Word fan! 12

Provinciaal voetbal - Limburg (3C) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 1-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
03/09 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 0-2 Genker VV Genker VV
03/09 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 0-1 Houthalen VV Houthalen VV
04/09 15:00 Membruggen Membruggen 1-1 Racing Boxberg Racing Boxberg
04/09 15:00 Heis Sport Heis Sport 0-2 KMR Biesen KMR Biesen
04/09 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 1-4 Grimbie 69 Grimbie 69
04/09 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-5 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
04/09 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 2-2 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
 Speeldag 2
10/09 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 1-3 Veldwezelt Veldwezelt
10/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-1 Heis Sport Heis Sport
10/09 19:30 Genker VV Genker VV 0-1 VC Kesselt VC Kesselt
10/09 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 1-4 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
11/09 15:00 Houthalen VV Houthalen VV 6-1 Membruggen Membruggen
11/09 15:00 KMR Biesen KMR Biesen 7-2 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
11/09 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 4-3 Eendracht Henis Eendracht Henis
11/09 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 6-1 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
 Speeldag 3
17/09 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 0-3 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
17/09 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 1-2 Racing Boxberg Racing Boxberg
17/09 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 3-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
18/09 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 0-2 Genker VV Genker VV
18/09 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-2 KMR Biesen KMR Biesen
18/09 15:00 Membruggen Membruggen 1-0 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
18/09 15:00 Heis Sport Heis Sport 1-2 Grimbie 69 Grimbie 69
18/09 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 0-3 Houthalen VV Houthalen VV
 Speeldag 4
24/09 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 3-1 VC Kesselt VC Kesselt
24/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-4 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
24/09 20:00 KMR Biesen KMR Biesen 5-2 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
25/09 14:30 Genker VV Genker VV 6-1 Eendracht Henis Eendracht Henis
25/09 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 2-2 Veldwezelt Veldwezelt
25/09 15:00 Membruggen Membruggen 3-4 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
25/09 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 2-2 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
25/09 16:00 Houthalen VV Houthalen VV 3-1 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 5
01/10 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 1-2 Houthalen VV Houthalen VV
01/10 19:30 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 2-2 Racing Boxberg Racing Boxberg
01/10 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 2-2 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
01/10 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 2-8 KMR Biesen KMR Biesen
01/10 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 0-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
02/10 14:30 Genker VV Genker VV 1-0 Grimbie 69 Grimbie 69
02/10 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-4 Heis Sport Heis Sport
02/10 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-3 Membruggen Membruggen
 Speeldag 6
08/10 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 0-2 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
08/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 4-2 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
09/10 15:00 Membruggen Membruggen 2-2 Veldwezelt Veldwezelt
09/10 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 2-6 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
09/10 15:00 Heis Sport Heis Sport 4-3 Eendracht Henis Eendracht Henis
09/10 15:00 KMR Biesen KMR Biesen 0-6 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
09/10 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 1-0 Genker VV Genker VV
09/10 15:00 Houthalen VV Houthalen VV 3-0 VC Kesselt VC Kesselt
 Speeldag 7
15/10 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 1-4 Houthalen VV Houthalen VV
15/10 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 4-1 Heis Sport Heis Sport
15/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-1 Racing Boxberg Racing Boxberg
15/10 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 4-2 Membruggen Membruggen
15/10 19:30 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 7-2 Grimbie 69 Grimbie 69
16/10 14:30 Genker VV Genker VV 0-1 KMR Biesen KMR Biesen
16/10 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 1-2 Veldwezelt Veldwezelt
16/10 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-0 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
 Speeldag 8
22/10 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 1-5 Genker VV Genker VV
23/10 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 1-2 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
23/10 15:00 Houthalen VV Houthalen VV 1-1 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
