Word fan! 13

Provinciaal voetbal - Limburg (3B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 3-3 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
03/09 19:30 Ham United Ham United 1-4 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
03/09 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 2-1 SV Breugel SV Breugel
03/09 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 1-1 Exc Hamont Exc Hamont
04/09 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 2-0 Opitter FC Opitter FC
04/09 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
04/09 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
04/09 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 3-3 Turkse FC Turkse FC
 Speeldag 2
10/09 19:30 SV Breugel SV Breugel 2-3 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
10/09 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 1-1 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
10/09 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-0 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
10/09 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
11/09 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 3-6 Ham United Ham United
11/09 15:00 Turkse FC Turkse FC 6-2 Bocholter VV Bocholter VV
11/09 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 3-3 Lutlommel VV Lutlommel VV
11/09 15:00 Opitter FC Opitter FC 0-5 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
 Speeldag 3
17/09 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-4 Opitter FC Opitter FC
17/09 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 1-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
17/09 19:30 Ham United Ham United 1-1 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
17/09 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-3 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
18/09 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-3 Exc Hamont Exc Hamont
18/09 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 2-0 SV Breugel SV Breugel
18/09 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 0-1 Turkse FC Turkse FC
18/09 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 1-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 4
24/09 19:30 SV Breugel SV Breugel 2-0 Ham United Ham United
24/09 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 5-1 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
24/09 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 8-2 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
24/09 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-3 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
25/09 15:00 Turkse FC Turkse FC 3-1 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
25/09 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-2 Bocholter VV Bocholter VV
25/09 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 0-0 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
25/09 15:00 Opitter FC Opitter FC 0-2 Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 5
01/10 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 5-1 Lutlommel VV Lutlommel VV
01/10 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-1 SV Breugel SV Breugel
01/10 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 SL Wurfeld SL Wurfeld
01/10 19:30 Ham United Ham United 4-0 Opitter FC Opitter FC
01/10 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-0 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
02/10 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4-2 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
02/10 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 0-0 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
02/10 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 0-1 Turkse FC Turkse FC
 Speeldag 6
08/10 19:30 SV Breugel SV Breugel 0-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
08/10 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 1-2 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
08/10 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 5-2 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
09/10 15:00 Turkse FC Turkse FC 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
09/10 15:00 Opitter FC Opitter FC 2-1 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
09/10 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 2-2 Bocholter VV Bocholter VV
09/10 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 0-0 Exc Hamont Exc Hamont
09/10 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 3-3 Ham United Ham United
 Speeldag 7
15/10 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-3 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
15/10 19:30 Ham United Ham United 2-3 Lutlommel VV Lutlommel VV
15/10 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
15/10 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 4-1 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
15/10 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 6-0 SV Breugel SV Breugel
15/10 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-0 Turkse FC Turkse FC
16/10 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-0 Opitter FC Opitter FC
16/10 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-2 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
 Speeldag 8
22/10 19:30 SV Breugel SV Breugel 1-2 Exc Hamont Exc Hamont
22/10 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 0-1 Kaulille FC Kaulille FC
23/10 15:00 Opitter FC Opitter FC 2-2 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
23/10 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 2-4 Ham United Ham United
23/10 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 2-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
23/10 15:00 Turkse FC Turkse FC 3-0 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
23/10 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 2-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
23/10 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 3-0 Bocholter VV Bocholter VV
 Speeldag 9
29/10 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 1-1 Opitter FC Opitter FC
29/10 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 3-2 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
29/10 19:30 Ham United Ham United 3-0 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
29/10 19:30 SV Breugel SV Breugel 0-1 SL Wurfeld SL Wurfeld
29/10 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 3-4 Turkse FC Turkse FC
29/10 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 3-1 Lutlommel VV Lutlommel VV
30/10 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 4-0 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
30/10 14:30 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4-1 Bocholter VV Bocholter VV
 Speeldag 10
05/11 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 3-1 Ham United Ham United
05/11 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 3-1 Exc Hamont Exc Hamont
06/11 14:30 Opitter FC Opitter FC 3-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
06/11 14:30 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 2-0 Kaulille FC Kaulille FC
06/11 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 2-3 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
06/11 14:30 Turkse FC Turkse FC 4-0 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
06/11 14:30 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 0-2 SV Breugel SV Breugel
