Word fan! 7

Seizoen 2018 - 2019 Limburg (3A)


 Speeldag 1
01/09 20:00 SC Donk SC Donk 1-0 Ham United Ham United
 Speeldag 16
01/09 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 1
02/09 15:00 Amandina VC Amandina VC 1-2 Kadijk SK Kadijk SK
02/09 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 0-2 Hechtel Hechtel
02/09 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 2-2 Exc Hamont Exc Hamont
02/09 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-2 SK Meldert SK Meldert
02/09 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-1 Kaulille FC Kaulille FC
02/09 18:30 WS Linkhout WS Linkhout 0-4 VK Gestel VK Gestel
 Speeldag 2
08/09 18:00 Hechtel Hechtel 4-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
08/09 19:30 Ham United Ham United 7-1 KVV Lummen KVV Lummen
08/09 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 1-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
08/09 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-1 Amandina VC Amandina VC
09/09 15:00 SK Meldert SK Meldert 2-3 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
09/09 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 2-2 WS Linkhout WS Linkhout
09/09 15:00 VK Gestel VK Gestel 3-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
09/09 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-2 SC Donk SC Donk
 Speeldag 3
15/09 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-2 Kadijk SK Kadijk SK
15/09 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-3 Hechtel Hechtel
15/09 20:00 SC Donk SC Donk 0-3 SK Meldert SK Meldert
16/09 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-1 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
16/09 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 7-2 Amandina VC Amandina VC
16/09 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 2-5 Exc Hamont Exc Hamont
16/09 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-2 VK Gestel VK Gestel
16/09 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-0 Ham United Ham United
 Speeldag 4
22/09 19:30 Ham United Ham United 3-0 Kaulille FC Kaulille FC
22/09 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 0-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
23/09 15:00 Amandina VC Amandina VC 2-3 WS Linkhout WS Linkhout
23/09 15:00 Hechtel Hechtel 1-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
23/09 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 1-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
23/09 15:00 SK Meldert SK Meldert 1-0 KVV Lummen KVV Lummen
23/09 15:00 VK Gestel VK Gestel 2-0 SC Donk SC Donk
23/09 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 2-2 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 5
28/09 20:00 Kaulille FC Kaulille FC 1-1 Exc Hamont Exc Hamont
29/09 20:00 SC Donk SC Donk 2-5 Kadijk SK Kadijk SK
30/09 15:00 Hechtel Hechtel 0-4 Ham United Ham United
30/09 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 2-0 VK Gestel VK Gestel
30/09 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-0 WS Linkhout WS Linkhout
30/09 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-2 SK Meldert SK Meldert
30/09 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-2 Amandina VC Amandina VC
30/09 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 21
06/10 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-3 SK Meldert SK Meldert
 Speeldag 6
06/10 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-0 SC Donk SC Donk
07/10 15:00 Ham United Ham United 0-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
07/10 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
07/10 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 3-1 KVV Lummen KVV Lummen
07/10 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 1-0 Hechtel Hechtel
07/10 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
 Speeldag 21
07/10 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4-0 Amandina VC Amandina VC
 Speeldag 7
13/10 19:30 Ham United Ham United 1-4 Exc Hamont Exc Hamont
13/10 20:00 SC Donk SC Donk 2-0 Amandina VC Amandina VC
14/10 15:00 Hechtel Hechtel 3-0 SK Meldert SK Meldert
14/10 15:00 Kaulille FC Kaulille FC 0-3 VK Gestel VK Gestel
14/10 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 2-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
14/10 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
14/10 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 3-1 Kadijk SK Kadijk SK
14/10 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 3-0 WS Linkhout WS Linkhout
 Speeldag 8
20/10 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-0 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
21/10 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
21/10 15:00 SK Meldert SK Meldert 4-1 Ham United Ham United
21/10 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-5 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
21/10 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-0 SC Donk SC Donk
21/10 15:00 VK Gestel VK Gestel 2-2 Hechtel Hechtel