23/10 15:00 Membruggen Membruggen 0-3 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
23/10 15:00 Veldwezelt Veldwezelt 1-1 Eendracht Henis Eendracht Henis
23/10 15:00 Heis Sport Heis Sport 0-2 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
23/10 15:00 KMR Biesen KMR Biesen 1-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
23/10 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 0-1 VC Kesselt VC Kesselt
 Speeldag 9
29/10 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 3-3 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
29/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-4 Grimbie 69 Grimbie 69
29/10 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 1-5 KMR Biesen KMR Biesen
29/10 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 0-0 Veldwezelt Veldwezelt
29/10 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 1-4 Houthalen VV Houthalen VV
30/10 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 1-1 Eendracht Henis Eendracht Henis
30/10 14:30 Genker VV Genker VV 1-1 Heis Sport Heis Sport
30/10 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 3-0 Membruggen Membruggen
 Speeldag 10
05/11 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 3-1 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
06/11 14:30 Houthalen VV Houthalen VV 4-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
06/11 14:30 Grimbie 69 Grimbie 69 1-3 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
06/11 14:30 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 0-2 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
06/11 14:30 Heis Sport Heis Sport 4-1 Racing Boxberg Racing Boxberg
06/11 14:30 Eendracht Henis Eendracht Henis 3-2 VC Kesselt VC Kesselt
06/11 14:30 Membruggen Membruggen 0-6 Genker VV Genker VV
06/11 14:30 KMR Biesen KMR Biesen 1-2 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
 Speeldag 11
12/11 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 1-2 KMR Biesen KMR Biesen
12/11 19:30 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 6-0 Heis Sport Heis Sport
12/11 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-2 Membruggen Membruggen
12/11 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 2-4 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
13/11 14:30 Genker VV Genker VV 5-3 Veldwezelt Veldwezelt
13/11 14:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 6-0 Eendracht Henis Eendracht Henis
13/11 14:30 Houthalen VV Houthalen VV 6-0 Grimbie 69 Grimbie 69
13/11 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 0-1 VC Kesselt VC Kesselt
 Speeldag 12
19/11 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 1-2 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
19/11 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 2-2 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
20/11 14:30 Grimbie 69 Grimbie 69 4-2 Racing Boxberg Racing Boxberg
20/11 14:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-4 Houthalen VV Houthalen VV
20/11 14:30 Membruggen Membruggen 5-0 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
20/11 14:30 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
20/11 14:30 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 2-1 Heis Sport Heis Sport
20/11 14:30 Genker VV Genker VV 4-0 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
 Speeldag 13
26/11 19:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 1-1 Genker VV Genker VV
26/11 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 0-5 FF Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
26/11 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 3-1 VC Kesselt VC Kesselt
26/11 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-1 Veldwezelt Veldwezelt
26/11 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 3-0 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
 Speeldag 14
03/12 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 2-2 Heis Sport Heis Sport
03/12 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 3-1 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
03/12 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 1-2 Grimbie 69 Grimbie 69
04/12 14:30 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 1-3 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
04/12 14:30 Membruggen Membruggen 2-1 KMR Biesen KMR Biesen
04/12 14:30 Eendracht Henis Eendracht Henis 1-1 FF Racing Boxberg Racing Boxberg
04/12 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-4 Houthalen VV Houthalen VV
04/12 14:30 Genker VV Genker VV 4-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
 Speeldag 15
10/12 14:30 Grimbie 69 Grimbie 69 1-2 Membruggen Membruggen
10/12 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 0-0 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
10/12 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 0-5 FF Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
10/12 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-2 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
11/12 14:30 Houthalen VV Houthalen VV 2-2 Genker VV Genker VV
11/12 14:30 KMR Biesen KMR Biesen 1-4 Veldwezelt Veldwezelt
11/12 14:30 Heis Sport Heis Sport 0-2 VC Kesselt VC Kesselt
11/12 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 6-0 Eendracht Henis Eendracht Henis
 Speeldag 16
17/12 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-1 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
18/12 13:30 Houthalen VV Houthalen VV 4-1 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
