Word fan! 7

Seizoen 2009 - 2010 Limburg (3A)


 Speeldag 1
30/08 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 2-2 WS Linkhout WS Linkhout
30/08 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 2-2 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
30/08 15:00 MD Halen MD Halen 4-1 Anadol Anadol
30/08 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 1-1 VK Gestel VK Gestel
30/08 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 1-1 Ham United Ham United
30/08 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 0-3 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
30/08 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 1-1 Tervant Tervant
30/08 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 4-1 Bolderberg Bolderberg
 Speeldag 2
05/09 18:30 WS Linkhout WS Linkhout 2-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
05/09 19:30 Ham United Ham United 0-0 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
06/09 15:00 VK Gestel VK Gestel 0-4 RS Beverlo RS Beverlo
06/09 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-1 E. Genenbos E. Genenbos
06/09 15:00 Tervant Tervant 6-2 HO Hasselt HO Hasselt
06/09 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-1 MD Halen MD Halen
06/09 15:00 Bolderberg Bolderberg 2-1 Thor Hasselt Thor Hasselt
06/09 15:00 Anadol Anadol 1-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
 Speeldag 3
12/09 19:30 MD Halen MD Halen 6-0 Bolderberg Bolderberg
13/09 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-1 Ham United Ham United
13/09 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-1 VK Gestel VK Gestel
13/09 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 4-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
13/09 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 2-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
13/09 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-1 HO Hasselt HO Hasselt
13/09 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 2-1 Tervant Tervant
13/09 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 5-0 Anadol Anadol
 Speeldag 4
19/09 19:30 HO Hasselt HO Hasselt 0-3 RS Beverlo RS Beverlo
19/09 19:30 Ham United Ham United 5-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
20/09 15:00 Bolderberg Bolderberg 1-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
20/09 15:00 Tervant Tervant 4-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
20/09 15:00 Anadol Anadol 0-5 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
20/09 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 2-2 E. Genenbos E. Genenbos
20/09 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-1 MD Halen MD Halen
20/09 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-1 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 5
26/09 19:30 Ham United Ham United 1-0 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
27/09 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 0-2 HO Hasselt HO Hasselt
27/09 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 1-4 RS Beverlo RS Beverlo
27/09 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 2-3 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
27/09 15:00 MD Halen MD Halen 4-0 Tervant Tervant
27/09 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 3-1 Anadol Anadol
27/09 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 2-0 VK Gestel VK Gestel
27/09 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 4-1 Bolderberg Bolderberg
 Speeldag 6
03/10 19:30 HO Hasselt HO Hasselt 0-0 MD Halen MD Halen
04/10 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 0-3 WS Linkhout WS Linkhout
04/10 15:00 VK Gestel VK Gestel 3-0 E. Genenbos E. Genenbos
04/10 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 5-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
04/10 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 0-2 Thor Hasselt Thor Hasselt
04/10 15:00 Tervant Tervant 3-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
04/10 15:00 Anadol Anadol 0-3 Ham United Ham United
04/10 15:00 Bolderberg Bolderberg 1-4 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
 Speeldag 7
11/10 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 3-3 HO Hasselt HO Hasselt
11/10 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 3-1 Bolderberg Bolderberg
11/10 15:00 Ham United Ham United 1-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
11/10 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 2-4 Tervant Tervant
11/10 15:00 MD Halen MD Halen 3-1 RS Beverlo RS Beverlo
11/10 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 1-1 VK Gestel VK Gestel
11/10 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 1-3 Anadol Anadol
11/10 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 2-3 Thor Hasselt Thor Hasselt
 Speeldag 8
18/10 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 1-2 E. Genenbos E. Genenbos
18/10 15:00 Tervant Tervant 1-0 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
18/10 15:00 Anadol Anadol 1-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
18/10 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
18/10 15:00 Bolderberg Bolderberg 0-1 Ham United Ham United
18/10 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4-3 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
