Word fan! 7

Seizoen 2014 - 2015 Luik (4H)


 Speeldag 1
23/08 19:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 4-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
24/08 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 1-2 RFC Trooz RFC Trooz
24/08 14:30 Warsage Warsage 0-1 Cornesse Cornesse
24/08 14:30 Rechain Rechain 3-2 Charneux Charneux
24/08 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 5-0 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
24/08 15:00 Banneux Banneux 4-4 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
24/08 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-0 Battice Battice
 Speeldag 2
31/08 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-5 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
31/08 15:00 Battice Battice 1-3 Rechain Rechain
31/08 15:00 Cornesse Cornesse 5-3 Banneux Banneux
31/08 15:00 Charneux Charneux 3-4 Warsage Warsage
31/08 15:00 Pepinster Pepinster 5-4 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
31/08 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 1-3 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
11/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
 Speeldag 3
06/09 19:30 Warsage Warsage 1-0 Battice Battice
07/09 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 5-1 Cornesse Cornesse
07/09 14:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 3-1 RFC Trooz RFC Trooz
07/09 15:00 Pepinster Pepinster 6-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
07/09 15:00 Banneux Banneux 1-2 Charneux Charneux
07/09 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 2-5 Rechain Rechain
07/09 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 2-1 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
 Speeldag 4
14/09 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-5 Pepinster Pepinster
14/09 14:30 Rechain Rechain 3-1 Warsage Warsage
14/09 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 3-5 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
14/09 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 0-6 FF All. Welkenraedt All. Welkenraedt
14/09 15:00 Charneux Charneux 7-5 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
14/09 15:00 Cornesse Cornesse 3-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
14/09 15:00 Battice Battice 2-5 Banneux Banneux
 Speeldag 5
21/09 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 2-1 Battice Battice
21/09 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 1-1 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
21/09 14:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 1-2 Cornesse Cornesse
21/09 15:00 Pepinster Pepinster 11-1 RFC Trooz RFC Trooz
21/09 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 4-4 Charneux Charneux
21/09 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 1-0 Warsage Warsage
11/11 14:30 Banneux Banneux 0-2 Rechain Rechain
 Speeldag 6
28/09 14:30 Warsage Warsage 2-0 Banneux Banneux
28/09 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-3 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
28/09 14:30 Rechain Rechain 5-1 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
28/09 15:00 Battice Battice 4-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
28/09 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 2-4 FF Pepinster Pepinster
28/09 15:00 Charneux Charneux 4-0 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
28/09 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 3-3 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
 Speeldag 7
04/10 19:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 4-3 Battice Battice
05/10 14:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 1-2 Warsage Warsage
05/10 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-1 RFC Trooz RFC Trooz
05/10 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 5-4 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
05/10 15:00 Pepinster Pepinster 2-3 Cornesse Cornesse
05/10 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 1-6 Rechain Rechain
05/10 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 0-3 Banneux Banneux
 Speeldag 8
12/10 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 2-6 FF Etoile Wegnez Etoile Wegnez
12/10 15:00 Banneux Banneux 4-1 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
12/10 15:00 Rechain Rechain 3-2 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
12/10 15:00 Warsage Warsage 3-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
12/10 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 1-5 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
12/10 15:00 Charneux Charneux 1-0 Pepinster Pepinster
12/10 15:00 Cornesse Cornesse 8-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
 Speeldag 9
18/10 19:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 2-4 Warsage Warsage
19/10 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 3-6 Charneux Charneux
19/10 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 0-3 Cornesse Cornesse
19/10 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 5-0 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
19/10 15:00 Pepinster Pepinster 4-3 Battice Battice
19/10 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 1-3 Banneux Banneux
19/10 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 4-3 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
 Speeldag 10
26/10 12:30 Banneux Banneux 6-4 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
26/10 13:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 5-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
26/10 14:30 Rechain Rechain 2-1 Pepinster Pepinster
26/10 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 0-5 FF RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
26/10 14:30 Cornesse Cornesse 5-0 FF RFC Trooz RFC Trooz
26/10 14:30 Charneux Charneux 2-2 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
26/10 14:30 Battice Battice 2-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
 Speeldag 11
