Word fan! 12

Seizoen 2021 - 2022 Henegouwen (3A)


 Speeldag 1
21/08 18:00 SC Nechin SC Nechin 7-0 RUS Doornik RUS Doornik
22/08 15:00 US Thumaide US Thumaide 1-2 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
22/08 15:00 Bleharies Bleharies 1-0 Beclers Beclers
22/08 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-0 AS Montkainoise AS Montkainoise
22/08 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 3-0 CS Taintignies CS Taintignies
22/08 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-5 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
22/08 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-1 FC Doornik FC Doornik
22/08 17:00 DR Rongy DR Rongy 2-3 Wez-Guignies Wez-Guignies
 Speeldag 2
28/08 19:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
29/08 15:00 FC Doornik FC Doornik 4-0 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
29/08 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 2-0 US Thumaide US Thumaide
29/08 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-0 DR Rongy DR Rongy
29/08 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-2 Bleharies Bleharies
29/08 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-4 Ellezelles Ellezelles
29/08 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 5-2 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
29/08 15:00 Beclers Beclers 2-1 SC Nechin SC Nechin
 Speeldag 3
04/09 19:30 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 0-2 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
04/09 19:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4-2 AS Montkainoise AS Montkainoise
05/09 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 6-1 US Thumaide US Thumaide
05/09 15:00 SC Nechin SC Nechin 1-2 Wez-Guignies Wez-Guignies
05/09 15:00 DR Rongy DR Rongy 4-3 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
05/09 15:00 FC Doornik FC Doornik 14-0 RUS Doornik RUS Doornik
05/09 15:00 Ellezelles Ellezelles 3-1 Beclers Beclers
05/09 15:00 Bleharies Bleharies 3-2 CS Taintignies CS Taintignies
 Speeldag 4
12/09 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 2-0 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
12/09 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 2-2 Bleharies Bleharies
12/09 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-2 DR Rongy DR Rongy
12/09 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-4 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
12/09 15:00 US Thumaide US Thumaide 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
12/09 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 1-2 SC Nechin SC Nechin
12/09 15:00 Beclers Beclers 1-2 FC Doornik FC Doornik
12/09 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 2-1 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 5
19/09 15:00 SC Nechin SC Nechin 0-1 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
19/09 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-2 Beclers Beclers
19/09 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-2 CS Taintignies CS Taintignies
19/09 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
19/09 15:00 Bleharies Bleharies 1-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
19/09 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
19/09 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 1-2 US Thumaide US Thumaide
19/09 18:00 DR Rongy DR Rongy 1-2 AS Montkainoise AS Montkainoise
 Speeldag 6
25/09 19:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-2 SC Nechin SC Nechin
26/09 15:00 Beclers Beclers 1-1 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
26/09 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-3 FC Doornik FC Doornik
26/09 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 3-2 RUS Doornik RUS Doornik
26/09 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 3-5 Bleharies Bleharies
26/09 15:00 US Thumaide US Thumaide 3-2 DR Rongy DR Rongy
26/09 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 5-1 Ellezelles Ellezelles
26/09 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-1 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
 Speeldag 7
03/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-5 CS Taintignies CS Taintignies
03/10 15:00 DR Rongy DR Rongy 2-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
03/10 15:00 Beclers Beclers 1-0 Wez-Guignies Wez-Guignies
03/10 15:00 Bleharies Bleharies 0-3 US Thumaide US Thumaide
03/10 15:00 FC Doornik FC Doornik 0-4 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
03/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 4-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
03/10 15:00 SC Nechin SC Nechin 2-1 AS Montkainoise AS Montkainoise
03/10 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-2 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
 Speeldag 8
10/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4-2 Bleharies Bleharies
10/10 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-0 Beclers Beclers
10/10 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-2 FC Doornik FC Doornik
10/10 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 5-0 RUS Doornik RUS Doornik
10/10 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 0-2 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
10/10 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 2-4 DR Rongy DR Rongy
