5-1 Lint Lint
23/10 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 5-0 Sint-Amands Sint-Amands
23/10 15:00 Wintam Wintam 3-1 Schriek Schriek
23/10 15:00 Walem Walem 5-2 VV Duffel VV Duffel
23/10 15:00 Rijmenam Rijmenam 1-3 Putte Putte
23/10 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 2-4 Schelle Sport Schelle Sport
23/10 15:00 Hallaar Hallaar 2-0 Booischot Booischot
 Speeldag 9
29/10 19:30 Putte Putte 2-1 Walem Walem
29/10 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 1-1 Wintam Wintam
30/10 14:30 Lint Lint 0-1 Hallaar Hallaar
30/10 14:30 Schriek Schriek 5-2 Rijmenam Rijmenam
30/10 14:30 Aartselaar Aartselaar 0-1 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
30/10 14:30 VV Duffel VV Duffel 0-6 KFC Katelijne KFC Katelijne
30/10 14:30 Booischot Booischot 2-0 Hove Sport Hove Sport
30/10 14:30 Sint-Amands Sint-Amands 3-1 Schelle Sport Schelle Sport
 Speeldag 10
05/11 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 5-2 VV Duffel VV Duffel
05/11 19:30 Hove Sport Hove Sport 0-3 Schriek Schriek
06/11 14:30 Walem Walem 6-1 Sint-Amands Sint-Amands
06/11 14:30 Hallaar Hallaar 3-2 Ramsel FC Ramsel FC
06/11 14:30 Wintam Wintam 0-1 Aartselaar Aartselaar
06/11 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 3-2 Booischot Booischot
06/11 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 1-1 Putte Putte
06/11 14:30 Rijmenam Rijmenam 2-1 Lint Lint
 Speeldag 11
12/11 19:30 Putte Putte 2-2 Schelle Sport Schelle Sport
12/11 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 0-2 Hove Sport Hove Sport
13/11 14:30 Wintam Wintam 1-3 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
13/11 14:30 Booischot Booischot 2-3 Walem Walem
13/11 14:30 Lint Lint 0-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
13/11 14:30 Schriek Schriek 1-2 Hallaar Hallaar
13/11 14:30 Aartselaar Aartselaar 2-1 Rijmenam Rijmenam
13/11 14:30 Sint-Amands Sint-Amands 1-0 VV Duffel VV Duffel
 Speeldag 12
19/11 20:00 Hove Sport Hove Sport 1-4 Wintam Wintam
19/11 20:30 Schelle Sport Schelle Sport 6-0 Aartselaar Aartselaar
20/11 14:30 VV Duffel VV Duffel 1-3 Putte Putte
20/11 14:30 Rijmenam Rijmenam 0-3 Sint-Amands Sint-Amands
20/11 14:30 Lint Lint 4-0 Booischot Booischot
20/11 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 4-1 Schriek Schriek
20/11 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 3-3 Ramsel FC Ramsel FC
20/11 14:30 Walem Walem 0-2 Hallaar Hallaar
 Speeldag 13
26/11 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 2-2 Walem Walem
26/11 19:30 Putte Putte 3-0 Sint-Amands Sint-Amands
 Speeldag 14
03/12 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 1-1 Ramsel FC Ramsel FC
03/12 19:30 Putte Putte 3-0 Booischot Booischot
04/12 14:30 Lint Lint 3-1 Aartselaar Aartselaar
04/12 14:30 Rijmenam Rijmenam 2-2 Hove Sport Hove Sport
04/12 14:30 Walem Walem 2-1 Schriek Schriek
04/12 14:30 VV Duffel VV Duffel 1-2 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
04/12 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 1-1 Hallaar Hallaar
04/12 14:30 Sint-Amands Sint-Amands 0-4 Wintam Wintam
 Speeldag 15
10/12 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 2-3 Putte Putte
10/12 19:30 Hove Sport Hove Sport 0-4 KFC Katelijne KFC Katelijne
11/12 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 9-0 Rijmenam Rijmenam
11/12 14:30 Hallaar Hallaar 5-1 VV Duffel VV Duffel
11/12 14:30 Aartselaar Aartselaar 0-1 Walem Walem
11/12 14:30 Wintam Wintam 3-2 Lint Lint
11/12 14:30 Booischot Booischot 3-1 Sint-Amands Sint-Amands
11/12 14:30 Schriek Schriek 5-1 Schelle Sport Schelle Sport
 Speeldag 16
17/12 19:30 Hove Sport Hove Sport 2-4 Hallaar Hallaar
17/12 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 4-2 Sint-Amands Sint-Amands
18/12 13:30 Aartselaar Aartselaar 0-1 Putte Putte
18/12 13:30 Walem Walem 5-4 KFC Katelijne KFC Katelijne
18/12 13:30 Wintam Wintam 1-1 Booischot Booischot
18/12 13:30 Lint Lint 2-2 Ramsel FC Ramsel FC
 Speeldag 17
07/01 14:30 Aartselaar Aartselaar 2-2 KFC Katelijne KFC Katelijne
08/01 14:30 Wintam Wintam 4-2 Schelle Sport Schelle Sport
08/01 14:30 Schriek Schriek 2-4 Lint Lint
08/01 14:30 Booischot Booischot 3-0 VV Duffel VV Duffel
