Seizoen 2018 - 2019


 Speeldag 1
22/08 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
22/08 18:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 2-0 Herkenrode Herkenrode
22/08 18:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 3-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
22/08 19:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 0-3 Heis Sport Heis Sport
22/08 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 3-0 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
22/08 19:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
22/08 20:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-7 Valencia Piringen Valencia Piringen
23/08 20:15 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-1 Kanne VV Kanne VV
27/09 19:30 Velm VV Velm VV 9-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
 Speeldag 2
26/08 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-4 VV Hoeselt VV Hoeselt
26/08 15:00 Heis Sport Heis Sport 16-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
26/08 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 1-0 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
26/08 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-5 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
26/08 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 1-8 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
26/08 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 4-2 Velm VV Velm VV
26/08 15:00 Herkenrode Herkenrode 5-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
26/08 15:00 Kanne VV Kanne VV 0-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
09/12 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 1-4 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
 Speeldag 3
29/08 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 5-0 FF Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
29/08 18:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 3-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
29/08 18:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 2-2 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
29/08 19:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-1 Herkenrode Herkenrode
29/08 19:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 5-1 Kanne VV Kanne VV
29/08 20:15 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-0 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
29/08 20:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 3-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
16/12 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 1-3 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
16/12 14:30 Velm VV Velm VV 3-2 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 4
01/09 18:00 Heis Sport Heis Sport 0-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
01/09 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 1-1 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
02/09 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 4-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
02/09 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
02/09 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-1 VV Hoeselt VV Hoeselt
02/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-12 Velm VV Velm VV
02/09 15:00 Kanne VV Kanne VV 1-3 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
02/09 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
02/09 15:00 Herkenrode Herkenrode 3-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
 Speeldag 5
05/09 18:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-0 Heis Sport Heis Sport
05/09 18:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 1-5 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
05/09 18:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-4 Herkenrode Herkenrode
05/09 18:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 6-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
05/09 19:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 5-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
05/09 20:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-6 Kanne VV Kanne VV
23/12 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 3-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
13/01 14:30 Velm VV Velm VV 2-0 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
13/01 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 7-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
 Speeldag 6
08/09 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 6-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
09/09 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 2-6 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
09/09 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
09/09 15:00 Herkenrode Herkenrode 5-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
09/09 15:00 Heis Sport Heis Sport 2-4 VV Hoeselt VV Hoeselt
09/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-6 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
09/09 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-1 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
09/09 15:00 Kanne VV Kanne VV 1-3 Velm VV Velm VV
09/09 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-8 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Speeldag 7
16/09 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-3 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
16/09 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 3-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
16/09 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 7-3 Kanne VV Kanne VV
16/09 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-1 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
16/09 15:00 Herkenrode Herkenrode 8-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
16/09 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-3 Valencia Piringen Valencia Piringen
16/09 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-7 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
26/01 19:30 Velm VV Velm VV 2-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
27/01 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-2 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 8
22/09 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 2-1 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
23/09 14:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 6-3 Inter Hasselt Inter Hasselt
23/09 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-6 Herkenrode Herkenrode
23/09 15:00 Heis Sport Heis Sport 4-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
23/09 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 3-3 VV Hoeselt VV Hoeselt
23/09 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
23/09 15:00 Kanne VV Kanne VV 1-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
23/09 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-1 Velm VV Velm VV
23/09 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 1-7 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
 Speeldag 9
29/09 19:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 5-1 Inter Hasselt Inter Hasselt
30/09 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 3-2 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
30/09 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
30/09 15:00 Herkenrode Herkenrode 2-1 Heis Sport Heis Sport
30/09 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-5 Valencia Piringen Valencia Piringen
30/09 15:00 Velm VV Velm VV 1-0 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
30/09 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 3-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
