Word fan! 16

Seizoen 2009 - 2010 Luik (4B)


 Speeldag 1
22/08 19:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-8 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
22/08 19:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 1-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
23/08 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 3-2 Patro Lensois Patro Lensois
23/08 15:00 Ivoz Ivoz 5-1 Stockay Stockay
23/08 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-6 RERC Amay RERC Amay
23/08 15:00 Jehay Jehay 0-2 Clavinoise Clavinoise
23/08 15:00 Ougrée Ougrée 3-1 Pierreuse Pierreuse
23/08 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-2 Couthuin Sports Couthuin Sports
 Speeldag 2
29/08 19:30 Patro Lensois Patro Lensois 2-1 Faimes Etoile Faimes Etoile
30/08 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 6-1 Ivoz Ivoz
30/08 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 4-2 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
30/08 15:00 Pierreuse Pierreuse 1-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
30/08 15:00 Clavinoise Clavinoise 2-0 Ougrée Ougrée
30/08 15:00 RERC Amay RERC Amay 6-0 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
30/08 15:00 Stockay Stockay 3-1 Oreye Union Oreye Union
30/08 17:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-2 Jehay Jehay
 Speeldag 3
06/09 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 2-2 Faimes Etoile Faimes Etoile
06/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-3 Clavinoise Clavinoise
06/09 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 2-4 Pierreuse Pierreuse
06/09 15:00 Ivoz Ivoz 2-2 Patro Lensois Patro Lensois
06/09 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-9 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
06/09 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 0-2 Stockay Stockay
06/09 15:00 Jehay Jehay 1-1 RERC Amay RERC Amay
06/09 15:00 Ougrée Ougrée 1-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
 Speeldag 4
13/09 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 2-1 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
13/09 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 7-0 Oreye Union Oreye Union
13/09 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 5-1 Ivoz Ivoz
13/09 15:00 Pierreuse Pierreuse 6-0 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
13/09 15:00 Clavinoise Clavinoise 3-4 Couthuin Sports Couthuin Sports
13/09 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 3-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
13/09 15:00 RERC Amay RERC Amay 5-4 Ougrée Ougrée
13/09 15:00 Stockay Stockay 2-5 Jehay Jehay
 Speeldag 5
19/09 19:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 0-6 Patro Lensois Patro Lensois
20/09 15:00 Pierreuse Pierreuse 4-1 Clavinoise Clavinoise
20/09 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-4 Faimes Etoile Faimes Etoile
20/09 15:00 Jehay Jehay 3-3 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
20/09 15:00 Ougrée Ougrée 4-1 Stockay Stockay
20/09 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 0-2 Ivoz Ivoz
20/09 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 1-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
20/09 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-2 RERC Amay RERC Amay
 Speeldag 6
27/09 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 4-2 Ougrée Ougrée
27/09 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-2 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
27/09 15:00 Ivoz Ivoz 0-2 Oreye Union Oreye Union
27/09 15:00 Clavinoise Clavinoise 8-1 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
27/09 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-0 Pierreuse Pierreuse
27/09 15:00 RERC Amay RERC Amay 2-2 Couthuin Sports Couthuin Sports
27/09 15:00 Stockay Stockay 0-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
27/09 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 5-3 Jehay Jehay
 Speeldag 7
04/10 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 0-0 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
04/10 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 4-1 Stockay Stockay
04/10 15:00 Pierreuse Pierreuse 1-2 RERC Amay RERC Amay
04/10 15:00 Clavinoise Clavinoise 2-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
04/10 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 3-0 Ivoz Ivoz
04/10 15:00 Jehay Jehay 3-3 Faimes Etoile Faimes Etoile
04/10 15:00 Ougrée Ougrée 1-6 Patro Lensois Patro Lensois
04/10 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 3-1 Oreye Union Oreye Union
 Speeldag 8
11/10 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 6-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
11/10 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 7-2 Ougrée Ougrée
11/10 15:00 Ivoz Ivoz 2-1 Jehay Jehay
11/10 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-5 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
