Word fan! 11

Provinciaal voetbal - Limburg (2B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 19:30 Stal Sport Stal Sport 0-2 Elen Standard Elen Standard
03/09 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 3-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
03/09 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 5-2 Kadijk SK Kadijk SK
03/09 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 1-0 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
03/09 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 1-4 Turkse Rangers Turkse Rangers
03/09 20:00 Peer SV Peer SV 1-0 Anadol Anadol
04/09 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 1-2 Leopoldsburg Leopoldsburg
04/09 15:00 Gruitrode Gruitrode 1-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 2
10/09 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 4-1 Gruitrode Gruitrode
10/09 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 1-4 Peer SV Peer SV
10/09 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 3-0 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
10/09 20:00 Elen Standard Elen Standard 3-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
10/09 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 2-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
11/09 15:00 Anadol Anadol 5-1 Stal Sport Stal Sport
11/09 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 4-2 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
11/09 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers 3-1 Boorsem Sport Boorsem Sport
 Speeldag 3
17/09 19:30 Stal Sport Stal Sport 0-9 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
17/09 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 2-0 Anadol Anadol
17/09 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 3-1 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
17/09 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4-2 Kadijk SK Kadijk SK
17/09 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 2-2 Leopoldsburg Leopoldsburg
17/09 20:00 Peer SV Peer SV 1-1 Elen Standard Elen Standard
18/09 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-1 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
18/09 15:00 Gruitrode Gruitrode 4-3 Turkse Rangers Turkse Rangers
 Speeldag 4
24/09 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 1-0 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
24/09 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 3-2 Stal Sport Stal Sport
24/09 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
24/09 20:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-2 Boorsem Sport Boorsem Sport
24/09 20:00 Elen Standard Elen Standard 3-0 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
24/09 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 1-2 Peer SV Peer SV
25/09 15:00 Gruitrode Gruitrode 1-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
25/09 15:00 Anadol Anadol 0-0 Turkse Rangers Turkse Rangers
 Speeldag 5
01/10 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 3-3 Leopoldsburg Leopoldsburg
01/10 19:30 Stal Sport Stal Sport 1-0 Kadijk SK Kadijk SK
01/10 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 2-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
01/10 20:00 Elen Standard Elen Standard 1-0 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
01/10 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 0-0 Gruitrode Gruitrode
02/10 15:00 Anadol Anadol 1-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
02/10 15:00 Peer SV Peer SV 3-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
02/10 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers 5-0 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
 Speeldag 6
08/10 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 0-1 Turkse Rangers Turkse Rangers
08/10 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 0-4 Lindelhoeven Lindelhoeven
08/10 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 3-1 Elen Standard Elen Standard
08/10 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 0-0 Peer SV Peer SV
08/10 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 2-1 Anadol Anadol
09/10 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 6-2 Stal Sport Stal Sport
09/10 15:00 Gruitrode Gruitrode 4-1 Boorsem Sport Boorsem Sport
09/10 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 1-0 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
 Speeldag 7
15/10 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 2-4 Gruitrode Gruitrode
15/10 19:30 Stal Sport Stal Sport 2-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
15/10 20:00 Elen Standard Elen Standard 2-2 Leopoldsburg Leopoldsburg
15/10 20:00 Peer SV Peer SV 3-3 Boorsem Sport Boorsem Sport
15/10 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 1-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
15/10 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 0-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
16/10 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers 2-0 Kadijk SK Kadijk SK
16/10 15:00 Anadol Anadol 1-2 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
 Speeldag 8
22/10 18:00 Boorsem Sport Boorsem Sport 3-2 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
22/10 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 0-0 Lindelhoeven Lindelhoeven
22/10 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 4-0 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
22/10 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-2 Elen Standard Elen Standard
22/10 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 1-1 Anadol Anadol
