Word fan! 14

Provinciaal voetbal - Henegouwen (3C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-2 RSA Forchies RSA Forchies
22/08 15:00 US Estinnes US Estinnes 4-2 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
22/08 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-1 Courcelles Courcelles
22/08 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-2 Houdeng Houdeng
22/08 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 6-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
22/08 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 1-5 Ressaix Ressaix
22/08 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-4 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
 Speeldag 2
29/08 15:00 Courcelles Courcelles 1-2 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
29/08 15:00 Houdeng Houdeng 1-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
29/08 15:00 Ressaix Ressaix 0-0 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
29/08 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 2-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
29/08 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 3-1 US Estinnes US Estinnes
29/08 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 2-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
29/08 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 3-1 ESC Horrues ESC Horrues
 Speeldag 3
05/09 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-4 Courcelles Courcelles
05/09 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-2 ESC Horrues ESC Horrues
05/09 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 0-0 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
05/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 5-2 Ressaix Ressaix
05/09 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-2 Houdeng Houdeng
05/09 15:00 US Estinnes US Estinnes 2-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
05/09 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 0-2 RSA Forchies RSA Forchies
 Speeldag 4
12/09 15:00 Ressaix Ressaix 4-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
12/09 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 2-0 RUS Binche RUS Binche
12/09 15:00 Courcelles Courcelles 1-3 US Estinnes US Estinnes
12/09 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 1-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
12/09 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 2-1 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
12/09 15:00 Houdeng Houdeng 3-3 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
12/09 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-1 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
 Speeldag 5
18/09 19:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-3 Ressaix Ressaix
19/09 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 2-1 Courcelles Courcelles
19/09 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-4 Houdeng Houdeng
19/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-2 ESC Horrues ESC Horrues
19/09 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 2-1 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
19/09 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 1-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
19/09 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 0-1 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
 Speeldag 6
26/09 15:00 Ressaix Ressaix 3-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
26/09 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 3-4 Ecaussinnes Ecaussinnes
26/09 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 0-4 RFC La Buissière RFC La Buissière
26/09 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 3-0 RUS Binche RUS Binche
26/09 15:00 Houdeng Houdeng 2-2 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
26/09 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
26/09 15:00 Courcelles Courcelles 0-5 RSA Forchies RSA Forchies
 Speeldag 7
03/10 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-2 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
03/10 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 4-1 ESC Horrues ESC Horrues
03/10 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 3-4 RUS Binche RUS Binche
03/10 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 2-5 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
03/10 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 3-1 Houdeng Houdeng
03/10 16:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 7-1 Courcelles Courcelles
 Speeldag 8
10/10 15:00 Ressaix Ressaix 2-1 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
10/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 0-2 RFC La Buissière RFC La Buissière
10/10 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 2-5 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
10/10 15:00 Courcelles Courcelles 1-3 Ecaussinnes Ecaussinnes
10/10 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 1-4 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
10/10 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 5-2 US Estinnes US Estinnes
10/10 15:00 Houdeng Houdeng 0-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 9
17/10 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 0-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
17/10 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 0-1 Ressaix Ressaix
17/10 15:00 Courcelles Courcelles 0-4 Houdeng Houdeng
17/10 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 0-0 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
17/10 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 7-2 RUS Binche RUS Binche
17/10 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 4-3 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
17/10 15:00 US Estinnes US Estinnes 3-4 ESC Horrues ESC Horrues
 Speeldag 10
24/10 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 3-2 RSA Forchies RSA Forchies
24/10 15:00 Houdeng Houdeng 1-2 Ecaussinnes Ecaussinnes
24/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 0-4 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
24/10 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 3-1 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
24/10 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 3-1 US Estinnes US Estinnes
24/10 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
24/10 15:00 Ressaix Ressaix 3-2 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 11
01/11 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-3 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
