Word fan! 4

Kalender Beker van Namen

 Speeldag 2
06/08 20:00 Hemptinne AS Hemptinne AS 6-3 Fosses Fosses
07/08 19:30 Bonneville Bonneville 5-0 Condruzien Condruzien
08/08 18:00 Spy Spy 5-3 Leignon Leignon
08/08 19:00 Sclayn Sclayn 1-8 Florennes Florennes
08/08 19:00 Gesves Gesves 1-1 Lustin Lustin
08/08 19:30 Loyers Loyers 3-1 Anhée Anhée
08/08 19:30 Lustin Lustin 5-0 Gelbressée Gelbressée
08/08 19:30 Walcourt Walcourt 14-0 Ciergnon Ciergnon
08/08 19:30 Ligny Ligny 0-2 Pondrome Pondrome
08/08 19:30 Natoye Natoye 0-2 FC Surice FC Surice
08/08 19:30 Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 12-0 Namèche Namèche
08/08 20:00 Dinant Dinant 1-2 Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois
08/08 20:00 Eprave Eprave 4-0 Focant Focant
08/08 20:00 Bievre Bievre 7-0 Emines Emines
08/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 3-0 Dinant Dinant
08/08 20:00 Chevetogne Chevetogne 12-0 Bohan Bohan
08/08 20:00 Faulx Faulx 7-4 Belgrade Belgrade
09/08 18:00 Assesse Assesse 9-2 Winenne Winenne
09/08 18:00 Rhisnes Rhisnes 3-4 Mazy Mazy
09/08 18:00 ST-Gérard ST-Gérard 3-5 Sorée Sorée
09/08 18:00 ST-Germain ST-Germain 3-1 Bois-Villers Bois-Villers
09/08 18:00 Sart-Bernard Sart-Bernard 1-3 Auvelais Auvelais
09/08 18:00 CS Onhaye CS Onhaye 2-3 Sommière Sommière
09/08 18:00 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 7-2 Haltinne Haltinne
09/08 18:00 Thy-le-Château Thy-le-Château 3-3 Rienne Rienne
09/08 18:00 Bossière Bossière 3-4 Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée
09/08 18:00 CS Wepionnais CS Wepionnais 1-2 Mosane Mosane
09/08 18:00 Profondeville Profondeville 0-4 FC Meux FC Meux
09/08 18:00 Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4-1 Wavreille Wavreille
09/08 18:00 Sambreville Sambreville 1-2 Philippeville Philippeville
09/08 18:00 Sinsin Sinsin 5-3 Floreffe Floreffe
09/08 18:00 Emines Emines 6-5 Taviers Taviers
09/08 18:00 Gembloux Gembloux 2-3 Nismes Nismes
09/08 18:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-5 Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin
09/08 18:00 Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3-5 Wierde-Andoy Wierde-Andoy
09/08 18:00 Méan Méan 6-3 Fraire Fraire
09/08 18:00 Etoile Taminoise Etoile Taminoise 6-3 RCS Schaltin RCS Schaltin
09/08 18:00 Biesme Biesme 5-1 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee
09/08 18:00 Clermont FC Clermont FC 7-0 Vedrin Vedrin
09/08 18:00 Treignes Treignes 2-4 E.S. Boninne E.S. Boninne
09/08 18:00 Olympic Namur Olympic Namur 3-0 E.Sommenoise E.Sommenoise
09/08 18:00 Eghezee Eghezee 2-2 Bossière Bossière
09/08 18:00 Dion Dion 10-1 Olloy Olloy
09/08 18:00 Pesche Pesche 10-1 Onoz Onoz
09/08 18:00 Sauveniere Sauveniere 0-3 Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes
