Word fan! 7

Seizoen 2012 - 2013 Luik (4H)


 Speeldag 1
18/08 19:30 Cornesse Cornesse 1-2 Pepinster Pepinster
19/08 14:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 3-2 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
19/08 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 2-1 Rechain Rechain
19/08 14:30 Olne Olne 2-0 S.C. Saive S.C. Saive
19/08 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 6-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
19/08 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 3-0 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
19/08 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 3-6 Aubel Aubel
21/04 15:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 3-2 Elan Dalhem Elan Dalhem
 Speeldag 2
25/08 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 0-0 Cornesse Cornesse
26/08 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 2-1 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
26/08 14:30 Rechain Rechain 2-2 Espoir Minerois Espoir Minerois
26/08 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 5-3 R. Herve FC R. Herve FC
26/08 15:00 Pepinster Pepinster 1-4 Elan Dalhem Elan Dalhem
26/08 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 0-0 Heusy Heusy
30/08 19:30 Aubel Aubel 1-1 Olne Olne
 Speeldag 3
01/09 17:15 R. Herve FC R. Herve FC 4-1 Rechain Rechain
01/09 19:45 Olne Olne 5-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
02/09 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 3-2 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
02/09 14:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 1-3 Pepinster Pepinster
02/09 15:00 Heusy Heusy 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
02/09 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 3-2 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
02/09 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 2-9 Aubel Aubel
 Speeldag 4
09/09 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 2-4 S.C. Saive S.C. Saive
09/09 14:00 Aubel Aubel 4-0 Heusy Heusy
09/09 14:30 Rechain Rechain 2-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
09/09 15:00 Pepinster Pepinster 3-8 R. Herve FC R. Herve FC
09/09 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 5-1 Espoir Minerois Espoir Minerois
09/09 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 5-0 Cornesse Cornesse
09/09 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 0-3 Olne Olne
 Speeldag 5
14/09 19:30 Heusy Heusy 2-2 Cornesse Cornesse
15/09 19:45 Olne Olne 7-0 Rechain Rechain
16/09 14:00 Aubel Aubel 11-2 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
16/09 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
16/09 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 2-1 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
16/09 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 4-2 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
16/09 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 7-3 Pepinster Pepinster
 Speeldag 6
23/09 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 2-2 Heusy Heusy
23/09 14:30 Rechain Rechain 3-5 S.C. Saive S.C. Saive
23/09 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 1-7 Aubel Aubel
23/09 15:00 Pepinster Pepinster 3-5 Olne Olne
23/09 15:00 Cornesse Cornesse 3-1 Elan Dalhem Elan Dalhem
23/09 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-3 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
23/09 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 1-1 Espoir Minerois Espoir Minerois
 Speeldag 7
30/09 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 1-4 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
30/09 14:00 Aubel Aubel 8-2 Rechain Rechain
30/09 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 1-1 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
30/09 14:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-0 Cornesse Cornesse
30/09 14:30 Olne Olne 3-1 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
30/09 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 4-2 Pepinster Pepinster
30/09 15:00 Heusy Heusy 2-1 Elan Dalhem Elan Dalhem
 Speeldag 8
07/10 14:30 Rechain Rechain 5-0 FF Etoile Dalhem Etoile Dalhem
07/10 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 1-3 Espoir Minerois Espoir Minerois
07/10 15:00 Cornesse Cornesse 1-1 R. Herve FC R. Herve FC
07/10 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 3-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
07/10 15:00 Pepinster Pepinster 1-7 Aubel Aubel
07/10 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 5-3 S.C. Saive S.C. Saive
07/10 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 3-1 Heusy Heusy
 Speeldag 9
14/10 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 3-5 Pepinster Pepinster
14/10 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 2-4 Elan Dalhem Elan Dalhem
14/10 14:30 Olne Olne 3-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
14/10 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 5-0 Cornesse Cornesse
14/10 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 1-7 Rechain Rechain
14/10 15:00 Aubel Aubel 11-1 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
14/10 15:00 Heusy Heusy 4-4 Espoir Minerois Espoir Minerois
 Speeldag 10
21/10 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 1-0 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
21/10 14:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 1-2 R. Herve FC R. Herve FC
21/10 14:30 Rechain Rechain 4-0 Heusy Heusy
21/10 15:00 Pepinster Pepinster 5-1 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
21/10 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
21/10 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 3-1 S.C. Saive S.C. Saive
