Word fan! 16

Seizoen 2013 - 2014 Luik (4A)


 Speeldag 1
17/08 19:30 Fumal Fumal 0-0 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
18/08 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-1 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
18/08 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-2 Modave Modave
08/09 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-5 Marchin Marchin
29/09 15:00 Rosoux Rosoux 1-5 US Neuville US Neuville
19/01 14:30 Burdinne Burdinne 3-2 Oleye Oleye
27/04 15:00 Merdorp Merdorp 0-5 Villers Villers
 Speeldag 2
22/08 18:30 US Neuville US Neuville 5-0 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
24/08 19:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 3-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
25/08 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 2-5 Burdinne Burdinne
25/08 15:00 Berloz Berloz 0-9 Fumal Fumal
25/08 15:00 US Neuville US Neuville 1-3 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
26/01 14:30 Villers Villers 1-1 Modave Modave
13/04 15:00 Marchin Marchin 6-0 Merdorp Merdorp
 Speeldag 3
31/08 19:30 Merdorp Merdorp 0-7 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
01/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-1 Berloz Berloz
01/09 15:00 Fumal Fumal 4-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
01/09 15:00 Oleye Oleye 3-3 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
22/09 15:00 Berloz Berloz 0-5 Huccorgne Huccorgne
03/11 14:30 Burdinne Burdinne 0-4 Villers Villers
19/01 14:30 Modave Modave 1-1 Marchin Marchin
26/01 14:30 Merdorp Merdorp 1-7 US Neuville US Neuville
 Speeldag 4
05/09 18:30 Oleye Oleye 7-0 Berloz Berloz
08/09 15:00 US Neuville US Neuville 5-0 Fumal Fumal
08/09 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 3-0 Burdinne Burdinne
08/09 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 2-4 Sart-Tilman Sart-Tilman
08/09 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 1-0 Rosoux Rosoux
27/10 14:30 Marchin Marchin 3-1 Burdinne Burdinne
03/11 14:30 US Neuville US Neuville 3-1 Modave Modave
08/12 14:30 Rosoux Rosoux 7-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
 Speeldag 5
01/09 15:00 Burdinne Burdinne 0-5 US Neuville US Neuville
15/09 15:00 Huccorgne Huccorgne 1-1 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
15/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-1 US Neuville US Neuville
15/09 15:00 Merdorp Merdorp 1-5 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
15/09 15:00 Fumal Fumal 4-0 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
03/11 14:30 Merdorp Merdorp 0-7 Rosoux Rosoux
24/11 14:30 Huccorgne Huccorgne 3-2 Oleye Oleye
 Speeldag 6
01/09 15:00 Rosoux Rosoux 4-2 Modave Modave
21/09 19:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 3-0 Marchin Marchin
22/09 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
22/09 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 1-5 Rosoux Rosoux
22/09 15:00 Burdinne Burdinne 0-2 Fumal Fumal
01/12 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 9-3 Merdorp Merdorp
09/02 15:00 Villers Villers 8-0 Berloz Berloz
 Speeldag 7
29/09 15:00 Merdorp Merdorp 2-5 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
29/09 15:00 Huccorgne Huccorgne 1-3 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
29/09 15:00 Oleye Oleye 1-6 Fumal Fumal
29/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-0 Burdinne Burdinne
29/09 15:00 Villers Villers 1-0 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
08/12 14:30 Huccorgne Huccorgne 1-6 Villers Villers
02/02 15:00 Modave Modave 8-3 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
02/02 15:00 Berloz Berloz 0-4 Marchin Marchin
16/02 15:00 Burdinne Burdinne 2-3 Rosoux Rosoux
 Speeldag 8
08/09 15:00 Villers Villers 0-1 Oleye Oleye
06/10 15:00 Fumal Fumal 2-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
06/10 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-2 Marchin Marchin
06/10 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 7-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
06/10 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 3-5 Rosoux Rosoux
10/11 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 3-2 Burdinne Burdinne
17/11 14:30 US Neuville US Neuville 6-0 Berloz Berloz
01/12 14:30 Marchin Marchin 1-0 Huccorgne Huccorgne
