Word fan! 10

Provinciaal voetbal - Limburg (4A) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 32
 Speeldag 1
04/09 18:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
04/09 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-5 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
04/09 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen - FF Loksbergen Loksbergen
04/09 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 0-3 Veldwezelt Veldwezelt
05/09 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 0-6 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
05/09 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
05/09 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 3-3 Herenelderen Herenelderen
05/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 5-2 AA Rekem AA Rekem
 Speeldag 2
11/09 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Herderen-Millen Herderen-Millen
11/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
11/09 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 4-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
12/09 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-2 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
12/09 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 1-1 SK Moelingen SK Moelingen
12/09 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-2 KMR Biesen KMR Biesen
12/09 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
12/09 15:00 Herenelderen Herenelderen 2-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Speeldag 3
18/09 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 0-6 Veldwezelt Veldwezelt
18/09 19:30 SK Moelingen SK Moelingen - FF Loksbergen Loksbergen
18/09 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 0-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
19/09 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 5-0 FF AA Rekem AA Rekem
19/09 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 3-5 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
19/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-2 Herenelderen Herenelderen
19/09 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-6 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
19/09 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 4
25/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-1 Herderen-Millen Herderen-Millen
25/09 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 4-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
25/09 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 7-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
25/09 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Uikhoven VC Uikhoven VC
26/09 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-5 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
26/09 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 5-2 KMR Biesen KMR Biesen
26/09 15:00 Herenelderen Herenelderen 1-5 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
26/09 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-2 SK Moelingen SK Moelingen
 Speeldag 5
02/10 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-2 Veldwezelt Veldwezelt
02/10 19:30 KMR Biesen KMR Biesen - FF Loksbergen Loksbergen
02/10 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 5-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
02/10 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 1-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
03/10 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 5-2 Herenelderen Herenelderen
03/10 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-3 AA Rekem AA Rekem
03/10 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-3 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
03/10 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
 Speeldag 6
09/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
09/10 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Heur-Tongeren Heur-Tongeren
09/10 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 3-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
10/10 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-4 KMR Biesen KMR Biesen
10/10 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 2-3 Herderen-Millen Herderen-Millen
10/10 15:00 Herenelderen Herenelderen 2-0 SK Moelingen SK Moelingen
10/10 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 1-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
10/10 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-3 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
 Speeldag 7
16/10 15:00 SK Moelingen SK Moelingen 1-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
16/10 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 0-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
16/10 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - FF Loksbergen Loksbergen
16/10 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 2-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
17/10 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 6-0 Herenelderen Herenelderen
17/10 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 2-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
17/10 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-3 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
17/10 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-0 AA Rekem AA Rekem
 Speeldag 8
23/10 19:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 4-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
23/10 19:30 AA Rekem AA Rekem 1-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
23/10 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Veldwezelt Veldwezelt
23/10 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 5-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
24/10 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 2-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
24/10 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 10-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
24/10 15:00 Herenelderen Herenelderen 1-0 KMR Biesen KMR Biesen
24/10 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-1 SK Moelingen SK Moelingen
 Speeldag 9
30/10 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
30/10 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 8-1 AA Rekem AA Rekem
30/10 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
31/10 14:30 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
31/10 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 7-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
31/10 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 6-0 Herenelderen Herenelderen
31/10 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit - FF Loksbergen Loksbergen
31/10 15:00 SK Moelingen SK Moelingen 0-1 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
 Speeldag 10
07/11 14:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 2-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
07/11 14:30 Herenelderen Herenelderen 2-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
07/11 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 2-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
07/11 14:30 AA Rekem AA Rekem 1-4 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
07/11 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-3 KMR Biesen KMR Biesen
07/11 14:30 Loksbergen Loksbergen - FF Union FC Rutten Union FC Rutten
07/11 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 0-2 SK Moelingen SK Moelingen
 Speeldag 11
14/11 13:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 3-1 Herderen-Millen Herderen-Millen