21/10 15:00 Cornesse Cornesse 0-1 Olne Olne
 Speeldag 11
27/10 19:30 Olne Olne 6-1 Elan Dalhem Elan Dalhem
28/10 13:30 Aubel Aubel 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
28/10 14:00 Rechain Rechain 4-2 Pepinster Pepinster
28/10 14:30 Heusy Heusy 1-3 R. Herve FC R. Herve FC
28/10 14:30 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 0-0 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
28/10 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 3-2 Espoir Minerois Espoir Minerois
28/10 14:30 S.C. Saive S.C. Saive 4-1 Cornesse Cornesse
 Speeldag 12
04/11 14:00 Elan Dalhem Elan Dalhem 2-0 S.C. Saive S.C. Saive
04/11 14:00 R. Herve FC R. Herve FC 0-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
04/11 14:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 1-2 Olne Olne
04/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 3-1 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
04/11 14:30 Pepinster Pepinster 3-1 Heusy Heusy
04/11 14:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-3 Rechain Rechain
07/03 18:30 Cornesse Cornesse 0-1 Aubel Aubel
 Speeldag 13
11/11 13:30 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 1-6 Cornesse Cornesse
11/11 13:30 Aubel Aubel 3-2 Elan Dalhem Elan Dalhem
11/11 14:00 Olne Olne 2-1 R. Herve FC R. Herve FC
11/11 14:30 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
11/11 14:30 S.C. Saive S.C. Saive 0-3 Espoir Minerois Espoir Minerois
11/11 14:30 Pepinster Pepinster 4-3 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
11/11 14:30 Heusy Heusy 0-4 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 14
18/11 14:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 0-4 Aubel Aubel
18/11 14:00 R. Herve FC R. Herve FC 2-0 S.C. Saive S.C. Saive
18/11 14:30 Heusy Heusy 2-2 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
18/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 7-1 Rechain Rechain
18/11 14:30 Cornesse Cornesse 5-0 FF Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
18/11 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 5-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
18/11 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 1-6 Olne Olne
 Speeldag 15
24/11 19:30 Olne Olne 3-1 Heusy Heusy
25/11 13:30 Aubel Aubel 0-1 R. Herve FC R. Herve FC
25/11 13:30 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 0-6 Espoir Minerois Espoir Minerois
25/11 14:00 Rechain Rechain 3-4 Cornesse Cornesse
25/11 14:30 Pepinster Pepinster 0-1 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
25/11 14:30 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 0-5 Elan Dalhem Elan Dalhem
25/11 14:30 S.C. Saive S.C. Saive 3-6 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 16
01/12 19:30 Pepinster Pepinster 9-0 Cornesse Cornesse
02/12 13:30 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 0-5 FF R. Herve FC R. Herve FC
02/12 14:30 S.C. Saive S.C. Saive 0-4 Olne Olne
02/12 14:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-1 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
10/04 18:30 Rechain Rechain 3-0 Elan Dalhem Elan Dalhem
10/04 18:30 Aubel Aubel 5-3 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
10/04 18:30 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 5-2 Espoir Minerois Espoir Minerois
 Speeldag 17
10/03 15:00 Elan Dalhem Elan Dalhem 3-0 Pepinster Pepinster
10/03 15:00 Heusy Heusy 4-5 S.C. Saive S.C. Saive
10/03 15:00 Cornesse Cornesse 5-2 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
10/03 15:00 Olne Olne 2-2 Aubel Aubel
10/03 15:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-2 Rechain Rechain
10/03 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 5-1 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
10/03 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 5-0 FF Etoile Dalhem Etoile Dalhem
 Speeldag 18
28/04 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 0-7 Olne Olne
28/04 14:30 Rechain Rechain 1-4 R. Herve FC R. Herve FC
28/04 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 4-2 Heusy Heusy
28/04 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 3-4 Elan Dalhem Elan Dalhem
28/04 15:00 Aubel Aubel 14-1 S.C. Saive S.C. Saive
28/04 15:00 Pepinster Pepinster 0-2 Espoir Minerois Espoir Minerois
28/04 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 4-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 19
13/01 14:00 Olne Olne 3-1 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
13/01 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 7-2 Rechain Rechain
13/01 14:30 Cornesse Cornesse 0-5 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
13/01 14:30 S.C. Saive S.C. Saive 3-2 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
13/01 14:30 Heusy Heusy 0-7 Aubel Aubel
13/01 16:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-4 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
10/04 18:30 R. Herve FC R. Herve FC 2-0 Pepinster Pepinster
 Speeldag 20
06/04 19:30 Cornesse Cornesse 2-2 Heusy Heusy
06/04 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 0-1 R. Herve FC R. Herve FC
07/04 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 1-0 Aubel Aubel
07/04 14:30 Rechain Rechain 0-3 Olne Olne
07/04 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 4-2 Elan Dalhem Elan Dalhem
07/04 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 2-0 S.C. Saive S.C. Saive
07/04 15:00 Pepinster Pepinster 2-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 21
13/04 19:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2-0 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
14/04 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 5-1 Cornesse Cornesse
14/04 14:30 Olne Olne 5-2 Pepinster Pepinster