07/11 14:30 US Estinnes US Estinnes 4-1 RUS Binche RUS Binche
07/11 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
07/11 14:30 Courcelles Courcelles 1-4 Ressaix Ressaix
07/11 14:30 RSA Forchies RSA Forchies 1-0 ESC Horrues ESC Horrues
07/11 14:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-3 RFC La Buissière RFC La Buissière
07/11 14:30 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 3-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
07/11 14:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-2 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
 Speeldag 12
11/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 2-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
11/11 14:30 US Estinnes US Estinnes 0-4 Ressaix Ressaix
14/11 14:30 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 1-2 RSA Forchies RSA Forchies
14/11 14:30 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 3-0 Courcelles Courcelles
14/11 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière 2-3 US Estinnes US Estinnes
14/11 14:30 ESC Horrues ESC Horrues 4-3 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
14/11 14:30 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 4-5 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
 Speeldag 13
21/11 14:30 Houdeng Houdeng 2-5 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
21/11 14:30 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 4-3 RFC La Buissière RFC La Buissière
21/11 14:30 Courcelles Courcelles 2-4 ESC Horrues ESC Horrues
21/11 14:30 RSA Forchies RSA Forchies 3-5 RUS Binche RUS Binche
21/11 14:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 0-5 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
21/11 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes 4-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
 Speeldag 14
28/11 14:30 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 2-1 Courcelles Courcelles
28/11 14:30 RFC La Buissière RFC La Buissière 3-4 RSA Forchies RSA Forchies
28/11 14:30 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 7-4 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
28/11 14:30 ESC Horrues ESC Horrues 1-3 Houdeng Houdeng
28/11 14:30 Ecaussinnes Ecaussinnes 0-2 Ressaix Ressaix
28/11 14:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-2 US Estinnes US Estinnes
 Speeldag 15
05/12 14:30 Courcelles Courcelles 2-2 RUS Binche RUS Binche
05/12 14:30 US Estinnes US Estinnes 0-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
05/12 14:30 Houdeng Houdeng 3-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
05/12 14:30 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 4-2 RFC La Buissière RFC La Buissière
05/12 14:30 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 4-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
05/12 14:30 RSA Forchies RSA Forchies 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 16
12/12 14:30 Ressaix Ressaix 2-1 ESC Horrues ESC Horrues
12/12 14:30 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 1-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
12/12 14:30 RSA Forchies RSA Forchies 3-3 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
12/12 14:30 Houdeng Houdeng 1-1 RUS Binche RUS Binche
12/12 14:30 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 1-2 US Estinnes US Estinnes
12/12 14:30 Courcelles Courcelles 3-2 RFC La Buissière RFC La Buissière
12/12 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 17
15/12 20:00 Ressaix Ressaix 3-0 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
19/12 14:30 US Estinnes US Estinnes 2-4 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 21
30/01 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-4 RSA Forchies RSA Forchies
30/01 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 3-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
30/01 15:00 Houdeng Houdeng 3-3 US Estinnes US Estinnes
30/01 15:00 Ressaix Ressaix 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
30/01 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 2-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
30/01 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 0-1 RUS Binche RUS Binche
30/01 15:00 Courcelles Courcelles 0-2 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
 Speeldag 18
06/02 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
06/02 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-4 Houdeng Houdeng
06/02 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 2-4 Ressaix Ressaix
06/02 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 2-4 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
06/02 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-0 Courcelles Courcelles
06/02 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 4-2 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
 Speeldag 19
13/02 15:00 Courcelles Courcelles 3-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
13/02 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 3-2 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
13/02 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 0-0 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
13/02 15:00 Ressaix Ressaix 3-4 RUS Binche RUS Binche
13/02 15:00 Houdeng Houdeng 1-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
13/02 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 0-2 Ecaussinnes Ecaussinnes
13/02 16:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-2 US Estinnes US Estinnes
 Speeldag 17
16/02 20:00 Ressaix Ressaix 4-3 Houdeng Houdeng
 Speeldag 18
17/02 20:00 US Estinnes US Estinnes 2-4 RSA Forchies RSA Forchies
 Speeldag 20
20/02 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 2-0 RSA Forchies RSA Forchies
20/02 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 2-2 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
20/02 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-2 Houdeng Houdeng
20/02 15:00 US Estinnes US Estinnes 2-1 Courcelles Courcelles
20/02 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-4 Ressaix Ressaix
20/02 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-3 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
20/02 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 3-3 ESC Horrues ESC Horrues
 Speeldag 22
27/02 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-1 ESC Horrues ESC Horrues
27/02 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-3 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