18/10 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-2 WS Linkhout WS Linkhout
18/10 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-3 MD Halen MD Halen
 Speeldag 9
24/10 19:30 Ham United Ham United 2-1 VK Gestel VK Gestel
25/10 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-1 Tervant Tervant
25/10 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 1-1 MD Halen MD Halen
25/10 15:00 Anadol Anadol 0-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
25/10 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 6-2 Thor Hasselt Thor Hasselt
25/10 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 3-0 HO Hasselt HO Hasselt
25/10 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 1-2 RS Beverlo RS Beverlo
25/10 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 4-2 Bolderberg Bolderberg
 Speeldag 10
08/11 14:30 Tervant Tervant 4-3 Ham United Ham United
08/11 14:30 Thor Hasselt Thor Hasselt 2-2 E. Genenbos E. Genenbos
08/11 14:30 HO Hasselt HO Hasselt 2-1 WS Linkhout WS Linkhout
08/11 14:30 RS Beverlo RS Beverlo 2-1 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
08/11 14:30 Bolderberg Bolderberg 1-3 Anadol Anadol
08/11 14:30 MD Halen MD Halen 2-4 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
08/11 14:30 VK Gestel VK Gestel 1-2 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
08/11 14:30 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
 Speeldag 11
14/11 19:30 Ham United Ham United 1-2 HO Hasselt HO Hasselt
15/11 14:30 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-3 Bolderberg Bolderberg
15/11 14:30 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 0-2 Tervant Tervant
15/11 14:30 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 2-0 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
15/11 14:30 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 8-1 Thor Hasselt Thor Hasselt
15/11 14:30 E. Genenbos E. Genenbos 3-1 MD Halen MD Halen
15/11 14:30 Anadol Anadol 0-0 VK Gestel VK Gestel
15/11 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 2-5 RS Beverlo RS Beverlo
 Speeldag 12
22/11 14:30 MD Halen MD Halen 2-0 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
22/11 14:30 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 3-0 E. Genenbos E. Genenbos
22/11 14:30 Bolderberg Bolderberg 1-4 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
22/11 14:30 VK Gestel VK Gestel 2-2 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
22/11 14:30 Tervant Tervant 4-0 Anadol Anadol
22/11 14:30 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-2 WS Linkhout WS Linkhout
22/11 14:30 HO Hasselt HO Hasselt 0-4 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
22/11 14:30 RS Beverlo RS Beverlo 1-2 Ham United Ham United
 Speeldag 13
29/11 14:30 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 3-0 Tervant Tervant
29/11 14:30 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-1 E. Genenbos E. Genenbos
29/11 14:30 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 1-1 RS Beverlo RS Beverlo
29/11 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 3-1 MD Halen MD Halen
29/11 14:30 Anadol Anadol 0-3 HO Hasselt HO Hasselt
29/11 14:30 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 3-1 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
29/11 14:30 Ham United Ham United 1-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
29/11 14:30 Bolderberg Bolderberg 3-0 VK Gestel VK Gestel
 Speeldag 14
06/12 14:30 HO Hasselt HO Hasselt 0-4 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
06/12 14:30 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-4 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
06/12 14:30 Tervant Tervant 3-0 Bolderberg Bolderberg
06/12 14:30 MD Halen MD Halen 0-2 Ham United Ham United
06/12 14:30 RS Beverlo RS Beverlo 5-0 Anadol Anadol
06/12 14:30 E. Genenbos E. Genenbos 0-3 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
06/12 14:30 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 1-1 VK Gestel VK Gestel
06/12 14:30 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 3-0 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 15
13/12 14:30 Ham United Ham United 3-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
13/12 14:30 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 7-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
13/12 14:30 Anadol Anadol 2-3 Thor Hasselt Thor Hasselt
13/12 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 1-1 E. Genenbos E. Genenbos
13/12 14:30 Bolderberg Bolderberg 1-2 HO Hasselt HO Hasselt
13/12 14:30 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 0-2 MD Halen MD Halen
13/12 14:30 VK Gestel VK Gestel 0-1 Tervant Tervant
13/12 14:30 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 2-0 RS Beverlo RS Beverlo
 Speeldag 16
19/12 19:30 Ham United Ham United 1-3 E. Genenbos E. Genenbos
 Speeldag 20
24/01 15:00 Anadol Anadol 0-5 WS Linkhout WS Linkhout
24/01 15:00 Bolderberg Bolderberg 1-7 E. Genenbos E. Genenbos
24/01 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 1-2 Ham United Ham United
24/01 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 2-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
24/01 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 3-4 Thor Hasselt Thor Hasselt