09/08 18:00 Alfa Andenne Alfa Andenne 3-3 Feschaux Feschaux
09/08 18:00 Miecret Miecret 7-3 Dailly Dailly
09/08 18:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4-1 Houyet Houyet
09/08 18:00 Nismes Nismes 2-2 Biesme Biesme
09/08 18:00 Hastière Hastière 1-5 Pesche Pesche
09/08 18:00 Jambes Jambes 1-4 Sclayn Sclayn
09/08 18:00 Wartet Wartet 0-16 CS Onhaye CS Onhaye
09/08 18:00 FC Meux FC Meux 4-0 Etoile Taminoise Etoile Taminoise
09/08 18:00 CAPS Namur CAPS Namur 1-4 Ohey Ohey
09/08 18:00 Graide Graide 0-3 Ligny Ligny
09/08 18:00 Onoz Onoz 2-2 Vencimont Vencimont
09/08 18:00 Molignee-Stave Molignee-Stave 1-2 Grand-Leez Grand-Leez
09/08 18:00 Evelette Evelette 4-3 Andenne-Seilles Andenne-Seilles
09/08 18:00 Vezin Vezin 2-2 Sambreville Sambreville
09/08 18:00 E.Sommenoise E.Sommenoise 3-0 Gembloux Gembloux
09/08 18:00 Somzée Somzée 2-5 Eghezee Eghezee
09/08 18:00 Naninne Naninne 2-3 Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe
09/08 18:00 RCS Schaltin RCS Schaltin 0-3 Rhisnes Rhisnes
09/08 18:00 Achène Achène 0-9 CS Wepionnais CS Wepionnais
09/08 18:00 E.S. Boninne E.S. Boninne 3-2 Gedinne Gedinne
09/08 18:00 Anseremmoise Anseremmoise 2-2 Natoye Natoye
09/08 18:00 Ohey Ohey 3-1 Moustier Moustier
09/08 18:00 Anhée Anhée 2-5 ES Molignée ES Molignée
09/08 18:00 Taviers Taviers 1-0 Ham FC Ham FC
09/08 18:00 Mosane Mosane 6-0 Denée Denée
09/08 18:00 Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 7-0 Frontières Frontières
09/08 18:00 Malonne Malonne 5-2 Flavion Sport Flavion Sport
09/08 18:00 Rochefort Rochefort 2-2 Molignee-Stave Molignee-Stave
09/08 18:00 Pessoux Pessoux 6-0 Neffe Neffe
09/08 18:00 Mesnil Mesnil 5-2 Somzée Somzée
09/08 18:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2-3 Havelange Havelange
09/08 18:00 Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 0-3 Profondeville Profondeville
09/08 18:00 Philippeville Philippeville 3-0 Sauveniere Sauveniere
09/08 18:00 ES Molignée ES Molignée 2-4 Malonne Malonne
09/08 18:00 Gedinne Gedinne 1-6 Thy-le-Château Thy-le-Château
09/08 18:00 Floreffe Floreffe 7-0 Jambes Jambes
09/08 18:00 Gelbressée Gelbressée 4-1 Oignies Oignies
09/08 18:00 Fosses Fosses 2-4 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
18/08 19:00 Frontières Frontières 0-5 RFC Bioul 81 RFC Bioul 81

Groepen Beker van Namen

 Groep A G P W G V G =
1. Rhisnes Rhisnes 4 10 3 1 0 13-1 12
2. Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe 4 10 3 1 0 11-4 7
3. Chevetogne Chevetogne 4 9 3 0 1 21-5 16
4. Bievre Bievre 4 8 2 2 0 13-3 10
5. Loyers Loyers 4 7 2 1 1 14-5 9
6. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 4 7 2 1 1 19-12 7
7. Anhée Anhée 4 4 1 1 2 7-7 0
8. RCS Schaltin RCS Schaltin 4 4 1 1 2 4-6 -2