30/09 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 3-0 Kanne VV Kanne VV
30/09 16:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-2 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
 Speeldag 10
07/10 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-4 Velm VV Velm VV
07/10 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
07/10 15:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 1-0 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
07/10 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
07/10 15:00 Heis Sport Heis Sport 5-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
07/10 15:00 Kanne VV Kanne VV 0-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
07/10 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 3-2 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
07/10 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-10 Herkenrode Herkenrode
07/10 15:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 0-1 VV Hoeselt VV Hoeselt
 Speeldag 11
13/10 16:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-2 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
14/10 15:00 Herkenrode Herkenrode 5-1 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
14/10 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 7-1 Inter Hasselt Inter Hasselt
14/10 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-2 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
14/10 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 0-2 Heis Sport Heis Sport
14/10 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 1-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
14/10 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-3 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
14/10 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-1 Velm VV Velm VV
14/10 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 3-1 Kanne VV Kanne VV
 Speeldag 12
21/10 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-12 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
21/10 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 2-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
21/10 15:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 3-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
21/10 15:00 Velm VV Velm VV 0-0 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
21/10 15:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 7-2 VV Hoeselt VV Hoeselt
21/10 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 6-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
21/10 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-5 Valencia Piringen Valencia Piringen
21/10 15:00 Heis Sport Heis Sport 7-0 FF Heur-Tongeren Heur-Tongeren
21/10 15:00 Kanne VV Kanne VV 0-5 Herkenrode Herkenrode
 Speeldag 13
28/10 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 4-3 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
28/10 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 10-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
28/10 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 2-4 Kanne VV Kanne VV
28/10 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-5 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
28/10 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-1 Velm VV Velm VV
28/10 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-1 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
28/10 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-3 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
28/10 15:00 Heis Sport Heis Sport 9-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
28/10 15:00 Herkenrode Herkenrode 4-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
 Speeldag 14
03/11 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 5-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
04/11 14:30 Kanne VV Kanne VV 3-2 Valencia Piringen Valencia Piringen
04/11 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-2 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
04/11 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 0-4 Heis Sport Heis Sport
04/11 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-5 FF Riemst Vooruit Riemst Vooruit
04/11 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 5-2 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
04/11 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 1-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
04/11 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 3-1 Herkenrode Herkenrode
03/03 15:00 Velm VV Velm VV 4-2 VV Hoeselt VV Hoeselt
 Speeldag 15
10/11 19:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
11/11 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 13-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
11/11 14:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 0-2 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
11/11 14:30 Herkenrode Herkenrode 3-2 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
11/11 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 3-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
11/11 14:30 Heis Sport Heis Sport 8-0 Kanne VV Kanne VV
11/11 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-3 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
11/11 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-4 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
31/03 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-3 Velm VV Velm VV
 Speeldag 16
17/11 17:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 1-3 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
17/11 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 2-2 Heis Sport Heis Sport
18/11 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 3-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
18/11 14:30 Velm VV Velm VV 4-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
18/11 14:30 Kanne VV Kanne VV 2-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
18/11 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-0 VV Hoeselt VV Hoeselt
18/11 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-14 Herkenrode Herkenrode
18/11 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 14-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
18/11 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-3 Valencia Piringen Valencia Piringen
 Speeldag 17
25/11 14:30 Herkenrode Herkenrode 0-1 Velm VV Velm VV
25/11 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 4-4 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
25/11 14:30 Heis Sport Heis Sport 2-3 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
25/11 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 6-3 Inter Hasselt Inter Hasselt
25/11 14:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
25/11 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
25/11 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-3 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
25/11 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-4 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
25/11 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 7-0 Kanne VV Kanne VV
 Speeldag 18
01/12 19:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4-5 VV Hoeselt VV Hoeselt
02/12 14:30 Kanne VV Kanne VV 2-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
02/12 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-2 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
02/12 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-8 Velm VV Velm VV
02/12 14:30 Herkenrode Herkenrode 1-2 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