24/01 15:00 VK Gestel VK Gestel 3-4 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
24/01 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-2 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
24/01 15:00 Tervant Tervant 3-2 MD Halen MD Halen
 Speeldag 21
31/01 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 1-1 Tervant Tervant
31/01 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-2 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
31/01 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 2-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
31/01 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 0-1 VK Gestel VK Gestel
31/01 15:00 MD Halen MD Halen 2-2 HO Hasselt HO Hasselt
31/01 15:00 Ham United Ham United 4-1 Anadol Anadol
 Speeldag 22
07/02 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-4 MD Halen MD Halen
07/02 15:00 Tervant Tervant 2-0 E. Genenbos E. Genenbos
07/02 15:00 Anadol Anadol 0-2 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
07/02 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 2-3 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
07/02 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-0 Ham United Ham United
07/02 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-5 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
07/02 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 3-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
07/02 15:00 Bolderberg Bolderberg 1-3 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 16
14/02 15:00 Tervant Tervant 3-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
14/02 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 5-2 Thor Hasselt Thor Hasselt
14/02 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-0 HO Hasselt HO Hasselt
 Speeldag 23
20/02 19:30 Ham United Ham United 1-1 Bolderberg Bolderberg
21/02 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 0-0 Tervant Tervant
21/02 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 0-0 VK Gestel VK Gestel
21/02 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 1-2 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
21/02 15:00 MD Halen MD Halen 2-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
21/02 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-1 Anadol Anadol
21/02 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 2-1 HO Hasselt HO Hasselt
21/02 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 2-0 RS Beverlo RS Beverlo
 Speeldag 24
28/02 15:00 VK Gestel VK Gestel 0-2 Ham United Ham United
28/02 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-1 E. Genenbos E. Genenbos
28/02 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 1-3 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
28/02 15:00 Tervant Tervant 4-2 WS Linkhout WS Linkhout
28/02 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 3-4 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
28/02 15:00 Bolderberg Bolderberg 1-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
28/02 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4-0 Anadol Anadol
 Speeldag 25
06/03 19:30 Ham United Ham United 3-4 Tervant Tervant
07/03 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 3-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
07/03 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-2 HO Hasselt HO Hasselt
07/03 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 1-1 MD Halen MD Halen
07/03 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 3-0 VK Gestel VK Gestel
07/03 15:00 Anadol Anadol 1-1 Bolderberg Bolderberg
07/03 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
07/03 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 1-2 RS Beverlo RS Beverlo
 Speeldag 26
14/03 15:00 Tervant Tervant 3-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
14/03 15:00 MD Halen MD Halen 2-1 E. Genenbos E. Genenbos
14/03 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-1 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
14/03 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 0-1 Ham United Ham United
14/03 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 6-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
14/03 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-1 Anadol Anadol
14/03 15:00 Bolderberg Bolderberg 0-5 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
14/03 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-1 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 27
20/03 19:30 Ham United Ham United 1-0 RS Beverlo RS Beverlo
21/03 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 1-4 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
21/03 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-2 HO Hasselt HO Hasselt
21/03 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 0-1 Bolderberg Bolderberg
21/03 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 3-1 VK Gestel VK Gestel
21/03 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 1-1 MD Halen MD Halen
21/03 15:00 Anadol Anadol 2-2 Tervant Tervant
21/03 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 0-1 Thor Hasselt Thor Hasselt
 Speeldag 28
28/03 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 2-4 Anadol Anadol
28/03 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-1 Ham United Ham United