23/10 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 5-0 Peer SV Peer SV
23/10 15:00 Gruitrode Gruitrode 2-1 Stal Sport Stal Sport
23/10 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-2 Turkse Rangers Turkse Rangers
 Speeldag 9
29/10 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 5-1 Kadijk SK Kadijk SK
29/10 19:30 Stal Sport Stal Sport 3-2 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
29/10 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 7-0 Boorsem Sport Boorsem Sport
29/10 20:00 Elen Standard Elen Standard 1-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
29/10 20:00 Peer SV Peer SV 3-1 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
29/10 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 1-1 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
30/10 14:30 Anadol Anadol 4-2 Gruitrode Gruitrode
30/10 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 0-1 Leopoldsburg Leopoldsburg
 Speeldag 10
05/11 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 3-1 Stal Sport Stal Sport
05/11 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 0-2 Peer SV Peer SV
05/11 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 1-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
05/11 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 5-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
06/11 14:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 4-0 Anadol Anadol
06/11 14:30 Gruitrode Gruitrode 3-0 Elen Standard Elen Standard
06/11 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 1-1 Turkse Rangers Turkse Rangers
06/11 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-2 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 11
12/11 19:30 Stal Sport Stal Sport 1-1 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
12/11 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-2 Leopoldsburg Leopoldsburg
12/11 20:00 Elen Standard Elen Standard 1-0 Boorsem Sport Boorsem Sport
12/11 20:00 Peer SV Peer SV 3-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
12/11 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 2-4 Gruitrode Gruitrode
12/11 20:00 Kadijk SK Kadijk SK 1-1 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
13/11 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 4-3 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
13/11 14:30 Anadol Anadol 2-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 12
19/11 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 3-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
19/11 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 2-2 Stal Sport Stal Sport
19/11 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 0-1 Kadijk SK Kadijk SK
19/11 20:00 Elen Standard Elen Standard 3-0 Turkse Rangers Turkse Rangers
19/11 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 1-0 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
19/11 20:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 1-1 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
20/11 14:30 Gruitrode Gruitrode 1-0 Peer SV Peer SV
20/11 14:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 2-4 Anadol Anadol
 Speeldag 13
26/11 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 4-1 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
26/11 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 1-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
26/11 19:30 Stal Sport Stal Sport 1-3 Peer SV Peer SV
 Speeldag 17
26/11 19:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 0-4 Gruitrode Gruitrode
 Speeldag 13
26/11 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 5-0 Boorsem Sport Boorsem Sport
26/11 20:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-1 Leopoldsburg Leopoldsburg
 Speeldag 14
03/12 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 3-1 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
03/12 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 3-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
03/12 19:30 Stal Sport Stal Sport 0-1 Turkse Rangers Turkse Rangers
03/12 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 2-3 Anadol Anadol
03/12 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 1-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
03/12 20:00 Elen Standard Elen Standard 0-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
03/12 20:00 Peer SV Peer SV 0-1 Kadijk SK Kadijk SK
04/12 14:30 Gruitrode Gruitrode 0-1 Leopoldsburg Leopoldsburg
 Speeldag 15
10/12 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 1-1 Boorsem Sport Boorsem Sport
10/12 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 5-0 Stal Sport Stal Sport
10/12 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 2-2 Elen Standard Elen Standard
10/12 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 1-7 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
11/12 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 5-3 Gruitrode Gruitrode
11/12 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 0-0 Peer SV Peer SV
11/12 14:30 Anadol Anadol 3-0 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
11/12 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 0-4 Lindelhoeven Lindelhoeven
 Speeldag 16
17/12 19:30 Kadijk SK Kadijk SK 1-1 Turkse Rangers Turkse Rangers
17/12 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 2-1 Boorsem Sport Boorsem Sport
17/12 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 2-2 Peer SV Peer SV
17/12 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 1-5 Stal Sport Stal Sport
18/12 13:30 Gruitrode Gruitrode 1-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
