Word fan! 9

Kalender Beker van Henegouwen

 Speeldag 4
15/08 17:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
15/08 17:00 Entente Mons Nord Entente Mons Nord 3-9 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
15/08 17:00 Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 1-0 RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies
15/08 17:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 5-0 CS Jemappes CS Jemappes
15/08 17:00 Casteau Casteau 0-1 JSC Brugelette JSC Brugelette
15/08 17:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 2-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
17/08 19:00 RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4-0 Goutroux Sports Goutroux Sports
17/08 19:00 Bracquegnies SP Bracquegnies SP 1-1 FC Marcinelle FC Marcinelle
17/08 19:00 RSC Leval RSC Leval 4-1 Thulin Thulin
17/08 19:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-5 Stade Brainois Stade Brainois
17/08 19:30 US Thumaide US Thumaide 3-7 Templeuve Templeuve
18/08 19:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
18/08 19:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-1 CS Manageoise CS Manageoise
18/08 19:00 JS Bray JS Bray 2-1 RES Roux RES Roux
18/08 19:00 Soignies Soignies 3-1 Jeunesse Turque Jeunesse Turque
18/08 19:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 3-2 JS Bouffioulx JS Bouffioulx
18/08 19:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-3 RUSC Anderlues RUSC Anderlues
18/08 19:00 JS Isières JS Isières 1-3 Exc. Bievene Exc. Bievene
18/08 19:00 RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 0-5 FC Flénu FC Flénu
18/08 19:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-1 RES Acren RES Acren
18/08 19:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Vacresse Vacresse
18/08 19:00 RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 0-5 FF Olympic Warcoing Olympic Warcoing
18/08 19:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 5-0 RLC Hornu RLC Hornu
18/08 19:00 Bleharies Bleharies 2-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
18/08 19:00 Trazegnies Sports Trazegnies Sports 4-6 US Estinnes US Estinnes
18/08 19:00 RFC Houdinois RFC Houdinois 7-3 RFC Farciennes RFC Farciennes
18/08 19:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 4-2 Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast
18/08 19:00 RSC Wasmes RSC Wasmes 2-0 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
18/08 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-3 Paturageois Paturageois
18/08 19:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-6 AC Anvaing AC Anvaing
18/08 19:00 Chatelet SC Chatelet SC 3-0 RSA Forchies RSA Forchies
18/08 19:00 Standard de Chatelet Standard de Chatelet 4-0 FC Obourg FC Obourg
18/08 19:00 Mont Marchienne Mont Marchienne 2-4 Gosselies Sport Gosselies Sport
18/08 19:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-1 US Thumaide US Thumaide
18/08 19:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-1 AS Montkainoise AS Montkainoise
18/08 19:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-2 REC Beaumont REC Beaumont
18/08 19:00 RUS Courcelloise RUS Courcelloise 0-2 Solre-Sambre Solre-Sambre
18/08 19:00 Baileux SP Baileux SP 0-3 FC Havré FC Havré
