Word fan! 28

Seizoen 2013 - 2014 Luik (3B)


 Speeldag 1
17/08 20:00 Clavinoise Clavinoise 2-2 Ferrieres Us Ferrieres Us
18/08 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 4-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
18/08 15:00 Stree Stree 6-1 Fraiture Fraiture
18/08 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 1-0 Fraiture Sports Fraiture Sports
18/08 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 2-0 Ocquier Ocquier
06/10 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 2-1 Anthisnes Anthisnes
01/12 14:30 Harzé Harzé 0-0 UCE Liège UCE Liège
02/03 15:00 Esneux Esneux 0-2 Beaufays SC Beaufays SC
 Speeldag 2
25/08 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-2 Anthisnes Anthisnes
25/08 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 0-2 UCE Liège UCE Liège
25/08 15:00 Fraiture Fraiture 0-4 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
25/08 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 4-2 Stree Stree
25/08 15:00 Esneux Esneux 1-7 Clavinoise Clavinoise
11/09 18:00 Ocquier Ocquier 8-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
17/11 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-1 Esneux Esneux
24/11 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 4-4 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
 Speeldag 3
09/09 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 1-0 Croatia Wandre Croatia Wandre
31/08 18:30 Stree Stree 0-2 Esneux Esneux
01/09 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 4-0 Ocquier Ocquier
01/09 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-3 Ferrieres Us Ferrieres Us
01/09 15:00 Clavinoise Clavinoise 1-3 Fraiture Sports Fraiture Sports
01/09 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-0 Fraiture Fraiture
01/12 14:30 Esneux Esneux 4-4 Anthisnes Anthisnes
02/02 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 1-2 UCE Liège UCE Liège
 Speeldag 4
08/09 15:00 Fraiture Fraiture 0-6 UCE Liège UCE Liège
08/09 15:00 Ocquier Ocquier 5-1 Anthisnes Anthisnes
08/09 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 2-1 Clavinoise Clavinoise
08/09 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 0-3 Stree Stree
08/09 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 3-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
08/09 15:00 Esneux Esneux 0-1 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
27/10 14:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-1 Harzé Harzé
26/01 14:30 Anthisnes Anthisnes 5-2 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
 Speeldag 5
08/09 15:00 Harzé Harzé 4-0 RRC Vottem RRC Vottem
15/09 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-1 Fraiture Sports Fraiture Sports
15/09 15:00 Clavinoise Clavinoise 3-1 Ocquier Ocquier
15/09 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-2 Esneux Esneux
15/09 15:00 Fraiture Fraiture 3-1 Ferrieres Us Ferrieres Us
15/09 15:00 Stree Stree 4-1 Beaufays SC Beaufays SC
06/10 15:00 Esneux Esneux 1-2 UCE Liège UCE Liège
 Speeldag 6
01/09 15:00 UCE Liège UCE Liège 3-1 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
22/09 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-4 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
22/09 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 3-3 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
22/09 15:00 Esneux Esneux 3-2 Fraiture Fraiture
22/09 15:00 Harzé Harzé 0-2 Clavinoise Clavinoise
22/09 15:00 Ocquier Ocquier 3-2 Stree Stree
16/02 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 1-1 Ferrieres Us Ferrieres Us
 Speeldag 7
29/09 15:00 Clavinoise Clavinoise 1-1 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
29/09 15:00 Stree Stree 10-1 Harzé Harzé
29/09 15:00 Fraiture Fraiture 3-1 Fraiture Sports Fraiture Sports
29/09 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 3-1 Ocquier Ocquier
29/09 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-1 Beaufays SC Beaufays SC
10/11 14:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 3-0 Croatia Wandre Croatia Wandre
24/11 14:30 Esneux Esneux 2-2 RRC Vottem RRC Vottem
 Speeldag 8
15/09 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 1-3 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
06/10 15:00 Harzé Harzé 0-4 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
06/10 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-4 Clavinoise Clavinoise
06/10 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 5-3 Fraiture Fraiture
06/10 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-7 Ferrieres Us Ferrieres Us
06/10 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 0-1 Stree Stree