28/03 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 4-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
28/03 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 2-0 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
28/03 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 0-4 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
28/03 15:00 VK Gestel VK Gestel 0-2 Bolderberg Bolderberg
28/03 15:00 Tervant Tervant 0-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
28/03 15:00 MD Halen MD Halen 2-2 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 16
03/04 15:00 Anadol Anadol 0-2 MD Halen MD Halen
03/04 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 0-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
 Speeldag 21
03/04 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 3-1 RS Beverlo RS Beverlo
03/04 17:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 4-1 Bolderberg Bolderberg
 Speeldag 17
04/04 18:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-2 WS Linkhout WS Linkhout
05/04 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 9-1 Anadol Anadol
05/04 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 6-3 VK Gestel VK Gestel
05/04 15:00 MD Halen MD Halen 3-0 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
05/04 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 2-3 Bolderberg Bolderberg
05/04 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 0-4 Tervant Tervant
05/04 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 3-0 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
05/04 17:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 4-0 Ham United Ham United
 Speeldag 16
08/04 18:30 Bolderberg Bolderberg 2-0 RS Beverlo RS Beverlo
08/04 18:30 WS Linkhout WS Linkhout 4-2 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
 Speeldag 24
08/04 20:00 MD Halen MD Halen 3-0 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
 Speeldag 18
11/04 15:00 VK Gestel VK Gestel 3-3 Thor Hasselt Thor Hasselt
11/04 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-1 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
11/04 15:00 Ham United Ham United 1-0 WS Linkhout WS Linkhout
11/04 15:00 Bolderberg Bolderberg 0-3 MD Halen MD Halen
11/04 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 2-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
11/04 15:00 Tervant Tervant 2-0 RS Beverlo RS Beverlo
11/04 15:00 Anadol Anadol 0-2 E. Genenbos E. Genenbos
11/04 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 2-1 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
 Speeldag 19
18/04 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 1-1 Ham United Ham United
18/04 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 2-1 Bolderberg Bolderberg
18/04 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 0-4 Tervant Tervant
18/04 15:00 MD Halen MD Halen 1-0 VK Gestel VK Gestel
18/04 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 3-0 HO Hasselt HO Hasselt
18/04 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-3 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
18/04 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 1-0 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
18/04 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 3-0 Anadol Anadol
 Speeldag 29
25/04 15:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-1 HO Hasselt HO Hasselt
25/04 15:00 VK Gestel VK Gestel 2-2 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
25/04 15:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
25/04 15:00 Bolderberg Bolderberg 0-1 Tervant Tervant
25/04 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-4 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
25/04 15:00 Anadol Anadol 0-5 RS Beverlo RS Beverlo
25/04 15:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 1-2 E. Genenbos E. Genenbos
25/04 15:00 Ham United Ham United 3-0 MD Halen MD Halen
 Speeldag 30
02/05 15:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-2 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
02/05 15:00 MD Halen MD Halen 1-0 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
02/05 15:00 Tervant Tervant 1-1 VK Gestel VK Gestel
02/05 15:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 1-3 Ham United Ham United
02/05 15:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 0-1 Anadol Anadol
02/05 15:00 E. Genenbos E. Genenbos 0-1 WS Linkhout WS Linkhout
02/05 15:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 0-3 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
02/05 15:00 HO Hasselt HO Hasselt 2-2 Bolderberg Bolderberg
 Stand G P
1. Tervant Tervant 30 65
2. Melo Zonhoven Melo Zonhoven 30 61
3. Ham United Ham United 30 58
4. MD Halen MD Halen 30 56
5. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 30 55
6. FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 30 54
7. RS Beverlo RS Beverlo 30 48
8. E. Genenbos E. Genenbos 30 44
9. WS Linkhout WS Linkhout 30 41
10. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 30 40
11. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 30 34
12. HO Hasselt HO Hasselt 30 28
13. Thor Hasselt Thor Hasselt 30 26
14. Bolderberg Bolderberg 30 25
15. VK Gestel VK Gestel 30 21
16. Anadol Anadol 30 16