18/08 19:00 Templeuve Templeuve 2-1 AC Estaimbourg AC Estaimbourg

Groepen Beker van Henegouwen

 Groep 1A G P W G V G =
1. Olympic Warcoing Olympic Warcoing 4 12 4 0 0 17-0 17
2. AC Estaimbourg AC Estaimbourg 4 7 2 1 1 10-5 5
3. FC Brunehaut FC Brunehaut 4 7 2 1 1 10-6 4
4. Elouges-Dour Elouges-Dour 4 6 2 0 2 4-6 -2
5. RLC Hornu RLC Hornu 4 3 1 0 3 5-7 -2
6. Bleharies Bleharies 4 3 1 0 3 4-9 -5
7. RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 4 0 0 0 4 0-16 -16
Bekijk wedstrijden
 Groep 1B G P W G V G =
1. FC Flénu FC Flénu 4 10 3 1 0 12-1 11
2. Vacresse Vacresse 4 8 2 2 0 8-5 3
3. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 4 6 2 0 2 10-7 3
4. RES Acren RES Acren 4 6 2 0 2 8-6 2
5. RUS Beloeil RUS Beloeil 4 5 1 2 1 4-2 2
6. Exc. Bievene Exc. Bievene 4 4 1 1 2 8-15 -7
7. JS Isières JS Isières 4 3 1 0 3 4-10 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep 1C G P W G V G =
1. RFC Wiers RFC Wiers 4 12 4 0 0 16-4 12
2. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 10 3 1 0 11-2 9
3. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 4 9 3 0 1 11-8 3
4. ASC Havinnes ASC Havinnes 4 9 3 0 1 10-9 1
5. AS Montkainoise AS Montkainoise 4 3 1 0 3 9-10 -1
6. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 4 3 1 0 3 6-11 -5
7. Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast 4 1 0 1 3 5-12 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep 1D G P W G V G =
1. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4 10 3 1 0 14-6 8
2. Paturageois Paturageois 4 10 3 1 0 9-4 5
3. RSC Leval RSC Leval 4 9 3 0 1 10-2 8
4. RSC Wasmes RSC Wasmes 4 9 3 0 1 7-5 2
5. AC Anvaing AC Anvaing 4 3 1 0 3 8-12 -4
6. Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 4 0 0 0 4 2-9 -7
7. Thulin Thulin 4 0 0 0 4 3-11 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep 1E G P W G V G =
1. Chatelet SC Chatelet SC 4 12 4 0 0 16-0 16
2. RSA Forchies RSA Forchies 4 7 2 1 1 9-6 3
3. FC Marcinelle FC Marcinelle 4 7 2 1 1 7-4 3
4. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 4 7 2 1 1 7-6 1
5. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 6 2 0 2 6-6 0
6. Mont Marchienne Mont Marchienne 4 4 1 1 2 6-6 0
7. Standard de Chatelet Standard de Chatelet 4 3 1 0 3 7-10 -3
8. FC Obourg FC Obourg 4 0 0 0 4 0-20 -20
Bekijk wedstrijden
 Groep 1F G P W G V G =
1. Solre-Sambre Solre-Sambre 4 10 3 1 0 9-2 7
2. FC Havré FC Havré 4 9 3 0 1 9-1 8
3. RUS Courcelloise RUS Courcelloise 4 9 3 0 1 8-3 5
4. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 5 1 2 1 8-6 2
5. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 4 4 1 1 2 5-8 -3
6. Baileux SP Baileux SP 4 4 1 1 2 5-8 -3
7. REC Beaumont REC Beaumont 4 3 0 3 1 5-7 -2
8. Goutroux Sports Goutroux Sports 4 0 0 0 4 2-16 -14
Bekijk wedstrijden
 Groep 1G G P W G V G =
1. RFC Houdinois RFC Houdinois 4 12 4 0 0 19-3 16
2. RAS Monceau RAS Monceau 4 10 3 1 0 6-3 3
3. CS Manageoise CS Manageoise 4 6 2 0 2 6-5 1
4. JS Bray JS Bray 4 5 1 2 1 7-7 0
5. RFC Farciennes RFC Farciennes 4 5 1 2 1 7-9 -2
6. US Estinnes US Estinnes 4 4 1 1 2 9-13 -4
7. Trazegnies Sports Trazegnies Sports 4 3 1 0 3 7-13 -6
8. RES Roux RES Roux 4 0 0 0 4 4-12 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep 1H G P W G V G =