9. Naninne Naninne 4 4 1 1 2 12-17 -5
10. Emines Emines 4 3 1 0 3 10-15 -5
11. Fosses Fosses 4 3 1 0 3 6-13 -7
12. Frontières Frontières 4 3 1 0 3 6-17 -11
13. Bohan Bohan 4 0 0 0 4 7-33 -26
14. Achène Achène 4 0 0 0 4 2-34 -32
Bekijk wedstrijden
 Groep B G P W G V G =
1. Grand-Leez Grand-Leez 4 12 4 0 0 17-4 13
2. Eghezee Eghezee 4 12 4 0 0 14-4 10
3. Sambreville Sambreville 4 10 3 1 0 7-3 4
4. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 4 9 3 0 1 13-5 8
5. E.Sommenoise E.Sommenoise 4 6 2 0 2 7-9 -2
6. Vencimont Vencimont 4 5 1 2 1 9-7 2
7. Gembloux Gembloux 4 4 1 1 2 4-13 -9
8. Molignee-Stave Molignee-Stave 4 3 1 0 3 5-9 -4
9. Evelette Evelette 4 3 1 0 3 6-11 -5
10. Vezin Vezin 4 2 0 2 2 6-9 -3
11. Onoz Onoz 4 2 0 2 2 6-13 -7
12. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 4 1 0 1 3 6-11 -5
13. Somzée Somzée 4 1 0 1 3 5-11 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep C G P W G V G =
1. Ohey Ohey 4 10 3 1 0 28-4 24
2. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 4 9 3 0 1 24-9 15
3. Ligny Ligny 4 9 3 0 1 11-5 6
4. Pesche Pesche 4 9 3 0 1 13-8 5
5. Biesme Biesme 4 7 2 1 1 19-8 11
6. Sclayn Sclayn 4 7 2 1 1 13-12 1
7. Nismes Nismes 4 5 1 2 1 10-8 2
8. Jambes Jambes 4 2 0 2 2 8-13 -5
9. Hastière Hastière 4 1 0 1 3 3-14 -11
10. Graide Graide 4 0 0 0 4 3-16 -13
11. CAPS Namur CAPS Namur 4 0 0 0 4 2-22 -20
12. Wartet Wartet 4 0 0 0 4 3-57 -54
Bekijk wedstrijden
 Groep D G P W G V G =
1. Spy Spy 4 12 4 0 0 18-6 12
2. Havelange Havelange 4 8 2 2 0 10-7 3
3. Gedinne Gedinne 4 7 2 1 1 10-7 3
4. Natoye Natoye 4 7 2 1 1 9-6 3
5. ES Molignée ES Molignée 4 7 2 1 1 12-11 1
6. E.S. Boninne E.S. Boninne 4 7 2 1 1 10-11 -1
7. Malonne Malonne 4 6 2 0 2 9-9 0
8. Philippeville Philippeville 4 6 2 0 2 5-7 -2
9. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 4 4 1 1 2 7-7 0
10. Leignon Leignon 4 4 1 1 2 13-14 -1
11. Anseremmoise Anseremmoise 4 4 1 1 2 9-12 -3
12. Lustin Lustin 4 3 1 0 3 10-13 -3
13. Sauveniere Sauveniere 4 3 1 0 3 7-12 -5
14. Gelbressée Gelbressée 4 3 1 0 3 8-15 -7
15. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 4 1 0 1 3 3-10 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep E G P W G V G =
1. Floreffe Floreffe 4 12 4 0 0 24-3 21
2. Mesnil Mesnil 4 9 3 0 1 18-9 9
3. Pessoux Pessoux 4 9 3 0 1 18-12 6
4. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 4 6 2 0 2 18-10 8
5. Pondrome Pondrome 4 6 2 0 2 8-8 0
6. Flavion Sport Flavion Sport 4 3 1 0 3 10-18 -8
7. Oignies Oignies 4 3 1 0 3 7-16 -9
8. Rochefort Rochefort 4 1 0 1 3 11-18 -7
9. Neffe Neffe 4 0 0 0 4 4-19 -15
Bekijk wedstrijden
 Groep F G P W G V G =
1. Hemptinne AS Hemptinne AS 4 12 4 0 0 25-6 19
2. Walcourt Walcourt 4 10 3 1 0 28-2 26
3. Bonneville Bonneville 4 10 3 1 0 20-2 18
4. Taviers Taviers 4 10 3 1 0 17-5 12