06/10 15:00 Ocquier Ocquier 2-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
13/04 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 3-2 Harzé Harzé
27/04 15:00 Anthisnes Anthisnes 1-3 Ferrieres Us Ferrieres Us
 Speeldag 9
12/10 20:00 Fraiture Fraiture 3-2 Ocquier Ocquier
13/10 15:00 Esneux Esneux 1-2 Fraiture Sports Fraiture Sports
13/10 15:00 Clavinoise Clavinoise 2-0 RRC Vottem RRC Vottem
13/10 15:00 Stree Stree 3-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
13/10 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-0 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
13/10 16:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 0-2 Harzé Harzé
03/11 14:30 Harzé Harzé 0-2 Esneux Esneux
01/12 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 3-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
 Speeldag 10
01/09 15:00 Anthisnes Anthisnes 1-3 Beaufays SC Beaufays SC
01/09 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 3-4 Harzé Harzé
19/10 15:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-1 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
20/10 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
20/10 15:00 Ocquier Ocquier 1-3 Ferrieres Us Ferrieres Us
20/10 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 1-4 Stree Stree
20/10 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 5-5 UCE Liège UCE Liège
20/10 15:00 Harzé Harzé 3-3 Fraiture Fraiture
20/10 15:00 Anthisnes Anthisnes 3-1 Clavinoise Clavinoise
10/11 14:30 Esneux Esneux 1-3 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
26/01 14:30 UCE Liège UCE Liège 1-0 Ferrieres Us Ferrieres Us
 Speeldag 11
25/08 15:00 Harzé Harzé 2-3 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
27/10 14:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-0 RRC Vottem RRC Vottem
27/10 14:30 Stree Stree 4-1 Anthisnes Anthisnes
27/10 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 0-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
27/10 14:30 Esneux Esneux 1-0 Ocquier Ocquier
27/10 14:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 3-1 Beaufays SC Beaufays SC
27/10 14:30 UCE Liège UCE Liège 2-1 Clavinoise Clavinoise
27/10 14:30 Fraiture Fraiture 0-1 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
02/02 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 0-8 Anthisnes Anthisnes
 Speeldag 12
05/09 18:30 UCE Liège UCE Liège 5-3 Beaufays SC Beaufays SC
15/09 15:00 Anthisnes Anthisnes 1-3 Harzé Harzé
02/11 19:30 Clavinoise Clavinoise 3-2 Stree Stree
03/11 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 5-2 Fraiture Fraiture
03/11 14:30 Anthisnes Anthisnes 1-8 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
03/11 14:30 Ocquier Ocquier 2-2 Fraiture Sports Fraiture Sports
03/11 14:30 RRC Vottem RRC Vottem 0-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
17/11 14:30 RRC Vottem RRC Vottem 4-0 Ferrieres Us Ferrieres Us
 Speeldag 13
19/01 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 5-4 UCE Liège UCE Liège
23/02 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 7-1 Ocquier Ocquier
23/02 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-6 Anthisnes Anthisnes
23/02 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 3-1 Harzé Harzé
23/02 15:00 UCE Liège UCE Liège 1-0 Stree Stree
23/02 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 1-2 Clavinoise Clavinoise
23/02 15:00 Fraiture Fraiture 2-2 RRC Vottem RRC Vottem
 Speeldag 14
13/10 15:00 UCE Liège UCE Liège 4-2 Anthisnes Anthisnes
17/11 14:30 Clavinoise Clavinoise 4-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
17/11 14:30 UCE Liège UCE Liège 1-2 Ocquier Ocquier
17/11 14:30 Stree Stree 3-4 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
17/11 14:30 Anthisnes Anthisnes 2-1 Fraiture Fraiture
17/11 14:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 1-1 Fraiture Sports Fraiture Sports
08/12 14:30 RRC Vottem RRC Vottem 1-0 Beaufays SC Beaufays SC
02/02 15:00 Esneux Esneux 2-1 Ferrieres Us Ferrieres Us
 Speeldag 15
05/09 18:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-3 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
22/09 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 2-1 RRC Vottem RRC Vottem
23/11 20:00 Fraiture Fraiture 0-0 Clavinoise Clavinoise
24/11 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-6 Stree Stree
24/11 14:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 1-3 UCE Liège UCE Liège
24/11 14:30 Ocquier Ocquier 1-3 Harzé Harzé
24/11 14:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
 Speeldag 16
18/08 15:00 UCE Liège UCE Liège 4-2 Harzé Harzé
20/10 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 6-4 Esneux Esneux