10/10 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 4-3 Ellezelles Ellezelles
10/10 15:00 US Thumaide US Thumaide 0-2 SC Nechin SC Nechin
 Speeldag 9
17/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-1 US Thumaide US Thumaide
17/10 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-3 DR Rongy DR Rongy
17/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-5 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
17/10 15:00 Beclers Beclers 3-0 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
17/10 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-1 AS Montkainoise AS Montkainoise
17/10 15:00 Bleharies Bleharies 2-3 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
17/10 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-2 CS Taintignies CS Taintignies
17/10 15:00 SC Nechin SC Nechin 4-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 10
24/10 15:00 DR Rongy DR Rongy 1-1 Bleharies Bleharies
24/10 15:00 US Thumaide US Thumaide 3-0 FC Doornik FC Doornik
24/10 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 2-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
24/10 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 10-0 RUS Doornik RUS Doornik
24/10 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-0 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
24/10 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 0-4 Beclers Beclers
24/10 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 0-4 SC Nechin SC Nechin
24/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 9-1 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 11
07/11 14:30 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-2 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
07/11 14:30 Beclers Beclers 3-0 AS Montkainoise AS Montkainoise
07/11 14:30 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 1-4 Bleharies Bleharies
07/11 14:30 CS Taintignies CS Taintignies 0-5 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
07/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 2-6 US Thumaide US Thumaide
07/11 14:30 SC Nechin SC Nechin 1-1 DR Rongy DR Rongy
07/11 15:00 FC Doornik FC Doornik 3-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
07/11 16:00 Ellezelles Ellezelles 1-1 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
 Speeldag 12
14/11 14:30 US Thumaide US Thumaide 4-1 Beclers Beclers
14/11 14:30 DR Rongy DR Rongy 2-2 Ellezelles Ellezelles
14/11 14:30 AS Montkainoise AS Montkainoise 4-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
14/11 14:30 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 4-0 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
14/11 14:30 Bleharies Bleharies 2-4 SC Nechin SC Nechin
14/11 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 3-2 CS Taintignies CS Taintignies
14/11 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 15-0 RUS Doornik RUS Doornik
14/11 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 2-0 FC Doornik FC Doornik
 Speeldag 13
21/11 14:30 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 2-2 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
21/11 14:30 CS Taintignies CS Taintignies 2-4 AS Montkainoise AS Montkainoise
21/11 14:30 Ellezelles Ellezelles 3-1 Bleharies Bleharies
21/11 14:30 Wez-Guignies Wez-Guignies 2-5 US Thumaide US Thumaide
21/11 14:30 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-3 SC Nechin SC Nechin
21/11 14:30 Beclers Beclers 3-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
21/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 3-8 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
21/11 15:00 FC Doornik FC Doornik 4-5 DR Rongy DR Rongy
 Speeldag 14
28/11 14:30 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 1-4 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
28/11 14:30 US Thumaide US Thumaide 4-1 CS Taintignies CS Taintignies
28/11 14:30 AS Montkainoise AS Montkainoise 1-4 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
28/11 14:30 Bleharies Bleharies 2-2 FC Doornik FC Doornik
28/11 14:30 DR Rongy DR Rongy 5-0 FF RUS Doornik RUS Doornik
28/11 14:30 SC Nechin SC Nechin 3-1 Ellezelles Ellezelles
28/11 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 1-5 Beclers Beclers
28/11 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 10-2 Wez-Guignies Wez-Guignies
 Speeldag 15
05/12 14:30 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-2 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
05/12 14:30 CS Taintignies CS Taintignies 2-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
05/12 14:30 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 3-1 US Thumaide US Thumaide
05/12 14:30 Ellezelles Ellezelles 4-0 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
05/12 14:30 Beclers Beclers 3-1 DR Rongy DR Rongy
05/12 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 1-8 Bleharies Bleharies
05/12 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 2-2 AS Montkainoise AS Montkainoise
05/12 15:00 FC Doornik FC Doornik 0-1 SC Nechin SC Nechin
 Speeldag 16
12/12 14:30 AS Montkainoise AS Montkainoise 2-1 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
12/12 14:30 CS Taintignies CS Taintignies 0-6 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
12/12 14:30 Beclers Beclers 4-2 Bleharies Bleharies