5. Ham FC Ham FC 4 7 2 1 1 6-3 3
6. Denée Denée 4 5 1 2 1 8-11 -3
7. Condruzien Condruzien 4 3 1 0 3 12-16 -4
8. FC Surice FC Surice 4 3 1 0 3 10-19 -9
9. Moustier Moustier 4 3 1 0 3 7-18 -11
10. Houyet Houyet 4 1 0 1 3 5-22 -17
11. Ciergnon Ciergnon 4 0 0 0 4 4-31 -27
Bekijk wedstrijden
 Groep G G P W G V G =
1. FC Meux FC Meux 4 12 4 0 0 30-2 28
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 4 12 4 0 0 18-5 13
3. ST-Germain ST-Germain 4 9 3 0 1 11-6 5
4. Sommière Sommière 4 9 3 0 1 10-6 4
5. Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois 4 9 3 0 1 9-5 4
6. Auvelais Auvelais 4 7 2 1 1 7-9 -2
7. CS Onhaye CS Onhaye 4 6 2 0 2 11-9 2
8. CS Wepionnais CS Wepionnais 4 6 2 0 2 10-9 1
9. Sart-Bernard Sart-Bernard 4 6 2 0 2 8-10 -2
10. Rienne Rienne 4 4 1 1 2 11-12 -1
11. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée 4 4 1 1 2 9-11 -2
12. Profondeville Profondeville 4 4 1 1 2 7-10 -3
13. Haltinne Haltinne 4 4 1 1 2 11-15 -4
14. Thy-le-Château Thy-le-Château 4 4 1 1 2 11-23 -12
15. Bois-Villers Bois-Villers 4 3 1 0 3 6-10 -4
16. Mosane Mosane 4 3 1 0 3 2-13 -11
17. Dinant Dinant 4 1 0 1 3 3-8 -5
18. Bossière Bossière 4 1 0 1 3 4-15 -11
Bekijk wedstrijden
 Groep H G P W G V G =
1. Florennes Florennes 4 12 4 0 0 21-4 17
2. Gesves Gesves 4 10 3 1 0 26-2 24
3. Assesse Assesse 4 9 3 0 1 27-5 22
4. Sorée Sorée 4 9 3 0 1 13-6 7
5. Mazy Mazy 4 7 2 1 1 28-9 19
6. Alfa Andenne Alfa Andenne 4 7 2 1 1 12-7 5
7. Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes 4 7 2 1 1 13-9 4
8. Feschaux Feschaux 4 7 2 1 1 15-12 3
9. ST-Gérard ST-Gérard 4 6 2 0 2 20-15 5
10. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 4 4 1 1 2 6-6 0
11. Winenne Winenne 4 4 1 1 2 7-16 -9
12. Wavreille Wavreille 4 0 0 0 4 2-34 -32
Bekijk wedstrijden
 Groep I G P W G V G =
1. Dion Dion 4 12 4 0 0 32-3 29
2. Clermont FC Clermont FC 4 12 4 0 0 27-5 22
3. Olympic Namur Olympic Namur 4 12 4 0 0 13-7 6
4. Eprave Eprave 4 9 3 0 1 20-6 14
5. Treignes Treignes 4 9 3 0 1 19-6 13
6. Méan Méan 4 4 1 1 2 10-10 0
7. Fraire Fraire 4 3 1 0 3 12-21 -9
8. Olloy Olloy 4 3 1 0 3 5-29 -24
9. Focant Focant 4 1 0 1 3 7-17 -10
10. Vedrin Vedrin 4 1 0 1 3 5-25 -20
Bekijk wedstrijden
 Groep J G P W G V G =
1. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 4 12 4 0 0 33-6 27
2. Sinsin Sinsin 4 12 4 0 0 16-5 11
3. Miecret Miecret 4 10 3 1 0 17-9 8
4. Faulx Faulx 4 10 3 1 0 13-8 5
5. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 4 6 2 0 2 7-8 -1
6. Namèche Namèche 4 6 2 0 2 9-17 -8
7. Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 3 3 1 0 2 8-10 -2
8. Dailly Dailly 4 3 1 0 3 9-25 -16
9. Belgrade Belgrade 4 0 0 0 4 8-25 -17

Thuis

 Groep A G P W G V G =
1. Chevetogne Chevetogne 2 6 2 0 0 19-3 16
2. Bievre Bievre 2 6 2 0 0 10-0 10
3. Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe 2 6 2 0 0 7-1 6
4. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2 4 1 1 0 12-3 9
5. Rhisnes Rhisnes 2 4 1 1 0 9-1 8
6. Anhée Anhée 2 4 1 1 0 6-1 5
7. Loyers Loyers 2 4 1 1 0 4-2 2
8. Frontières Frontières 2 3 1 0 1 6-7 -1
9. Fosses Fosses 2 0 0 0 2 2-5 -3
10. Emines Emines 2 0 0 0 2 2-6 -4
11. RCS Schaltin RCS Schaltin 2 0 0 0 2 0-5 -5
12. Naninne Naninne 2 0 0 0 2 2-9 -7
13. Bohan Bohan 2 0 0 0 2 5-15 -10
14. Achène Achène 2 0 0 0 2 2-17 -15
Bekijk wedstrijden
 Groep B G P W G V G =
1. Grand-Leez Grand-Leez 2 6 2 0 0 11-3 8
2. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 2 6 2 0 0 6-0 6
3. Eghezee Eghezee 2 6 2 0 0 7-1 6
4. Sambreville Sambreville 2 6 2 0 0 4-1 3
5. Vencimont Vencimont 2 4 1 1 0 7-2 5
6. Evelette Evelette 2 3 1 0 1 4-4 0
7. E.Sommenoise E.Sommenoise 2 3 1 0 1 3-4 -1
8. Onoz Onoz 2 2 0 2 0 3-3 0
9. Vezin Vezin 2 1 0 1 1 3-4 -1
10. Gembloux Gembloux 2 1 0 1 1 2-9 -7
11. Molignee-Stave Molignee-Stave 2 0 0 0 2 2-4 -2
12. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 2 0 0 0 2 2-6 -4
13. Somzée Somzée 2 0 0 0 2 3-8 -5
Bekijk wedstrijden
 Groep C G P W G V G =
1. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 2 6 2 0 0 22-4 18
2. Ohey Ohey 2 4 1 1 0 21-3 18
3. Sclayn Sclayn 2 4 1 1 0 7-1 6
4. Biesme Biesme 2 3 1 0 1 13-4 9
5. Pesche Pesche 2 3 1 0 1 5-6 -1
6. Ligny Ligny 2 3 1 0 1 4-5 -1
7. Nismes Nismes 2 1 0 1 1 3-5 -2
8. Jambes Jambes 2 1 0 1 1 3-6 -3
9. CAPS Namur CAPS Namur 2 0 0 0 2 2-6 -4
10. Graide Graide 2 0 0 0 2 2-7 -5
11. Hastière Hastière 2 0 0 0 2 1-8 -7
12. Wartet Wartet 2 0 0 0 2 0-20 -20
Bekijk wedstrijden
 Groep D G P W G V G =
1. Spy Spy 2 6 2 0 0 9-4 5
2. Gedinne Gedinne 2 6 2 0 0 6-2 4
3. E.S. Boninne E.S. Boninne 2 6 2 0 0 5-3 2
4. Leignon Leignon 2 4 1 1 0 9-6 3
5. Anseremmoise Anseremmoise 2 4 1 1 0 5-3 2
6. Havelange Havelange 2 4 1 1 0 4-2 2
7. Lustin Lustin 2 3 1 0 1 6-3 3
8. Natoye Natoye 2 3 1 0 1 5-4 1
9. Sauveniere Sauveniere 2 3 1 0 1 6-5 1
10. Gelbressée Gelbressée 2 3 1 0 1 7-8 -1
11. Philippeville Philippeville 2 3 1 0 1 3-4 -1
12. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2 1 0 1 1 4-5 -1
13. ES Molignée ES Molignée 2 1 0 1 1 5-7 -2
14. Malonne Malonne 2 0 0 0 2 2-6 -4
15. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2 0 0 0 2 0-5 -5
Bekijk wedstrijden
 Groep E G P W G V G =
1. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 2 6 2 0 0 15-1 14
2. Floreffe Floreffe 2 6 2 0 0 13-0 13
3. Pondrome Pondrome 2 3 1 0 1 6-2 4
4. Pessoux Pessoux 2 3 1 0 1 9-6 3
5. Mesnil Mesnil 2 3 1 0 1 6-4 2
6. Flavion Sport Flavion Sport 2 3 1 0 1 7-11 -4
7. Rochefort Rochefort 2 1 0 1 1 6-7 -1
8. Oignies Oignies 2 0 0 0 2 4-11 -7