08/12 14:30 Merdorp Merdorp 1-4 Modave Modave
 Speeldag 9
06/10 15:00 Burdinne Burdinne 4-1 Merdorp Merdorp
13/10 15:00 Modave Modave 0-5 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
13/10 15:00 Huccorgne Huccorgne 2-0 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
13/10 15:00 Merdorp Merdorp 0-10 Fumal Fumal
13/10 15:00 Oleye Oleye 3-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
13/10 15:00 Villers Villers 1-3 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
08/12 14:30 Oleye Oleye 1-1 Marchin Marchin
09/02 15:00 Huccorgne Huccorgne 4-2 US Neuville US Neuville
 Speeldag 10
15/09 15:00 Rosoux Rosoux 19-0 Berloz Berloz
19/10 19:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 7-0 Oleye Oleye
20/10 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 2-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
20/10 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-5 Marchin Marchin
20/10 15:00 Fumal Fumal 3-0 Rosoux Rosoux
20/10 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 7-0 Merdorp Merdorp
01/12 14:30 US Neuville US Neuville 3-2 Oleye Oleye
13/04 15:00 Modave Modave 3-2 Burdinne Burdinne
 Speeldag 11
27/10 14:30 Rosoux Rosoux 1-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
27/10 14:30 Villers Villers 4-2 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
27/10 14:30 Modave Modave 5-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
27/10 14:30 Huccorgne Huccorgne 1-4 Fumal Fumal
27/10 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 6-0 Berloz Berloz
15/12 14:30 Villers Villers 1-0 Marchin Marchin
16/02 15:00 Berloz Berloz 1-2 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
13/04 15:00 Huccorgne Huccorgne 1-1 Rosoux Rosoux
 Speeldag 12
20/10 15:00 US Neuville US Neuville 4-1 Villers Villers
03/11 14:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 1-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
03/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 Huccorgne Huccorgne
03/11 14:30 Fumal Fumal 2-4 Marchin Marchin
03/11 14:30 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-7 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
15/12 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 3-2 Huccorgne Huccorgne
12/01 14:30 Merdorp Merdorp 5-0 Berloz Berloz
06/04 15:00 Rosoux Rosoux 2-0 Oleye Oleye
 Speeldag 13
13/10 15:00 Marchin Marchin 1-1 US Neuville US Neuville
20/10 15:00 Berloz Berloz 0-3 Modave Modave
10/11 14:30 Huccorgne Huccorgne 3-0 Merdorp Merdorp
26/01 14:30 Oleye Oleye 2-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
23/02 15:00 Berloz Berloz 4-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
23/02 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 4-1 US Neuville US Neuville
23/02 15:00 Marchin Marchin 0-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
23/02 15:00 Modave Modave 5-1 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
23/02 15:00 Villers Villers 1-1 Fumal Fumal
 Speeldag 14
18/08 15:00 Rosoux Rosoux 2-1 Villers Villers
18/08 15:00 Burdinne Burdinne 7-0 Berloz Berloz
22/08 18:30 Merdorp Merdorp 0-4 Oleye Oleye
08/09 15:00 Modave Modave 1-2 Huccorgne Huccorgne
17/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-2 Villers Villers
17/11 14:30 Fumal Fumal 4-2 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
17/11 14:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 0-6 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
17/11 14:30 Oleye Oleye 3-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
 Speeldag 15
15/09 15:00 Villers Villers 5-0 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
24/11 14:30 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 3-12 US Neuville US Neuville
24/11 14:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 2-1 Burdinne Burdinne
24/11 14:30 Berloz Berloz 0-3 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
24/11 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 1-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
24/11 14:30 Modave Modave 1-5 Fumal Fumal
24/11 14:30 Marchin Marchin 1-2 Rosoux Rosoux
09/02 15:00 Oleye Oleye 3-4 Modave Modave
02/03 15:00 Huccorgne Huccorgne 2-0 Burdinne Burdinne
 Speeldag 16
15/09 15:00 Oleye Oleye 1-1 Burdinne Burdinne
24/11 14:30 Villers Villers 12-0 Merdorp Merdorp
01/12 14:30 Modave Modave 1-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
