Word fan! 6

Provinciaal voetbal - Luxemburg (2B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 27
 Speeldag 1
27/08 20:00 Wellin Wellin 0-2 Chaumont Chaumont
27/08 20:30 Libin Libin 2-0 ST-Hubert ST-Hubert
28/08 20:00 Bercheux Bercheux 1-1 Orgeo Orgeo
29/08 15:00 STE Cécile STE Cécile 0-1 STE Ode STE Ode
29/08 15:00 Neuvillers Neuvillers 2-0 Paliseul Paliseul
29/08 15:00 Poupehan Poupehan 2-4 Assenois Assenois
29/08 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-1 Haut-Fays Haut-Fays
 Speeldag 2
04/09 20:00 Paliseul Paliseul 2-1 STE Cécile STE Cécile
04/09 20:00 Chaumont Chaumont 0-1 Grandvoir Grandvoir
04/09 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 2-6 Assenois Assenois
04/09 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 1-2 Neuvillers Neuvillers
04/09 20:00 Orgeo Orgeo 4-2 Wellin Wellin
04/09 20:00 STE Ode STE Ode 0-7 Bercheux Bercheux
05/09 15:00 Poupehan Poupehan 3-0 Libin Libin
 Speeldag 3
10/09 20:00 Wellin Wellin 0-1 Grandvoir Grandvoir
11/09 20:00 Bercheux Bercheux 6-1 Paliseul Paliseul
11/09 20:00 Libin Libin 6-3 Haut-Fays Haut-Fays
11/09 20:00 Orgeo Orgeo 6-0 STE Ode STE Ode
11/09 20:00 Chaumont Chaumont 1-2 Assenois Assenois
12/09 15:00 Neuvillers Neuvillers 5-2 Poupehan Poupehan
12/09 15:00 STE Cécile STE Cécile 1-2 ST-Hubert ST-Hubert
 Speeldag 4
18/09 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 0-2 Bercheux Bercheux
18/09 20:00 Paliseul Paliseul 2-1 Orgeo Orgeo
18/09 20:00 Chaumont Chaumont 2-0 Libin Libin
18/09 20:00 STE Ode STE Ode 2-4 Wellin Wellin
18/09 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 2-3 Neuvillers Neuvillers
19/09 15:00 STE Cécile STE Cécile 1-5 Poupehan Poupehan
19/09 15:00 Grandvoir Grandvoir 5-3 Assenois Assenois
 Speeldag 5
23/09 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 4-4 STE Cécile STE Cécile
25/09 20:00 Wellin Wellin 2-4 Assenois Assenois
25/09 20:00 Libin Libin 4-0 Grandvoir Grandvoir
25/09 20:00 Orgeo Orgeo 2-3 ST-Hubert ST-Hubert
25/09 20:00 Bercheux Bercheux 6-1 Poupehan Poupehan
26/09 15:00 Neuvillers Neuvillers 2-2 Chaumont Chaumont
26/09 15:00 STE Ode STE Ode 1-3 Paliseul Paliseul
 Speeldag 6
02/10 19:00 Libin Libin 2-0 Assenois Assenois
02/10 20:00 Paliseul Paliseul 1-4 Wellin Wellin
02/10 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 4-3 STE Ode STE Ode
02/10 20:00 Chaumont Chaumont 10-0 STE Cécile STE Cécile
02/10 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-9 Bercheux Bercheux
03/10 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-2 Neuvillers Neuvillers
03/10 15:00 Poupehan Poupehan 2-4 Orgeo Orgeo
 Speeldag 7
08/10 20:30 Bercheux Bercheux 2-3 Chaumont Chaumont
09/10 20:00 Paliseul Paliseul 3-0 ST-Hubert ST-Hubert
09/10 20:00 STE Ode STE Ode 1-1 Poupehan Poupehan