08/01 14:30 Hallaar Hallaar 5-0 Rijmenam Rijmenam
08/01 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 6-2 Hove Sport Hove Sport
 Speeldag 16
11/01 20:00 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 7-3 Schriek Schriek
 Speeldag 18
14/01 19:30 Ramsel FC Ramsel FC 3-1 Aartselaar Aartselaar
14/01 20:00 Putte Putte 0-1 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
15/01 14:30 Sint-Amands Sint-Amands 1-4 Hove Sport Hove Sport
15/01 14:30 Booischot Booischot 1-0 Schelle Sport Schelle Sport
15/01 14:30 Hallaar Hallaar 3-0 Lint Lint
15/01 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 3-3 Rijmenam Rijmenam
15/01 14:30 VV Duffel VV Duffel 0-5 Walem Walem
15/01 14:30 Schriek Schriek 5-0 Wintam Wintam
 Speeldag 19
21/01 19:30 Schelle Sport Schelle Sport 2-5 Hallaar Hallaar
22/01 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 3-0 Aartselaar Aartselaar
22/01 14:30 Wintam Wintam 2-0 Ramsel FC Ramsel FC
22/01 14:30 Walem Walem 2-0 Booischot Booischot
22/01 14:30 KFC Katelijne KFC Katelijne 2-0 Sint-Amands Sint-Amands
22/01 14:30 Rijmenam Rijmenam 0-4 Schriek Schriek
22/01 14:30 Lint Lint 1-4 Putte Putte
 Speeldag 20
28/01 19:30 Ramsel FC Ramsel FC ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
28/01 19:30 Putte Putte ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
29/01 14:30 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Rijmenam Rijmenam
29/01 14:30 Schriek Schriek ...-... Hove Sport Hove Sport
29/01 14:30 Aartselaar Aartselaar ...-... Wintam Wintam
29/01 14:30 Hallaar Hallaar ...-... Walem Walem
29/01 14:30 VV Duffel VV Duffel ...-... Schelle Sport Schelle Sport
29/01 14:30 Booischot Booischot ...-... Lint Lint
 Speeldag 21
04/02 19:30 Schelle Sport Schelle Sport ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
04/02 19:30 Hove Sport Hove Sport ...-... Booischot Booischot
05/02 15:00 Walem Walem ...-... Ramsel FC Ramsel FC
05/02 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... Hallaar Hallaar
05/02 15:00 Lint Lint ...-... Schriek Schriek
05/02 15:00 Wintam Wintam ...-... Putte Putte
05/02 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Aartselaar Aartselaar
05/02 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... VV Duffel VV Duffel
 Speeldag 19
08/02 20:00 Hove Sport Hove Sport ...-... VV Duffel VV Duffel
 Speeldag 22
11/02 19:30 Ramsel FC Ramsel FC ...-... Schelle Sport Schelle Sport
11/02 19:30 Putte Putte ...-... Hove Sport Hove Sport
12/02 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel ...-... Wintam Wintam
12/02 15:00 Aartselaar Aartselaar ...-... Lint Lint
12/02 15:00 Booischot Booischot ...-... Rijmenam Rijmenam
12/02 15:00 Schriek Schriek ...-... Walem Walem
12/02 15:00 Hallaar Hallaar ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
12/02 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Sint-Amands Sint-Amands
 Speeldag 16
19/02 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... VV Duffel VV Duffel
 Speeldag 23
25/02 19:30 Schelle Sport Schelle Sport ...-... Putte Putte
25/02 20:00 Hove Sport Hove Sport ...-... Rijmenam Rijmenam
26/02 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Walem Walem
26/02 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Ramsel FC Ramsel FC
26/02 15:00 Schriek Schriek ...-... Aartselaar Aartselaar
26/02 15:00 Hallaar Hallaar ...-... Wintam Wintam
26/02 15:00 Booischot Booischot ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
26/02 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... Lint Lint
 Speeldag 24
04/03 19:30 Ramsel FC Ramsel FC ...-... Hallaar Hallaar
04/03 19:30 Putte Putte ...-... Schriek Schriek
05/03 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel ...-... VV Duffel VV Duffel
05/03 15:00 Aartselaar Aartselaar ...-... Booischot Booischot
05/03 15:00 Walem Walem ...-... Hove Sport Hove Sport
05/03 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... Schelle Sport Schelle Sport
05/03 15:00 Lint Lint ...-... Sint-Amands Sint-Amands
05/03 15:00 Wintam Wintam ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
 Speeldag 25
11/03 19:30 Schelle Sport Schelle Sport ...-... Lint Lint
