Word fan! 29

Provinciaal voetbal - Henegouwen (2A) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
21/08 15:00 JS Isières JS Isières 3-2 Templeuve Templeuve
21/08 18:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
21/08 19:00 Luingnois Luingnois 5-2 AC Anvaing AC Anvaing
22/08 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-3 Enghien Sport Enghien Sport
22/08 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
22/08 15:00 Esplechin Esplechin 2-2 AS Obigies AS Obigies
22/08 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 1-3 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
22/08 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-4 RES Acren RES Acren
 Speeldag 2
28/08 19:30 RES Acren RES Acren 1-3 Esplechin Esplechin
29/08 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-4 JS Isières JS Isières
29/08 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 4-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
29/08 15:00 AS Obigies AS Obigies 5-4 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
29/08 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 0-3 RFC Wiers RFC Wiers
29/08 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 4-0 RUS Doornik RUS Doornik
29/08 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 3-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
29/08 17:30 Templeuve Templeuve 0-2 Luingnois Luingnois
 Speeldag 3
04/09 19:00 Luingnois Luingnois 2-2 Enghien Sport Enghien Sport
05/09 15:00 JS Isières JS Isières 0-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
05/09 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 7-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
05/09 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-1 Templeuve Templeuve
05/09 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 3-2 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
05/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
05/09 15:00 Esplechin Esplechin 0-6 AC Anvaing AC Anvaing
05/09 15:00 AS Obigies AS Obigies 6-3 RES Acren RES Acren
 Speeldag 4
11/09 17:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 3-4 Luingnois Luingnois
11/09 19:30 RES Acren RES Acren 3-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
12/09 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-0 RUS Doornik RUS Doornik
12/09 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 3-1 AS Obigies AS Obigies
12/09 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 2-1 JS Isières JS Isières
12/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 3-0 RFC Wiers RFC Wiers
12/09 17:30 Templeuve Templeuve 6-1 Esplechin Esplechin
12/09 17:30 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 6-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 5
18/09 19:00 Luingnois Luingnois 2-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
19/09 15:00 AS Obigies AS Obigies 2-2 Templeuve Templeuve
19/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
19/09 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 2-2 RUS Doornik RUS Doornik
19/09 15:00 RES Acren RES Acren 5-3 AC Anvaing AC Anvaing
19/09 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
19/09 15:00 JS Isières JS Isières 2-5 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
19/09 15:00 Esplechin Esplechin 0-5 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 6
24/09 19:30 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 2-3 Luingnois Luingnois
26/09 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-3 JS Isières JS Isières
26/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-2 Esplechin Esplechin
26/09 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 4-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
26/09 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 3-2 RFC Wiers RFC Wiers
26/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 3-3 AS Obigies AS Obigies
26/09 15:00 Templeuve Templeuve 2-1 RES Acren RES Acren
26/09 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 6-3 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
 Speeldag 7
02/10 19:00 Luingnois Luingnois 4-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
03/10 15:00 Esplechin Esplechin 3-4 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
03/10 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 1-4 Templeuve Templeuve
03/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-5 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
03/10 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 3-3 ASC Havinnes ASC Havinnes
03/10 15:00 AS Obigies AS Obigies 4-3 Peruwelz FC Peruwelz FC
03/10 15:00 RES Acren RES Acren 0-3 Enghien Sport Enghien Sport
03/10 15:00 JS Isières JS Isières 1-0 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 8
10/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-2 Luingnois Luingnois
10/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 1-1 AC Anvaing AC Anvaing
10/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-0 JS Isières JS Isières
10/10 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-2 AS Obigies AS Obigies
10/10 15:00 Templeuve Templeuve 1-4 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
10/10 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 1-1 Esplechin Esplechin
10/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-1 RES Acren RES Acren
10/10 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-3 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 9
16/10 19:00 AS Obigies AS Obigies 2-0 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
17/10 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 0-1 JS Isières JS Isières
17/10 15:00 Luingnois Luingnois 4-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
17/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-3 RUS Doornik RUS Doornik
17/10 15:00 RES Acren RES Acren 0-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
17/10 15:00 Templeuve Templeuve 3-1 Enghien Sport Enghien Sport
17/10 15:00 Esplechin Esplechin 3-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
17/10 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 2-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 10
24/10 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 1-0 RES Acren RES Acren
24/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-4 RFC Wiers RFC Wiers
24/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 Templeuve Templeuve
24/10 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-2 AC Anvaing AC Anvaing
24/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 4-0 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
24/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-1 Esplechin Esplechin
24/10 15:00 JS Isières JS Isières 2-2 Luingnois Luingnois
24/10 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-2 AS Obigies AS Obigies
 Speeldag 11
07/11 14:30 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 1-3 Luingnois Luingnois
07/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 0-1 JS Isières JS Isières