14/11 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 5-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
14/11 14:30 Veldwezelt Veldwezelt 6-1 Herenelderen Herenelderen
14/11 14:30 Union FC Rutten Union FC Rutten 0-2 SK Moelingen SK Moelingen
14/11 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
14/11 14:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 7-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
14/11 14:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-4 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
14/11 14:30 Loksbergen Loksbergen - FF AA Rekem AA Rekem
 Speeldag 12
17/11 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-1 Veldwezelt Veldwezelt
20/11 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas - FF Loksbergen Loksbergen
20/11 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 2-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
20/11 20:00 SK Moelingen SK Moelingen 5-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
21/11 14:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 1-2 KMR Biesen KMR Biesen
21/11 14:30 AA Rekem AA Rekem 0-1 Union FC Rutten Union FC Rutten
21/11 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
21/11 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-6 Veldwezelt Veldwezelt
21/11 14:30 Herenelderen Herenelderen 2-3 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
 Speeldag 13
27/11 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Herenelderen Herenelderen
27/11 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 0-3 SK Moelingen SK Moelingen
27/11 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
27/11 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 5-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
28/11 14:30 AA Rekem AA Rekem 2-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
28/11 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
28/11 14:30 Union FC Rutten Union FC Rutten 4-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
28/11 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Speeldag 14
04/12 19:00 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 1-4 Veldwezelt Veldwezelt
04/12 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 4-2 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
05/12 14:30 Herenelderen Herenelderen 0-4 AA Rekem AA Rekem
05/12 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV - FF Loksbergen Loksbergen
05/12 14:30 Union FC Rutten Union FC Rutten 1-9 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
05/12 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-3 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
05/12 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-1 KMR Biesen KMR Biesen
05/12 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 1-5 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 15
11/12 19:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 8-0 Herenelderen Herenelderen
11/12 19:00 Veldwezelt Veldwezelt 4-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
11/12 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 3-1 Union FC Rutten Union FC Rutten
11/12 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-1 SK Moelingen SK Moelingen
11/12 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
12/12 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 1-0 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
12/12 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
 Speeldag 16
18/12 19:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 6-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
18/12 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 7-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
18/12 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
19/12 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-1 KMR Biesen KMR Biesen
19/12 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
19/12 14:30 Veldwezelt Veldwezelt 2-0 SK Moelingen SK Moelingen
19/12 14:30 Herenelderen Herenelderen 2-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
19/12 14:30 AA Rekem AA Rekem 4-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
 Speeldag 18
16/01 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen - FF Loksbergen Loksbergen
 Speeldag 19
22/01 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF SK Moelingen SK Moelingen
 Speeldag 20
29/01 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 3-4 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
29/01 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 0-1 AA Rekem AA Rekem
29/01 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 5-2 Herenelderen Herenelderen
30/01 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 0-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
30/01 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
30/01 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 1-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
30/01 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-4 Veldwezelt Veldwezelt
30/01 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC - FF Loksbergen Loksbergen
 Speeldag 21
06/02 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 4-1 Union FC Rutten Union FC Rutten
06/02 15:00 Loksbergen Loksbergen - FF KMR Biesen KMR Biesen
06/02 15:00 AA Rekem AA Rekem Gestopt Uikhoven VC Uikhoven VC
06/02 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-5 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
06/02 15:00 Veldwezelt Veldwezelt 8-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
 Speeldag 22
12/02 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 2-0 Herenelderen Herenelderen
12/02 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
12/02 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-1 AA Rekem AA Rekem
12/02 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 1-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
13/02 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 0-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
13/02 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
13/02 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren - FF Loksbergen Loksbergen
13/02 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 0-3 Veldwezelt Veldwezelt
 Speeldag 23
19/02 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-1 KMR Biesen KMR Biesen
19/02 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 10-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
19/02 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
20/02 15:00 Herenelderen Herenelderen 2-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
20/02 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3-4 Herderen-Millen Herderen-Millen
20/02 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-3 SK Moelingen SK Moelingen
20/02 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-2 Veldwezelt Veldwezelt
20/02 15:00 AA Rekem AA Rekem 4-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
 Speeldag 24
26/02 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 3-3 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
26/02 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
26/02 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 1-1 AA Rekem AA Rekem
27/02 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
27/02 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 5-0 Herenelderen Herenelderen
27/02 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
27/02 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-3 Veldwezelt Veldwezelt
 Speeldag 25
05/03 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-0 AA Rekem AA Rekem
