Word fan! 7

Provinciaal voetbal - Luxemburg (3E) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 26
 Speeldag 1
28/08 18:00 Roy Roy 0-3 Bande Bande
28/08 18:00 Melreux Melreux 3-4 Oppagne Oppagne
28/08 20:00 Heyd Heyd 1-1 Bourdon Bourdon
29/08 15:00 Houmart Houmart 0-1 Champlon Champlon
29/08 15:00 Nassogne Nassogne 0-9 Petit-Han Petit-Han
29/08 15:00 Rendeux Rendeux 1-2 Bomal Bomal
 Speeldag 2
03/09 20:30 Oppagne Oppagne 8-0 Nassogne Nassogne
04/09 20:00 Izier Izier 2-4 Roy Roy
04/09 20:00 Champlon Champlon 5-2 Heyd Heyd
04/09 20:00 Petit-Han Petit-Han 1-3 Rendeux Rendeux
04/09 20:00 Houmart Houmart 4-2 Bande Bande
04/09 20:00 Bourdon Bourdon 3-2 Melreux Melreux
 Speeldag 3
10/09 20:00 Rendeux Rendeux 3-3 Oppagne Oppagne
10/09 20:30 Heyd Heyd 2-1 Bande Bande
11/09 20:00 Houmart Houmart 3-0 Izier Izier
11/09 20:00 Melreux Melreux 1-2 Champlon Champlon
12/09 15:00 Bomal Bomal 3-4 Petit-Han Petit-Han
12/09 15:00 Nassogne Nassogne 0-8 Bourdon Bourdon
 Speeldag 4
18/09 18:00 Roy Roy 1-1 Houmart Houmart
18/09 20:00 Izier Izier 0-4 Heyd Heyd
18/09 20:00 Bourdon Bourdon 2-2 Rendeux Rendeux
18/09 20:00 Melreux Melreux 5-2 Bande Bande
19/09 15:00 Champlon Champlon 1-2 Nassogne Nassogne
19/09 15:00 Oppagne Oppagne 1-1 Bomal Bomal
 Speeldag 5
25/09 18:00 Melreux Melreux 5-2 Izier Izier
25/09 20:00 Heyd Heyd 4-0 Roy Roy
25/09 20:00 Rendeux Rendeux 2-2 Champlon Champlon
25/09 20:00 Petit-Han Petit-Han 8-0 Oppagne Oppagne
26/09 15:00 Nassogne Nassogne 1-4 Bande Bande
26/09 15:00 Bomal Bomal 3-4 Bourdon Bourdon
 Speeldag 6
02/10 20:00 Bourdon Bourdon 1-1 Petit-Han Petit-Han
02/10 20:00 Rendeux Rendeux 3-2 Bande Bande
02/10 20:00 Champlon Champlon 0-3 Bomal Bomal
03/10 15:00 Izier Izier 5-5 Nassogne Nassogne
03/10 15:00 Roy Roy 0-3 Melreux Melreux
03/10 15:00 Houmart Houmart 1-2 Heyd Heyd
 Speeldag 7
09/10 17:00 Oppagne Oppagne 2-1 Bourdon Bourdon
09/10 18:00 Melreux Melreux 1-1 Houmart Houmart
09/10 20:00 Petit-Han Petit-Han 4-1 Champlon Champlon
09/10 20:00 Rendeux Rendeux 4-1 Izier Izier
10/10 15:00 Nassogne Nassogne 3-4 Roy Roy
10/10 15:00 Bomal Bomal 9-1 Bande Bande
 Speeldag 8
16/10 18:00 Roy Roy 4-4 Rendeux Rendeux
16/10 20:00 Izier Izier 0-9 Bomal Bomal
16/10 20:00 Champlon Champlon 2-1 Oppagne Oppagne
16/10 20:00 Petit-Han Petit-Han 5-0 Bande Bande
16/10 21:00 Heyd Heyd 1-2 Melreux Melreux
17/10 15:00 Houmart Houmart 4-1 Nassogne Nassogne
 Speeldag 9
22/10 20:00 Rendeux Rendeux 0-2 Houmart Houmart
23/10 20:00 Petit-Han Petit-Han 5-0 FF Izier Izier
23/10 20:00 Bourdon Bourdon 1-1 Champlon Champlon
24/10 15:00 Bomal Bomal 3-2 Roy Roy
24/10 15:00 Oppagne Oppagne 4-2 Bande Bande
24/10 15:00 Nassogne Nassogne 1-1 Heyd Heyd