12/12 14:30 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
12/12 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 0-12 SC Nechin SC Nechin
12/12 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-1 US Thumaide US Thumaide
12/12 15:00 FC Doornik FC Doornik 0-4 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 20
30/01 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 7-0 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
30/01 15:00 US Thumaide US Thumaide 2-0 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
30/01 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-1 Bleharies Bleharies
30/01 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 6-1 DR Rongy DR Rongy
30/01 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-2 FC Doornik FC Doornik
30/01 15:00 Beclers Beclers 9-1 RUS Doornik RUS Doornik
30/01 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 2-0 SC Nechin SC Nechin
30/01 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-0 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 17
06/02 15:00 DR Rongy DR Rongy 4-0 CS Taintignies CS Taintignies
06/02 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 0-4 FC Doornik FC Doornik
06/02 15:00 Bleharies Bleharies 6-0 Wez-Guignies Wez-Guignies
06/02 15:00 SC Nechin SC Nechin 1-1 Beclers Beclers
06/02 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 7-0 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
 Speeldag 18
13/02 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-2 Bleharies Bleharies
13/02 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 0-5 SC Nechin SC Nechin
13/02 15:00 Beclers Beclers 2-2 Ellezelles Ellezelles
13/02 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 2-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
13/02 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-3 FC Doornik FC Doornik
13/02 15:00 US Thumaide US Thumaide 3-2 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
13/02 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 3-3 DR Rongy DR Rongy
13/02 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-2 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
 Speeldag 17
16/02 20:00 US Thumaide US Thumaide 0-1 AS Montkainoise AS Montkainoise
16/02 20:00 Ellezelles Ellezelles 6-0 RUS Doornik RUS Doornik
17/02 20:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 0-2 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
 Speeldag 19
20/02 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-1 Beclers Beclers
20/02 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 1-4 AS Montkainoise AS Montkainoise
20/02 15:00 DR Rongy DR Rongy 2-2 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
20/02 15:00 Bleharies Bleharies 3-2 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
20/02 15:00 SC Nechin SC Nechin 6-0 CS Taintignies CS Taintignies
20/02 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-1 US Thumaide US Thumaide
20/02 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
20/02 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 10-0 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 22
27/02 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-2 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
27/02 15:00 DR Rongy DR Rongy 2-0 US Thumaide US Thumaide
27/02 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 1-2 Beclers Beclers
27/02 15:00 SC Nechin SC Nechin 1-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
27/02 15:00 FC Doornik FC Doornik 0-1 CS Taintignies CS Taintignies
27/02 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-3 Wez-Guignies Wez-Guignies
27/02 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 2-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
27/02 15:00 Bleharies Bleharies 3-1 AS Montkainoise AS Montkainoise
 Speeldag 23
06/03 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-3 Beclers Beclers
06/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 8-1 DR Rongy DR Rongy
06/03 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 1-5 SC Nechin SC Nechin
06/03 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 4-0 RUS Doornik RUS Doornik
06/03 15:00 US Thumaide US Thumaide 0-1 Bleharies Bleharies
06/03 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 2-2 Ellezelles Ellezelles
06/03 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 1-0 FC Doornik FC Doornik
 Speeldag 24
13/03 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
13/03 15:00 DR Rongy DR Rongy 0-0 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
13/03 15:00 SC Nechin SC Nechin 2-0 US Thumaide US Thumaide
13/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-5 FF La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
13/03 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 1-2 Wez-Guignies Wez-Guignies
13/03 15:00 Bleharies Bleharies 2-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
13/03 15:00 Ellezelles Ellezelles 3-2 AS Montkainoise AS Montkainoise
13/03 15:00 Beclers Beclers 3-0 CS Taintignies CS Taintignies
 Speeldag 25
20/03 15:00 US Thumaide US Thumaide 0-5 Ellezelles Ellezelles
20/03 15:00 DR Rongy DR Rongy 6-5 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
20/03 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 2-5 Bleharies Bleharies
20/03 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 0-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
