Word fan! 20

Provinciaal voetbal - Luxemburg (1) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 27
 Speeldag 1
27/08 20:00 ST Mard ST Mard 0-3 Libramont Libramont
27/08 20:30 Aubange Aubange 2-4 La Roche La Roche
28/08 20:00 Sart Sart 0-1 Freylange Freylange
29/08 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 1-1 Ethe Ethe
29/08 16:00 Arlon Arlon 8-0 Florenville Florenville
29/08 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 2-2 Bastogne Bastogne
 Speeldag 2
04/09 20:00 Bastogne Bastogne 0-2 Vaux-Noville Vaux-Noville
04/09 20:00 Libramont Libramont 0-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
04/09 20:30 Freylange Freylange 2-0 Aubange Aubange
05/09 15:00 Florenville Florenville 0-1 ST Mard ST Mard
05/09 15:00 La Roche La Roche 1-0 Arlon Arlon
05/09 15:00 Ethe Ethe 1-1 Longlier Longlier
 Speeldag 3
11/09 20:00 Aubange Aubange 0-3 Arlon Arlon
11/09 20:00 Longlier Longlier 4-2 Bastogne Bastogne
11/09 20:00 Sart Sart 1-1 Ethe Ethe
12/09 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 1-3 Libramont Libramont
12/09 15:00 ST Mard ST Mard 1-2 La Roche La Roche
12/09 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 5-1 Florenville Florenville
 Speeldag 4
17/09 20:30 Libramont Libramont 0-3 Longlier Longlier
18/09 20:00 Freylange Freylange 0-0 Ethe Ethe
18/09 20:00 Bastogne Bastogne 1-0 Sart Sart
18/09 20:30 La Roche La Roche 0-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
19/09 15:00 Arlon Arlon 5-4 ST Mard ST Mard
19/09 16:15 Florenville Florenville 0-0 Vaux-Noville Vaux-Noville
 Speeldag 5
25/09 20:00 Freylange Freylange 4-2 Bastogne Bastogne
25/09 20:00 Sart Sart 1-2 Libramont Libramont
25/09 20:00 Aubange Aubange 1-0 ST Mard ST Mard
26/09 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 4-0 La Roche La Roche
26/09 16:00 Longlier Longlier 5-1 Florenville Florenville
26/09 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 2-1 Arlon Arlon
 Speeldag 6
02/10 20:00 ST Mard ST Mard 3-6 Meix DT Virton Meix DT Virton
02/10 20:00 Libramont Libramont 2-1 Freylange Freylange
02/10 20:30 La Roche La Roche 1-2 Longlier Longlier
03/10 15:00 Ethe Ethe 1-1 Aubange Aubange
03/10 15:00 Florenville Florenville 0-3 Sart Sart
03/10 15:00 Arlon Arlon 5-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
 Speeldag 7
09/10 20:00 Aubange Aubange 0-2 Meix DT Virton Meix DT Virton
09/10 20:00 Longlier Longlier 1-1 Arlon Arlon
09/10 20:00 Sart Sart 1-4 La Roche La Roche
09/10 20:00 Freylange Freylange 1-0 Florenville Florenville
10/10 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 1-4 ST Mard ST Mard
10/10 16:00 Ethe Ethe 1-1 Bastogne Bastogne
 Speeldag 8
16/10 20:00 Libramont Libramont 3-0 Ethe Ethe
16/10 20:00 Bastogne Bastogne 1-4 Aubange Aubange
16/10 20:30 La Roche La Roche 1-1 Freylange Freylange
17/10 15:00 ST Mard ST Mard 0-3 Longlier Longlier
17/10 15:00 Arlon Arlon 5-1 Sart Sart
17/10 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 3-0 Vaux-Noville Vaux-Noville
 Speeldag 9
22/10 20:30 Bastogne Bastogne 1-8 Libramont Libramont
22/10 20:45 Sart Sart 1-1 ST Mard ST Mard
23/10 20:00 Aubange Aubange 1-0 Vaux-Noville Vaux-Noville
23/10 20:00 Longlier Longlier 0-2 Meix DT Virton Meix DT Virton
23/10 20:00 Freylange Freylange 2-2 Arlon Arlon