07/11 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 2-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
07/11 14:30 Esplechin Esplechin 1-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
07/11 14:30 AC Anvaing AC Anvaing 0-3 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
07/11 14:30 Templeuve Templeuve 4-0 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
07/11 14:30 AS Obigies AS Obigies 3-0 RUS Doornik RUS Doornik
07/11 18:30 RES Acren RES Acren 2-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
 Speeldag 12
14/11 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-5 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
14/11 14:30 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-3 AC Anvaing AC Anvaing
14/11 14:30 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 1-1 Templeuve Templeuve
14/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-5 AS Obigies AS Obigies
14/11 14:30 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-3 Enghien Sport Enghien Sport
14/11 14:30 JS Isières JS Isières 6-1 Esplechin Esplechin
14/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 1-1 RES Acren RES Acren
14/11 15:00 Luingnois Luingnois 4-0 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 13
21/11 14:30 Esplechin Esplechin 1-7 Luingnois Luingnois
21/11 14:30 Templeuve Templeuve 3-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
21/11 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 3-6 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
21/11 14:30 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 2-1 RFC Wiers RFC Wiers
21/11 14:30 AC Anvaing AC Anvaing 2-1 RUS Doornik RUS Doornik
21/11 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 3-3 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
21/11 14:30 AS Obigies AS Obigies 2-2 JS Isières JS Isières
21/11 15:00 RES Acren RES Acren 5-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 14
27/11 19:00 Luingnois Luingnois 1-0 AS Obigies AS Obigies
28/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-6 AC Anvaing AC Anvaing
28/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 0-1 Templeuve Templeuve
28/11 14:30 JS Isières JS Isières 1-0 RES Acren RES Acren
28/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 3-2 Esplechin Esplechin
28/11 14:30 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 5-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
28/11 14:30 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 0-4 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
 Speeldag 15
05/12 14:30 AC Anvaing AC Anvaing 3-0 JS Isières JS Isières
05/12 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 3-4 RUS Doornik RUS Doornik
05/12 14:30 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-1 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
05/12 14:30 Esplechin Esplechin 2-5 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
05/12 14:30 AS Obigies AS Obigies 3-0 RFC Wiers RFC Wiers
05/12 14:30 Templeuve Templeuve 6-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
05/12 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
05/12 15:00 RES Acren RES Acren 2-1 Luingnois Luingnois
 Speeldag 16
12/12 14:30 AC Anvaing AC Anvaing 2-0 Luingnois Luingnois
12/12 14:30 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 3-3 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
12/12 14:30 AS Obigies AS Obigies 3-2 Esplechin Esplechin
12/12 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-2 RUS Doornik RUS Doornik
12/12 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 2-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
12/12 14:30 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
12/12 14:30 Templeuve Templeuve 1-1 JS Isières JS Isières
12/12 15:00 RES Acren RES Acren 1-0 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 17
19/12 14:30 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-1 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 21
30/01 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-0 RFC Wiers RFC Wiers
30/01 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
30/01 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-1 Esplechin Esplechin
30/01 15:00 Templeuve Templeuve 4-2 AS Obigies AS Obigies
30/01 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
30/01 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 4-2 JS Isières JS Isières
30/01 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 1-4 Luingnois Luingnois
30/01 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 3-0 RES Acren RES Acren
 Speeldag 18
06/02 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 4-2 AS Obigies AS Obigies
06/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 3-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
06/02 15:00 JS Isières JS Isières 1-1 Enghien Sport Enghien Sport
06/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-4 AC Anvaing AC Anvaing
06/02 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
06/02 15:00 Esplechin Esplechin 1-5 RES Acren RES Acren
06/02 15:00 Luingnois Luingnois 3-2 Templeuve Templeuve
 Speeldag 19
13/02 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-2 JS Isières JS Isières
13/02 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 2-1 Esplechin Esplechin
13/02 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 3-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
13/02 15:00 RES Acren RES Acren 1-3 AS Obigies AS Obigies
13/02 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 2-0 RUS Doornik RUS Doornik
13/02 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
13/02 15:00 Templeuve Templeuve 1-2 RFC Wiers RFC Wiers
13/02 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-1 Luingnois Luingnois
 Speeldag 20
20/02 15:00 Luingnois Luingnois 1-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
20/02 15:00 Esplechin Esplechin 1-0 Templeuve Templeuve
20/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 3-3 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
20/02 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 1-1 RES Acren RES Acren
20/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-1 Enghien Sport Enghien Sport
20/02 15:00 AS Obigies AS Obigies 2-1 AC Anvaing AC Anvaing
20/02 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-3 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
20/02 15:00 JS Isières JS Isières 3-3 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
 Speeldag 22
26/02 19:00 Luingnois Luingnois 4-1 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
27/02 15:00 JS Isières JS Isières 0-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
27/02 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 0-2 AC Anvaing AC Anvaing
27/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-3 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
27/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-1 RUS Doornik RUS Doornik