06/11 14:30 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4-1 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
 Speeldag 11
12/11 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 Bocholter VV Bocholter VV
12/11 19:30 SV Breugel SV Breugel 1-1 Opitter FC Opitter FC
12/11 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4-1 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
12/11 20:00 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 1-0 Lutlommel VV Lutlommel VV
13/11 14:30 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-1 Ham United Ham United
13/11 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 0-2 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
13/11 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-1 Turkse FC Turkse FC
 Speeldag 12
19/11 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-1 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
19/11 19:30 Ham United Ham United 1-3 Kaulille FC Kaulille FC
19/11 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 4-0 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
20/11 14:30 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
20/11 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 0-0 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
20/11 14:30 Opitter FC Opitter FC 4-5 SL Wurfeld SL Wurfeld
20/11 14:30 Turkse FC Turkse FC 10-0 SV Breugel SV Breugel
20/11 14:30 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 3-4 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
 Speeldag 13
26/11 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 4-0 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
26/11 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
26/11 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 3-2 Ham United Ham United
26/11 19:30 SV Breugel SV Breugel 9-3 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
26/11 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 2-4 Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 14
03/12 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 4-2 SV Breugel SV Breugel
03/12 19:30 Ham United Ham United 1-3 Turkse FC Turkse FC
03/12 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 0-0 Opitter FC Opitter FC
03/12 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-2 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
04/12 14:30 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 1-2 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
04/12 14:30 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 2-4 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
04/12 14:30 Exc Hamont Exc Hamont 0-2 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
04/12 14:30 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 11
07/12 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 3-2 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
 Speeldag 15
10/12 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-0 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
10/12 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 6-1 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
10/12 19:30 SV Breugel SV Breugel 2-4 Kaulille FC Kaulille FC
10/12 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4-0 Bocholter VV Bocholter VV
11/12 14:30 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 1-6 Ham United Ham United
11/12 14:30 Turkse FC Turkse FC 3-1 Lutlommel VV Lutlommel VV
11/12 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-0 Exc Hamont Exc Hamont
11/12 14:30 Opitter FC Opitter FC 2-1 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
 Speeldag 16
17/12 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 0-6 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
17/12 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 0-3 Ham United Ham United
17/12 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 1-1 Kaulille FC Kaulille FC
17/12 20:00 Bocholter VV Bocholter VV 2-3 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
18/12 13:30 Exc Hamont Exc Hamont 4-1 SV Breugel SV Breugel
18/12 13:30 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 0-2 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
18/12 13:30 Opitter FC Opitter FC 1-1 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
18/12 13:30 Turkse FC Turkse FC 3-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 17
08/01 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 2-1 Bocholter VV Bocholter VV
08/01 14:30 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 0-2 Lutlommel VV Lutlommel VV
08/01 14:30 Turkse FC Turkse FC 2-0 Opitter FC Opitter FC
 Speeldag 18
14/01 19:30 SV Breugel SV Breugel 2-4 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
14/01 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 2-1 Bocholter VV Bocholter VV
14/01 19:30 Ham United Ham United 3-3 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
14/01 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 3-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
14/01 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-1 Turkse FC Turkse FC
15/01 14:30 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 0-2 Lutlommel VV Lutlommel VV
15/01 14:30 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 3-0 Opitter FC Opitter FC
15/01 14:30 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 2-2 Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 20
28/01 19:30 Ham United Ham United 1-2 Bocholter VV Bocholter VV
28/01 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 1-3 Opitter FC Opitter FC
28/01 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost 3-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
28/01 19:30 SV Breugel SV Breugel 0-1 Turkse FC Turkse FC
28/01 19:30 Kaulille FC Kaulille FC 2-1 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
28/01 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 3-2 Exc Hamont Exc Hamont
29/01 14:30 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 2-1 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
29/01 14:30 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 0-3 Lutlommel VV Lutlommel VV
 Speeldag 21
04/02 18:00 Bocholter VV Bocholter VV 0-1 Turkse FC Turkse FC
04/02 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 0-1 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
05/02 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 2-2 Ham United Ham United
05/02 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 0-3 Maasland Noordoost Maasland Noordoost
05/02 15:00 Opitter FC Opitter FC 0-3 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
05/02 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 2-1 Kaulille FC Kaulille FC
05/02 15:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-0 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
05/02 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 0-6 SV Breugel SV Breugel
 Speeldag 19
08/02 20:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
08/02 20:00 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 22
11/02 19:30 SV Breugel SV Breugel ...-... Bocholter VV Bocholter VV
11/02 19:30 Kaulille FC Kaulille FC ...-... Opitter FC Opitter FC
11/02 19:30 Ham United Ham United ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
11/02 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
11/02 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost ...-... Exc Hamont Exc Hamont