18/12 13:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 2-0 Anadol Anadol
07/01 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 0-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 17
08/01 14:30 Anadol Anadol 1-2 Elen Standard Elen Standard
08/01 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 2-1 Lindelhoeven Lindelhoeven
 Speeldag 16
11/01 20:00 Elen Standard Elen Standard 4-1 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 18
14/01 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 3-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
14/01 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport - Gruitrode Gruitrode
14/01 19:30 Stal Sport Stal Sport 1-2 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
14/01 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 1-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
14/01 20:00 Peer SV Peer SV 1-2 Leopoldsburg Leopoldsburg
15/01 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-2 Elen Standard Elen Standard
15/01 14:30 Anadol Anadol 0-3 Kadijk SK Kadijk SK
15/01 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 3-4 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
 Speeldag 20
28/01 19:30 Stal Sport Stal Sport 0-3 Boorsem Sport Boorsem Sport
28/01 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 1-1 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
28/01 20:00 Lindelhoeven Lindelhoeven 5-0 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
28/01 20:00 Peer SV Peer SV 1-3 Gruitrode Gruitrode
28/01 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 3-1 Kadijk SK Kadijk SK
29/01 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-0 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
29/01 14:30 Anadol Anadol 2-0 Leopoldsburg Leopoldsburg
29/01 14:30 Turkse Rangers Turkse Rangers 4-2 Elen Standard Elen Standard
 Speeldag 21
04/02 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4-0 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
04/02 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport 3-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
04/02 20:00 Kadijk SK Kadijk SK 5-0 Stal Sport Stal Sport
04/02 20:00 Peer SV Peer SV 3-0 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
04/02 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 2-3 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
04/02 20:00 Elen Standard Elen Standard 7-0 Anadol Anadol
05/02 14:30 Leopoldsburg Leopoldsburg 1-2 Turkse Rangers Turkse Rangers
05/02 15:00 Gruitrode Gruitrode 2-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 19
08/02 20:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 2-6 Lindelhoeven Lindelhoeven
08/02 20:00 Boorsem Sport Boorsem Sport 4-3 Peer SV Peer SV
08/02 20:00 Kadijk SK Kadijk SK 2-1 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
08/02 20:00 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 3-1 Turkse Rangers Turkse Rangers
08/02 20:00 Elen Standard Elen Standard 3-1 Stal Sport Stal Sport
08/02 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 5-0 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
08/02 20:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 2-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
 Speeldag 22
11/02 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... Peer SV Peer SV
11/02 19:30 Stal Sport Stal Sport ...-... Leopoldsburg Leopoldsburg
11/02 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. ...-... Eendracht Louwel Eendracht Louwel
11/02 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek ...-... Elen Standard Elen Standard
12/02 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Kadijk SK Kadijk SK
12/02 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Boorsem Sport Boorsem Sport
12/02 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... Gruitrode Gruitrode
12/02 15:00 Anadol Anadol ...-... KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
 Speeldag 19
18/02 15:00 Gruitrode Gruitrode ...-... Anadol Anadol
 Speeldag 23
25/02 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... As-Niel Utd. As-Niel Utd.
25/02 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport ...-... Elen Standard Elen Standard
25/02 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg ...-... Gruitrode Gruitrode
25/02 20:00 Peer SV Peer SV ...-... KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
25/02 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel ...-... Stal Sport Stal Sport
26/02 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
26/02 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Kadijk SK Kadijk SK
26/02 15:00 Anadol Anadol ...-... Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
 Speeldag 24
04/03 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 ...-... Leopoldsburg Leopoldsburg
04/03 19:30 Kadijk SK Kadijk SK ...-... Boorsem Sport Boorsem Sport
04/03 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. ...-... Heusden-Zolder Heusden-Zolder
04/03 20:00 Elen Standard Elen Standard ...-... Peer SV Peer SV
04/03 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek ...-... Turkse Rangers Turkse Rangers
05/03 14:30 Stal Sport Stal Sport ...-... Anadol Anadol
05/03 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Lindelhoeven Lindelhoeven
05/03 15:00 Gruitrode Gruitrode ...-... Eendracht Louwel Eendracht Louwel
 Speeldag 25
11/03 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 ...-... Gruitrode Gruitrode
11/03 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... Kadijk SK Kadijk SK
11/03 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg ...-... As-Niel Utd. As-Niel Utd.