09/10 20:00 Wellin Wellin 0-3 Libin Libin
10/10 15:00 STE Cécile STE Cécile 1-1 Grandvoir Grandvoir
10/10 15:00 Neuvillers Neuvillers 2-3 Assenois Assenois
 Speeldag 8
16/10 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 1-0 STE Ode STE Ode
16/10 20:00 Libin Libin 2-1 Neuvillers Neuvillers
16/10 20:00 Chaumont Chaumont 3-2 Orgeo Orgeo
16/10 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 4-4 Wellin Wellin
17/10 15:00 Poupehan Poupehan 2-3 Paliseul Paliseul
17/10 15:00 STE Cécile STE Cécile 0-1 Assenois Assenois
17/10 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-4 Bercheux Bercheux
 Speeldag 9
20/10 20:00 Orgeo Orgeo 6-1 Haut-Fays Haut-Fays
23/10 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 2-5 Poupehan Poupehan
23/10 20:00 Bercheux Bercheux 2-1 Assenois Assenois
23/10 20:00 STE Ode STE Ode 0-6 Chaumont Chaumont
23/10 20:00 Wellin Wellin 0-1 Neuvillers Neuvillers
23/10 20:00 Paliseul Paliseul 2-0 Haut-Fays Haut-Fays
24/10 16:00 STE Cécile STE Cécile 1-3 Libin Libin
 Speeldag 10
30/10 20:00 Assenois Assenois 1-2 Orgeo Orgeo
30/10 20:00 Libin Libin 1-1 Bercheux Bercheux
30/10 20:00 Chaumont Chaumont 0-2 Paliseul Paliseul
30/10 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-7 ST-Hubert ST-Hubert
31/10 15:00 Grandvoir Grandvoir 2-2 STE Ode STE Ode
31/10 15:00 Poupehan Poupehan 4-1 Wellin Wellin
31/10 15:00 Neuvillers Neuvillers 4-1 STE Cécile STE Cécile
 Speeldag 11
05/11 20:00 Wellin Wellin 3-0 STE Cécile STE Cécile
06/11 20:00 STE Ode STE Ode 4-1 Assenois Assenois
06/11 20:00 Bercheux Bercheux 8-1 Neuvillers Neuvillers
06/11 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 2-3 Chaumont Chaumont
06/11 21:00 Libin Libin 2-1 Orgeo Orgeo
07/11 14:30 Poupehan Poupehan 5-4 Haut-Fays Haut-Fays
07/11 15:00 Paliseul Paliseul 2-3 Grandvoir Grandvoir
 Speeldag 12
12/11 20:30 Libin Libin 4-2 STE Ode STE Ode
14/11 14:30 Assenois Assenois 3-0 Paliseul Paliseul
14/11 14:30 Grandvoir Grandvoir 1-1 ST-Hubert ST-Hubert
14/11 14:30 Chaumont Chaumont 3-2 Poupehan Poupehan
14/11 14:30 Wellin Wellin 3-3 Haut-Fays Haut-Fays
14/11 14:30 Neuvillers Neuvillers 1-0 Orgeo Orgeo
14/11 14:30 STE Cécile STE Cécile 0-1 Bercheux Bercheux
 Speeldag 13
20/11 20:00 Bercheux Bercheux 6-2 Wellin Wellin
20/11 20:00 Paliseul Paliseul 2-3 Libin Libin
20/11 20:00 STE Ode STE Ode 5-0 Neuvillers Neuvillers
20/11 20:00 Orgeo Orgeo 5-3 STE Cécile STE Cécile
20/11 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-4 Chaumont Chaumont
20/11 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 0-5 Assenois Assenois
21/11 14:30 Poupehan Poupehan 2-3 Grandvoir Grandvoir
 Speeldag 15
30/01 14:30 Orgeo Orgeo 3-0 Grandvoir Grandvoir
 Speeldag 16
05/02 20:00 Assenois Assenois 10-0 Poupehan Poupehan