21/10 15:00 Amandina VC Amandina VC 2-1 KVV Lummen KVV Lummen
21/10 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 9
27/10 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
27/10 20:00 SC Donk SC Donk 4-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
28/10 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 3-2 SK Meldert SK Meldert
28/10 15:00 Ham United Ham United 1-4 VK Gestel VK Gestel
28/10 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 3-0 Amandina VC Amandina VC
28/10 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 4-1 WS Linkhout WS Linkhout
28/10 15:00 Hechtel Hechtel 1-2 Kadijk SK Kadijk SK
28/10 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 10
04/11 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 2-0 Ham United Ham United
04/11 14:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-2 Hechtel Hechtel
04/11 14:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-2 SC Donk SC Donk
04/11 14:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-3 KVV Lummen KVV Lummen
04/11 14:30 SK Meldert SK Meldert 4-0 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
04/11 14:30 VK Gestel VK Gestel 2-3 Exc Hamont Exc Hamont
04/11 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 3-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
04/11 14:30 Amandina VC Amandina VC 0-3 Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 11
10/11 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-0 WS Linkhout WS Linkhout
10/11 20:00 Ham United Ham United 3-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
11/11 14:30 SK Meldert SK Meldert 1-0 VK Gestel VK Gestel
11/11 14:30 Hechtel Hechtel 6-1 Amandina VC Amandina VC
11/11 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 4-0 SC Donk SC Donk
11/11 14:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-4 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
11/11 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 2-1 Kadijk SK Kadijk SK
11/11 14:30 KVV Lummen KVV Lummen 3-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 12
17/11 20:00 SC Donk SC Donk 1-2 KVV Lummen KVV Lummen
17/11 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-0 Exc Hamont Exc Hamont
18/11 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 5-2 SK Meldert SK Meldert
18/11 14:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
18/11 14:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-4 Kaulille FC Kaulille FC
18/11 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 4-2 Hechtel Hechtel
18/11 14:30 Amandina VC Amandina VC 0-5 Ham United Ham United
18/11 14:30 VK Gestel VK Gestel 0-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 13
24/11 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 4-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
24/11 19:30 Ham United Ham United 1-1 WS Linkhout WS Linkhout
25/11 14:30 VK Gestel VK Gestel 0-1 Kadijk SK Kadijk SK
25/11 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 1-1 KVV Lummen KVV Lummen
25/11 14:30 Hechtel Hechtel 0-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
25/11 14:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-0 SC Donk SC Donk
25/11 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 5-1 Amandina VC Amandina VC
25/11 14:30 SK Meldert SK Meldert 1-2 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 14
01/12 20:00 SC Donk SC Donk 2-0 Kaulille FC Kaulille FC
01/12 20:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-2 Ham United Ham United
02/12 14:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-2 VK Gestel VK Gestel
02/12 14:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 2-1 Hechtel Hechtel
02/12 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-2 Kadijk SK Kadijk SK
02/12 14:30 KVV Lummen KVV Lummen 3-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
02/12 14:30 Amandina VC Amandina VC 1-3 SK Meldert SK Meldert
02/12 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 0-1 Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 15
08/12 19:30 Ham United Ham United 4-3 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
08/12 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 3-1 KVV Lummen KVV Lummen
09/12 14:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-4 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
09/12 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 2-2 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
09/12 14:30 SK Meldert SK Meldert 3-1 WS Linkhout WS Linkhout
09/12 14:30 VK Gestel VK Gestel 2-2 Amandina VC Amandina VC
09/12 14:30 Hechtel Hechtel 5-2 SC Donk SC Donk
09/12 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 2-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
 Speeldag 16
15/12 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 1-0 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
15/12 19:30 Ham United Ham United 2-2 SC Donk SC Donk
16/12 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 2-0 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
16/12 14:30 Hechtel Hechtel 3-2 KVV Lummen KVV Lummen
