Word fan! 2

Kalender Lendelede Sport 2020 - 2021

13/09 15:00 SV Kortrijk SV Kortrijk 5-0 Lendelede Sport Lendelede Sport
20/09 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
27/09 15:00 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare 4-2 Lendelede Sport Lendelede Sport
04/10 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 2-1 Heule Heule
10/10 19:30 SV Ingelmunster SV Ingelmunster 2-1 Lendelede Sport Lendelede Sport
18/10 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Wevelgem City Wevelgem City
24/10 19:30 Marke Marke Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
31/10 20:15 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
08/11 14:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
11/11 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Mandel United Mandel United
14/11 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Oostrozebeke Oostrozebeke
21/11 19:30 Dosko Beveren Dosko Beveren Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
29/11 14:30 Bissegem Bissegem Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
05/12 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Ingooigem Ingooigem
12/12 19:00 KRC Waregem KRC Waregem Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
19/12 19:45 Mandel United Mandel United Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
10/01 14:30 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd SV Kortrijk SV Kortrijk
17/01 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
24/01 14:30 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
31/01 15:00 Heule Heule Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
07/02 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd SV Ingelmunster SV Ingelmunster
20/02 19:30 Wevelgem City Wevelgem City Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
27/02 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Marke Marke
06/03 18:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
13/03 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Aalbeke Sport Aalbeke Sport
20/03 18:00 Oostrozebeke Oostrozebeke Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
27/03 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Dosko Beveren Dosko Beveren
10/04 19:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd Bissegem Bissegem
17/04 19:00 Ingooigem Ingooigem Geannuleerd Lendelede Sport Lendelede Sport
25/04 15:00 Lendelede Sport Lendelede Sport Geannuleerd KRC Waregem KRC Waregem

Wedstrijden

Keepers Verdedigers Middenvelders Mostaert Simon Aanvallers