24/10 15:00 Ethe Ethe 4-1 Florenville Florenville
 Speeldag 10
30/10 20:00 Libramont Libramont 5-0 Aubange Aubange
30/10 20:30 La Roche La Roche 2-4 Ethe Ethe
31/10 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 3-0 Longlier Longlier
31/10 15:00 Florenville Florenville 2-1 Bastogne Bastogne
31/10 15:00 ST Mard ST Mard 1-1 Freylange Freylange
31/10 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 3-1 Sart Sart
 Speeldag 11
06/11 20:00 Bastogne Bastogne 0-2 La Roche La Roche
06/11 20:00 Sart Sart 1-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
06/11 20:00 Freylange Freylange 1-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
06/11 20:00 Libramont Libramont 5-3 Florenville Florenville
06/11 20:00 Aubange Aubange 0-2 Longlier Longlier
07/11 15:00 Ethe Ethe 1-2 Arlon Arlon
 Speeldag 12
14/11 14:30 Aubange Aubange 3-2 Florenville Florenville
14/11 14:30 Longlier Longlier 1-3 Sart Sart
14/11 14:30 Vaux-Noville Vaux-Noville 3-5 Freylange Freylange
14/11 14:30 Arlon Arlon 3-3 Bastogne Bastogne
14/11 15:00 ST Mard ST Mard 0-4 Ethe Ethe
14/11 16:00 La Roche La Roche 1-2 Libramont Libramont
 Speeldag 13
20/11 20:00 Bastogne Bastogne 2-0 ST Mard ST Mard
20/11 20:00 Libramont Libramont 2-3 Arlon Arlon
20/11 20:00 Sart Sart 2-0 Aubange Aubange
20/11 20:00 Freylange Freylange 1-2 Longlier Longlier
21/11 15:00 Florenville Florenville 2-4 La Roche La Roche
21/11 15:00 Ethe Ethe 1-2 Meix DT Virton Meix DT Virton
 Speeldag 14
29/01 20:00 Aubange Aubange 0-3 Freylange Freylange
 Speeldag 15
29/01 20:00 Longlier Longlier 5-3 Ethe Ethe
30/01 14:30 Arlon Arlon 1-2 La Roche La Roche
30/01 14:30 Vaux-Noville Vaux-Noville 1-0 Bastogne Bastogne
30/01 14:30 ST Mard ST Mard 3-0 Florenville Florenville
30/01 15:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 3-3 Libramont Libramont
 Speeldag 16
04/02 20:30 Libramont Libramont 2-0 ST Mard ST Mard
05/02 20:00 Bastogne Bastogne 1-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
05/02 20:00 Freylange Freylange 3-3 Sart Sart
05/02 20:30 La Roche La Roche 2-2 Aubange Aubange
06/02 15:00 Ethe Ethe 1-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
 Speeldag 17
12/02 20:00 Sart Sart 0-4 Bastogne Bastogne
12/02 20:00 Longlier Longlier 0-2 Libramont Libramont
13/02 15:00 Ethe Ethe 2-0 Freylange Freylange
13/02 15:00 ST Mard ST Mard 1-2 Arlon Arlon
13/02 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 3-2 Florenville Florenville
13/02 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 5-1 La Roche La Roche
 Speeldag 19
26/02 20:00 Longlier Longlier 2-0 La Roche La Roche
26/02 20:00 Aubange Aubange 0-5 Ethe Ethe
26/02 20:00 Freylange Freylange 3-0 Libramont Libramont
27/02 15:00 Sart Sart 2-0 Florenville Florenville
27/02 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 2-1 Arlon Arlon
27/02 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 4-2 ST Mard ST Mard
 Speeldag 20
05/03 20:00 Bastogne Bastogne 3-1 Ethe Ethe
05/03 20:00 Florenville Florenville 0-2 Freylange Freylange
05/03 20:30 La Roche La Roche 0-0 Sart Sart
06/03 15:00 ST Mard ST Mard 2-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
06/03 15:00 Arlon Arlon 1-1 Longlier Longlier
06/03 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 4-1 Aubange Aubange
 Speeldag 21