02/12 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 8-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
02/12 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 1-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
02/12 14:30 Heis Sport Heis Sport 3-3 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
02/12 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
 Speeldag 19
26/08 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 2-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
09/12 14:30 Velm VV Velm VV 1-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
09/12 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 4-2 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
09/12 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 0-2 Herkenrode Herkenrode
09/12 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 2-9 Heis Sport Heis Sport
09/12 14:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 3-2 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
09/12 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 8-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
09/12 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 10-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
09/12 15:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 2-1 Kanne VV Kanne VV
 Speeldag 20
29/08 18:30 Heis Sport Heis Sport 1-0 Velm VV Velm VV
29/08 18:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 2-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
16/12 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3-2 Inter Hasselt Inter Hasselt
16/12 14:30 Kanne VV Kanne VV 0-10 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
16/12 14:30 Herkenrode Herkenrode 3-2 VV Hoeselt VV Hoeselt
16/12 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 3-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
16/12 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 2-6 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
16/12 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 3-4 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
16/12 14:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 4-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
 Speeldag 21
06/01 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-10 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
06/01 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 12-0 Kanne VV Kanne VV
06/01 14:30 Velm VV Velm VV 3-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
06/01 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 0-0 Heis Sport Heis Sport
06/01 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
06/01 14:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 14-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
06/01 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
06/01 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 0-3 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
06/01 14:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-3 Herkenrode Herkenrode
 Speeldag 22
05/09 18:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 1-0 Velm VV Velm VV
06/09 18:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
12/01 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 3-3 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
13/01 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 7-4 VV Hoeselt VV Hoeselt
13/01 14:30 Herkenrode Herkenrode 8-2 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
13/01 14:30 Kanne VV Kanne VV 5-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
13/01 14:30 Heis Sport Heis Sport 2-0 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
13/01 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
03/03 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
 Speeldag 23
19/01 19:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4-0 Valencia Piringen Valencia Piringen
20/01 14:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 1-4 Heis Sport Heis Sport
20/01 14:30 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
20/01 14:30 Velm VV Velm VV 7-1 Kanne VV Kanne VV
20/01 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-11 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
20/01 14:30 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 5-0 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
20/01 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 1-4 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
20/01 14:30 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-5 Herkenrode Herkenrode
20/01 14:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 7-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
 Speeldag 24
15/09 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 0-2 Velm VV Velm VV
16/09 15:00 Heis Sport Heis Sport 3-3 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
27/01 14:30 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 3-5 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
27/01 14:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-3 VV Hoeselt VV Hoeselt
27/01 14:30 Kanne VV Kanne VV 0-4 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
27/01 14:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 5-2 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
27/01 14:30 Valencia Piringen Valencia Piringen 4-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
27/01 14:30 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 24-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
27/01 14:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-5 Herkenrode Herkenrode
 Speeldag 25
03/02 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-16 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
03/02 15:00 Herkenrode Herkenrode 2-0 Valencia Piringen Valencia Piringen
03/02 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 3-1 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
03/02 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
03/02 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 10-3 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
03/02 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-6 Heis Sport Heis Sport
03/02 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
03/02 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 2-0 Kanne VV Kanne VV
03/02 15:00 Velm VV Velm VV 2-3 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
 Speeldag 26
09/02 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 0-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
10/02 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-5 FF Heur-Tongeren Heur-Tongeren
10/02 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 10-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
10/02 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 0-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
10/02 15:00 Kanne VV Kanne VV 2-1 VV Hoeselt VV Hoeselt
10/02 15:00 Heis Sport Heis Sport 2-3 Herkenrode Herkenrode
10/02 15:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 3-2 Velm VV Velm VV
13/03 19:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 5-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
04/04 18:30 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-3 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Speeldag 27
17/02 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 4-7 Valencia Piringen Valencia Piringen
17/02 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 0-6 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
17/02 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 5-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