11/10 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 4-0 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
11/10 15:00 RERC Amay RERC Amay 2-1 Clavinoise Clavinoise
11/10 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 6-1 Couthuin Sports Couthuin Sports
11/10 15:00 Stockay Stockay 2-0 Pierreuse Pierreuse
 Speeldag 9
18/10 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 0-3 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
18/10 15:00 Ougrée Ougrée 2-1 Ivoz Ivoz
18/10 15:00 Jehay Jehay 7-0 Oreye Union Oreye Union
18/10 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-3 RERC Amay RERC Amay
18/10 15:00 Clavinoise Clavinoise 3-0 Stockay Stockay
18/10 15:00 Pierreuse Pierreuse 4-1 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
18/10 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 1-2 Patro Lensois Patro Lensois
18/10 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-4 Faimes Etoile Faimes Etoile
 Speeldag 10
24/10 19:30 Faimes Etoile Faimes Etoile 2-2 Couthuin Sports Couthuin Sports
25/10 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 4-4 Clavinoise Clavinoise
25/10 15:00 Stockay Stockay 3-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
25/10 15:00 RERC Amay RERC Amay 7-1 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
25/10 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 3-3 Jehay Jehay
25/10 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-2 Ougrée Ougrée
25/10 15:00 Ivoz Ivoz 3-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
25/10 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 3-2 Pierreuse Pierreuse
 Speeldag 11
01/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 6-1 Oreye Union Oreye Union
01/11 14:30 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 2-4 Jehay Jehay
01/11 14:30 Ougrée Ougrée 5-4 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
01/11 14:30 RERC Amay RERC Amay 5-0 Stockay Stockay
01/11 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-0 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
01/11 14:30 Clavinoise Clavinoise 8-3 Patro Lensois Patro Lensois
01/11 14:30 Pierreuse Pierreuse 4-1 Faimes Etoile Faimes Etoile
01/11 14:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 8-1 Ivoz Ivoz
 Speeldag 12
07/11 19:30 Oreye Union Oreye Union 1-3 Couthuin Sports Couthuin Sports
08/11 14:30 Patro Lensois Patro Lensois 6-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
08/11 14:30 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-1 Clavinoise Clavinoise
08/11 14:30 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 6-3 RERC Amay RERC Amay
08/11 14:30 Stockay Stockay 4-0 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
08/11 14:30 Jehay Jehay 2-1 Ougrée Ougrée
08/11 14:30 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 2-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
08/11 14:30 Ivoz Ivoz 0-0 Pierreuse Pierreuse
 Speeldag 13
15/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-6 Jehay Jehay
15/11 14:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 4-2 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
15/11 14:30 Pierreuse Pierreuse 5-2 Oreye Union Oreye Union
15/11 14:30 Clavinoise Clavinoise 6-1 Ivoz Ivoz
15/11 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 4-0 Faimes Etoile Faimes Etoile
15/11 14:30 RERC Amay RERC Amay 2-3 Patro Lensois Patro Lensois
15/11 14:30 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 3-2 Ougrée Ougrée
15/11 14:30 Stockay Stockay 2-7 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
 Speeldag 14
21/11 19:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 3-4 Pierreuse Pierreuse
22/11 14:30 Patro Lensois Patro Lensois 5-0 Stockay Stockay
22/11 14:30 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 0-5 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
22/11 14:30 Ougrée Ougrée 3-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
22/11 14:30 Jehay Jehay 2-0 Couthuin Sports Couthuin Sports
22/11 14:30 Oreye Union Oreye Union 1-3 Clavinoise Clavinoise
22/11 14:30 Ivoz Ivoz 0-3 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
22/11 14:30 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-4 RERC Amay RERC Amay
 Speeldag 15
29/11 14:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 5-0 Ougrée Ougrée
29/11 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 0-2 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
29/11 14:30 Pierreuse Pierreuse 0-1 Jehay Jehay
29/11 14:30 Clavinoise Clavinoise 2-0 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
29/11 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 6-1 Oreye Union Oreye Union
29/11 14:30 RERC Amay RERC Amay 4-2 Ivoz Ivoz
29/11 14:30 Stockay Stockay 3-3 Faimes Etoile Faimes Etoile
29/11 14:30 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 5-3 Patro Lensois Patro Lensois
 Speeldag 16
06/12 14:30 Stockay Stockay 5-0 Ivoz Ivoz
