Word fan! 9

Provinciaal voetbal - Luxemburg (2C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 27
 Speeldag 1
27/08 21:00 Halthier Halthier 2-3 Nassogne Nassogne
28/08 20:00 Erezée Erezée 2-1 Compogne Compogne
28/08 20:00 Roy Roy 5-2 Odeigne Odeigne
28/08 20:30 Melreux Melreux 4-0 Amonines Amonines
29/08 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 4-1 Marche Marche
29/08 15:00 Aye Aye 0-5 Marloie Marloie
 Speeldag 2
03/09 20:30 Odeigne Odeigne 2-1 Halthier Halthier
04/09 19:30 Marloie Marloie 2-5 Harre-Manhay Harre-Manhay
04/09 20:00 Marche Marche 3-0 Roy Roy
04/09 20:00 Nassogne Nassogne 4-2 Erezée Erezée
04/09 20:00 Houffalize Houffalize 7-0 Aye Aye
04/09 20:00 Amonines Amonines 3-1 Tenneville Tenneville
05/09 15:00 Compogne Compogne 0-2 Melreux Melreux
 Speeldag 3
11/09 19:30 Marloie Marloie 0-2 Houffalize Houffalize
11/09 20:00 Erezée Erezée 3-2 Odeigne Odeigne
12/09 15:00 Melreux Melreux 4-2 Nassogne Nassogne
12/09 15:00 Aye Aye 0-0 Amonines Amonines
12/09 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 3-1 Roy Roy
12/09 15:00 Tenneville Tenneville 4-1 Compogne Compogne
12/09 15:00 Halthier Halthier 2-1 Marche Marche
 Speeldag 4
18/09 20:00 Roy Roy 1-2 Halthier Halthier
18/09 20:00 Nassogne Nassogne 2-0 Tenneville Tenneville
18/09 20:00 Amonines Amonines 1-2 Marloie Marloie
18/09 20:00 Houffalize Houffalize 3-0 Harre-Manhay Harre-Manhay
18/09 20:00 Odeigne Odeigne 1-0 Melreux Melreux
19/09 15:00 Marche Marche 1-1 Erezée Erezée
19/09 15:00 Compogne Compogne 4-2 Aye Aye
 Speeldag 5
25/09 19:30 Marloie Marloie 1-2 Compogne Compogne
25/09 20:00 Houffalize Houffalize 2-0 Amonines Amonines
25/09 20:00 Erezée Erezée 0-3 Roy Roy
25/09 20:30 Melreux Melreux 1-0 Marche Marche
26/09 15:00 Tenneville Tenneville 4-4 Odeigne Odeigne
26/09 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 4-2 Halthier Halthier
26/09 15:00 Aye Aye 1-1 Nassogne Nassogne
 Speeldag 6
01/10 20:30 Halthier Halthier 2-2 Erezée Erezée
02/10 20:00 Roy Roy 1-1 Melreux Melreux
02/10 20:00 Amonines Amonines 1-1 Harre-Manhay Harre-Manhay
02/10 20:00 Nassogne Nassogne 2-0 Marloie Marloie
03/10 15:00 Odeigne Odeigne 2-2 Aye Aye
03/10 15:00 Compogne Compogne 0-5 Houffalize Houffalize
03/10 15:00 Marche Marche 3-2 Tenneville Tenneville
 Speeldag 7
09/10 19:30 Marloie Marloie 5-2 Odeigne Odeigne
09/10 20:00 Houffalize Houffalize 1-1 Nassogne Nassogne
09/10 20:00 Amonines Amonines 3-1 Compogne Compogne
09/10 20:30 Melreux Melreux 1-0 Halthier Halthier
10/10 15:00 Aye Aye 2-0 Marche Marche
10/10 15:00 Tenneville Tenneville 6-2 Roy Roy
10/10 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 1-3 Erezée Erezée
 Speeldag 8
16/10 20:00 Nassogne Nassogne 2-1 Amonines Amonines
16/10 20:00 Odeigne Odeigne 1-5 Houffalize Houffalize
17/10 15:00 Marche Marche 3-1 Marloie Marloie
17/10 15:00 Compogne Compogne 1-2 Harre-Manhay Harre-Manhay
17/10 15:00 Aye Aye 1-1 Roy Roy
17/10 15:00 Halthier Halthier 0-3 Tenneville Tenneville
 Speeldag 9
22/10 20:30 Amonines Amonines 3-2 Odeigne Odeigne
23/10 19:30 Marloie Marloie 0-3 Roy Roy
23/10 20:00 Houffalize Houffalize 5-2 Marche Marche
23/10 20:00 Halthier Halthier 1-1 Aye Aye
24/10 15:00 Compogne Compogne 0-5 Nassogne Nassogne
24/10 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 2-0 Melreux Melreux
24/10 15:00 Tenneville Tenneville 0-4 Erezée Erezée
 Speeldag 10
30/10 20:00 Erezée Erezée 0-1 Aye Aye