20/03 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 4-2 Beclers Beclers
20/03 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 0-3 FC Doornik FC Doornik
20/03 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 4-0 RUS Doornik RUS Doornik
20/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-1 SC Nechin SC Nechin
 Speeldag 26
27/03 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 1-1 CS Taintignies CS Taintignies
27/03 15:00 Beclers Beclers 1-0 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
27/03 15:00 Ellezelles Ellezelles 0-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
27/03 15:00 FC Doornik FC Doornik 0-3 US Thumaide US Thumaide
27/03 15:00 Bleharies Bleharies 1-1 DR Rongy DR Rongy
27/03 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 0-4 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
27/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-4 AS Montkainoise AS Montkainoise
27/03 15:00 SC Nechin SC Nechin 0-0 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
 Speeldag 27
03/04 15:00 Bleharies Bleharies 2-1 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
03/04 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 3-1 CS Taintignies CS Taintignies
03/04 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 1-0 Beclers Beclers
03/04 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 3-1 Wez-Guignies Wez-Guignies
03/04 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 1-1 Ellezelles Ellezelles
03/04 15:00 US Thumaide US Thumaide 6-0 RUS Doornik RUS Doornik
03/04 15:00 DR Rongy DR Rongy 0-2 SC Nechin SC Nechin
06/04 19:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-0 FC Doornik FC Doornik
 Speeldag 28
10/04 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-5 AS Montkainoise AS Montkainoise
10/04 15:00 Beclers Beclers 2-3 US Thumaide US Thumaide
10/04 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 3-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
10/04 15:00 SC Nechin SC Nechin 3-2 Bleharies Bleharies
10/04 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-5 FF Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
10/04 15:00 FC Doornik FC Doornik 2-2 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
10/04 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 2-2 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
10/04 17:00 Ellezelles Ellezelles 3-3 DR Rongy DR Rongy
 Speeldag 23
13/04 20:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 1-2 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
 Speeldag 21
14/04 19:30 Wez-Guignies Wez-Guignies 0-5 DR Rongy DR Rongy
 Speeldag 29
16/04 18:00 Bleharies Bleharies 3-0 Ellezelles Ellezelles
16/04 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-1 Beclers Beclers
17/04 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 1-0 CS Taintignies CS Taintignies
17/04 15:00 DR Rongy DR Rongy 4-1 FC Doornik FC Doornik
17/04 15:00 US Thumaide US Thumaide 8-6 Wez-Guignies Wez-Guignies
17/04 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-1 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
17/04 15:00 SC Nechin SC Nechin 4-2 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
17/04 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 3-0 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 30
24/04 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-4 Bleharies Bleharies
24/04 15:00 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 1-2 AS Montkainoise AS Montkainoise
24/04 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-5 FF DR Rongy DR Rongy
24/04 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-0 SC Nechin SC Nechin
24/04 15:00 RCS Escanaffles RCS Escanaffles 1-3 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain
24/04 15:00 Beclers Beclers 4-1 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne
24/04 15:00 Wez-Guignies Wez-Guignies 1-10 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
24/04 15:00 CS Taintignies CS Taintignies 1-0 US Thumaide US Thumaide
 Speeldag 31
01/05 15:00 Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 2-2 Wez-Guignies Wez-Guignies
01/05 15:00 SC Nechin SC Nechin 2-2 FC Doornik FC Doornik
01/05 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-1 CS Taintignies CS Taintignies
01/05 15:00 Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 6-0 Ellezelles Ellezelles
01/05 15:00 US Thumaide US Thumaide 0-7 La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron
01/05 15:00 DR Rongy DR Rongy 1-1 Beclers Beclers
01/05 15:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 6-1 RCS Escanaffles RCS Escanaffles
01/05 15:00 Bleharies Bleharies 8-0 RUS Doornik RUS Doornik
 Stand G P
1. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 30 74
2. La Squadra Mouscron La Squadra Mouscron 30 65
3. SC Nechin SC Nechin 30 62
4. Bleharies Bleharies 30 57
5. AS Montkainoise AS Montkainoise 30 55
6. Beclers Beclers 30 49
7. DR Rongy DR Rongy 30 49
8. US Thumaide US Thumaide 30 44
9. Ellezelles Ellezelles 30 43
10. FC Doornik FC Doornik 30 35
11. RCS Escanaffles RCS Escanaffles 30 34
12. Entente Velaines Enclusienne Entente Velaines Enclusienne 30 33
13. Etoil√©s √Čre-Allain Etoil√©s √Čre-Allain 30 26
14. Wez-Guignies Wez-Guignies 30 24
15. CS Taintignies CS Taintignies 30 24
16. RUS Doornik RUS Doornik 30 1