1. Soignies Soignies 4 12 4 0 0 12-3 9
2. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 4 9 3 0 1 10-5 5
3. US Neufvilloise US Neufvilloise 4 9 3 0 1 8-8 0
4. Stade Brainois Stade Brainois 4 7 2 1 1 11-5 6
5. Jeunesse Turque Jeunesse Turque 4 4 1 1 2 7-9 -2
6. JS Bouffioulx JS Bouffioulx 4 4 1 1 2 4-7 -3
7. RFC De Gilly RFC De Gilly 4 1 0 1 3 6-12 -6
8. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 4 0 0 0 4 5-14 -9
Bekijk wedstrijden
 Groep 3A G P W G V G =
1. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4 12 4 0 0 16-2 14
2. RLC Mesvin RLC Mesvin 4 12 4 0 0 16-6 10
3. Templeuve Templeuve 4 12 4 0 0 21-12 9
4. RUS Herseautoise RUS Herseautoise 4 9 3 0 1 18-3 15
5. JSC Brugelette JSC Brugelette 4 9 3 0 1 9-5 4
6. Peruwelz FC Peruwelz FC 4 6 2 0 2 9-4 5
7. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4 6 2 0 2 15-11 4
8. Leuze-Lignette Leuze-Lignette 4 3 1 0 3 13-12 1
9. Casteau Casteau 4 3 1 0 3 7-8 -1
10. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 4 3 1 0 3 6-14 -8
11. Entente Mons Nord Entente Mons Nord 4 3 1 0 3 9-19 -10
12. Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 4 3 1 0 3 4-15 -11
13. US Thumaide US Thumaide 4 3 1 0 3 9-21 -12
14. CS Jemappes CS Jemappes 4 0 0 0 4 0-20 -20
Bekijk wedstrijden

Thuis

 Groep 1A G P W G V G =
1. AC Estaimbourg AC Estaimbourg 3 7 2 1 0 9-3 6
2. FC Brunehaut FC Brunehaut 3 6 2 0 1 8-4 4
3. RLC Hornu RLC Hornu 2 3 1 0 1 5-1 4
4. Elouges-Dour Elouges-Dour 2 3 1 0 1 1-1 0
5. Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0 0 0 0 0 0-0 0
6. Bleharies Bleharies 2 0 0 0 2 2-7 -5
7. RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 1 0 0 0 1 0-5 -5
Bekijk wedstrijden
 Groep 1B G P W G V G =
1. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2 6 2 0 0 8-1 7
2. Vacresse Vacresse 2 6 2 0 0 5-2 3
3. FC Flénu FC Flénu 2 4 1 1 0 3-1 2
4. RUS Beloeil RUS Beloeil 3 4 1 1 1 4-2 2
5. RES Acren RES Acren 2 3 1 0 1 6-4 2
6. Exc. Bievene Exc. Bievene 0 0 0 0 0 0-0 0
7. JS Isières JS Isières 2 0 0 0 2 1-7 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep 1C G P W G V G =
1. RFC Wiers RFC Wiers 2 6 2 0 0 7-2 5
2. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2 6 2 0 0 6-1 5
3. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2 6 2 0 0 6-2 4
4. ASC Havinnes ASC Havinnes 2 6 2 0 0 6-3 3
5. AS Montkainoise AS Montkainoise 2 3 1 0 1 7-3 4
6. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2 3 1 0 1 4-6 -2
7. Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast 2 1 0 1 1 2-5 -3
Bekijk wedstrijden
 Groep 1D G P W G V G =
1. RSC Leval RSC Leval 2 6 2 0 0 6-1 5
2. Paturageois Paturageois 2 6 2 0 0 3-0 3
3. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2 4 1 1 0 7-4 3
4. RSC Wasmes RSC Wasmes 2 3 1 0 1 3-3 0
5. Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2 0 0 0 2 2-5 -3
6. Thulin Thulin 2 0 0 0 2 1-5 -4
7. AC Anvaing AC Anvaing 2 0 0 0 2 1-6 -5
Bekijk wedstrijden
 Groep 1E G P W G V G =
1. Chatelet SC Chatelet SC 2 6 2 0 0 13-0 13
2. RSA Forchies RSA Forchies 2 4 1 1 0 5-1 4
3. Standard de Chatelet Standard de Chatelet 2 3 1 0 1 4-1 3
4. FC Marcinelle FC Marcinelle 2 3 1 0 1 4-3 1
5. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2 1 0 1 1 3-5 -2
6. Gosselies Sport Gosselies Sport 2 0 0 0 2 1-4 -3
