Word fan! 25

Provinciaal voetbal - Henegouwen (2B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
21/08 19:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-4 FC Flénu FC Flénu
22/08 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
22/08 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
22/08 15:00 FC Havré FC Havré 3-2 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
22/08 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-3 Naastois Naastois
22/08 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
22/08 15:00 Vacresse Vacresse 0-0 CS Jemappes CS Jemappes
22/08 17:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 0-2 Paturageois Paturageois
 Speeldag 2
29/08 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-2 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
29/08 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-1 FC Havré FC Havré
29/08 15:00 FC Flénu FC Flénu 3-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
29/08 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 5-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
29/08 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 4-0 Vacresse Vacresse
29/08 15:00 Naastois Naastois 4-0 US Neufvilloise US Neufvilloise
29/08 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 1-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
29/08 17:00 Paturageois Paturageois 0-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 3
05/09 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 3-1 Paturageois Paturageois
05/09 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 0-2 FC Flénu FC Flénu
05/09 15:00 FC Havré FC Havré 0-7 RAS Honnelles RAS Honnelles
05/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-4 Elouges-Dour Elouges-Dour
05/09 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
05/09 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 1-2 CS Jemappes CS Jemappes
05/09 15:00 Vacresse Vacresse 1-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
05/09 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-4 Naastois Naastois
 Speeldag 4
12/09 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 3-3 FC Havré FC Havré
12/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
12/09 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-4 US Neufvilloise US Neufvilloise
12/09 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 2-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
12/09 15:00 Paturageois Paturageois 3-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/09 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 1-1 Vacresse Vacresse
12/09 15:00 FC Flénu FC Flénu 2-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
12/09 15:00 Naastois Naastois 2-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 5
19/09 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-2 FC Flénu FC Flénu
19/09 15:00 FC Havré FC Havré 3-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
19/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-2 Vacresse Vacresse
19/09 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
19/09 15:00 Paturageois Paturageois 2-2 Naastois Naastois
19/09 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 3-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
19/09 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 1-2 CS Jemappes CS Jemappes
19/09 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-2 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 6
25/09 15:00 Naastois Naastois 7-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
26/09 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
26/09 15:00 FC Flénu FC Flénu 2-1 Paturageois Paturageois
26/09 15:00 Vacresse Vacresse 3-1 FC Havré FC Havré
26/09 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-3 US Neufvilloise US Neufvilloise
26/09 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
26/09 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 1-0 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
26/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 3-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 7
03/10 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 3-6 RAS Honnelles RAS Honnelles
03/10 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 1-1 Vacresse Vacresse
03/10 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 4-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
03/10 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
03/10 15:00 Naastois Naastois 1-2 FC Flénu FC Flénu
03/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-1 FC Havré FC Havré
03/10 15:00 Paturageois Paturageois 3-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
03/10 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 2-0 CS Jemappes CS Jemappes
 Speeldag 8
10/10 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 2-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
10/10 15:00 FC Flénu FC Flénu 2-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
10/10 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-2 US Neufvilloise US Neufvilloise
10/10 15:00 Vacresse Vacresse 1-4 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
10/10 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-1 Paturageois Paturageois
10/10 15:00 FC Havré FC Havré 3-4 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
10/10 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 3-4 Naastois Naastois
10/10 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 3-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 9
17/10 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 3-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
17/10 15:00 Paturageois Paturageois 2-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
17/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-3 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
17/10 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-2 FC Havré FC Havré
17/10 15:00 Naastois Naastois 2-4 CS Jemappes CS Jemappes
17/10 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 6-1 Vacresse Vacresse
17/10 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 2-4 Elouges-Dour Elouges-Dour
17/10 15:00 FC Flénu FC Flénu 1-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
 Speeldag 10
24/10 15:00 Vacresse Vacresse 2-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
24/10 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-1 RLC Mesvin RLC Mesvin
24/10 15:00 FC Havré FC Havré 1-4 US Neufvilloise US Neufvilloise
24/10 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/10 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
24/10 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 2-1 Naastois Naastois
24/10 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-3 Paturageois Paturageois
24/10 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 0-1 FC Flénu FC Flénu
 Speeldag 11
07/11 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-4 FC Havré FC Havré
07/11 14:30 US Neufvilloise US Neufvilloise 2-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