17/02 15:00 Velm VV Velm VV 28-0 Inter Hasselt Inter Hasselt
17/02 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 3-2 Kanne VV Kanne VV
17/02 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-0 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
17/02 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 3-0 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
17/02 15:00 Herkenrode Herkenrode 8-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
17/02 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-15 Heis Sport Heis Sport
 Speeldag 28
23/02 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 2-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
23/02 20:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 7-3 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
24/02 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-5 FF Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
24/02 15:00 Kanne VV Kanne VV 0-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
24/02 15:00 Velm VV Velm VV 2-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
24/02 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 2-4 VV Hoeselt VV Hoeselt
24/02 15:00 Heis Sport Heis Sport 3-4 Valencia Piringen Valencia Piringen
24/02 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 2-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
24/02 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 1-4 Herkenrode Herkenrode
 Speeldag 29
09/03 16:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 7-2 Inter Hasselt Inter Hasselt
09/03 19:30 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4-1 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
10/03 15:00 Herkenrode Herkenrode 5-0 FF Kanne VV Kanne VV
10/03 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-2 Heis Sport Heis Sport
10/03 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 8-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
10/03 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 1-0 Velm VV Velm VV
04/04 18:30 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-2 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
04/04 19:30 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-2 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
10/04 18:30 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-3 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
 Speeldag 30
16/03 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 1-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
16/03 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 1-2 Herkenrode Herkenrode
17/03 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 1-15 VV Hoeselt VV Hoeselt
17/03 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 1-1 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
17/03 15:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 4-0 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
17/03 15:00 Kanne VV Kanne VV 3-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
17/03 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-1 Heis Sport Heis Sport
17/03 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 2-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
17/03 15:00 Velm VV Velm VV 0-1 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
 Speeldag 31
23/03 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 2-4 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
24/03 15:00 Herkenrode Herkenrode 2-0 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
24/03 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 1-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
24/03 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 7-2 Kanne VV Kanne VV
24/03 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 1-3 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
24/03 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 5-0 FF Inter Hasselt Inter Hasselt
24/03 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 5-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
24/03 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 3-1 Velm VV Velm VV
24/03 15:00 Heis Sport Heis Sport 6-2 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
 Speeldag 32
11/11 14:30 Velm VV Velm VV 1-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
30/03 19:30 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 3-2 Herkenrode Herkenrode
30/03 19:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 4-3 Valencia Piringen Valencia Piringen
31/03 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 0-5 FF Vroenhoven VV Vroenhoven VV
31/03 15:00 Kanne VV Kanne VV 0-2 Heis Sport Heis Sport
31/03 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 5-0 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
31/03 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 11-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
31/03 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
31/03 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 1-1 VV Hoeselt VV Hoeselt
 Speeldag 33
07/04 15:00 Heis Sport Heis Sport 1-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
07/04 15:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-1 Velm VV Velm VV
07/04 15:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 4-1 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden
07/04 15:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
07/04 15:00 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 3-0 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
07/04 15:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 0-3 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
07/04 15:00 Herkenrode Herkenrode 10-1 Inter Hasselt Inter Hasselt
07/04 15:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 5-0 Kanne VV Kanne VV
07/04 15:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-10 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
 Speeldag 34
14/04 14:30 Inter Hasselt Inter Hasselt 4-6 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
14/04 15:00 Kanne VV Kanne VV 2-3 Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen
14/04 15:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 5-0 FF Riemst Vooruit Riemst Vooruit
14/04 15:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 8-0 Valencia Piringen Valencia Piringen
14/04 15:00 Velm VV Velm VV 3-5 Herkenrode Herkenrode
14/04 15:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-4 VV Hoeselt VV Hoeselt
14/04 15:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 10-2 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
14/04 15:00 BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 2-1 Heis Sport Heis Sport
14/04 15:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 3-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
 Stand G P
1. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 34 86
2. Herkenrode Herkenrode 34 84
3. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 34 74
4. FC Diepenbeek FC Diepenbeek 34 72
5. VV Hoeselt VV Hoeselt 34 66
6. Heis Sport Heis Sport 34 62
7. Valencia Piringen Valencia Piringen 34 62
8. Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 34 60
9. Velm VV Velm VV 34 60
10. BJK Sint-Truiden BJK Sint-Truiden 34 57
11. Jekervallei Sluizen Jekervallei Sluizen 34 51
12. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 34 36
13. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 34 35
14. Heur-Tongeren Heur-Tongeren 34 29
15. Kanne VV Kanne VV 34 23
16. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 34 15
17. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 34 6
18. Inter Hasselt Inter Hasselt 34 3