11/03 19:30 Hove Sport Hove Sport ...-... Ramsel FC Ramsel FC
12/03 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Wintam Wintam
12/03 15:00 Walem Walem ...-... Rijmenam Rijmenam
12/03 15:00 Booischot Booischot ...-... Schriek Schriek
12/03 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... Aartselaar Aartselaar
12/03 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
12/03 15:00 Hallaar Hallaar ...-... Putte Putte
 Speeldag 26
18/03 19:30 Ramsel FC Ramsel FC ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
18/03 19:30 Putte Putte ...-... VV Duffel VV Duffel
19/03 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel ...-... Walem Walem
19/03 15:00 Wintam Wintam ...-... Hove Sport Hove Sport
19/03 15:00 Schriek Schriek ...-... Sint-Amands Sint-Amands
19/03 15:00 Lint Lint ...-... Rijmenam Rijmenam
19/03 15:00 Aartselaar Aartselaar ...-... Schelle Sport Schelle Sport
19/03 15:00 Booischot Booischot ...-... Hallaar Hallaar
 Speeldag 27
25/03 19:30 Hove Sport Hove Sport ...-... Lint Lint
25/03 19:30 Ramsel FC Ramsel FC ...-... Schriek Schriek
26/03 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
26/03 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Putte Putte
26/03 15:00 Hallaar Hallaar ...-... Aartselaar Aartselaar
26/03 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... Wintam Wintam
26/03 15:00 Walem Walem ...-... Schelle Sport Schelle Sport
26/03 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Booischot Booischot
 Speeldag 28
01/04 19:30 Putte Putte ...-... Rijmenam Rijmenam
01/04 19:30 Schelle Sport Schelle Sport ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
02/04 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel ...-... Hallaar Hallaar
02/04 15:00 Aartselaar Aartselaar ...-... Hove Sport Hove Sport
02/04 15:00 Lint Lint ...-... Walem Walem
02/04 15:00 Schriek Schriek ...-... VV Duffel VV Duffel
02/04 15:00 Wintam Wintam ...-... Sint-Amands Sint-Amands
02/04 15:00 Booischot Booischot ...-... Ramsel FC Ramsel FC
 Speeldag 29
15/04 19:30 Hove Sport Hove Sport ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
15/04 19:30 Schelle Sport Schelle Sport ...-... Wintam Wintam
16/04 15:00 Walem Walem ...-... Putte Putte
16/04 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... Aartselaar Aartselaar
16/04 15:00 Hallaar Hallaar ...-... Schriek Schriek
16/04 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Ramsel FC Ramsel FC
16/04 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Lint Lint
16/04 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... Booischot Booischot
 Speeldag 30
23/04 14:30 Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel ...-... Lint Lint
23/04 15:00 Booischot Booischot ...-... Putte Putte
23/04 15:00 Aartselaar Aartselaar ...-... VV Duffel VV Duffel
23/04 15:00 Schriek Schriek ...-... KFC Katelijne KFC Katelijne
23/04 15:00 Wintam Wintam ...-... Walem Walem
23/04 15:00 Hallaar Hallaar ...-... Sint-Amands Sint-Amands
23/04 15:00 Ramsel FC Ramsel FC ...-... Rijmenam Rijmenam
23/04 15:00 Hove Sport Hove Sport ...-... Schelle Sport Schelle Sport
 Speeldag 31
30/04 15:00 Schelle Sport Schelle Sport ...-... Schriek Schriek
30/04 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne ...-... Hove Sport Hove Sport
30/04 15:00 Lint Lint ...-... Wintam Wintam
30/04 15:00 Sint-Amands Sint-Amands ...-... Booischot Booischot
30/04 15:00 Putte Putte ...-... Ramsel FC Ramsel FC
30/04 15:00 VV Duffel VV Duffel ...-... Hallaar Hallaar
30/04 15:00 Rijmenam Rijmenam ...-... Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel
30/04 15:00 Walem Walem ...-... Aartselaar Aartselaar

Download alle wedstrijden van Antwerpen (3B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Hallaar Hallaar 18 41
2. Sporting Club Duffel Sporting Club Duffel 18 40
3. Putte Putte 18 40
4. Walem Walem 18 34
5. Wintam Wintam 18 32
6. KFC Katelijne KFC Katelijne 18 31
7. Schriek Schriek 18 29
8. Schelle Sport Schelle Sport 18 29
9. Aartselaar Aartselaar 18 24
10. Ramsel FC Ramsel FC 18 23
11. Lint Lint 18 22
12. Booischot Booischot 18 20
13. Hove Sport Hove Sport 17 13
14. Sint-Amands Sint-Amands 18 12
15. Rijmenam Rijmenam 17 6
16. VV Duffel VV Duffel 16 4