11/03 20:30 Bastogne Bastogne 1-0 Longlier Longlier
12/03 20:00 Libramont Libramont 1-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
12/03 20:00 Florenville Florenville 0-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
12/03 20:30 La Roche La Roche 2-0 ST Mard ST Mard
13/03 15:00 Arlon Arlon 3-2 Aubange Aubange
13/03 15:00 Ethe Ethe 2-3 Sart Sart
 Speeldag 22
19/03 20:00 Freylange Freylange 1-0 La Roche La Roche
19/03 20:00 Sart Sart 2-2 Arlon Arlon
19/03 20:00 Longlier Longlier 4-0 ST Mard ST Mard
19/03 20:00 Aubange Aubange 3-2 Bastogne Bastogne
20/03 15:00 Ethe Ethe 2-2 Libramont Libramont
20/03 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 1-0 Meix DT Virton Meix DT Virton
 Speeldag 23
25/03 20:00 Florenville Florenville 1-1 Ethe Ethe
25/03 20:30 Libramont Libramont 3-1 Bastogne Bastogne
25/03 20:30 ST Mard ST Mard 1-2 Sart Sart
27/03 15:00 Arlon Arlon 3-0 Freylange Freylange
27/03 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 3-1 Aubange Aubange
27/03 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 1-3 Longlier Longlier
 Speeldag 24
02/04 20:00 Aubange Aubange 2-2 Libramont Libramont
02/04 20:00 Sart Sart 1-1 Meix DT Virton Meix DT Virton
02/04 20:00 Bastogne Bastogne 5-0 Florenville Florenville
02/04 20:00 Longlier Longlier 1-2 Vaux-Noville Vaux-Noville
02/04 20:00 Freylange Freylange 4-3 ST Mard ST Mard
03/04 15:00 Ethe Ethe 0-0 La Roche La Roche
 Speeldag 25
09/04 20:00 Longlier Longlier 2-1 Aubange Aubange
09/04 20:30 La Roche La Roche 2-1 Bastogne Bastogne
10/04 15:00 Florenville Florenville 1-4 Libramont Libramont
10/04 15:00 Vaux-Noville Vaux-Noville 2-0 Sart Sart
10/04 15:00 Arlon Arlon 4-1 Ethe Ethe
10/04 16:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 1-1 Freylange Freylange
 Speeldag 18
15/04 20:30 Florenville Florenville 0-5 Longlier Longlier
15/04 20:30 La Roche La Roche 1-3 Vaux-Noville Vaux-Noville
16/04 17:00 Arlon Arlon 2-3 Meix DT Virton Meix DT Virton
16/04 20:00 Libramont Libramont 1-0 Sart Sart
16/04 20:00 Bastogne Bastogne 2-0 Freylange Freylange
16/04 20:00 ST Mard ST Mard 5-3 Aubange Aubange
 Speeldag 16
18/04 14:00 Florenville Florenville 0-2 Arlon Arlon
 Speeldag 26
24/04 15:00 Freylange Freylange 0-1 Vaux-Noville Vaux-Noville
24/04 15:00 Sart Sart 4-0 Longlier Longlier
24/04 15:00 Libramont Libramont 4-1 La Roche La Roche
24/04 15:00 Bastogne Bastogne 1-3 Arlon Arlon
24/04 15:00 Ethe Ethe 1-1 ST Mard ST Mard
24/04 15:00 Florenville Florenville 2-4 Aubange Aubange
 Speeldag 27
01/05 13:00 La Roche La Roche 3-2 Florenville Florenville
01/05 15:00 Aubange Aubange 0-3 Sart Sart
01/05 15:00 Longlier Longlier 2-0 Freylange Freylange
01/05 15:00 Arlon Arlon 1-3 Libramont Libramont
01/05 15:00 ST Mard ST Mard 0-1 Bastogne Bastogne
01/05 15:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 1-1 Ethe Ethe

Download alle wedstrijden van Luxemburg (1) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Libramont Libramont 24 52
2. Meix DT Virton Meix DT Virton 24 52
3. Longlier Longlier 24 45
4. Arlon Arlon 24 44
5. Vaux-Noville Vaux-Noville 24 41
6. Freylange Freylange 24 37
7. La Roche La Roche 24 34
8. Sart Sart 24 31
9. Bastogne Bastogne 24 28
10. Ethe Ethe 24 27
11. Aubange Aubange 24 21
12. ST Mard ST Mard 24 18
13. Florenville Florenville 24 5