05/03 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 3-1 Herenelderen Herenelderen
05/03 19:30 Veldwezelt Veldwezelt - FF Loksbergen Loksbergen
05/03 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 8-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
06/03 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 1-3 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
06/03 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 0-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
06/03 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 4-5 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
06/03 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
 Speeldag 17
09/03 19:30 AA Rekem AA Rekem 7-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Speeldag 26
12/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
12/03 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Riemst Vooruit Riemst Vooruit
12/03 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 1-0 SK Moelingen SK Moelingen
12/03 19:30 AA Rekem AA Rekem 0-3 Veldwezelt Veldwezelt
13/03 15:00 Herenelderen Herenelderen 1-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
13/03 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
13/03 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 2-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
13/03 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-3 KMR Biesen KMR Biesen
 Speeldag 27
19/03 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 6-2 Herenelderen Herenelderen
19/03 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 0-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
19/03 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 2-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
19/03 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 4-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
20/03 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten - FF Loksbergen Loksbergen
20/03 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 1-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
20/03 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-3 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
20/03 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 3-1 AA Rekem AA Rekem
 Speeldag 28
26/03 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 2-1 KMR Biesen KMR Biesen
26/03 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 7-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
26/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
27/03 14:30 Herderen-Millen Herderen-Millen 0-4 Uikhoven VC Uikhoven VC
27/03 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 4-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
27/03 15:00 Herenelderen Herenelderen 1-5 Veldwezelt Veldwezelt
27/03 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-5 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
27/03 15:00 AA Rekem AA Rekem - FF Loksbergen Loksbergen
 Speeldag 21
30/03 18:30 Herenelderen Herenelderen 1-4 Herderen-Millen Herderen-Millen
30/03 18:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 3-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
30/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-0 SK Moelingen SK Moelingen
 Speeldag 29
02/04 18:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-1 SK Moelingen SK Moelingen
02/04 19:30 KMR Biesen KMR Biesen 6-3 Herderen-Millen Herderen-Millen
02/04 19:30 Veldwezelt Veldwezelt 6-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
02/04 19:30 Loksbergen Loksbergen - FF Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
02/04 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 3-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
03/04 15:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-2 AA Rekem AA Rekem
03/04 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 1-0 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
03/04 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-0 Herenelderen Herenelderen
 Speeldag 30
09/04 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 3-1 AA Rekem AA Rekem
09/04 19:30 SK Moelingen SK Moelingen 2-0 KMR Biesen KMR Biesen
09/04 19:30 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 0-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
10/04 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 2-2 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
10/04 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
10/04 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-7 Veldwezelt Veldwezelt
10/04 15:00 Herenelderen Herenelderen - FF Loksbergen Loksbergen
10/04 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 5-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
 Speeldag 19
16/04 18:00 Veldwezelt Veldwezelt 9-0 KMR Biesen KMR Biesen
16/04 18:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-2 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
16/04 18:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 3-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
16/04 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 5-0 FF Heur-Tongeren Heur-Tongeren
16/04 19:30 AA Rekem AA Rekem 2-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
17/04 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 5-0 FF Union FC Rutten Union FC Rutten
18/04 15:00 Herenelderen Herenelderen 4-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
 Speeldag 31
24/04 15:00 Veldwezelt Veldwezelt 6-2 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
24/04 15:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 8-0 Herderen-Millen Herderen-Millen
24/04 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-6 SK Moelingen SK Moelingen
24/04 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
24/04 15:00 AA Rekem AA Rekem 2-1 Herenelderen Herenelderen
24/04 15:00 KMR Biesen KMR Biesen 6-4 Uikhoven VC Uikhoven VC
24/04 15:00 Loksbergen Loksbergen - FF Vroenhoven VV Vroenhoven VV
24/04 15:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 10-0 Union FC Rutten Union FC Rutten
 Speeldag 32
30/04 19:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-7 KMR Biesen KMR Biesen
01/05 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-3 AA Rekem AA Rekem
01/05 15:00 Herenelderen Herenelderen 0-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
01/05 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 2-2 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
01/05 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot - FF Loksbergen Loksbergen
01/05 15:00 SK Moelingen SK Moelingen 0-2 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
01/05 15:00 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
01/05 15:00 Herderen-Millen Herderen-Millen 2-6 Veldwezelt Veldwezelt

Download alle wedstrijden van Limburg (4A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Veldwezelt Veldwezelt 28 79
2. Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 28 72
3. Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 28 70
4. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 28 60
5. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 28 58
6. SK Moelingen SK Moelingen 28 49
7. KMR Biesen KMR Biesen 28 39
8. AA Rekem AA Rekem 28 35
9. Heur-Tongeren Heur-Tongeren 28 31
10. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 28 28
11. Herderen-Millen Herderen-Millen 28 22
12. Herenelderen Herenelderen 28 21
13. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 28 20
14. Uikhoven VC Uikhoven VC 28 18
15. Union FC Rutten Union FC Rutten 28 14
16. Loksbergen Loksbergen 0 0