30/10 20:00 Roy Roy 0-2 Houffalize Houffalize
30/10 20:00 Halthier Halthier 2-0 Marloie Marloie
30/10 20:00 Odeigne Odeigne 6-4 Compogne Compogne
30/10 20:00 Nassogne Nassogne 2-1 Harre-Manhay Harre-Manhay
30/10 20:30 Melreux Melreux 2-1 Tenneville Tenneville
31/10 15:00 Marche Marche 1-1 Amonines Amonines
 Speeldag 11
06/11 19:30 Marloie Marloie 3-1 Erezée Erezée
06/11 20:00 Houffalize Houffalize 5-0 Halthier Halthier
06/11 20:00 Nassogne Nassogne 2-1 Odeigne Odeigne
06/11 20:00 Amonines Amonines 2-2 Roy Roy
07/11 14:30 Compogne Compogne 1-3 Marche Marche
07/11 14:30 Aye Aye 2-3 Melreux Melreux
07/11 14:30 Harre-Manhay Harre-Manhay 2-0 Tenneville Tenneville
 Speeldag 12
10/11 20:30 Tenneville Tenneville 1-3 Houffalize Houffalize
12/11 20:30 Roy Roy 4-1 Compogne Compogne
12/11 20:30 Harre-Manhay Harre-Manhay 3-0 Odeigne Odeigne
14/11 14:30 Erezée Erezée 0-2 Houffalize Houffalize
14/11 14:30 Marche Marche 1-2 Nassogne Nassogne
14/11 14:30 Melreux Melreux 1-1 Marloie Marloie
14/11 15:00 Tenneville Tenneville 2-2 Aye Aye
14/11 16:00 Halthier Halthier 4-0 Amonines Amonines
 Speeldag 13
20/11 19:30 Marloie Marloie 0-3 Tenneville Tenneville
20/11 20:00 Houffalize Houffalize 2-2 Melreux Melreux
20/11 20:00 Amonines Amonines 1-2 Erezée Erezée
21/11 14:30 Aye Aye 3-2 Harre-Manhay Harre-Manhay
21/11 14:30 Compogne Compogne 1-2 Halthier Halthier
 Speeldag 15
29/01 20:00 Nassogne Nassogne 2-1 Roy Roy
29/01 20:00 Odeigne Odeigne 1-1 Marche Marche
29/01 20:00 Erezée Erezée 2-0 Melreux Melreux
 Speeldag 16
05/02 19:30 Marloie Marloie 1-3 Aye Aye
05/02 20:00 Nassogne Nassogne 3-2 Halthier Halthier
06/02 15:00 Marche Marche 2-2 Harre-Manhay Harre-Manhay
06/02 15:00 Compogne Compogne 3-4 Erezée Erezée
 Speeldag 17
11/02 20:30 Halthier Halthier 2-2 Roy Roy
12/02 18:30 Marloie Marloie 2-0 Amonines Amonines
12/02 19:00 Melreux Melreux 3-2 Odeigne Odeigne
12/02 20:00 Erezée Erezée 3-0 Marche Marche
13/02 15:00 Aye Aye 4-0 Compogne Compogne
13/02 15:00 Tenneville Tenneville 1-4 Nassogne Nassogne
13/02 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 0-4 Houffalize Houffalize
 Speeldag 16
16/02 20:00 Houffalize Houffalize 4-0 Tenneville Tenneville
16/02 20:00 Odeigne Odeigne 2-2 Roy Roy
 Speeldag 19
25/02 20:00 Marloie Marloie 2-0 Nassogne Nassogne
26/02 20:00 Houffalize Houffalize 5-0 FF Compogne Compogne
26/02 20:00 Erezée Erezée 2-1 Halthier Halthier
26/02 20:30 Melreux Melreux 6-0 Roy Roy
27/02 15:00 Aye Aye 4-3 Odeigne Odeigne
27/02 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 4-1 Amonines Amonines
27/02 15:00 Tenneville Tenneville 0-3 Marche Marche
 Speeldag 20
05/03 20:00 Nassogne Nassogne 2-3 Houffalize Houffalize
05/03 20:00 Erezée Erezée 1-2 Harre-Manhay Harre-Manhay
05/03 20:00 Roy Roy 0-0 Tenneville Tenneville
05/03 20:00 Odeigne Odeigne 4-0 Marloie Marloie
06/03 15:00 Halthier Halthier 1-2 Melreux Melreux
06/03 15:00 Compogne Compogne 1-2 Amonines Amonines
06/03 15:00 Marche Marche 1-1 Aye Aye
 Speeldag 21
12/03 20:00 Houffalize Houffalize 1-0 Marloie Marloie
12/03 20:00 Roy Roy 3-0 Harre-Manhay Harre-Manhay
12/03 20:00 Odeigne Odeigne 3-2 Erezée Erezée
13/03 15:00 Amonines Amonines 1-1 Aye Aye
13/03 15:00 Nassogne Nassogne 2-0 Melreux Melreux
13/03 15:00 Marche Marche 1-1 Halthier Halthier
 Speeldag 22
19/03 19:30 Marloie Marloie 5-2 Marche Marche
19/03 20:00 Amonines Amonines 2-2 Nassogne Nassogne
19/03 20:00 Roy Roy 1-2 Aye Aye