9. Neffe Neffe 2 0 0 0 2 2-9 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep F G P W G V G =
1. Hemptinne AS Hemptinne AS 2 6 2 0 0 17-3 14
2. Bonneville Bonneville 2 6 2 0 0 12-0 12
3. Taviers Taviers 2 6 2 0 0 6-1 5
4. Ham FC Ham FC 2 6 2 0 0 6-2 4
5. Walcourt Walcourt 2 4 1 1 0 14-0 14
6. Condruzien Condruzien 2 3 1 0 1 10-7 3
7. Moustier Moustier 2 3 1 0 1 5-10 -5
8. Denée Denée 2 2 0 2 0 4-4 0
9. Houyet Houyet 2 1 0 1 1 4-7 -3
10. FC Surice FC Surice 2 0 0 0 2 6-14 -8
11. Ciergnon Ciergnon 2 0 0 0 2 3-11 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep G G P W G V G =
1. FC Meux FC Meux 2 6 2 0 0 21-0 21
2. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 2 6 2 0 0 11-2 9
3. CS Onhaye CS Onhaye 2 3 1 0 1 7-5 2
4. Bois-Villers Bois-Villers 2 3 1 0 1 3-2 1
5. Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois 2 3 1 0 1 4-3 1
6. Sommière Sommière 2 3 1 0 1 5-4 1
7. ST-Germain ST-Germain 2 3 1 0 1 4-4 0
8. Auvelais Auvelais 2 3 1 0 1 3-7 -4
9. Haltinne Haltinne 2 1 0 1 1 4-5 -1
10. Bossière Bossière 2 1 0 1 1 4-5 -1
11. Thy-le-Château Thy-le-Château 2 1 0 1 1 6-8 -2
12. Profondeville Profondeville 2 1 0 1 1 3-7 -4
13. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée 2 0 0 0 2 2-5 -3
14. Dinant Dinant 2 0 0 0 2 1-4 -3
15. CS Wepionnais CS Wepionnais 2 0 0 0 2 2-7 -5
16. Sart-Bernard Sart-Bernard 2 0 0 0 2 3-8 -5
17. Rienne Rienne 2 0 0 0 2 3-8 -5
18. Mosane Mosane 2 0 0 0 2 0-8 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep H G P W G V G =
1. Assesse Assesse 2 6 2 0 0 22-2 20
2. Florennes Florennes 2 6 2 0 0 10-1 9
3. Sorée Sorée 2 6 2 0 0 7-1 6
4. Gesves Gesves 2 4 1 1 0 6-1 5
5. Winenne Winenne 2 4 1 1 0 5-2 3
6. ST-Gérard ST-Gérard 2 3 1 0 1 9-5 4
7. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 2 3 1 0 1 4-2 2
8. Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes 2 3 1 0 1 8-7 1
9. Feschaux Feschaux 2 3 1 0 1 8-8 0
10. Alfa Andenne Alfa Andenne 2 1 0 1 1 5-6 -1
11. Mazy Mazy 2 1 0 1 1 4-6 -2
12. Wavreille Wavreille 2 0 0 0 2 1-17 -16
Bekijk wedstrijden
 Groep I G P W G V G =
1. Dion Dion 2 6 2 0 0 21-3 18
2. Eprave Eprave 2 6 2 0 0 14-0 14
3. Clermont FC Clermont FC 2 6 2 0 0 12-0 12
4. Olympic Namur Olympic Namur 2 6 2 0 0 6-2 4
5. Treignes Treignes 2 3 1 0 1 7-4 3
6. Méan Méan 2 3 1 0 1 8-7 1
7. Focant Focant 2 1 0 1 1 7-8 -1
8. Vedrin Vedrin 2 1 0 1 1 3-7 -4
9. Fraire Fraire 2 0 0 0 2 2-14 -12
10. Olloy Olloy 2 0 0 0 2 2-18 -16
Bekijk wedstrijden
 Groep J G P W G V G =
1. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 2 6 2 0 0 17-2 15
2. Sinsin Sinsin 2 6 2 0 0 11-3 8
3. Miecret Miecret 2 6 2 0 0 12-6 6
4. Namèche Namèche 2 6 2 0 0 7-2 5
5. Faulx Faulx 2 6 2 0 0 10-6 4
6. Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 2 3 1 0 1 6-6 0
7. Dailly Dailly 2 3 1 0 1 6-10 -4
8. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 2 0 0 0 2 0-3 -3
9. Belgrade Belgrade 2 0 0 0 2 4-12 -8

Uit

 Groep A G P W G V G =
1. Rhisnes Rhisnes 2 6 2 0 0 4-0 4
2. RCS Schaltin RCS Schaltin 2 4 1 1 0 4-1 3
3. Naninne Naninne 2 4 1 1 0 10-8 2
4. Sp. Espoir Jemeppe Sp. Espoir Jemeppe 2 4 1 1 0 4-3 1
5. Loyers Loyers 2 3 1 0 1 10-3 7
6. Chevetogne Chevetogne 2 3 1 0 1 2-2 0
7. Emines Emines 2 3 1 0 1 8-9 -1
8. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2 3 1 0 1 7-9 -2
9. Fosses Fosses 2 3 1 0 1 4-8 -4
10. Bievre Bievre 2 2 0 2 0 3-3 0
11. Anhée Anhée 2 0 0 0 2 1-6 -5
12. Frontières Frontières 2 0 0 0 2 0-10 -10
13. Bohan Bohan 2 0 0 0 2 2-18 -16
14. Achène Achène 2 0 0 0 2 0-17 -17
Bekijk wedstrijden
 Groep B G P W G V G =
1. Grand-Leez Grand-Leez 2 6 2 0 0 6-1 5
2. Eghezee Eghezee 2 6 2 0 0 7-3 4
3. Sambreville Sambreville 2 4 1 1 0 3-2 1
4. Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 2 3 1 0 1 7-5 2
5. E.Sommenoise E.Sommenoise 2 3 1 0 1 4-5 -1
6. Gembloux Gembloux 2 3 1 0 1 2-4 -2
7. Molignee-Stave Molignee-Stave 2 3 1 0 1 3-5 -2
8. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 2 1 0 1 1 4-5 -1
9. Somzée Somzée 2 1 0 1 1 2-3 -1
10. Vezin Vezin 2 1 0 1 1 3-5 -2
11. Vencimont Vencimont 2 1 0 1 1 2-5 -3
12. Evelette Evelette 2 0 0 0 2 2-7 -5
13. Onoz Onoz 2 0 0 0 2 3-10 -7
Bekijk wedstrijden
 Groep C G P W G V G =
1. Ligny Ligny 2 6 2 0 0 7-0 7
2. Pesche Pesche 2 6 2 0 0 8-2 6
3. Ohey Ohey 2 6 2 0 0 7-1 6
4. Nismes Nismes 2 4 1 1 0 7-3 4
5. Biesme Biesme 2 4 1 1 0 6-4 2
6. Etoile Taminoise Etoile Taminoise 2 3 1 0 1 2-5 -3
7. Sclayn Sclayn 2 3 1 0 1 6-11 -5
8. Jambes Jambes 2 1 0 1 1 5-7 -2
9. Hastière Hastière 2 1 0 1 1 2-6 -4
10. Graide Graide 2 0 0 0 2 1-9 -8
11. CAPS Namur CAPS Namur 2 0 0 0 2 0-16 -16
12. Wartet Wartet 2 0 0 0 2 3-37 -34
Bekijk wedstrijden
 Groep D G P W G V G =
1. Spy Spy 2 6 2 0 0 9-2 7
2. Malonne Malonne 2 6 2 0 0 7-3 4
3. ES Molignée ES Molignée 2 6 2 0 0 7-4 3
4. Natoye Natoye 2 4 1 1 0 4-2 2
5. Havelange Havelange 2 4 1 1 0 6-5 1
6. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 2 3 1 0 1 3-2 1
7. Philippeville Philippeville 2 3 1 0 1 2-3 -1
8. Gedinne Gedinne 2 1 0 1 1 4-5 -1
9. Temploux-Suarlee Temploux-Suarlee 2 1 0 1 1 3-5 -2
10. E.S. Boninne E.S. Boninne 2 1 0 1 1 5-8 -3
11. Leignon Leignon 2 0 0 0 2 4-8 -4
12. Anseremmoise Anseremmoise 2 0 0 0 2 4-9 -5
13. Gelbressée Gelbressée 2 0 0 0 2 1-7 -6
14. Sauveniere Sauveniere 2 0 0 0 2 1-7 -6
15. Lustin Lustin 2 0 0 0 2 4-10 -6
Bekijk wedstrijden
 Groep E G P W G V G =
1. Floreffe Floreffe 2 6 2 0 0 11-3 8
2. Mesnil Mesnil 2 6 2 0 0 12-5 7
3. Pessoux Pessoux 2 6 2 0 0 9-6 3
4. Oignies Oignies 2 3 1 0 1 3-5 -2
5. Pondrome Pondrome 2 3 1 0 1 2-6 -4
6. Flavion Sport Flavion Sport 2 0 0 0 2 3-7 -4