 Speeldag 10
29/10 20:30 Heyd Heyd 1-0 Rendeux Rendeux
30/10 18:00 Roy Roy 1-3 Petit-Han Petit-Han
30/10 20:00 Izier Izier 1-8 Oppagne Oppagne
30/10 20:00 Bourdon Bourdon 2-2 Bande Bande
31/10 15:00 Melreux Melreux 13-1 Nassogne Nassogne
31/10 15:00 Houmart Houmart 0-2 Bomal Bomal
 Speeldag 11
05/11 21:00 Rendeux Rendeux 2-4 Melreux Melreux
06/11 20:00 Bourdon Bourdon 5-0 FF Izier Izier
06/11 20:00 Champlon Champlon 1-2 Bande Bande
06/11 20:00 Petit-Han Petit-Han 4-1 Houmart Houmart
07/11 14:30 Oppagne Oppagne 7-1 Roy Roy
07/11 14:30 Bomal Bomal 0-1 Heyd Heyd
 Speeldag 12
12/11 18:30 Roy Roy 1-2 Bourdon Bourdon
12/11 20:30 Heyd Heyd 2-2 Petit-Han Petit-Han
14/11 14:30 Izier Izier 0-7 Champlon Champlon
14/11 14:30 Nassogne Nassogne 1-6 Rendeux Rendeux
14/11 14:30 Houmart Houmart 1-3 Oppagne Oppagne
14/11 16:30 Melreux Melreux 3-2 Bomal Bomal
 Speeldag 13
20/11 20:00 Champlon Champlon 2-0 Roy Roy
20/11 20:00 Bourdon Bourdon 2-3 Houmart Houmart
20/11 20:00 Izier Izier 0-1 Bande Bande
20/11 21:00 Petit-Han Petit-Han 0-1 Melreux Melreux
21/11 14:30 Oppagne Oppagne 3-0 Heyd Heyd
21/11 14:30 Bomal Bomal 2-1 Nassogne Nassogne
 Speeldag 15
05/02 20:00 Champlon Champlon 5-3 Houmart Houmart
05/02 20:00 Bande Bande 1-0 Roy Roy
05/02 20:00 Bourdon Bourdon 2-0 Heyd Heyd
06/02 15:00 Bomal Bomal 1-3 Rendeux Rendeux
06/02 15:00 Oppagne Oppagne 4-0 Melreux Melreux
06/02 15:00 Petit-Han Petit-Han 5-0 FF Nassogne Nassogne
 Speeldag 16
12/02 20:00 Rendeux Rendeux 2-0 Bourdon Bourdon
13/02 15:00 Bande Bande 4-4 Melreux Melreux
13/02 15:00 Houmart Houmart 3-0 Roy Roy
13/02 15:00 Bomal Bomal 2-1 Oppagne Oppagne
13/02 15:00 Heyd Heyd 3-0 Izier Izier
13/02 15:00 Nassogne Nassogne 0-8 Champlon Champlon
 Speeldag 18
26/02 18:00 Melreux Melreux 4-0 Roy Roy
26/02 20:00 Bande Bande 0-7 Rendeux Rendeux
26/02 20:00 Petit-Han Petit-Han 3-1 Bourdon Bourdon
26/02 20:00 Heyd Heyd 2-0 Houmart Houmart
27/02 15:00 Nassogne Nassogne 5-0 Izier Izier
27/02 15:00 Bomal Bomal 0-5 Champlon Champlon
 Speeldag 19
05/03 20:00 Izier Izier 1-6 Rendeux Rendeux
05/03 20:00 Bande Bande 1-2 Bomal Bomal
05/03 20:00 Champlon Champlon 0-1 Petit-Han Petit-Han
05/03 20:00 Bourdon Bourdon 1-0 Oppagne Oppagne
06/03 15:00 Roy Roy 0-5 Nassogne Nassogne
06/03 15:00 Houmart Houmart 0-1 Melreux Melreux
 Speeldag 20
12/03 20:00 Bande Bande 0-4 Heyd Heyd
12/03 20:00 Petit-Han Petit-Han 2-1 Bomal Bomal
12/03 20:00 Izier Izier 0-2 Houmart Houmart
13/03 15:00 Champlon Champlon 0-0 Melreux Melreux
13/03 15:00 Bourdon Bourdon 4-1 Nassogne Nassogne
13/03 15:00 Oppagne Oppagne 6-2 Rendeux Rendeux
 Speeldag 21
19/03 18:00 Melreux Melreux 3-1 Heyd Heyd