11/03 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport ...-... Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
11/03 20:00 Peer SV Peer SV ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
11/03 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel ...-... Elen Standard Elen Standard
12/03 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... Anadol Anadol
12/03 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Stal Sport Stal Sport
 Speeldag 26
18/03 19:30 Stal Sport Stal Sport ...-... Lindelhoeven Lindelhoeven
18/03 19:30 Kadijk SK Kadijk SK ...-... Leopoldsburg Leopoldsburg
18/03 19:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. ...-... Boorsem Sport Boorsem Sport
18/03 20:00 Elen Standard Elen Standard ...-... Gruitrode Gruitrode
18/03 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek ...-... Eendracht Louwel Eendracht Louwel
19/03 15:00 Anadol Anadol ...-... Peer SV Peer SV
19/03 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
19/03 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 27
25/03 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
25/03 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... Turkse Rangers Turkse Rangers
25/03 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 ...-... Eendracht Louwel Eendracht Louwel
25/03 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg ...-... Elen Standard Elen Standard
25/03 20:00 Peer SV Peer SV ...-... Stal Sport Stal Sport
26/03 15:00 Gruitrode Gruitrode ...-... Kadijk SK Kadijk SK
26/03 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
26/03 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. ...-... Anadol Anadol
 Speeldag 28
01/04 19:30 Stal Sport Stal Sport ...-... Gruitrode Gruitrode
01/04 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel ...-... Boorsem Sport Boorsem Sport
01/04 20:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek ...-... Leopoldsburg Leopoldsburg
01/04 20:00 Elen Standard Elen Standard ...-... KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
01/04 20:00 Kadijk SK Kadijk SK ...-... Peer SV Peer SV
02/04 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... As-Niel Utd. As-Niel Utd.
02/04 15:00 Anadol Anadol ...-... Lindelhoeven Lindelhoeven
02/04 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 29
15/04 19:30 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... Elen Standard Elen Standard
15/04 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 ...-... Stal Sport Stal Sport
15/04 19:30 Boorsem Sport Boorsem Sport ...-... Turkse Rangers Turkse Rangers
15/04 19:30 Leopoldsburg Leopoldsburg ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
15/04 20:00 Peer SV Peer SV ...-... As-Niel Utd. As-Niel Utd.
15/04 20:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel ...-... Kadijk SK Kadijk SK
16/04 15:00 Gruitrode Gruitrode ...-... Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
16/04 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Anadol Anadol
 Speeldag 30
23/04 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. ...-... Gruitrode Gruitrode
23/04 15:00 Turkse Rangers Turkse Rangers ...-... Stal Sport Stal Sport
23/04 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder ...-... Peer SV Peer SV
23/04 15:00 Kadijk SK Kadijk SK ...-... KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
23/04 15:00 Leopoldsburg Leopoldsburg ...-... Eendracht Louwel Eendracht Louwel
23/04 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Elen Standard Elen Standard
23/04 15:00 Anadol Anadol ...-... Boorsem Sport Boorsem Sport
23/04 15:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek ...-... Lindelhoeven Lindelhoeven
 Speeldag 31
30/04 15:00 Elen Standard Elen Standard ...-... Kadijk SK Kadijk SK
30/04 15:00 Peer SV Peer SV ...-... Turkse Rangers Turkse Rangers
30/04 15:00 Boorsem Sport Boorsem Sport ...-... Leopoldsburg Leopoldsburg
30/04 15:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel ...-... Anadol Anadol
30/04 15:00 Stal Sport Stal Sport ...-... As-Niel Utd. As-Niel Utd.
30/04 15:00 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 ...-... Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
30/04 15:00 Gruitrode Gruitrode ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
30/04 15:00 Lindelhoeven Lindelhoeven ...-... Heusden-Zolder Heusden-Zolder

Download alle wedstrijden van Limburg (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 20 38
2. Turkse Rangers Turkse Rangers 20 35
3. Lindelhoeven Lindelhoeven 20 34
4. Elen Standard Elen Standard 20 33
5. Gruitrode Gruitrode 18 32
6. Peer SV Peer SV 20 32
7. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 20 30
8. Boorsem Sport Boorsem Sport 19 29
9. As-Niel Utd. As-Niel Utd. 20 29
10. Leopoldsburg Leopoldsburg 20 29
11. Kadijk SK Kadijk SK 20 29
12. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 20 28
13. Anadol Anadol 19 23
14. Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 20 18
15. Eendracht Louwel Eendracht Louwel 20 16
16. Stal Sport Stal Sport 20 11