7. Rochefort Rochefort 2 0 0 0 2 5-11 -6
8. Falisolle-Aisemont Falisolle-Aisemont 2 0 0 0 2 3-9 -6
9. Neffe Neffe 2 0 0 0 2 2-10 -8
Bekijk wedstrijden
 Groep F G P W G V G =
1. Walcourt Walcourt 2 6 2 0 0 14-2 12
2. Hemptinne AS Hemptinne AS 2 6 2 0 0 8-3 5
3. Taviers Taviers 2 4 1 1 0 11-4 7
4. Bonneville Bonneville 2 4 1 1 0 8-2 6
5. FC Surice FC Surice 2 3 1 0 1 4-5 -1
6. Denée Denée 2 3 1 0 1 4-7 -3
7. Ham FC Ham FC 2 1 0 1 1 0-1 -1
8. Moustier Moustier 2 0 0 0 2 2-8 -6
9. Condruzien Condruzien 2 0 0 0 2 2-9 -7
10. Houyet Houyet 2 0 0 0 2 1-15 -14
11. Ciergnon Ciergnon 2 0 0 0 2 1-20 -19
Bekijk wedstrijden
 Groep G G P W G V G =
1. FC Meux FC Meux 2 6 2 0 0 9-2 7
2. CS Wepionnais CS Wepionnais 2 6 2 0 0 8-2 6
3. ST-Germain ST-Germain 2 6 2 0 0 7-2 5
4. RFC Bioul 81 RFC Bioul 81 2 6 2 0 0 7-3 4
5. Sart-Bernard Sart-Bernard 2 6 2 0 0 5-2 3
6. Espoir Tarciennois Espoir Tarciennois 2 6 2 0 0 5-2 3
7. Sommière Sommière 2 6 2 0 0 5-2 3
8. Rienne Rienne 2 4 1 1 0 8-4 4
9. Auvelais Auvelais 2 4 1 1 0 4-2 2
10. Gimnée-Mazée Gimnée-Mazée 2 4 1 1 0 7-6 1
11. Profondeville Profondeville 2 3 1 0 1 4-3 1
12. CS Onhaye CS Onhaye 2 3 1 0 1 4-4 0
13. Haltinne Haltinne 2 3 1 0 1 7-10 -3
14. Mosane Mosane 2 3 1 0 1 2-5 -3
15. Thy-le-Château Thy-le-Château 2 3 1 0 1 5-15 -10
16. Dinant Dinant 2 1 0 1 1 2-4 -2
17. Bois-Villers Bois-Villers 2 0 0 0 2 3-8 -5
18. Bossière Bossière 2 0 0 0 2 0-10 -10
Bekijk wedstrijden
 Groep H G P W G V G =
1. Mazy Mazy 2 6 2 0 0 24-3 21
2. Gesves Gesves 2 6 2 0 0 20-1 19
3. Florennes Florennes 2 6 2 0 0 11-3 8
4. Alfa Andenne Alfa Andenne 2 6 2 0 0 7-1 6
5. Petigny-Frasnes Petigny-Frasnes 2 4 1 1 0 5-2 3
6. Feschaux Feschaux 2 4 1 1 0 7-4 3
7. Assesse Assesse 2 3 1 0 1 5-3 2
8. Sorée Sorée 2 3 1 0 1 6-5 1
9. ST-Gérard ST-Gérard 2 3 1 0 1 11-10 1
10. Wierde-Andoy Wierde-Andoy 2 1 0 1 1 2-4 -2
11. Winenne Winenne 2 0 0 0 2 2-14 -12
12. Wavreille Wavreille 2 0 0 0 2 1-17 -16
Bekijk wedstrijden
 Groep I G P W G V G =
1. Dion Dion 2 6 2 0 0 11-0 11
2. Treignes Treignes 2 6 2 0 0 12-2 10
3. Clermont FC Clermont FC 2 6 2 0 0 15-5 10
4. Olympic Namur Olympic Namur 2 6 2 0 0 7-5 2
5. Fraire Fraire 2 3 1 0 1 10-7 3
6. Eprave Eprave 2 3 1 0 1 6-6 0
7. Olloy Olloy 2 3 1 0 1 3-11 -8
8. Méan Méan 2 1 0 1 1 2-3 -1
9. Focant Focant 2 0 0 0 2 0-9 -9
10. Vedrin Vedrin 2 0 0 0 2 2-18 -16
Bekijk wedstrijden
 Groep J G P W G V G =
1. Han-sur-Lesse Han-sur-Lesse 2 6 2 0 0 16-4 12
2. Sinsin Sinsin 2 6 2 0 0 5-2 3
3. Hadelin-Haversin Hadelin-Haversin 2 6 2 0 0 7-5 2
4. Miecret Miecret 2 4 1 1 0 5-3 2
5. Faulx Faulx 2 4 1 1 0 3-2 1
6. Monceau-en-Ardenne Monceau-en-Ardenne 1 0 0 0 1 2-4 -2
7. Belgrade Belgrade 2 0 0 0 2 4-13 -9
8. Dailly Dailly 2 0 0 0 2 3-15 -12
9. Namèche Namèche 2 0 0 0 2 2-15 -13