Word fan! 9

Provinciaal voetbal - Limburg (4D) 2016/2017 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 26
 Speeldag 1
03/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-6 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
03/09 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 4-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
04/09 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 3-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
04/09 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 3-2 AA Rekem AA Rekem
04/09 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 1-2 Waterloos VV Waterloos VV
04/09 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 2-0 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
04/09 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 1-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 2
10/09 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 1-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
11/09 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 1-1 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
11/09 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 4-4 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
11/09 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 4-1 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
11/09 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-2 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
11/09 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-1 Dilsen VV Dilsen VV
11/09 15:00 AA Rekem AA Rekem 3-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
 Speeldag 3
17/09 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-3 SL Wurfeld SL Wurfeld
17/09 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-2 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
18/09 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-1 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
18/09 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 7-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
18/09 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 1-5 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
18/09 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 3-1 Waterloos VV Waterloos VV
18/09 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 1-0 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
 Speeldag 4
24/09 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
25/09 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-0 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
25/09 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 2-4 Dilsen VV Dilsen VV
25/09 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-2 AA Rekem AA Rekem
25/09 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 3-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
25/09 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 0-0 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
25/09 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
 Speeldag 5
01/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-1 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
01/10 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 3-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
01/10 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-3 Waterloos VV Waterloos VV
02/10 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
02/10 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 3-3 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
02/10 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 2-0 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
02/10 15:00 AA Rekem AA Rekem 2-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 19
08/10 16:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 4-2 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
 Speeldag 6
09/10 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-0 AA Rekem AA Rekem
09/10 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 2-0 Dilsen VV Dilsen VV
09/10 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 3-2 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
09/10 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 1-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
09/10 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 1-3 VV Voorshoven VV Voorshoven
09/10 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 1-1 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
 Speeldag 7
15/10 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
15/10 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-3 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
16/10 15:00 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-5 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
16/10 15:00 AA Rekem AA Rekem 2-3 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
16/10 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 5-2 Waterloos VV Waterloos VV
16/10 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-9 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 20
16/10 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 1-3 VV Voorshoven VV Voorshoven
 Speeldag 8
23/10 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 5-2 AA Rekem AA Rekem
23/10 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 5-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
23/10 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 8-0 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
23/10 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 2-5 Uikhoven VC Uikhoven VC
23/10 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 7-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
23/10 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 5-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
23/10 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 0-2 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
 Speeldag 9
29/10 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 1-3 Waterloos VV Waterloos VV
30/10 14:30 AA Rekem AA Rekem 2-2 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
30/10 14:30 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 1-4 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
30/10 14:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-3 Dilsen VV Dilsen VV
30/10 14:30 VV Voorshoven VV Voorshoven 2-1 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
30/10 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-3 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
30/10 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 3-0 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 10
05/11 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 2-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
06/11 14:30 Dilsen VV Dilsen VV 2-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
06/11 14:30 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 3-1 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
06/11 14:30 Waterloos VV Waterloos VV 2-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
06/11 14:30 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
06/11 14:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 1-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
06/11 14:30 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 2-2 AA Rekem AA Rekem
 Speeldag 11
12/11 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 0-1 Waterloos VV Waterloos VV
12/11 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-3 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
13/11 14:30 AA Rekem AA Rekem 3-2 Dilsen VV Dilsen VV
13/11 14:30 VV Voorshoven VV Voorshoven 3-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
13/11 14:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-0 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
13/11 14:30 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-7 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
13/11 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 0-2 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
 Speeldag 12
19/11 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
19/11 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 3-3 AA Rekem AA Rekem
20/11 14:30 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 2-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
20/11 14:30 Dilsen VV Dilsen VV 4-0 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
20/11 14:30 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 5-0 FF Lanklaarse VV Lanklaarse VV
20/11 14:30 VV Voorshoven VV Voorshoven 2-1 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
20/11 14:30 Waterloos VV Waterloos VV 0-1 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 13
26/11 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-4 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
27/11 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-1 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
27/11 14:30 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 1-7 Dilsen VV Dilsen VV
27/11 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
27/11 14:30 AA Rekem AA Rekem 0-4 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
27/11 14:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 6-1 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
27/11 14:30 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 0-3 Waterloos VV Waterloos VV
 Speeldag 14
03/12 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 3-8 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
04/12 14:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-1 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