07/11 14:30 FC Flénu FC Flénu 1-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
07/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
07/11 14:30 Paturageois Paturageois 1-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
07/11 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-3 Vacresse Vacresse
07/11 14:30 Naastois Naastois 5-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
07/11 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 5-3 CS Jemappes CS Jemappes
 Speeldag 12
14/11 14:30 FC Havré FC Havré 2-4 RLC Mesvin RLC Mesvin
14/11 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-3 FC Flénu FC Flénu
14/11 14:30 Vacresse Vacresse 0-1 Paturageois Paturageois
14/11 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 4-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
14/11 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 5-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
14/11 14:30 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-2 US Neufvilloise US Neufvilloise
14/11 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 1-1 Naastois Naastois
14/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 13
21/11 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
21/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 3-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
21/11 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-0 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
21/11 14:30 FC Flénu FC Flénu 4-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
21/11 14:30 Naastois Naastois 3-2 Vacresse Vacresse
21/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 US Neufvilloise US Neufvilloise
21/11 14:30 Paturageois Paturageois 2-2 FC Havré FC Havré
21/11 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
 Speeldag 14
28/11 14:30 FC Havré FC Havré 2-2 Naastois Naastois
28/11 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-3 CS Jemappes CS Jemappes
28/11 14:30 US Neufvilloise US Neufvilloise 9-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
28/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-4 RAS Honnelles RAS Honnelles
28/11 14:30 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-1 RLC Mesvin RLC Mesvin
28/11 14:30 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-6 Paturageois Paturageois
28/11 14:30 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
28/11 14:30 Vacresse Vacresse 2-6 FC Flénu FC Flénu
 Speeldag 15
05/12 14:30 Paturageois Paturageois 1-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
05/12 14:30 FC Flénu FC Flénu 1-1 FC Havré FC Havré
05/12 14:30 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
05/12 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-0 US Neufvilloise US Neufvilloise
05/12 14:30 Naastois Naastois 7-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
05/12 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-2 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
05/12 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 2-2 Elouges-Dour Elouges-Dour
05/12 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-1 Vacresse Vacresse
 Speeldag 16
12/12 14:30 Naastois Naastois 1-8 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
12/12 14:30 RLC Mesvin RLC Mesvin 6-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
12/12 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 3-3 Vacresse Vacresse
12/12 14:30 FC Flénu FC Flénu 1-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
12/12 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
12/12 14:30 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 7-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/12 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois - FF FC Havré FC Havré
 Speeldag 20
30/01 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 3-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
30/01 15:00 Vacresse Vacresse 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
30/01 15:00 Naastois Naastois 3-1 Paturageois Paturageois
30/01 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 0-4 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
30/01 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-2 US Neufvilloise US Neufvilloise
30/01 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 3-1 FC Havré FC Havré
30/01 15:00 FC Flénu FC Flénu 1-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
30/01 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4-2 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 17
06/02 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
06/02 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-3 FC Flénu FC Flénu
06/02 15:00 Vacresse Vacresse 3-5 RAS Honnelles RAS Honnelles
06/02 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 1-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
06/02 15:00 FC Havré FC Havré 1-1 CS Jemappes CS Jemappes
06/02 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-7 Paturageois Paturageois
06/02 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 2-2 Naastois Naastois
06/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 18
13/02 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
13/02 15:00 Naastois Naastois 6-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
13/02 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-3 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
13/02 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 4-0 FC Havré FC Havré
13/02 15:00 FC Flénu FC Flénu 0-1 US Neufvilloise US Neufvilloise
13/02 15:00 Paturageois Paturageois 2-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
13/02 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-0 Vacresse Vacresse
13/02 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
 Speeldag 16
16/02 20:00 Paturageois Paturageois 2-0 US Neufvilloise US Neufvilloise
 Speeldag 19
20/02 14:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-3 Paturageois Paturageois
20/02 15:00 Vacresse Vacresse 0-3 Elouges-Dour Elouges-Dour
20/02 15:00 FC Havré FC Havré 1-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
20/02 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 2-2 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
20/02 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 6-2 CS Jemappes CS Jemappes
20/02 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-1 RAS Honnelles RAS Honnelles
20/02 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-2 FC Flénu FC Flénu
20/02 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 4-2 Naastois Naastois
 Speeldag 21
27/02 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
27/02 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-5 Naastois Naastois
27/02 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 3-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
27/02 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-1 CS Jemappes CS Jemappes
27/02 15:00 FC Havré FC Havré 4-0 Vacresse Vacresse
27/02 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 3-1 RAS Honnelles RAS Honnelles
27/02 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-2 Elouges-Dour Elouges-Dour