05/02 20:00 STE Ode STE Ode 4-1 STE Cécile STE Cécile
05/02 20:00 Orgeo Orgeo 1-2 Bercheux Bercheux
05/02 20:00 Chaumont Chaumont 2-1 Wellin Wellin
 Speeldag 17
11/02 20:00 Assenois Assenois 1-1 Grandvoir Grandvoir
12/02 20:00 Wellin Wellin 5-1 STE Ode STE Ode
12/02 20:00 Libin Libin 0-3 Chaumont Chaumont
12/02 20:00 Orgeo Orgeo 5-2 Paliseul Paliseul
12/02 20:00 Bercheux Bercheux 0-1 ST-Hubert ST-Hubert
13/02 15:00 Poupehan Poupehan 7-1 STE Cécile STE Cécile
13/02 15:00 Neuvillers Neuvillers 8-2 Haut-Fays Haut-Fays
 Speeldag 19
25/02 20:30 Wellin Wellin 3-1 Paliseul Paliseul
26/02 20:00 Assenois Assenois 1-5 Libin Libin
26/02 20:00 Orgeo Orgeo 5-2 Poupehan Poupehan
26/02 20:00 STE Ode STE Ode 2-2 ST-Hubert ST-Hubert
27/02 15:00 Bercheux Bercheux 6-0 Haut-Fays Haut-Fays
27/02 15:00 STE Cécile STE Cécile 0-3 Chaumont Chaumont
27/02 15:00 Neuvillers Neuvillers 3-0 Grandvoir Grandvoir
 Speeldag 20
05/03 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-0 Orgeo Orgeo
05/03 20:00 Assenois Assenois 2-0 Neuvillers Neuvillers
05/03 20:00 Libin Libin 0-1 Wellin Wellin
05/03 20:00 Chaumont Chaumont 3-2 Bercheux Bercheux
05/03 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 3-1 Paliseul Paliseul
06/03 15:00 Poupehan Poupehan 3-2 STE Ode STE Ode
06/03 15:00 Grandvoir Grandvoir 2-1 STE Cécile STE Cécile
 Speeldag 21
12/03 20:00 Assenois Assenois 2-3 Chaumont Chaumont
12/03 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 1-1 Libin Libin
12/03 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 5-0 FF STE Cécile STE Cécile
12/03 20:00 STE Ode STE Ode 1-1 Orgeo Orgeo
12/03 20:00 Paliseul Paliseul 0-2 Bercheux Bercheux
13/03 15:00 Poupehan Poupehan 0-3 Neuvillers Neuvillers
13/03 15:00 Grandvoir Grandvoir 0-2 Wellin Wellin
 Speeldag 22
19/03 20:00 Wellin Wellin 0-1 ST-Hubert ST-Hubert
19/03 20:00 Bercheux Bercheux 7-1 Grandvoir Grandvoir
19/03 20:00 Assenois Assenois 7-0 STE Cécile STE Cécile
20/03 15:00 STE Ode STE Ode 1-0 Haut-Fays Haut-Fays
20/03 15:00 Orgeo Orgeo 1-2 Chaumont Chaumont
20/03 15:00 Paliseul Paliseul 5-2 Poupehan Poupehan
20/03 15:00 Neuvillers Neuvillers 3-0 Libin Libin
 Speeldag 23
26/03 20:00 Chaumont Chaumont 4-0 STE Ode STE Ode
26/03 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-5 Paliseul Paliseul
26/03 20:00 Libin Libin 3-0 STE Cécile STE Cécile
26/03 20:30 Assenois Assenois 1-4 Bercheux Bercheux
27/03 15:00 Poupehan Poupehan 4-4 ST-Hubert ST-Hubert
27/03 15:00 Neuvillers Neuvillers 1-3 Wellin Wellin
27/03 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-0 Orgeo Orgeo
 Speeldag 24
02/04 20:00 Wellin Wellin 9-0 Poupehan Poupehan
02/04 20:00 STE Ode STE Ode 3-4 Grandvoir Grandvoir
02/04 20:00 Bercheux Bercheux 0-0 Libin Libin
02/04 20:00 Paliseul Paliseul 0-4 Chaumont Chaumont