14/04 15:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-0 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
14/04 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 2-3 Rechain Rechain
14/04 15:00 Heusy Heusy 5-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
14/04 15:00 Aubel Aubel 7-2 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
 Speeldag 22
30/03 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-5 Olne Olne
31/03 14:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 1-3 Heusy Heusy
31/03 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 1-0 R. Herve FC R. Herve FC
31/03 15:00 Rechain Rechain 0-2 Aubel Aubel
31/03 15:00 Pepinster Pepinster 1-7 S.C. Saive S.C. Saive
31/03 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 5-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
02/04 19:30 Cornesse Cornesse 1-3 Espoir Minerois Espoir Minerois
 Speeldag 23
21/04 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 2-1 Rechain Rechain
21/04 15:00 Aubel Aubel 11-0 Pepinster Pepinster
21/04 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 5-0 FF Cornesse Cornesse
21/04 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
21/04 15:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 3-2 Elan Dalhem Elan Dalhem
21/04 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 0-6 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
21/04 15:00 Heusy Heusy 2-5 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
 Speeldag 24
24/04 18:30 Rechain Rechain 3-0 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
24/04 18:45 Cornesse Cornesse 0-3 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
24/04 18:45 Pepinster Pepinster 9-1 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
24/04 18:45 Elan Dalhem Elan Dalhem 2-1 R. Herve FC R. Herve FC
24/04 18:45 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 2-3 Olne Olne
24/04 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 1-1 Aubel Aubel
24/04 19:45 Espoir Minerois Espoir Minerois 3-0 Heusy Heusy
 Speeldag 25
03/03 14:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 0-0 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
03/03 14:30 Olne Olne 8-0 Cornesse Cornesse
03/03 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 1-3 Espoir Minerois Espoir Minerois
03/03 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 2-3 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
03/03 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 2-2 Pepinster Pepinster
03/03 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 0-5 Elan Dalhem Elan Dalhem
18/04 20:30 Heusy Heusy 3-2 Rechain Rechain
 Speeldag 26
22/08 20:00 R. Herve FC R. Herve FC 3-1 Heusy Heusy
23/08 18:30 Elan Dalhem Elan Dalhem 1-2 Olne Olne
23/08 18:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 2-3 Aubel Aubel
23/08 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 3-5 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
23/08 19:30 Cornesse Cornesse 3-2 S.C. Saive S.C. Saive
23/08 19:45 Pepinster Pepinster 4-1 Rechain Rechain
23/08 20:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 2-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 27
06/09 18:30 S.C. Saive S.C. Saive 0-11 Elan Dalhem Elan Dalhem
06/09 18:30 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 0-4 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
06/09 18:30 Aubel Aubel 10-1 Cornesse Cornesse
06/09 19:30 Heusy Heusy 2-4 Pepinster Pepinster
06/09 19:30 Rechain Rechain 0-5 Queue-du-Bois Queue-du-Bois
06/09 19:45 Olne Olne 4-2 Espoir Minerois Espoir Minerois
06/09 20:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 1-0 R. Herve FC R. Herve FC
 Speeldag 28
30/04 19:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 5-1 Heusy Heusy
01/05 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 3-4 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
01/05 15:00 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 3-1 Pepinster Pepinster
01/05 15:00 Elan Dalhem Elan Dalhem 1-1 Aubel Aubel
01/05 15:00 Cornesse Cornesse 2-0 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
01/05 15:00 Espoir Minerois Espoir Minerois 5-0 S.C. Saive S.C. Saive
01/05 17:30 R. Herve FC R. Herve FC 2-1 Olne Olne
 Speeldag 29
04/05 19:30 Queue-du-Bois Queue-du-Bois 4-1 Heusy Heusy
05/05 15:00 Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 4-2 Cornesse Cornesse
05/05 15:00 Aubel Aubel 1-3 Espoir Minerois Espoir Minerois
05/05 15:00 Olne Olne 2-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
05/05 15:00 Rechain Rechain 0-1 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
05/05 15:00 S.C. Saive S.C. Saive 1-3 R. Herve FC R. Herve FC
05/05 15:00 Etoile Dalhem Etoile Dalhem 4-1 Elan Dalhem Elan Dalhem
 Speeldag 30
07/05 19:30 Espoir Minerois Espoir Minerois 4-3 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
09/05 15:00 Cornesse Cornesse 1-1 Rechain Rechain
09/05 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 5-2 Pepinster Pepinster
09/05 15:00 Elan Dalhem Elan Dalhem 5-0 FF Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise
09/05 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 4-0 S.C. Saive S.C. Saive
09/05 15:00 Heusy Heusy 3-5 Olne Olne
09/05 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 1-0 Aubel Aubel
 Stand G P
1. Olne Olne 28 73
2. Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 28 64
3. Aubel Aubel 28 61
4. R. Herve FC R. Herve FC 28 56
5. Espoir Minerois Espoir Minerois 29 50
6. RSFC Andrimont RSFC Andrimont 28 49
7. Elan Dalhem Elan Dalhem 29 46
8. Jeunesse Magnetoise Jeunesse Magnetoise 28 35
9. Pepinster Pepinster 28 32
10. Queue-du-Bois Queue-du-Bois 28 30
11. Rechain Rechain 28 28
12. Cornesse Cornesse 28 26
13. S.C. Saive S.C. Saive 28 25
14. Heusy Heusy 28 18
15. Etoile Dalhem Etoile Dalhem 28 14