04/12 14:30 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 1-5 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
04/12 14:30 Waterloos VV Waterloos VV 4-0 VV Voorshoven VV Voorshoven
04/12 14:30 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-2 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
04/12 14:30 AA Rekem AA Rekem 1-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
04/12 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-5 Dilsen VV Dilsen VV
 Speeldag 15
10/12 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-4 SL Wurfeld SL Wurfeld
11/12 14:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 8-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
11/12 14:30 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 0-1 Waterloos VV Waterloos VV
11/12 14:30 VV Voorshoven VV Voorshoven 3-4 AA Rekem AA Rekem
11/12 14:30 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 1-2 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
11/12 14:30 Uikhoven VC Uikhoven VC 6-0 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
11/12 14:30 Dilsen VV Dilsen VV 2-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
 Speeldag 16
14/01 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 1-3 AA Rekem AA Rekem
15/01 14:30 Waterloos VV Waterloos VV 2-2 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
15/01 14:30 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 2-1 Dilsen VV Dilsen VV
15/01 14:30 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-6 Uikhoven VC Uikhoven VC
15/01 14:30 SL Wurfeld SL Wurfeld 7-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
15/01 14:30 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 4-0 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
15/01 14:30 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 3-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
 Speeldag 17
21/01 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
21/01 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-3 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
22/01 15:00 AA Rekem AA Rekem 10-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
22/01 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 1-1 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
22/01 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 5-2 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
22/01 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-2 SL Wurfeld SL Wurfeld
22/01 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 3-4 Waterloos VV Waterloos VV
 Speeldag 18
29/01 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 4-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
29/01 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 1-3 Dilsen VV Dilsen VV
29/01 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 2-1 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
29/01 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-2 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
29/01 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-5 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
29/01 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 0-0 AA Rekem AA Rekem
29/01 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 4-3 VV Voorshoven VV Voorshoven
 Speeldag 6
04/02 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 2-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
 Speeldag 19
04/02 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 5-3 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
04/02 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 2-1 SL Wurfeld SL Wurfeld
05/02 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 2-3 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
05/02 15:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-4 Waterloos VV Waterloos VV
05/02 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
05/02 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 4-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
 Speeldag 7
12/02 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 5-1 Dilsen VV Dilsen VV
 Speeldag 20
12/02 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 6-4 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
12/02 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 1-0 Uikhoven VC Uikhoven VC
12/02 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 11-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
12/02 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 2-2 AA Rekem AA Rekem
12/02 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 1-3 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
12/02 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-1 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
 Speeldag 21
18/02 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-5 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
18/02 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 3-5 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
19/02 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 1-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
19/02 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-8 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
19/02 15:00 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 0-2 Dilsen VV Dilsen VV
19/02 15:00 AA Rekem AA Rekem 0-4 Waterloos VV Waterloos VV
19/02 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-3 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
 Speeldag 22
04/03 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 0-2 AA Rekem AA Rekem
04/03 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 0-2 VV Voorshoven VV Voorshoven
05/03 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 14-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
05/03 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 3-2 Uikhoven VC Uikhoven VC
05/03 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 5-0 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
05/03 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-3 SL Wurfeld SL Wurfeld
05/03 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 2-2 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
 Speeldag 23
10/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-1 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
11/03 19:30 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-0 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
12/03 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 1-3 Dilsen VV Dilsen VV
12/03 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-0 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
12/03 15:00 AA Rekem AA Rekem 2-1 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
12/03 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 0-2 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
12/03 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-15 Waterloos VV Waterloos VV
 Speeldag 24
18/03 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 2-2 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
18/03 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 1-2 VV Voorshoven VV Voorshoven
18/03 19:30 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 2-3 Uikhoven VC Uikhoven VC
19/03 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 1-0 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
19/03 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 17-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
19/03 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 2-0 AA Rekem AA Rekem
19/03 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 2-3 SL Wurfeld SL Wurfeld
 Speeldag 25
25/03 15:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 6-1 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
26/03 15:00 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 1-4 Dilsen VV Dilsen VV
26/03 15:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 4-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
26/03 15:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 2-6 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
26/03 15:00 AA Rekem AA Rekem 1-4 FC Veldwezelt FC Veldwezelt
26/03 15:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-2 Waterloos VV Waterloos VV
26/03 15:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 3-1 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
 Speeldag 26
01/04 19:30 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 2-0 AA Rekem AA Rekem
02/04 15:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 2-1 SL Wurfeld SL Wurfeld
02/04 15:00 Waterloos VV Waterloos VV 1-2 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
02/04 15:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 4-4 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
02/04 15:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 1-1 Uikhoven VC Uikhoven VC
02/04 15:00 Dilsen VV Dilsen VV 9-0 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
02/04 15:00 FC Veldwezelt FC Veldwezelt 1-2 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC

Download alle wedstrijden van Limburg (4D) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. As-Niel Utd. As-Niel Utd. 26 62
2. HO Molenbeersel HO Molenbeersel 26 57
3. SL Wurfeld SL Wurfeld 26 52
4. Waterloos VV Waterloos VV 26 49
5. Dilsen VV Dilsen VV 26 46
6. Lindeboys Leut Lindeboys Leut 26 41
7. VV Voorshoven VV Voorshoven 26 38
8. Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 26 34
9. AA Rekem AA Rekem 26 34
10. Uikhoven VC Uikhoven VC 26 32
11. Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 26 29
12. K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 26 23
13. FC Veldwezelt FC Veldwezelt 26 20
14. Lanklaarse VV Lanklaarse VV 26 1