01/12 14:30 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 6-9 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
12/01 14:30 Marchin Marchin 8-0 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
02/02 15:00 US Neuville US Neuville 2-2 Rosoux Rosoux
09/03 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 3-2 Fumal Fumal
 Speeldag 17
22/09 15:00 Modave Modave 2-6 Villers Villers
27/10 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 1-3 US Neuville US Neuville
17/11 14:30 Merdorp Merdorp 0-4 Marchin Marchin
08/12 14:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-8 US Neuville US Neuville
08/12 14:30 Fumal Fumal 14-1 Berloz Berloz
08/12 14:30 Burdinne Burdinne 8-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
08/12 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
 Speeldag 18
05/09 18:30 Villers Villers 6-1 Burdinne Burdinne
15/09 15:00 Marchin Marchin 3-3 Modave Modave
22/09 15:00 US Neuville US Neuville 12-0 Merdorp Merdorp
15/12 14:30 Berloz Berloz 0-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
15/12 14:30 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-27 Fumal Fumal
15/12 14:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 6-0 Merdorp Merdorp
15/12 14:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-3 Oleye Oleye
26/01 14:30 Huccorgne Huccorgne 3-0 Berloz Berloz
 Speeldag 19
22/08 18:30 Burdinne Burdinne 3-0 Marchin Marchin
25/08 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-5 Rosoux Rosoux
05/09 18:30 Modave Modave 2-4 US Neuville US Neuville
03/11 14:30 Berloz Berloz 0-7 Oleye Oleye
12/01 14:30 Fumal Fumal 4-4 US Neuville US Neuville
12/01 14:30 Burdinne Burdinne 4-1 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
12/01 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 11-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
12/01 14:30 Rosoux Rosoux 0-1 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
 Speeldag 20
05/09 18:30 Rosoux Rosoux 6-1 Merdorp Merdorp
15/12 14:30 US Neuville US Neuville 8-1 Burdinne Burdinne
18/01 19:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 6-1 Huccorgne Huccorgne
19/01 14:30 US Neuville US Neuville 1-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
19/01 14:30 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-5 Merdorp Merdorp
19/01 14:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-1 Fumal Fumal
27/04 15:00 Oleye Oleye 0-2 Huccorgne Huccorgne
 Speeldag 21
18/08 15:00 Merdorp Merdorp 5-0 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
06/10 15:00 Berloz Berloz 0-10 Villers Villers
15/12 14:30 Modave Modave 0-2 Rosoux Rosoux
26/01 14:30 Marchin Marchin 0-3 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
26/01 14:30 Fumal Fumal 6-3 Burdinne Burdinne
26/01 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-1 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
26/01 14:30 Rosoux Rosoux 11-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
 Speeldag 22
25/08 15:00 Villers Villers 1-3 Huccorgne Huccorgne
29/09 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-5 Modave Modave
29/09 15:00 Marchin Marchin 7-0 Berloz Berloz
13/10 15:00 Rosoux Rosoux 3-2 Burdinne Burdinne
02/02 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-6 Huccorgne Huccorgne
02/02 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 1-0 Villers Villers
02/02 15:00 Burdinne Burdinne 0-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
02/02 15:00 Fumal Fumal 5-0 Oleye Oleye
02/02 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 6-0 Merdorp Merdorp
 Speeldag 23
18/08 15:00 Huccorgne Huccorgne 1-2 Marchin Marchin
25/08 15:00 Modave Modave 9-0 Merdorp Merdorp
12/01 14:30 Oleye Oleye 0-2 Villers Villers
09/02 15:00 Rosoux Rosoux 5-1 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
09/02 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-2 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
09/02 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 Fumal Fumal
09/03 15:00 Marchin Marchin 4-2 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
06/04 15:00 Burdinne Burdinne 1-1 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
13/04 15:00 Berloz Berloz 4-6 US Neuville US Neuville
 Speeldag 24
25/08 15:00 Marchin Marchin 1-3 Oleye Oleye
06/10 15:00 US Neuville US Neuville 4-0 Huccorgne Huccorgne
09/02 15:00 Merdorp Merdorp 0-2 Burdinne Burdinne