03/04 15:00 Orgeo Orgeo 1-3 Assenois Assenois
03/04 15:00 ST-Hubert ST-Hubert 4-1 Haut-Fays Haut-Fays
03/04 15:00 STE Cécile STE Cécile 0-8 Neuvillers Neuvillers
 Speeldag 16
06/04 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 2-2 Libin Libin
06/04 20:00 Paliseul Paliseul 0-4 Neuvillers Neuvillers
06/04 20:00 Haut-Fays Haut-Fays 5-3 Grandvoir Grandvoir
 Speeldag 25
09/04 18:00 Orgeo Orgeo 0-3 Libin Libin
09/04 20:00 Chaumont Chaumont 5-1 ST-Hubert ST-Hubert
09/04 20:00 Assenois Assenois 7-0 STE Ode STE Ode
09/04 20:00 STE Cécile STE Cécile 0-6 Wellin Wellin
10/04 15:00 Haut-Fays Haut-Fays 0-1 Poupehan Poupehan
10/04 15:00 Neuvillers Neuvillers 3-6 Bercheux Bercheux
10/04 15:00 Grandvoir Grandvoir 2-5 Paliseul Paliseul
 Speeldag 18
16/04 18:00 Poupehan Poupehan 1-3 Bercheux Bercheux
16/04 18:00 STE Cécile STE Cécile 0-2 Haut-Fays Haut-Fays
16/04 18:00 Grandvoir Grandvoir 1-1 Libin Libin
16/04 20:00 Assenois Assenois 4-2 Wellin Wellin
16/04 20:00 ST-Hubert ST-Hubert 2-1 Orgeo Orgeo
16/04 20:00 Chaumont Chaumont 3-2 Neuvillers Neuvillers
16/04 20:00 Paliseul Paliseul 3-1 STE Ode STE Ode
 Speeldag 14
18/04 14:00 Libin Libin 5-0 Poupehan Poupehan
18/04 15:00 Wellin Wellin 6-2 Orgeo Orgeo
18/04 15:00 Assenois Assenois 5-1 Haut-Fays Haut-Fays
18/04 15:00 Bercheux Bercheux 2-0 STE Ode STE Ode
18/04 15:00 STE Cécile STE Cécile 0-6 Paliseul Paliseul
18/04 15:00 Neuvillers Neuvillers 3-1 ST-Hubert ST-Hubert
18/04 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-2 Chaumont Chaumont
 Speeldag 26
24/04 15:00 Bercheux Bercheux 5-0 FF STE Cécile STE Cécile
24/04 15:00 Haut-Fays Haut-Fays 3-6 Wellin Wellin
24/04 15:00 ST-Hubert ST-Hubert 3-2 Grandvoir Grandvoir
24/04 15:00 Orgeo Orgeo 2-2 Neuvillers Neuvillers
24/04 15:00 STE Ode STE Ode 3-4 Libin Libin
24/04 15:00 Paliseul Paliseul 2-5 Assenois Assenois
24/04 15:00 Poupehan Poupehan 2-4 Chaumont Chaumont
 Speeldag 27
01/05 15:00 Chaumont Chaumont 5-0 Haut-Fays Haut-Fays
01/05 15:00 Assenois Assenois 6-2 ST-Hubert ST-Hubert
01/05 15:00 Wellin Wellin 4-4 Bercheux Bercheux
01/05 15:00 Libin Libin 1-0 Paliseul Paliseul
01/05 15:00 Neuvillers Neuvillers 6-2 STE Ode STE Ode
01/05 15:00 Grandvoir Grandvoir 1-1 Poupehan Poupehan
01/05 15:00 STE Cécile STE Cécile 2-5 Orgeo Orgeo

Download alle wedstrijden van Luxemburg (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Chaumont Chaumont 26 67
2. Bercheux Bercheux 26 61
3. Libin Libin 26 53
4. Assenois Assenois 26 52
5. Neuvillers Neuvillers 26 50
6. Wellin Wellin 26 39
7. ST-Hubert ST-Hubert 26 38
8. Paliseul Paliseul 26 36
9. Orgeo Orgeo 26 34
10. Grandvoir Grandvoir 26 31
11. Poupehan Poupehan 26 27
12. STE Ode STE Ode 26 19
13. Haut-Fays Haut-Fays 26 14
14. STE Cécile STE Cécile 26 2