06/12 14:30 RERC Amay RERC Amay 12-3 Oreye Union Oreye Union
06/12 14:30 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 2-1 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
06/12 14:30 Clavinoise Clavinoise 0-1 Jehay Jehay
06/12 14:30 Pierreuse Pierreuse 10-2 Ougrée Ougrée
06/12 14:30 Patro Lensois Patro Lensois 2-1 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
06/12 14:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 4-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
06/12 14:30 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 5-0 Faimes Etoile Faimes Etoile
 Speeldag 17
12/12 20:30 Faimes Etoile Faimes Etoile 2-4 Patro Lensois Patro Lensois
13/12 14:30 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 1-7 RERC Amay RERC Amay
13/12 14:30 Ougrée Ougrée 3-2 Clavinoise Clavinoise
13/12 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 4-2 Pierreuse Pierreuse
13/12 14:30 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 1-4 Couthuin Sports Couthuin Sports
13/12 14:30 Oreye Union Oreye Union 0-3 Stockay Stockay
13/12 14:30 Ivoz Ivoz 1-4 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
15/04 18:30 Jehay Jehay 1-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
 Speeldag 18
18/04 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 3-4 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
18/04 15:00 Pierreuse Pierreuse 1-4 Couthuin Sports Couthuin Sports
18/04 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 11-1 Ivoz Ivoz
18/04 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 2-1 Oreye Union Oreye Union
18/04 15:00 Stockay Stockay 4-1 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
18/04 15:00 RERC Amay RERC Amay 3-1 Jehay Jehay
18/04 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 7-0 Ougrée Ougrée
18/04 15:00 Clavinoise Clavinoise 5-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 19
21/02 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 6-1 Pierreuse Pierreuse
21/02 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 1-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
21/02 15:00 Ougrée Ougrée 4-10 RERC Amay RERC Amay
21/02 15:00 Ivoz Ivoz 1-0 Faimes Etoile Faimes Etoile
21/02 15:00 Oreye Union Oreye Union 0-5 Patro Lensois Patro Lensois
31/03 18:30 Jehay Jehay 5-0 FF Stockay Stockay
08/04 18:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 4-2 Clavinoise Clavinoise
08/04 19:30 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 1-5 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
 Speeldag 20
13/03 19:30 Faimes Etoile Faimes Etoile 5-0 Oreye Union Oreye Union
14/03 15:00 Ivoz Ivoz 4-2 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
14/03 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 1-1 Couthuin Sports Couthuin Sports
14/03 15:00 Clavinoise Clavinoise 3-0 Pierreuse Pierreuse
14/03 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 7-2 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
14/03 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 3-1 Jehay Jehay
14/03 15:00 Stockay Stockay 5-0 Ougrée Ougrée
14/03 15:00 RERC Amay RERC Amay 4-0 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 21
24/01 14:30 Ougrée Ougrée 2-6 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
24/01 14:30 Sart-Tilman Sart-Tilman 4-3 Stockay Stockay
24/01 14:30 Couthuin Sports Couthuin Sports 0-4 RERC Amay RERC Amay
24/01 14:30 Pierreuse Pierreuse 2-1 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
24/01 14:30 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 2-3 Clavinoise Clavinoise
24/01 14:30 Oreye Union Oreye Union 0-5 Ivoz Ivoz
24/01 14:30 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 3-0 Faimes Etoile Faimes Etoile
24/01 14:30 Jehay Jehay 2-1 Patro Lensois Patro Lensois
 Speeldag 22
04/04 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 0-5 FF Jehay Jehay
04/04 15:00 Ivoz Ivoz 5-0 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
04/04 15:00 Oreye Union Oreye Union 3-7 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
04/04 15:00 Stockay Stockay 0-1 Couthuin Sports Couthuin Sports
04/04 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 3-1 Clavinoise Clavinoise
04/04 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 11-5 Ougrée Ougrée
05/04 18:00 RERC Amay RERC Amay 0-2 Pierreuse Pierreuse
22/04 18:30 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 2-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 23
07/02 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 0-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
07/02 15:00 Clavinoise Clavinoise 8-2 RERC Amay RERC Amay
07/02 15:00 Pierreuse Pierreuse 1-0 Stockay Stockay
07/02 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 0-2 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
07/02 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-3 Patro Lensois Patro Lensois
07/02 15:00 Ougrée Ougrée 4-1 Faimes Etoile Faimes Etoile