18/12 13:30 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 6-1 Veldwezelt Veldwezelt
18/12 13:30 Grimbie 69 Grimbie 69 1-3 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
07/01 19:00 Genker VV Genker VV 11-0 Racing Boxberg Racing Boxberg
 Speeldag 17
08/01 14:30 Houthalen VV Houthalen VV 4-1 Eendracht Henis Eendracht Henis
08/01 14:30 Heis Sport Heis Sport 2-3 Membruggen Membruggen
08/01 14:30 Grimbie 69 Grimbie 69 5-3 KMR Biesen KMR Biesen
 Speeldag 16
11/01 20:00 KMR Biesen KMR Biesen 7-1 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 18
14/01 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 4-2 Grimbie 69 Grimbie 69
14/01 19:30 VC Kesselt VC Kesselt 0-4 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
14/01 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 1-1 Membruggen Membruggen
14/01 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 1-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
15/01 14:00 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 3-0 Eendracht Henis Eendracht Henis
15/01 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 0-2 KMR Biesen KMR Biesen
15/01 14:30 Heis Sport Heis Sport 0-8 Genker VV Genker VV
15/01 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 1-2 Houthalen VV Houthalen VV
 Speeldag 20
28/01 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen 0-2 Genker VV Genker VV
28/01 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-1 Houthalen VV Houthalen VV
28/01 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg 4-8 Grimbie 69 Grimbie 69
28/01 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 2-0 Veldwezelt Veldwezelt
29/01 14:30 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 3-2 Membruggen Membruggen
29/01 14:30 VC Kesselt VC Kesselt 1-1 Eendracht Henis Eendracht Henis
29/01 14:30 Heis Sport Heis Sport 2-2 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
29/01 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 0-3 KMR Biesen KMR Biesen
 Speeldag 21
04/02 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 4-0 VC Kesselt VC Kesselt
05/02 14:30 Genker VV Genker VV 4-0 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
05/02 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 7-0 Racing Boxberg Racing Boxberg
05/02 15:00 Houthalen VV Houthalen VV 3-0 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
05/02 15:00 KMR Biesen KMR Biesen 6-3 Belisia Bilzen Belisia Bilzen
05/02 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 3-4 Grimbie 69 Grimbie 69
05/02 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 0-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
05/02 15:00 Membruggen Membruggen 1-1 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 19
08/02 20:00 Veldwezelt Veldwezelt ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
08/02 20:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... VC Kesselt VC Kesselt
08/02 20:00 Genker VV Genker VV ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
08/02 20:00 Houthalen VV Houthalen VV 5-0 FF Racing Boxberg Racing Boxberg
 Speeldag 22
11/02 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... Membruggen Membruggen
11/02 19:30 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
11/02 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas ...-... Genker VV Genker VV
11/02 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer ...-... KMR Biesen KMR Biesen
12/02 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem ...-... Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
12/02 15:00 Racing Boxberg Racing Boxberg ...-... Eendracht Henis Eendracht Henis
12/02 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... Houthalen VV Houthalen VV
12/02 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... Veldwezelt Veldwezelt
 Speeldag 16
18/02 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
19/02 15:00 Membruggen Membruggen ...-... VC Kesselt VC Kesselt
 Speeldag 19
19/02 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
19/02 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... Belisia Bilzen Belisia Bilzen
 Speeldag 23
25/02 19:30 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Racing Boxberg Racing Boxberg
25/02 19:30 Veldwezelt Veldwezelt ...-... Genker VV Genker VV
25/02 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... Grimbie 69 Grimbie 69
26/02 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
26/02 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
26/02 15:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... Membruggen Membruggen
26/02 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
26/02 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... Houthalen VV Houthalen VV
 Speeldag 24
04/03 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
04/03 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg ...-... Heis Sport Heis Sport
04/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas ...-... Belisia Bilzen Belisia Bilzen
05/03 14:30 Genker VV Genker VV ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
05/03 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... KMR Biesen KMR Biesen
05/03 15:00 Membruggen Membruggen ...-... Eendracht Henis Eendracht Henis
05/03 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... VC Kesselt VC Kesselt
05/03 15:00 Houthalen VV Houthalen VV ...-... Veldwezelt Veldwezelt
 Speeldag 25
11/03 19:30 Veldwezelt Veldwezelt ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