02/11 14:00 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 0-0 Battice Battice
02/11 14:00 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 2-5 Rechain Rechain
02/11 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 0-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
02/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Cornesse Cornesse
02/11 14:30 RFC Trooz RFC Trooz 0-7 Charneux Charneux
02/11 14:30 Pepinster Pepinster 3-1 Warsage Warsage
02/11 14:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 3-5 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
 Speeldag 12
09/11 12:30 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 1-1 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
09/11 14:00 Rechain Rechain 10-0 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
09/11 14:00 Warsage Warsage 6-2 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
09/11 14:30 Charneux Charneux - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
09/11 14:30 Banneux Banneux 4-1 Pepinster Pepinster
09/11 14:30 Cornesse Cornesse 3-2 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
09/11 14:30 Battice Battice 5-0 FF RFC Trooz RFC Trooz
 Speeldag 13
16/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Battice Battice
15/02 13:30 Cornesse Cornesse 2-0 Charneux Charneux
15/02 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 0-13 Rechain Rechain
15/02 15:00 Pepinster Pepinster 7-1 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
15/02 15:00 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 2-3 Banneux Banneux
15/02 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 3-5 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
15/02 15:00 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-3 Warsage Warsage
 Speeldag 14
23/11 12:30 Banneux Banneux 3-0 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
23/11 13:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 0-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
23/11 14:00 Warsage Warsage 8-0 RFC Trooz RFC Trooz
23/11 14:00 Rechain Rechain - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
23/11 14:30 Battice Battice 1-3 Cornesse Cornesse
23/11 14:30 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 4-3 Pepinster Pepinster
23/11 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 3-2 Charneux Charneux
 Speeldag 15
30/11 14:00 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 1-4 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
30/11 14:00 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 2-3 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
30/11 14:30 Pepinster Pepinster 0-4 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
30/11 14:30 Charneux Charneux 1-1 Battice Battice
30/11 14:30 RFC Trooz RFC Trooz 2-10 Banneux Banneux
30/11 14:30 Cornesse Cornesse 2-0 Rechain Rechain
30/11 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Warsage Warsage
 Speeldag 16
07/12 14:00 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 0-3 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
07/12 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 1-3 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
07/12 14:30 Cornesse Cornesse 1-1 Warsage Warsage
07/12 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Banneux Banneux
07/12 14:30 Charneux Charneux 4-1 Rechain Rechain
07/12 14:30 RFC Trooz RFC Trooz 2-9 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
07/12 14:30 Battice Battice 4-7 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 17
14/12 14:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
22/02 14:30 Rechain Rechain 2-1 Battice Battice
22/02 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 10-1 RFC Trooz RFC Trooz
22/02 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 3-8 Pepinster Pepinster
22/02 15:00 Warsage Warsage 3-3 Charneux Charneux
22/02 15:00 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 4-3 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
09/04 18:30 Banneux Banneux 3-1 Cornesse Cornesse
 Speeldag 18
11/01 14:30 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
01/03 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 3-2 Pepinster Pepinster
01/03 15:00 Cornesse Cornesse 4-0 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
01/03 15:00 Charneux Charneux 3-1 Banneux Banneux
01/03 15:00 Battice Battice 3-1 Warsage Warsage
01/03 15:00 Rechain Rechain 5-0 FF RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
01/03 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 0-12 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
 Speeldag 19
18/01 13:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 2-3 Charneux Charneux
18/01 14:00 Warsage Warsage 2-3 Rechain Rechain
18/01 14:30 Banneux Banneux 3-0 Battice Battice
18/01 14:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 0-3 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
18/01 14:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
18/01 14:30 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 2-3 Cornesse Cornesse
18/01 14:30 Pepinster Pepinster 7-2 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
 Speeldag 20
14/03 16:00 Charneux Charneux 4-2 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
15/03 14:30 Rechain Rechain 1-1 Banneux Banneux
15/03 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 0-5 FF Elan Dalhem B Elan Dalhem B
15/03 15:00 Battice Battice 4-2 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
15/03 15:00 Warsage Warsage 3-1 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
15/03 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 4-14 Pepinster Pepinster
26/03 19:30 Cornesse Cornesse 8-2 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
 Speeldag 21
01/02 15:00 Pepinster Pepinster - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
31/03 19:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 1-3 Rechain Rechain
02/04 18:30 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 5-0 FF Etoile Wegnez Etoile Wegnez