30/11 20:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 2-1 Clavinoise Clavinoise
01/12 14:30 Ocquier Ocquier 1-1 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
01/12 14:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 0-0 RRC Vottem RRC Vottem
01/12 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 0-3 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
01/12 14:30 Fraiture Fraiture 1-2 Stree Stree
09/02 15:00 Anthisnes Anthisnes 4-1 RRC Vottem RRC Vottem
 Speeldag 17
08/12 14:30 Stree Stree 3-2 Ferrieres Us Ferrieres Us
08/12 14:30 Clavinoise Clavinoise 6-2 Esneux Esneux
08/12 14:30 UCE Liège UCE Liège 3-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
08/12 14:30 Anthisnes Anthisnes 1-1 Fraiture Sports Fraiture Sports
08/12 14:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 1-0 Fraiture Fraiture
08/12 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 4-2 Ocquier Ocquier
13/04 15:00 Esneux Esneux 3-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
27/04 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-1 Beaufays SC Beaufays SC
 Speeldag 18
13/01 14:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 0-2 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
18/08 15:00 Anthisnes Anthisnes 1-2 Esneux Esneux
29/09 15:00 UCE Liège UCE Liège 2-3 RRC Vottem RRC Vottem
15/12 14:30 Fraiture Fraiture 1-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
15/12 14:30 Esneux Esneux 3-0 Stree Stree
15/12 14:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 1-2 Clavinoise Clavinoise
15/12 14:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-5 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
15/12 14:30 Ocquier Ocquier 2-1 RRC Vottem RRC Vottem
 Speeldag 19
22/08 18:30 Harzé Harzé 2-3 Ferrieres Us Ferrieres Us
22/09 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-3 Anthisnes Anthisnes
12/01 14:30 Anthisnes Anthisnes 7-0 Ocquier Ocquier
12/01 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 0-3 Ferrieres Us Ferrieres Us
12/01 14:30 Stree Stree 0-2 Fraiture Sports Fraiture Sports
12/01 14:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-0 Esneux Esneux
12/01 14:30 Clavinoise Clavinoise 1-0 Beaufays SC Beaufays SC
12/01 14:30 UCE Liège UCE Liège 5-2 Fraiture Fraiture
 Speeldag 20
12/01 14:30 RRC Vottem RRC Vottem 2-0 Harzé Harzé
19/01 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 2-4 Stree Stree
19/01 14:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-2 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
19/01 14:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-2 Fraiture Fraiture
19/01 14:30 Ocquier Ocquier 0-3 Clavinoise Clavinoise
19/01 14:30 Esneux Esneux 1-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
09/02 15:00 UCE Liège UCE Liège 3-0 Esneux Esneux
 Speeldag 21
13/10 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-0 Beaufays SC Beaufays SC
15/12 14:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 2-3 UCE Liège UCE Liège
26/01 14:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 5-1 Beaufays SC Beaufays SC
26/01 14:30 Fraiture Fraiture 4-2 Esneux Esneux
26/01 14:30 Clavinoise Clavinoise 2-1 Harzé Harzé
26/01 14:30 Stree Stree 1-3 Ocquier Ocquier
26/01 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-3 Fraiture Sports Fraiture Sports
 Speeldag 22
02/02 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-1 Fraiture Fraiture
02/02 15:00 Harzé Harzé 2-0 Stree Stree
02/02 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-2 Clavinoise Clavinoise
02/02 15:00 Ocquier Ocquier 1-6 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
02/02 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 2-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
06/04 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 3-2 Ferrieres Us Ferrieres Us
27/04 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 0-2 Esneux Esneux
 Speeldag 23
17/11 14:30 Harzé Harzé 1-2 Beaufays SC Beaufays SC
24/11 14:30 Ferrieres Us Ferrieres Us 3-1 Anthisnes Anthisnes
19/01 14:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-0 RRC Vottem RRC Vottem
09/02 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 0-4 Fraiture Sports Fraiture Sports
09/02 15:00 Clavinoise Clavinoise 1-0 Croatia Wandre Croatia Wandre
09/02 15:00 Stree Stree 0-5 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
09/02 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-1 Ocquier Ocquier
09/02 15:00 Fraiture Fraiture 1-1 Beaufays SC Beaufays SC
09/02 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 2-0 Harzé Harzé
 Speeldag 24
18/08 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-3 Beaufays SC Beaufays SC