07/02 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 0-1 Oreye Union Oreye Union
07/02 15:00 Jehay Jehay 3-1 Ivoz Ivoz
 Speeldag 24
28/02 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 0-6 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
28/02 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 5-3 Couthuin Sports Couthuin Sports
28/02 15:00 Oreye Union Oreye Union 2-8 Jehay Jehay
28/02 15:00 RERC Amay RERC Amay 0-2 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
28/02 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 3-2 Pierreuse Pierreuse
15/04 18:30 Stockay Stockay 3-5 Clavinoise Clavinoise
15/04 18:30 Ivoz Ivoz 2-3 Ougrée Ougrée
15/04 20:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-2 Sart-Tilman Sart-Tilman
 Speeldag 25
07/03 15:00 Clavinoise Clavinoise 2-4 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
07/03 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 7-2 Stockay Stockay
07/03 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 3-3 RERC Amay RERC Amay
07/03 15:00 Jehay Jehay 4-1 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
07/03 15:00 Ougrée Ougrée 2-3 Oreye Union Oreye Union
07/03 15:00 Pierreuse Pierreuse 6-2 Patro Lensois Patro Lensois
07/03 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 2-1 Faimes Etoile Faimes Etoile
07/03 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 2-1 Ivoz Ivoz
 Speeldag 26
21/03 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 2-0 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
21/03 15:00 Stockay Stockay 1-7 RERC Amay RERC Amay
21/03 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 1-3 Ougrée Ougrée
21/03 15:00 Jehay Jehay 3-1 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
21/03 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 2-2 Clavinoise Clavinoise
21/03 15:00 Oreye Union Oreye Union 0-5 Sart-Tilman Sart-Tilman
21/03 15:00 Ivoz Ivoz 1-2 Couthuin Sports Couthuin Sports
21/03 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 2-6 Pierreuse Pierreuse
 Speeldag 27
28/03 15:00 RERC Amay RERC Amay 0-5 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
28/03 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 12-0 Oreye Union Oreye Union
28/03 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 4-3 Grace-Hollogne Grace-Hollogne
28/03 15:00 Ougrée Ougrée 0-8 Jehay Jehay
28/03 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 4-1 Stockay Stockay
28/03 15:00 Pierreuse Pierreuse 1-2 Ivoz Ivoz
28/03 15:00 Clavinoise Clavinoise 9-0 Faimes Etoile Faimes Etoile
28/03 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 3-1 Patro Lensois Patro Lensois
 Speeldag 28
11/04 15:00 Ougrée Ougrée 2-3 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
11/04 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 5-0 Stockay Stockay
11/04 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 2-1 RERC Amay RERC Amay
11/04 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-4 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
11/04 15:00 Ivoz Ivoz 3-0 Clavinoise Clavinoise
11/04 15:00 Jehay Jehay 3-1 Sart-Tilman Sart-Tilman
11/04 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 3-5 Couthuin Sports Couthuin Sports
11/04 15:00 Oreye Union Oreye Union 1-3 Pierreuse Pierreuse
 Speeldag 29
25/04 15:00 Pierreuse Pierreuse 5-0 FF Grace-Hollogne Grace-Hollogne
25/04 15:00 Couthuin Sports Couthuin Sports 2-0 Jehay Jehay
25/04 15:00 Sart-Tilman Sart-Tilman 3-5 Ougrée Ougrée
25/04 15:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 5-1 Entite Wasseiges Entite Wasseiges
25/04 15:00 Clavinoise Clavinoise 3-1 Oreye Union Oreye Union
25/04 15:00 Stockay Stockay 1-2 Patro Lensois Patro Lensois
25/04 15:00 RERC Amay RERC Amay 1-2 Faimes Etoile Faimes Etoile
25/04 15:00 Templiers Nandrin Templiers Nandrin 5-0 FF Ivoz Ivoz
 Speeldag 30
02/05 15:00 Patro Lensois Patro Lensois 4-1 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles
02/05 15:00 Grace-Hollogne Grace-Hollogne 2-5 Clavinoise Clavinoise
02/05 15:00 Entite Wasseiges Entite Wasseiges 5-0 FF Sart-Tilman Sart-Tilman
02/05 15:00 Ougrée Ougrée 2-6 Couthuin Sports Couthuin Sports
02/05 15:00 Faimes Etoile Faimes Etoile 1-2 Stockay Stockay
02/05 15:00 Ivoz Ivoz 0-5 FF RERC Amay RERC Amay
02/05 15:00 Oreye Union Oreye Union 0-7 Templiers Nandrin Templiers Nandrin
02/05 15:00 Jehay Jehay 3-3 Pierreuse Pierreuse
 Stand G P
1. Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 30 73
2. Patro Lensois Patro Lensois 30 68
3. Templiers Nandrin Templiers Nandrin 30 60
4. Couthuin Sports Couthuin Sports 30 58
5. Jehay Jehay 30 58
6. RERC Amay RERC Amay 30 57
7. Clavinoise Clavinoise 30 57
8. Pierreuse Pierreuse 30 48
9. Entite Wasseiges Entite Wasseiges 30 36
10. Ougrée Ougrée 30 34
11. Sart-Tilman Sart-Tilman 30 34
12. Ivoz Ivoz 30 32
13. Stockay Stockay 30 31
14. Faimes Etoile Faimes Etoile 30 23
15. Grace-Hollogne Grace-Hollogne 30 17
16. Oreye Union Oreye Union 30 9