7. Mont Marchienne Mont Marchienne 2 0 0 0 2 2-6 -4
8. FC Obourg FC Obourg 2 0 0 0 2 0-6 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep 1F G P W G V G =
1. FC Havré FC Havré 2 6 2 0 0 6-0 6
2. Solre-Sambre Solre-Sambre 2 6 2 0 0 6-1 5
3. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2 4 1 1 0 5-1 4
4. Baileux SP Baileux SP 2 3 1 0 1 3-4 -1
5. RUS Courcelloise RUS Courcelloise 2 3 1 0 1 1-2 -1
6. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2 2 0 2 0 3-3 0
7. REC Beaumont REC Beaumont 2 1 0 1 1 2-4 -2
8. Goutroux Sports Goutroux Sports 2 0 0 0 2 1-9 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep 1G G P W G V G =
1. RFC Houdinois RFC Houdinois 2 6 2 0 0 12-3 9
2. RAS Monceau RAS Monceau 2 6 2 0 0 4-2 2
3. RFC Farciennes RFC Farciennes 2 4 1 1 0 2-0 2
4. JS Bray JS Bray 2 4 1 1 0 4-3 1
5. CS Manageoise CS Manageoise 2 3 1 0 1 2-3 -1
6. US Estinnes US Estinnes 2 1 0 1 1 3-4 -1
7. Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2 0 0 0 2 4-9 -5
8. RES Roux RES Roux 2 0 0 0 2 2-8 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep 1H G P W G V G =
1. Soignies Soignies 2 6 2 0 0 6-2 4
2. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 2 6 2 0 0 6-2 4
3. US Neufvilloise US Neufvilloise 3 6 2 0 1 6-7 -1
4. Jeunesse Turque Jeunesse Turque 3 4 1 1 1 6-6 0
5. Stade Brainois Stade Brainois 2 1 0 1 1 1-3 -2
6. JS Bouffioulx JS Bouffioulx 0 0 0 0 0 0-0 0
7. RFC De Gilly RFC De Gilly 2 0 0 0 2 2-7 -5
8. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2 0 0 0 2 1-8 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep 3A G P W G V G =
1. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2 6 2 0 0 11-0 11
2. RUS Herseautoise RUS Herseautoise 2 6 2 0 0 10-1 9
3. RLC Mesvin RLC Mesvin 2 6 2 0 0 7-1 6
4. Templeuve Templeuve 2 6 2 0 0 9-7 2
5. Casteau Casteau 2 3 1 0 1 5-1 4
6. Leuze-Lignette Leuze-Lignette 2 3 1 0 1 6-3 3
7. Peruwelz FC Peruwelz FC 2 3 1 0 1 4-2 2
8. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2 3 1 0 1 6-5 1
9. JSC Brugelette JSC Brugelette 2 3 1 0 1 5-4 1
10. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 2 3 1 0 1 6-8 -2
11. Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 2 3 1 0 1 3-5 -2
12. US Thumaide US Thumaide 2 0 0 0 2 4-10 -6
13. CS Jemappes CS Jemappes 2 0 0 0 2 0-10 -10
14. Entente Mons Nord Entente Mons Nord 2 0 0 0 2 3-16 -13
Bekijk wedstrijden

Uit

 Groep 1A G P W G V G =
1. Olympic Warcoing Olympic Warcoing 4 12 4 0 0 17-0 17
2. Bleharies Bleharies 2 3 1 0 1 2-2 0
3. Elouges-Dour Elouges-Dour 2 3 1 0 1 3-5 -2
4. FC Brunehaut FC Brunehaut 1 1 0 1 0 2-2 0
5. AC Estaimbourg AC Estaimbourg 1 0 0 0 1 1-2 -1
6. RLC Hornu RLC Hornu 2 0 0 0 2 0-6 -6
7. RRC Estaimpuis RRC Estaimpuis 3 0 0 0 3 0-11 -11
Bekijk wedstrijden
 Groep 1B G P W G V G =
1. FC Flénu FC Flénu 2 6 2 0 0 9-0 9
2. Exc. Bievene Exc. Bievene 4 4 1 1 2 8-15 -7
3. JS Isières JS Isières 2 3 1 0 1 3-3 0
4. RES Acren RES Acren 2 3 1 0 1 2-2 0
5. Vacresse Vacresse 2 2 0 2 0 3-3 0
6. RUS Beloeil RUS Beloeil 1 1 0 1 0 0-0 0
7. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2 0 0 0 2 2-6 -4
Bekijk wedstrijden
 Groep 1C G P W G V G =
1. RFC Wiers RFC Wiers 2 6 2 0 0 9-2 7
2. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2 4 1 1 0 5-1 4
3. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2 3 1 0 1 5-6 -1
4. ASC Havinnes ASC Havinnes 2 3 1 0 1 4-6 -2
5. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2 0 0 0 2 2-5 -3
6. Trivièroise St Vaast Trivièroise St Vaast 2 0 0 0 2 3-7 -4
7. AS Montkainoise AS Montkainoise 2 0 0 0 2 2-7 -5
Bekijk wedstrijden
 Groep 1D G P W G V G =
1. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2 6 2 0 0 7-2 5
2. RSC Wasmes RSC Wasmes 2 6 2 0 0 4-2 2
3. Paturageois Paturageois 2 4 1 1 0 6-4 2
4. RSC Leval RSC Leval 2 3 1 0 1 4-1 3
5. AC Anvaing AC Anvaing 2 3 1 0 1 7-6 1
6. Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2 0 0 0 2 0-4 -4
7. Thulin Thulin 2 0 0 0 2 2-6 -4
Bekijk wedstrijden
 Groep 1E G P W G V G =
1. Chatelet SC Chatelet SC 2 6 2 0 0 3-0 3
2. Bracquegnies SP Bracquegnies SP 2 6 2 0 0 4-1 3
3. Gosselies Sport Gosselies Sport 2 6 2 0 0 5-2 3
4. Mont Marchienne Mont Marchienne 2 4 1 1 0 4-0 4
5. FC Marcinelle FC Marcinelle 2 4 1 1 0 3-1 2
6. RSA Forchies RSA Forchies 2 3 1 0 1 4-5 -1
7. Standard de Chatelet Standard de Chatelet 2 0 0 0 2 3-9 -6
8. FC Obourg FC Obourg 2 0 0 0 2 0-14 -14
Bekijk wedstrijden
 Groep 1F G P W G V G =
1. RUS Courcelloise RUS Courcelloise 2 6 2 0 0 7-1 6
2. Solre-Sambre Solre-Sambre 2 4 1 1 0 3-1 2
3. FC Havré FC Havré 2 3 1 0 1 3-1 2
4. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2 3 1 0 1 5-3 2
5. REC Beaumont REC Beaumont 2 2 0 2 0 3-3 0
6. Baileux SP Baileux SP 2 1 0 1 1 2-4 -2
7. Goutroux Sports Goutroux Sports 2 0 0 0 2 1-7 -6
8. RUFC Ransartoise RUFC Ransartoise 2 0 0 0 2 0-7 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep 1G G P W G V G =
1. RFC Houdinois RFC Houdinois 2 6 2 0 0 7-0 7
2. RAS Monceau RAS Monceau 2 4 1 1 0 2-1 1
3. CS Manageoise CS Manageoise 2 3 1 0 1 4-2 2
4. Trazegnies Sports Trazegnies Sports 2 3 1 0 1 3-4 -1
5. US Estinnes US Estinnes 2 3 1 0 1 6-9 -3
6. JS Bray JS Bray 2 1 0 1 1 3-4 -1
7. RFC Farciennes RFC Farciennes 2 1 0 1 1 5-9 -4
8. RES Roux RES Roux 2 0 0 0 2 2-4 -2
Bekijk wedstrijden
 Groep 1H G P W G V G =
1. Stade Brainois Stade Brainois 2 6 2 0 0 10-2 8
2. Soignies Soignies 2 6 2 0 0 6-1 5
3. JS Bouffioulx JS Bouffioulx 4 4 1 1 2 4-7 -3
4. RUSC Anderlues RUSC Anderlues 2 3 1 0 1 4-3 1
5. US Neufvilloise US Neufvilloise 1 3 1 0 0 2-1 1
6. RFC De Gilly RFC De Gilly 2 1 0 1 1 4-5 -1
7. Jeunesse Turque Jeunesse Turque 1 0 0 0 1 1-3 -2
8. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2 0 0 0 2 4-6 -2
Bekijk wedstrijden
 Groep 3A G P W G V G =
1. Templeuve Templeuve 2 6 2 0 0 12-5 7
2. RLC Mesvin RLC Mesvin 2 6 2 0 0 9-5 4
3. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2 6 2 0 0 5-2 3
4. JSC Brugelette JSC Brugelette 2 6 2 0 0 4-1 3
5. RUS Herseautoise RUS Herseautoise 2 3 1 0 1 8-2 6
6. Peruwelz FC Peruwelz FC 2 3 1 0 1 5-2 3
7. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2 3 1 0 1 9-6 3
8. Entente Mons Nord Entente Mons Nord 2 3 1 0 1 6-3 3
9. US Thumaide US Thumaide 2 3 1 0 1 5-11 -6
10. Leuze-Lignette Leuze-Lignette 2 0 0 0 2 7-9 -2
11. Casteau Casteau 2 0 0 0 2 2-7 -5
12. RAS Lessines-Ollignies RAS Lessines-Ollignies 2 0 0 0 2 0-6 -6
13. Rumes la Glanerie Rumes la Glanerie 2 0 0 0 2 1-10 -9
14. CS Jemappes CS Jemappes 2 0 0 0 2 0-10 -10
Bekijk wedstrijden