11/02 20:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal ...-... Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
12/02 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
12/02 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 26
18/02 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld ...-... Opitter FC Opitter FC
 Speeldag 19
19/02 11:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
19/02 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
19/02 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Kattenbos Sport Kattenbos Sport
19/02 15:00 Exc Hamont Exc Hamont ...-... Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 23
25/02 18:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... Kaulille FC Kaulille FC
25/02 19:30 Ham United Ham United ...-... SV Breugel SV Breugel
25/02 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... Turkse FC Turkse FC
25/02 20:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
26/02 15:00 Opitter FC Opitter FC ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
26/02 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Exc Hamont Exc Hamont
26/02 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel ...-... Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
26/02 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 24
04/03 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Bocholter VV Bocholter VV
04/03 19:30 SV Breugel SV Breugel ...-... Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
04/03 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost ...-... Kattenbos Sport Kattenbos Sport
04/03 19:30 Kaulille FC Kaulille FC ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
05/03 15:00 Exc Hamont Exc Hamont ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
05/03 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Opitter FC Opitter FC
05/03 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... Ham United Ham United
05/03 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld ...-... Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
 Speeldag 25
11/03 18:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... Exc Hamont Exc Hamont
11/03 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
11/03 19:30 Ham United Ham United ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
12/03 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
12/03 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel ...-... Turkse FC Turkse FC
12/03 15:00 Opitter FC Opitter FC ...-... SV Breugel SV Breugel
12/03 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
12/03 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 26
18/03 19:30 SV Breugel SV Breugel ...-... Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
18/03 19:30 Kaulille FC Kaulille FC ...-... Ham United Ham United
18/03 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
18/03 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost ...-... Bocholter VV Bocholter VV
19/03 15:00 Exc Hamont Exc Hamont ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
19/03 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
19/03 15:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
 Speeldag 27
25/03 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
25/03 19:30 SV Breugel SV Breugel ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
25/03 19:30 Ham United Ham United ...-... Kattenbos Sport Kattenbos Sport
26/03 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
26/03 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel ...-... Kaulille FC Kaulille FC
26/03 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Bocholter VV Bocholter VV
26/03 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Turkse FC Turkse FC
26/03 15:00 Opitter FC Opitter FC ...-... Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 28
01/04 18:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
01/04 19:30 Maasland Noordoost Maasland Noordoost ...-... Opitter FC Opitter FC
01/04 19:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... SV Breugel SV Breugel
01/04 19:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal ...-... Ham United Ham United
01/04 19:30 Kaulille FC Kaulille FC ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
02/04 15:00 Exc Hamont Exc Hamont ...-... Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
02/04 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
02/04 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
 Speeldag 19
05/04 18:30 Opitter FC Opitter FC ...-... Ham United Ham United
05/04 18:30 SL Wurfeld SL Wurfeld ...-... SV Breugel SV Breugel
 Speeldag 29
15/04 19:30 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
15/04 19:30 Ham United Ham United ...-... Exc Hamont Exc Hamont
15/04 20:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
16/04 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Kattenbos Sport Kattenbos Sport
16/04 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
16/04 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel ...-... SV Breugel SV Breugel
16/04 15:00 Opitter FC Opitter FC ...-... Turkse FC Turkse FC
16/04 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Kaulille FC Kaulille FC
 Speeldag 30
23/04 15:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel ...-... Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
23/04 15:00 SV Breugel SV Breugel ...-... Lutlommel VV Lutlommel VV
23/04 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld ...-... Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
23/04 15:00 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal ...-... Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
23/04 15:00 Maasland Noordoost Maasland Noordoost ...-... Ham United Ham United
23/04 15:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport ...-... Kaulille FC Kaulille FC
23/04 15:00 Opitter FC Opitter FC ...-... Bocholter VV Bocholter VV
23/04 15:00 Turkse FC Turkse FC ...-... Exc Hamont Exc Hamont
 Speeldag 31
30/04 15:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel ...-... Kattenbos Sport Kattenbos Sport
30/04 15:00 Exc Hamont Exc Hamont ...-... SL Wurfeld SL Wurfeld
30/04 15:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide ...-... Opitter FC Opitter FC
30/04 15:00 Lutlommel VV Lutlommel VV ...-... Turkse FC Turkse FC
30/04 15:00 Ham United Ham United ...-... Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
30/04 15:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen ...-... Maasland Noordoost Maasland Noordoost
30/04 15:00 Kaulille FC Kaulille FC ...-... SV Breugel SV Breugel
30/04 18:00 Bocholter VV Bocholter VV ...-... Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal

Download alle wedstrijden van Limburg (3B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Turkse FC Turkse FC 19 46
2. Maasland Noordoost Maasland Noordoost 19 43
3. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 19 43
4. Kaulille FC Kaulille FC 19 34
5. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 19 31
6. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 19 29
7. Lutlommel VV Lutlommel VV 19 26
8. Exc Hamont Exc Hamont 19 26
9. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 19 24
10. Ham United Ham United 19 22
11. SL Wurfeld SL Wurfeld 19 22
12. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 19 20
13. Bocholter VV Bocholter VV 19 18
14. Opitter FC Opitter FC 19 18
15. SV Breugel SV Breugel 19 13
16. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 19 12