02/04 18:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 9-2 RFC Trooz RFC Trooz
02/04 19:15 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 1-1 Charneux Charneux
12/04 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 2-0 Battice Battice
16/04 18:30 Banneux Banneux 2-1 Warsage Warsage
 Speeldag 22
08/02 14:30 Warsage Warsage 3-1 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
08/02 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Elan Dalhem B Elan Dalhem B
08/02 15:00 Battice Battice 3-9 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
05/04 15:00 Rechain Rechain 4-0 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
05/04 15:00 Banneux Banneux 4-2 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
05/04 15:00 Cornesse Cornesse 1-2 Pepinster Pepinster
07/04 19:30 RFC Trooz RFC Trooz 5-3 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
 Speeldag 23
08/03 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 2-5 Banneux Banneux
08/03 14:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 1-3 Rechain Rechain
08/03 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 1-4 Cornesse Cornesse
08/03 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
08/03 15:00 Pepinster Pepinster 2-0 Charneux Charneux
08/03 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 0-0 Warsage Warsage
08/03 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 0-5 FF RFC Trooz RFC Trooz
 Speeldag 24
21/03 19:00 Warsage Warsage 2-3 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
22/03 12:00 Banneux Banneux 5-1 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
22/03 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF RFC Trooz RFC Trooz
22/03 15:00 Charneux Charneux 3-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
22/03 15:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 5-4 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
22/03 15:00 Battice Battice 1-6 Pepinster Pepinster
16/04 19:30 Cornesse Cornesse 2-0 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
 Speeldag 25
29/03 14:30 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 3-2 Battice Battice
29/03 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 1-4 Charneux Charneux
29/03 15:00 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 4-0 Banneux Banneux
29/03 15:00 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
29/03 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 0-7 Cornesse Cornesse
29/03 15:00 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 5-0 FF Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
29/03 15:00 Pepinster Pepinster 4-6 Rechain Rechain
 Speeldag 26
27/08 19:30 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 2-4 All. Welkenraedt All. Welkenraedt
28/08 18:30 Charneux Charneux 5-1 RFC Trooz RFC Trooz
28/08 18:30 Rechain Rechain 1-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
28/08 18:30 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 0-1 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
28/08 19:30 Battice Battice 9-1 Etoile Wegnez Etoile Wegnez
28/08 19:30 Warsage Warsage 5-0 Pepinster Pepinster
28/08 19:30 Cornesse Cornesse 5-2 FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
 Speeldag 27
11/09 18:15 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 3-2 Rechain Rechain
11/09 18:15 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 1-2 Cornesse Cornesse
11/09 18:15 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 0-4 FF Charneux Charneux
11/09 18:15 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 0-1 Warsage Warsage
11/09 19:30 Pepinster Pepinster 5-0 Banneux Banneux
11/09 19:30 RFC Trooz RFC Trooz 1-2 Battice Battice
11/09 19:30 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 2-2 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
 Speeldag 28
12/04 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B - Pepinster Pepinster
12/04 14:30 Rechain Rechain 9-2 RFC Trooz RFC Trooz
12/04 14:30 Warsage Warsage 5-0 FF Etoile Wegnez Etoile Wegnez
12/04 15:00 Banneux Banneux 3-1 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
12/04 15:00 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 10-1 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
12/04 15:00 Charneux Charneux 1-3 Cornesse Cornesse
12/04 15:00 Battice Battice - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
 Speeldag 29
19/04 14:30 Etoile Wegnez Etoile Wegnez 0-4 Banneux Banneux
19/04 15:00 Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux - FF Rechain Rechain
19/04 15:00 Cornesse Cornesse 4-1 Battice Battice
19/04 15:00 Pepinster Pepinster 7-2 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt
19/04 15:00 Elan Dalhem B Elan Dalhem B 1-2 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B
19/04 15:00 RFC Trooz RFC Trooz 0-10 Warsage Warsage
19/04 15:00 Charneux Charneux 5-0 FF RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
 Speeldag 30
25/04 18:30 RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 3-0 Elan Dalhem B Elan Dalhem B
26/04 14:00 Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 5-0 FF Etoile Wegnez Etoile Wegnez
26/04 14:30 Rechain Rechain 3-0 Cornesse Cornesse
26/04 15:00 Banneux Banneux 3-3 RFC Trooz RFC Trooz
26/04 15:00 All. Welkenraedt All. Welkenraedt 7-2 Pepinster Pepinster
26/04 15:00 Battice Battice 3-4 Charneux Charneux
26/04 15:00 Warsage Warsage - FF Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux
 Stand G P
1. Rechain Rechain 26 65
2. Cornesse Cornesse 26 64
3. Banneux Banneux 26 53
4. Charneux Charneux 26 50
5. All. Welkenraedt All. Welkenraedt 26 48
6. Warsage Warsage 26 48
7. Pepinster Pepinster 25 45
8. RCS Welkenraedt RCS Welkenraedt 26 34
9. RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 26 30
10. Etoile Dalhem B Etoile Dalhem B 25 27
11. Battice Battice 26 23
12. Elan Dalhem B Elan Dalhem B 26 21
13. RFC Trooz RFC Trooz 26 12
14. Etoile Wegnez Etoile Wegnez 26 7
15. Mélen-Micheroux Mélen-Micheroux 0 0