19/03 20:00 Rendeux Rendeux 2-1 Roy Roy
19/03 20:00 Bande Bande 0-7 Petit-Han Petit-Han
20/03 15:00 Nassogne Nassogne 1-3 Houmart Houmart
20/03 15:00 Oppagne Oppagne 1-2 Champlon Champlon
20/03 15:00 Bomal Bomal 3-0 Izier Izier
 Speeldag 22
26/03 18:00 Roy Roy 0-4 Bomal Bomal
26/03 20:00 Champlon Champlon 2-2 Bourdon Bourdon
26/03 20:00 Izier Izier 0-9 Petit-Han Petit-Han
26/03 20:00 Bande Bande 2-4 Oppagne Oppagne
27/03 15:00 Heyd Heyd 5-0 FF Nassogne Nassogne
27/03 15:00 Houmart Houmart 0-2 Rendeux Rendeux
 Speeldag 23
02/04 20:00 Bande Bande 0-5 Bourdon Bourdon
02/04 20:00 Rendeux Rendeux 1-0 Heyd Heyd
02/04 20:00 Petit-Han Petit-Han 7-1 Roy Roy
03/04 15:00 Oppagne Oppagne 5-0 FF Izier Izier
03/04 15:00 Bomal Bomal 1-1 Houmart Houmart
 Speeldag 24
09/04 18:00 Melreux Melreux 3-0 Rendeux Rendeux
09/04 18:00 Roy Roy 1-2 Oppagne Oppagne
09/04 20:00 Izier Izier 0-6 Bourdon Bourdon
09/04 20:00 Bande Bande 3-3 Champlon Champlon
09/04 20:00 Houmart Houmart 0-3 Petit-Han Petit-Han
09/04 20:00 Heyd Heyd 2-3 Bomal Bomal
 Speeldag 23
13/04 20:00 Nassogne Nassogne 1-1 Melreux Melreux
 Speeldag 17
16/04 18:00 Roy Roy 2-2 Heyd Heyd
16/04 18:00 Izier Izier 0-7 Melreux Melreux
16/04 18:00 Oppagne Oppagne 1-2 Petit-Han Petit-Han
16/04 20:00 Bourdon Bourdon 1-4 Bomal Bomal
16/04 20:00 Champlon Champlon 0-0 Rendeux Rendeux
16/04 20:00 Bande Bande 3-0 Nassogne Nassogne
 Speeldag 14
18/04 15:00 Heyd Heyd 1-1 Champlon Champlon
18/04 15:00 Roy Roy 2-0 Izier Izier
18/04 15:00 Rendeux Rendeux 2-0 Petit-Han Petit-Han
18/04 15:00 Bande Bande 2-3 Houmart Houmart
18/04 15:00 Nassogne Nassogne 1-8 Oppagne Oppagne
18/04 18:00 Melreux Melreux 2-3 Bourdon Bourdon
 Speeldag 25
23/04 19:00 Petit-Han Petit-Han 2-0 Heyd Heyd
24/04 15:00 Bourdon Bourdon 1-3 Roy Roy
24/04 15:00 Champlon Champlon 5-0 FF Izier Izier
24/04 15:00 Bomal Bomal 2-0 Melreux Melreux
24/04 15:00 Rendeux Rendeux 8-1 Nassogne Nassogne
24/04 15:00 Oppagne Oppagne 1-1 Houmart Houmart
 Speeldag 26
01/05 14:00 Melreux Melreux 0-5 Petit-Han Petit-Han
01/05 15:00 Roy Roy Gestopt Champlon Champlon
01/05 15:00 Bande Bande 6-1 Izier Izier
01/05 15:00 Nassogne Nassogne 0-13 Bomal Bomal
01/05 15:00 Heyd Heyd 0-1 Oppagne Oppagne
01/05 15:00 Houmart Houmart 1-1 Bourdon Bourdon

Download alle wedstrijden van Luxemburg (3E) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Petit-Han Petit-Han 24 59
2. Oppagne Oppagne 24 48
3. Bomal Bomal 24 47
4. Rendeux Rendeux 24 44
5. Melreux Melreux 24 43
6. Champlon Champlon 24 43
7. Bourdon Bourdon 24 40
8. Heyd Heyd 24 35
9. Houmart Houmart 24 32
10. Bande Bande 24 24
11. Roy Roy 24 15
12. Nassogne Nassogne 24 12
13. Izier Izier 24 1