11/03 19:30 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Houthalen VV Houthalen VV
11/03 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
12/03 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
12/03 15:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... Racing Boxberg Racing Boxberg
12/03 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Grimbie 69 Grimbie 69
12/03 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Genker VV Genker VV
12/03 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... Membruggen Membruggen
 Speeldag 26
18/03 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg ...-... Veldwezelt Veldwezelt
18/03 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... Heis Sport Heis Sport
18/03 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer ...-... VC Kesselt VC Kesselt
19/03 14:30 Genker VV Genker VV ...-... Membruggen Membruggen
19/03 15:00 Houthalen VV Houthalen VV ...-... KMR Biesen KMR Biesen
19/03 15:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas ...-... Eendracht Henis Eendracht Henis
19/03 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
19/03 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
 Speeldag 27
25/03 19:30 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Belisia Bilzen Belisia Bilzen
25/03 19:30 Racing Boxberg Racing Boxberg ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
25/03 19:30 Veldwezelt Veldwezelt ...-... Grimbie 69 Grimbie 69
26/03 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... Eendracht Henis Eendracht Henis
26/03 15:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... Genker VV Genker VV
26/03 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
26/03 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
26/03 15:00 Membruggen Membruggen ...-... Houthalen VV Houthalen VV
 Speeldag 28
01/04 19:30 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... Racing Boxberg Racing Boxberg
01/04 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas ...-... KMR Biesen KMR Biesen
01/04 19:30 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer ...-... Membruggen Membruggen
02/04 14:30 Genker VV Genker VV ...-... Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
02/04 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Veldwezelt Veldwezelt
02/04 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem ...-... VC Kesselt VC Kesselt
02/04 15:00 Houthalen VV Houthalen VV ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
02/04 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 19
05/04 18:30 Membruggen Membruggen ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
05/04 18:30 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 29
15/04 19:30 Veldwezelt Veldwezelt ...-... Belisia Bilzen Belisia Bilzen
15/04 19:30 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Genker VV Genker VV
16/04 15:00 Membruggen Membruggen ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
16/04 15:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... Grimbie 69 Grimbie 69
16/04 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
16/04 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... Houthalen VV Houthalen VV
16/04 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Racing Boxberg Racing Boxberg
16/04 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
 Speeldag 30
23/04 15:00 Heis Sport Heis Sport ...-... Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas
23/04 15:00 Racing Boxberg Racing Boxberg ...-... Membruggen Membruggen
23/04 15:00 VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem ...-... Veldwezelt Veldwezelt
23/04 15:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas ...-... VC Kesselt VC Kesselt
23/04 15:00 Houthalen VV Houthalen VV ...-... Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
23/04 15:00 KMR Biesen KMR Biesen ...-... Eendracht Henis Eendracht Henis
23/04 15:00 Belisia Bilzen Belisia Bilzen ...-... Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
23/04 15:00 Grimbie 69 Grimbie 69 ...-... Genker VV Genker VV
 Speeldag 31
30/04 15:00 VC Kesselt VC Kesselt ...-... Heis Sport Heis Sport
30/04 15:00 Eendracht Henis Eendracht Henis ...-... VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem
30/04 15:00 Genker VV Genker VV ...-... Houthalen VV Houthalen VV
30/04 15:00 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer ...-... Racing Boxberg Racing Boxberg
30/04 15:00 Membruggen Membruggen ...-... Grimbie 69 Grimbie 69
30/04 15:00 Veldwezelt Veldwezelt ...-... KMR Biesen KMR Biesen
30/04 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen ...-... Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
30/04 15:00 Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas ...-... Belisia Bilzen Belisia Bilzen

Download alle wedstrijden van Limburg (3C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Houthalen VV Houthalen VV 19 51
2. Genker VV Genker VV 19 42
3. VV Dilsen-Stokkem VV Dilsen-Stokkem 19 37
4. KMR Biesen KMR Biesen 19 36
5. Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 19 32
6. Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 19 29
7. Grimbie 69 Grimbie 69 19 28
8. Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 19 28
9. Membruggen Membruggen 18 22
10. Veldwezelt Veldwezelt 19 22
11. Mechelen a/d Maas Mechelen a/d Maas 18 20
12. Belisia Bilzen Belisia Bilzen 19 18
13. VC Kesselt VC Kesselt 18 18
14. Heis Sport Heis Sport 19 16
15. Racing Boxberg Racing Boxberg 19 15
16. Eendracht Henis Eendracht Henis 18 11