16/12 14:30 SK Meldert SK Meldert 1-5 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
23/12 14:30 VK Gestel VK Gestel 2-1 WS Linkhout WS Linkhout
23/12 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 7-0 Amandina VC Amandina VC
 Speeldag 1
26/12 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-1 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 17
05/01 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-2 VK Gestel VK Gestel
05/01 20:00 SC Donk SC Donk 0-4 Exc Hamont Exc Hamont
06/01 14:30 Amandina VC Amandina VC 0-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
06/01 14:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 1-1 Hechtel Hechtel
06/01 14:30 KVV Lummen KVV Lummen 0-3 Ham United Ham United
06/01 14:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 0-2 SK Meldert SK Meldert
06/01 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 4-1 Kadijk SK Kadijk SK
06/01 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 0-0 Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 18
12/01 19:30 Ham United Ham United 1-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
12/01 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 0-7 WS Linkhout WS Linkhout
13/01 14:30 Hechtel Hechtel 3-1 Kaulille FC Kaulille FC
13/01 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 1-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
13/01 14:30 Amandina VC Amandina VC 0-10 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
13/01 14:30 SK Meldert SK Meldert 1-2 SC Donk SC Donk
13/01 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 3-3 KVV Lummen KVV Lummen
13/01 14:30 VK Gestel VK Gestel 1-2 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 19
19/01 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
19/01 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 3-0 Ham United Ham United
19/01 20:00 SC Donk SC Donk 1-7 VK Gestel VK Gestel
20/01 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 4-0 Amandina VC Amandina VC
20/01 14:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-1 Exc Hamont Exc Hamont
20/01 14:30 KVV Lummen KVV Lummen 5-0 SK Meldert SK Meldert
20/01 14:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4-1 Kadijk SK Kadijk SK
20/01 14:30 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 4-2 Hechtel Hechtel
 Speeldag 20
27/01 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 0-1 Kaulille FC Kaulille FC
27/01 14:30 WS Linkhout WS Linkhout 1-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
27/01 14:30 Ham United Ham United 1-1 Hechtel Hechtel
27/01 14:30 Kadijk SK Kadijk SK 2-1 SC Donk SC Donk
27/01 14:30 SK Meldert SK Meldert 3-0 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
27/01 14:30 VK Gestel VK Gestel 3-0 KVV Lummen KVV Lummen
27/01 14:30 Amandina VC Amandina VC 0-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
27/01 14:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-3 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 21
02/02 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-2 WS Linkhout WS Linkhout
02/02 20:00 SC Donk SC Donk 1-5 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 6
03/02 15:00 SK Meldert SK Meldert 4-2 Kaulille FC Kaulille FC
03/02 15:00 Amandina VC Amandina VC 1-4 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
 Speeldag 21
03/02 15:00 Hechtel Hechtel 0-3 Exc Hamont Exc Hamont
03/02 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-1 Ham United Ham United
03/02 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 0-3 Kadijk SK Kadijk SK
03/02 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 1-1 VK Gestel VK Gestel
 Speeldag 22
09/02 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4-3 KVV Lummen KVV Lummen
10/02 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 1-2 Ham United Ham United
10/02 15:00 Amandina VC Amandina VC 2-1 SC Donk SC Donk
10/02 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 0-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
10/02 15:00 VK Gestel VK Gestel 0-2 Kaulille FC Kaulille FC
10/02 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 0-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
10/02 15:00 SK Meldert SK Meldert 3-2 Hechtel Hechtel
10/02 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 23
16/02 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 Kadijk SK Kadijk SK
16/02 19:30 Ham United Ham United 0-1 SK Meldert SK Meldert
16/02 20:00 SC Donk SC Donk 0-2 WS Linkhout WS Linkhout
17/02 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
17/02 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 4-0 Amandina VC Amandina VC
17/02 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
17/02 15:00 Hechtel Hechtel 0-3 VK Gestel VK Gestel
17/02 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 1-2 Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 24
23/02 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
24/02 15:00 VK Gestel VK Gestel 1-2 Ham United Ham United
24/02 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 0-4 KVV Lummen KVV Lummen