27/02 15:00 RES Acren RES Acren 3-1 Templeuve Templeuve
27/02 15:00 AS Obigies AS Obigies 2-2 Enghien Sport Enghien Sport
27/02 15:00 Esplechin Esplechin 0-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 23
06/03 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 0-0 RFC Wiers RFC Wiers
06/03 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 2-1 Esplechin Esplechin
06/03 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-5 Luingnois Luingnois
06/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
06/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-1 JS Isières JS Isières
06/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-0 RES Acren RES Acren
06/03 15:00 Templeuve Templeuve 1-3 AC Anvaing AC Anvaing
06/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-3 AS Obigies AS Obigies
 Speeldag 24
12/03 19:00 Luingnois Luingnois 3-2 RUS Doornik RUS Doornik
12/03 19:00 RES Acren RES Acren 3-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
13/03 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
13/03 15:00 JS Isières JS Isières 1-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
13/03 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 3-2 Templeuve Templeuve
13/03 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 2-3 Enghien Sport Enghien Sport
13/03 15:00 Esplechin Esplechin 1-5 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
13/03 15:00 AS Obigies AS Obigies 2-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
 Speeldag 25
20/03 15:00 JS Isières JS Isières 2-2 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
20/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-5 Luingnois Luingnois
20/03 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 0-0 AS Obigies AS Obigies
20/03 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 4-1 RES Acren RES Acren
20/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-0 AC Anvaing AC Anvaing
20/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-1 RFC Wiers RFC Wiers
20/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-2 Templeuve Templeuve
20/03 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 5-2 Esplechin Esplechin
 Speeldag 26
26/03 19:00 Luingnois Luingnois 3-1 JS Isières JS Isières
27/03 15:00 AS Obigies AS Obigies 1-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
27/03 15:00 RES Acren RES Acren 1-3 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
27/03 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 0-3 Enghien Sport Enghien Sport
27/03 15:00 Esplechin Esplechin 1-1 RUS Doornik RUS Doornik
27/03 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
27/03 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 0-5 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
27/03 15:00 Templeuve Templeuve 0-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 27
02/04 19:00 Luingnois Luingnois 4-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
03/04 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 0-0 AC Anvaing AC Anvaing
03/04 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-2 RES Acren RES Acren
03/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 Enghien Sport Enghien Sport
03/04 15:00 JS Isières JS Isières 2-2 RFC Wiers RFC Wiers
03/04 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-0 AS Obigies AS Obigies
03/04 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-0 Esplechin Esplechin
03/04 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 4-3 Templeuve Templeuve
 Speeldag 28
09/04 19:30 RES Acren RES Acren 3-0 RUS Doornik RUS Doornik
10/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-2 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
10/04 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 2-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
10/04 15:00 AS Obigies AS Obigies 5-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
10/04 15:00 Templeuve Templeuve 1-0 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
10/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-1 Luingnois Luingnois
10/04 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 5-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
10/04 15:00 Esplechin Esplechin 1-4 JS Isières JS Isières
 Speeldag 18
16/04 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-1 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
 Speeldag 29
16/04 19:00 Luingnois Luingnois 5-2 Esplechin Esplechin
17/04 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-2 AC Anvaing AC Anvaing
17/04 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 4-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
17/04 15:00 JS Isières JS Isières 1-0 AS Obigies AS Obigies
17/04 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-2 RES Acren RES Acren
17/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-4 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
18/04 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 1-1 Enghien Sport Enghien Sport
18/04 17:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-1 Templeuve Templeuve
 Speeldag 30
24/04 15:00 Templeuve Templeuve 1-2 RUS Doornik RUS Doornik
24/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 1-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
24/04 15:00 Esplechin Esplechin 0-6 RFC Wiers RFC Wiers
24/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-4 AC Estaimbourg AC Estaimbourg
24/04 15:00 AS Obigies AS Obigies 1-1 Luingnois Luingnois
24/04 15:00 AC Anvaing AC Anvaing 2-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
24/04 15:00 RES Acren RES Acren 0-3 JS Isières JS Isières
24/04 15:00 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 3-1 RUS Herseautoise RUS Herseautoise
 Speeldag 31
30/04 19:00 Luingnois Luingnois 3-1 RES Acren RES Acren
01/05 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-3 AS Obigies AS Obigies
01/05 15:00 AC Estaimbourg AC Estaimbourg 4-0 Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain
01/05 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 3-4 Enghien Sport Enghien Sport
01/05 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-1 Templeuve Templeuve
01/05 15:00 JS Isières JS Isières 2-2 AC Anvaing AC Anvaing
01/05 15:00 RUS Herseautoise RUS Herseautoise 3-0 Esplechin Esplechin
01/05 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-2 Peruwelz FC Peruwelz FC

Download alle wedstrijden van Henegouwen (2A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Luingnois Luingnois 30 73
2. AC Anvaing AC Anvaing 30 57
3. Etoilés Ére-Allain Etoilés Ére-Allain 30 57
4. Enghien Sport Enghien Sport 30 57
5. AC Estaimbourg AC Estaimbourg 30 55
6. AS Obigies AS Obigies 30 52
7. JS Isières JS Isières 30 51
8. RUS Herseautoise RUS Herseautoise 30 41
9. RES Acren RES Acren 30 37
10. Templeuve Templeuve 30 37
11. RFC Wiers RFC Wiers 30 34
12. RUS Doornik RUS Doornik 30 26
13. Peruwelz FC Peruwelz FC 30 25
14. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 30 23
15. ASC Havinnes ASC Havinnes 30 19
16. Esplechin Esplechin 30 16