16/02 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-0 Oleye Oleye
16/02 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 3-0 Huccorgne Huccorgne
16/02 15:00 Fumal Fumal 7-0 Merdorp Merdorp
16/02 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-10 Villers Villers
16/02 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 2-0 Modave Modave
 Speeldag 25
18/08 15:00 Oleye Oleye 1-5 US Neuville US Neuville
17/11 14:30 Burdinne Burdinne 1-3 Modave Modave
19/01 14:30 Berloz Berloz 0-11 Rosoux Rosoux
01/03 19:30 Marchin Marchin 7-2 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
02/03 15:00 Oleye Oleye 0-3 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
02/03 15:00 Rosoux Rosoux 0-0 Fumal Fumal
02/03 15:00 Merdorp Merdorp 2-4 Sart-Tilman Sart-Tilman
02/03 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 9-1 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
 Speeldag 26
11/08 16:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 0-6 Modave Modave
22/08 18:30 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 2-1 Villers Villers
22/08 19:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-4 Rosoux Rosoux
22/08 19:30 Fumal Fumal 2-0 Huccorgne Huccorgne
22/08 19:30 Berloz Berloz 1-4 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
01/09 15:00 Marchin Marchin 4-2 Villers Villers
13/10 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 7-1 Berloz Berloz
17/11 14:30 Rosoux Rosoux 3-0 Huccorgne Huccorgne
 Speeldag 27
01/09 15:00 Huccorgne Huccorgne 3-2 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
05/09 18:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 2-1 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
05/09 19:30 Marchin Marchin 2-2 Fumal Fumal
05/09 19:30 Huccorgne Huccorgne 4-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
05/09 19:30 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 4-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
08/09 15:00 Berloz Berloz 5-0 Merdorp Merdorp
10/11 14:30 Oleye Oleye 1-2 Rosoux Rosoux
02/03 15:00 Villers Villers 1-0 US Neuville US Neuville
 Speeldag 28
22/09 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-5 Oleye Oleye
16/02 15:00 US Neuville US Neuville 3-3 Marchin Marchin
02/03 15:00 Modave Modave 8-1 Berloz Berloz
06/04 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 1-6 Modave Modave
06/04 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 9-1 Berloz Berloz
06/04 15:00 Fumal Fumal 2-6 Villers Villers
06/04 15:00 Merdorp Merdorp 2-3 Huccorgne Huccorgne
06/04 15:00 US Neuville US Neuville 2-5 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
06/04 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 Marchin Marchin
 Speeldag 29
27/10 14:30 Oleye Oleye 8-2 Merdorp Merdorp
01/12 14:30 Villers Villers 1-1 Rosoux Rosoux
01/12 14:30 Berloz Berloz 2-6 Burdinne Burdinne
12/01 14:30 Huccorgne Huccorgne 0-2 Modave Modave
13/04 15:00 Villers Villers 1-3 Sart-Tilman Sart-Tilman
13/04 15:00 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 5-0 FF Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue
13/04 15:00 Saint-Nicolas Saint-Nicolas 1-1 Oleye Oleye
13/04 15:00 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 1-3 Fumal Fumal
 Speeldag 30
06/10 15:00 Modave Modave 3-0 Oleye Oleye
20/10 15:00 Burdinne Burdinne 3-2 Huccorgne Huccorgne
19/01 14:30 Union Hesbignonne Union Hesbignonne 0-3 Villers Villers
26/04 19:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-2 Union Hesbignonne Union Hesbignonne
27/04 15:00 Fumal Fumal 3-0 Modave Modave
27/04 15:00 Burdinne Burdinne 0-4 RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes
27/04 15:00 Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 5-0 FF Berloz Berloz
27/04 15:00 Rosoux Rosoux 4-0 Marchin Marchin
27/04 15:00 US Neuville US Neuville 8-0 Saint-Nicolas Saint-Nicolas
 Stand G P
1. RFC Wallonia Thisnes RFC Wallonia Thisnes 30 80
2. Rosoux Rosoux 30 67
3. Sart-Tilman Sart-Tilman 30 64
4. US Neuville US Neuville 30 63
5. Fumal Fumal 30 59
6. Villers Villers 30 57
7. Marchin Marchin 30 51
8. Modave Modave 30 49
9. Huccorgne Huccorgne 30 44
10. Seraing Chatqueue Seraing Chatqueue 30 38
11. Oleye Oleye 30 37
12. Burdinne Burdinne 30 33
13. Union Hesbignonne Union Hesbignonne 30 23
14. Saint-Nicolas Saint-Nicolas 30 16
15. Merdorp Merdorp 30 9
16. Berloz Berloz 30 6