19/03 20:00 Houffalize Houffalize 6-0 Odeigne Odeigne
19/03 20:30 Melreux Melreux 2-4 Erezée Erezée
20/03 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 7-1 Compogne Compogne
20/03 15:00 Tenneville Tenneville 2-1 Halthier Halthier
 Speeldag 23
25/03 20:00 Nassogne Nassogne 5-0 Compogne Compogne
26/03 20:00 Roy Roy 2-1 Marloie Marloie
26/03 20:00 Erezée Erezée 0-1 Tenneville Tenneville
26/03 20:00 Odeigne Odeigne 2-2 Amonines Amonines
26/03 20:30 Melreux Melreux 3-1 Harre-Manhay Harre-Manhay
27/03 15:00 Aye Aye 2-2 Halthier Halthier
27/03 15:00 Marche Marche 1-1 Houffalize Houffalize
 Speeldag 24
02/04 20:00 Houffalize Houffalize 1-1 Roy Roy
02/04 20:00 Amonines Amonines 0-2 Marche Marche
02/04 20:30 Marloie Marloie 4-3 Halthier Halthier
03/04 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 2-2 Nassogne Nassogne
03/04 15:00 Compogne Compogne 0-3 Odeigne Odeigne
03/04 15:00 Tenneville Tenneville 0-1 Melreux Melreux
03/04 15:00 Aye Aye 0-7 Erezée Erezée
 Speeldag 21
06/04 18:30 Compogne Compogne - Tenneville Tenneville
 Speeldag 16
06/04 20:00 Amonines Amonines 1-1 Melreux Melreux
 Speeldag 25
09/04 20:00 Erezée Erezée 2-2 Marloie Marloie
09/04 20:00 Roy Roy 2-1 Amonines Amonines
09/04 20:00 Odeigne Odeigne 3-6 Nassogne Nassogne
09/04 20:00 Tenneville Tenneville 2-1 Harre-Manhay Harre-Manhay
09/04 20:00 Halthier Halthier 1-2 Houffalize Houffalize
09/04 20:30 Melreux Melreux 3-1 Aye Aye
10/04 15:00 Marche Marche 5-0 FF Compogne Compogne
 Speeldag 18
16/04 18:00 Halthier Halthier 2-1 Harre-Manhay Harre-Manhay
16/04 18:00 Marche Marche 1-2 Melreux Melreux
16/04 18:00 Compogne Compogne 1-6 Marloie Marloie
16/04 20:00 Nassogne Nassogne 2-2 Aye Aye
16/04 20:00 Odeigne Odeigne 1-2 Tenneville Tenneville
16/04 20:00 Amonines Amonines 0-3 Houffalize Houffalize
16/04 20:00 Roy Roy 2-2 Erezée Erezée
 Speeldag 14
18/04 15:00 Halthier Halthier 4-0 Odeigne Odeigne
18/04 15:00 Tenneville Tenneville 4-0 Amonines Amonines
18/04 15:00 Erezée Erezée 2-2 Nassogne Nassogne
18/04 15:00 Melreux Melreux 5-2 Compogne Compogne
18/04 15:00 Roy Roy 5-2 Marche Marche
18/04 15:00 Aye Aye 2-1 Houffalize Houffalize
18/04 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 2-2 Marloie Marloie
 Speeldag 26
24/04 15:00 Marloie Marloie 2-4 Melreux Melreux
24/04 15:00 Nassogne Nassogne 0-0 Marche Marche
24/04 15:00 Houffalize Houffalize 0-1 Erezée Erezée
24/04 15:00 Amonines Amonines 0-1 Halthier Halthier
24/04 15:00 Odeigne Odeigne 3-2 Harre-Manhay Harre-Manhay
24/04 15:00 Compogne Compogne 1-0 Roy Roy
24/04 15:00 Aye Aye 1-2 Tenneville Tenneville
 Speeldag 27
01/05 15:00 Roy Roy 0-3 Nassogne Nassogne
01/05 15:00 Erezée Erezée 4-3 Amonines Amonines
01/05 15:00 Halthier Halthier 4-0 Compogne Compogne
01/05 15:00 Marche Marche 2-0 Odeigne Odeigne
01/05 15:00 Tenneville Tenneville 4-1 Marloie Marloie
01/05 15:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 2-1 Aye Aye
01/05 16:00 Melreux Melreux 3-0 Houffalize Houffalize

Download alle wedstrijden van Luxemburg (2C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Houffalize Houffalize 26 61
2. Melreux Melreux 26 55
3. Nassogne Nassogne 26 55
4. Erezée Erezée 26 44
5. Harre-Manhay Harre-Manhay 26 40
6. Tenneville Tenneville 25 36
7. Aye Aye 26 34
8. Halthier Halthier 26 32
9. Marche Marche 26 32
10. Roy Roy 26 32
11. Marloie Marloie 26 30
12. Odeigne Odeigne 26 26
13. Amonines Amonines 26 20
14. Compogne Compogne 25 9