24/02 15:00 SK Meldert SK Meldert 1-1 Exc Hamont Exc Hamont
24/02 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 3-3 SC Donk SC Donk
24/02 15:00 Amandina VC Amandina VC 0-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
24/02 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 2-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
24/02 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 5-2 Hechtel Hechtel
 Speeldag 25
09/03 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 7-0 Amandina VC Amandina VC
09/03 19:30 Ham United Ham United 0-2 Kadijk SK Kadijk SK
09/03 20:00 SC Donk SC Donk 1-3 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
10/03 15:00 Hechtel Hechtel 1-4 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
10/03 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4-1 WS Linkhout WS Linkhout
10/03 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-1 SK Meldert SK Meldert
10/03 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-2 VK Gestel VK Gestel
 Speeldag 26
16/03 20:00 SC Donk SC Donk 1-5 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
16/03 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 0-0 Ham United Ham United
17/03 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
17/03 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 2-1 Exc Hamont Exc Hamont
17/03 15:00 Amandina VC Amandina VC 0-6 Hechtel Hechtel
17/03 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-3 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
17/03 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 0-4 KVV Lummen KVV Lummen
17/03 15:00 VK Gestel VK Gestel 2-1 SK Meldert SK Meldert
 Speeldag 27
22/03 20:00 Kaulille FC Kaulille FC 0-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
23/03 19:30 Ham United Ham United 12-0 Amandina VC Amandina VC
24/03 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-1 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
24/03 15:00 SK Meldert SK Meldert 1-4 Kadijk SK Kadijk SK
24/03 15:00 Hechtel Hechtel 5-0 WS Linkhout WS Linkhout
24/03 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 0-3 SC Donk SC Donk
24/03 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 1-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
24/03 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 2-6 VK Gestel VK Gestel
 Speeldag 28
30/03 20:00 SC Donk SC Donk 2-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
30/03 20:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4-2 SK Meldert SK Meldert
31/03 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 0-2 Kaulille FC Kaulille FC
31/03 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 0-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
31/03 15:00 Amandina VC Amandina VC 0-5 Exc Hamont Exc Hamont
31/03 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-7 Hechtel Hechtel
31/03 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 1-0 VK Gestel VK Gestel
31/03 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-1 Ham United Ham United
 Speeldag 25
04/04 18:30 KVV Lummen KVV Lummen 1-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
 Speeldag 29
07/04 15:00 Kaulille FC Kaulille FC 2-2 SC Donk SC Donk
07/04 15:00 Ham United Ham United 2-2 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
07/04 15:00 Hechtel Hechtel 3-1 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
07/04 15:00 SK Meldert SK Meldert 5-0 Amandina VC Amandina VC
07/04 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 0-1 WS Linkhout WS Linkhout
07/04 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 1-1 KVV Lummen KVV Lummen
07/04 15:00 VK Gestel VK Gestel 2-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
07/04 15:00 Kadijk SK Kadijk SK 2-1 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
 Speeldag 30
14/04 15:00 KVV Lummen KVV Lummen 1-0 Kaulille FC Kaulille FC
14/04 15:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4-3 Kadijk SK Kadijk SK
14/04 15:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-1 Exc Hamont Exc Hamont
14/04 15:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
14/04 15:00 SC Donk SC Donk 2-4 Hechtel Hechtel
14/04 15:00 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 0-3 Ham United Ham United
14/04 15:00 Amandina VC Amandina VC 0-10 VK Gestel VK Gestel
14/04 15:00 WS Linkhout WS Linkhout 2-0 SK Meldert SK Meldert
 Stand G P
1. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 30 69
2. Kadijk SK Kadijk SK 30 54
3. Exc Hamont Exc Hamont 30 53
4. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 30 51
5. VK Gestel VK Gestel 30 49
6. SK Meldert SK Meldert 30 46
7. Kaulille FC Kaulille FC 30 45
8. Hechtel Hechtel 30 43
9. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 30 43
10. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 30 41
11. Ham United Ham United 30 39
12. KVV Lummen KVV Lummen 30 38
13. WS Linkhout WS Linkhout 30 38
14. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 30 35
15. SC Donk SC Donk 30 28
16. Amandina VC Amandina VC 30 7