27/02 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
27/02 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-0 Ressaix Ressaix
27/02 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 5-1 Courcelles Courcelles
27/02 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 1-0 Houdeng Houdeng
27/02 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-4 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
 Speeldag 23
06/03 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 4-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
06/03 15:00 Houdeng Houdeng 1-1 RSA Forchies RSA Forchies
06/03 15:00 Ressaix Ressaix 2-2 US Estinnes US Estinnes
06/03 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 6-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
06/03 15:00 Courcelles Courcelles 2-3 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
06/03 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-2 Ecaussinnes Ecaussinnes
06/03 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 0-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 24
12/03 16:00 US Estinnes US Estinnes 1-5 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
13/03 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 2-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
13/03 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 ESC Horrues ESC Horrues
13/03 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 7-0 Courcelles Courcelles
13/03 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 2-1 RUS Binche RUS Binche
13/03 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 1-2 Houdeng Houdeng
13/03 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 3-2 Ressaix Ressaix
 Speeldag 25
20/03 15:00 Ressaix Ressaix 0-0 RSA Forchies RSA Forchies
20/03 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 4-0 US Estinnes US Estinnes
20/03 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 0-0 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
20/03 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
20/03 15:00 Houdeng Houdeng 3-2 Courcelles Courcelles
20/03 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 3-3 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
 Speeldag 26
26/03 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 1-3 Houdeng Houdeng
26/03 18:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 4-1 Ressaix Ressaix
27/03 13:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-1 RUS Binche RUS Binche
27/03 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 2-1 ESC Horrues ESC Horrues
27/03 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 0-2 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
27/03 15:00 US Estinnes US Estinnes 0-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
30/03 20:30 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-0 RFC La Buissière RFC La Buissière
 Speeldag 27
03/04 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 1-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
03/04 15:00 Ressaix Ressaix 4-2 Courcelles Courcelles
03/04 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
03/04 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 1-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
03/04 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 4-0 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
03/04 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-3 US Estinnes US Estinnes
03/04 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 2-2 RSA Forchies RSA Forchies
 Speeldag 25
06/04 18:00 RUS Binche RUS Binche 8-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 28
09/04 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 4-2 RUS Binche RUS Binche
10/04 15:00 Courcelles Courcelles 1-4 Ent. Chapelle Ent. Chapelle
10/04 15:00 US Estinnes US Estinnes 1-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
10/04 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 1-0 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
10/04 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 2-1 ESC Horrues ESC Horrues
10/04 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 4-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
10/04 16:00 Houdeng Houdeng 3-2 Ressaix Ressaix
 Speeldag 29
14/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-1 US Estinnes US Estinnes
16/04 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 5-1 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
16/04 20:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 0-2 Houdeng Houdeng
17/04 15:00 RUS Binche RUS Binche 4-1 RSA Forchies RSA Forchies
17/04 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 Ecaussinnes Ecaussinnes
17/04 15:00 ESC Horrues ESC Horrues 6-0 Courcelles Courcelles
17/04 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 2-0 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
 Speeldag 30
24/04 15:00 Ressaix Ressaix 2-4 Ecaussinnes Ecaussinnes
24/04 15:00 US Estinnes US Estinnes 2-4 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
24/04 15:00 RFCEB Maurage RFCEB Maurage 5-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
24/04 15:00 Houdeng Houdeng 0-2 ESC Horrues ESC Horrues
24/04 15:00 AC Morlanwelz AC Morlanwelz 3-4 RUS Binche RUS Binche
24/04 15:00 RSA Forchies RSA Forchies 2-1 RFC La Buissière RFC La Buissière
24/04 15:00 Courcelles Courcelles 1-2 Ronquières-Hy Ronquières-Hy
 Speeldag 31
27/04 18:45 RUS Binche RUS Binche 4-2 Courcelles Courcelles
01/05 15:00 Ronquières-Hy Ronquières-Hy 0-0 Houdeng Houdeng
01/05 15:00 RFC La Buissière RFC La Buissière 8-1 AC Morlanwelz AC Morlanwelz
01/05 15:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-3 RSA Forchies RSA Forchies
01/05 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-6 RFCEB Maurage RFCEB Maurage
01/05 15:00 Ent. Chapelle Ent. Chapelle 2-1 Ressaix Ressaix
01/05 15:00 Ecaussinnes Ecaussinnes 8-0 US Estinnes US Estinnes

Download alle wedstrijden van Henegouwen (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Ent. Chapelle Ent. Chapelle 28 66
2. RSA Forchies RSA Forchies 28 56
3. Ressaix Ressaix 28 52
4. Ecaussinnes Ecaussinnes 28 47
5. RFCEB Maurage RFCEB Maurage 28 44
6. Houdeng Houdeng 28 42
7. Ronquières-Hy Ronquières-Hy 28 41
8. RUS Binche RUS Binche 28 40
9. UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 28 37
10. US Estinnes US Estinnes 28 36
11. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 28 31
12. AC Morlanwelz AC Morlanwelz 28 30
13. RFC La Buissière RFC La Buissière 28 29
14. ESC Horrues ESC Horrues 28 28
15. Courcelles Courcelles 28 11