27/02 15:00 Paturageois Paturageois 2-4 FC Flénu FC Flénu
 Speeldag 22
06/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
06/03 15:00 Vacresse Vacresse 1-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
06/03 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 1-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
06/03 15:00 FC Havré FC Havré 2-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
06/03 15:00 FC Flénu FC Flénu 1-0 Naastois Naastois
06/03 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-2 US Neufvilloise US Neufvilloise
06/03 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-2 Paturageois Paturageois
06/03 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 8-2 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
 Speeldag 23
13/03 14:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-3 FC Flénu FC Flénu
13/03 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 4-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
13/03 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 2-0 FC Havré FC Havré
13/03 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 2-2 RAS Honnelles RAS Honnelles
13/03 15:00 Paturageois Paturageois 2-3 CS Jemappes CS Jemappes
13/03 15:00 Naastois Naastois 2-4 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
13/03 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-5 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
13/03 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 6-1 Vacresse Vacresse
 Speeldag 24
20/03 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 2-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
20/03 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 3-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
20/03 15:00 FC Havré FC Havré 4-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
20/03 15:00 Vacresse Vacresse 1-1 US Neufvilloise US Neufvilloise
20/03 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 3-1 RLC Mesvin RLC Mesvin
20/03 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 2-2 Paturageois Paturageois
20/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 1-2 Naastois Naastois
20/03 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-3 FC Flénu FC Flénu
 Speeldag 25
27/03 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-2 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
27/03 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 4-1 FC Havré FC Havré
27/03 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-0 Vacresse Vacresse
27/03 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
27/03 15:00 Naastois Naastois 0-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
27/03 15:00 FC Flénu FC Flénu 3-0 CS Jemappes CS Jemappes
27/03 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 0-0 Elouges-Dour Elouges-Dour
27/03 15:00 Paturageois Paturageois 5-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
 Speeldag 26
03/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 4-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
03/04 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 2-0 Naastois Naastois
03/04 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-3 Paturageois Paturageois
03/04 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 1-1 US Neufvilloise US Neufvilloise
03/04 15:00 FC Havré FC Havré 2-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
03/04 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
03/04 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 0-3 FC Flénu FC Flénu
03/04 16:00 Vacresse Vacresse 2-3 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 27
10/04 15:00 Naastois Naastois 1-2 FF Elouges-Dour Elouges-Dour
10/04 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-4 RAS Honnelles RAS Honnelles
10/04 15:00 FC Flénu FC Flénu 2-1 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
10/04 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 0-3 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
10/04 15:00 Paturageois Paturageois 3-0 Vacresse Vacresse
10/04 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-0 FC Havré FC Havré
10/04 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-4 CS Jemappes CS Jemappes
10/04 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 1-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
 Speeldag 28
16/04 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-2 CS Jemappes CS Jemappes
17/04 15:00 FC Havré FC Havré 1-3 Paturageois Paturageois
17/04 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 5-1 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
17/04 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
17/04 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 4-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
17/04 15:00 Vacresse Vacresse 3-3 Naastois Naastois
17/04 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-2 FC Flénu FC Flénu
17/04 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 0-2 RLC Mesvin RLC Mesvin
 Speeldag 29
24/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-0 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries
24/04 15:00 FC Flénu FC Flénu 4-2 Vacresse Vacresse
24/04 15:00 Naastois Naastois 2-0 FC Havré FC Havré
24/04 15:00 Nimy-Maisières Nimy-Maisières 1-3 US Neufvilloise US Neufvilloise
24/04 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 6-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/04 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-1 Elouges-Dour Elouges-Dour
24/04 15:00 RLC Mesvin RLC Mesvin 1-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
24/04 15:00 Paturageois Paturageois 3-1 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes
 Speeldag 30
01/05 15:00 Vacresse Vacresse 2-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
01/05 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-4 Paturageois Paturageois
01/05 15:00 FC Havré FC Havré 1-1 FC Flénu FC Flénu
01/05 15:00 RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 1-5 Naastois Naastois
01/05 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-0 Nimy-Maisières Nimy-Maisières
01/05 15:00 Elouges-Dour Elouges-Dour 0-2 CS Jemappes CS Jemappes
01/05 15:00 Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 0-1 RAS Honnelles RAS Honnelles
01/05 15:00 US Neufvilloise US Neufvilloise 2-2 RLC Mesvin RLC Mesvin

Download alle wedstrijden van Henegouwen (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. FC Flénu FC Flénu 30 78
2. RLC Mesvin RLC Mesvin 30 66
3. US Neufvilloise US Neufvilloise 30 59
4. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 30 55
5. Paturageois Paturageois 30 55
6. RAS Honnelles RAS Honnelles 30 53
7. Naastois Naastois 30 47
8. CS Jemappes CS Jemappes 30 47
9. Elouges-Dour Elouges-Dour 30 44
10. Bosqueta Frameries Bosqueta Frameries 30 37
11. RAFC Cuesmes RAFC Cuesmes 30 29
12. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 29 28
13. FC Havré FC Havré 29 28
14. Vacresse Vacresse 30 25
15. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 30 15
16. Nimy-Maisières Nimy-Maisières 30 8