05/09 18:30 Esneux Esneux 2-1 Harzé Harzé
16/02 15:00 Harzé Harzé 5-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
16/02 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 0-1 Stree Stree
16/02 15:00 Ocquier Ocquier 5-1 Fraiture Fraiture
16/02 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-4 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
16/02 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 3-3 Esneux Esneux
16/02 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 0-3 Clavinoise Clavinoise
 Speeldag 25
22/09 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-2 UCE Liège UCE Liège
15/12 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 4-6 Anthisnes Anthisnes
15/12 14:30 Harzé Harzé 4-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
01/03 20:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 1-0 Ocquier Ocquier
02/03 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-0 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
02/03 15:00 Clavinoise Clavinoise 5-1 Anthisnes Anthisnes
02/03 15:00 UCE Liège UCE Liège 2-0 Fraiture Sports Fraiture Sports
02/03 15:00 Fraiture Fraiture 2-1 Harzé Harzé
02/03 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 4-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
02/03 15:00 Stree Stree 1-0 RRC Vottem RRC Vottem
06/04 15:00 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 3-0 Esneux Esneux
 Speeldag 26
22/08 18:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 2-1 Fraiture Fraiture
22/08 18:30 RRC Vottem RRC Vottem 0-2 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
22/08 18:30 Anthisnes Anthisnes 1-4 Stree Stree
22/08 18:30 Croatia Wandre Croatia Wandre 1-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
22/08 18:30 Clavinoise Clavinoise 2-1 UCE Liège UCE Liège
22/08 18:30 Ocquier Ocquier 3-0 Esneux Esneux
22/08 19:30 Beaufays SC Beaufays SC 3-4 Fraiture Sports Fraiture Sports
29/09 15:00 Anthisnes Anthisnes 7-1 Croatia Wandre Croatia Wandre
08/12 14:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 2-1 Harzé Harzé
 Speeldag 27
05/09 18:30 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 4-0 Anthisnes Anthisnes
05/09 18:30 Stree Stree 2-1 Clavinoise Clavinoise
05/09 18:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-3 RRC Vottem RRC Vottem
05/09 18:30 Fraiture Sports Fraiture Sports 2-3 Ocquier Ocquier
05/09 20:00 Fraiture Fraiture 2-4 Croatia Wandre Croatia Wandre
03/11 14:30 Beaufays SC Beaufays SC 2-3 UCE Liège UCE Liège
19/01 14:30 Harzé Harzé 1-1 Anthisnes Anthisnes
13/04 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 0-0 RRC Vottem RRC Vottem
 Speeldag 28
15/09 15:00 UCE Liège UCE Liège 8-3 Croatia Wandre Croatia Wandre
06/04 15:00 RRC Vottem RRC Vottem 1-1 Fraiture Fraiture
06/04 15:00 Harzé Harzé 2-2 Fraiture Sports Fraiture Sports
06/04 15:00 Clavinoise Clavinoise 4-1 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
06/04 15:00 Stree Stree 1-1 UCE Liège UCE Liège
06/04 15:00 Ocquier Ocquier 3-1 Beaufays SC Beaufays SC
06/04 15:00 Anthisnes Anthisnes 7-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
 Speeldag 29
25/08 15:00 Beaufays SC Beaufays SC 3-1 RRC Vottem RRC Vottem
29/09 15:00 Ferrieres Us Ferrieres Us 2-2 Esneux Esneux
16/02 15:00 Anthisnes Anthisnes 2-2 UCE Liège UCE Liège
13/04 15:00 Fraiture Fraiture 2-3 Anthisnes Anthisnes
13/04 15:00 Fraiture Sports Fraiture Sports 1-1 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee
13/04 15:00 Ocquier Ocquier 1-3 UCE Liège UCE Liège
13/04 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-3 Clavinoise Clavinoise
13/04 15:00 RJS Chêneenne RJS Chêneenne 4-0 Stree Stree
 Speeldag 30
03/11 14:30 Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 1-4 Ferrieres Us Ferrieres Us
26/01 14:30 RRC Vottem RRC Vottem 4-2 Croatia Wandre Croatia Wandre
27/04 15:00 Croatia Wandre Croatia Wandre 4-2 Fraiture Sports Fraiture Sports
27/04 15:00 Harzé Harzé 4-0 Ocquier Ocquier
27/04 15:00 Stree Stree 2-4 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
27/04 15:00 UCE Liège UCE Liège 0-3 RJS Chêneenne RJS Chêneenne
27/04 15:00 Clavinoise Clavinoise 2-1 Fraiture Fraiture
 Stand G P
1. RJS Chêneenne RJS Chêneenne 30 72
2. UCE Liège UCE Liège 30 67
3. Clavinoise Clavinoise 30 63
4. Ouffet-Warzee Ouffet-Warzee 30 54
5. Stree Stree 30 49
6. Ferrieres Us Ferrieres Us 30 47
7. Beaufays SC Beaufays SC 30 41
8. Fraiture Sports Fraiture Sports 30 40
9. Anthisnes Anthisnes 30 39
10. Esneux Esneux 30 38
11. Ocquier Ocquier 30 35
12. Harzé Harzé 30 32
13. RRC Vottem RRC Vottem 30 32
14. Croatia Wandre Croatia Wandre 30 26
15. Templiers Nandrin Templiers Nandrin 30 26
16. Fraiture Fraiture 30 24