Word fan! 6

Seizoen 2014 - 2015 Namen (4F)


 Speeldag 1
17/08 15:00 Gedinne Gedinne 0-4 Pondrome Pondrome
17/08 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-3 Ciergnon Ciergnon
17/08 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 2-10 Mesnil Mesnil
17/08 15:00 Houyet Houyet 5-2 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
17/08 15:00 Eprave Eprave 4-1 Focant Focant
17/08 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-9 Pessoux Pessoux
 Speeldag 2
24/08 15:00 Mesnil Mesnil 3-2 Houyet Houyet
24/08 15:00 Ciergnon Ciergnon 6-1 Gedinne Gedinne
24/08 15:00 Feschaux Feschaux 2-1 Beauraing Beauraing
24/08 15:00 Pondrome Pondrome 7-0 ES Ardennaise ES Ardennaise
24/08 15:00 Pessoux Pessoux 2-0 Eprave Eprave
24/08 15:00 Focant Focant 8-2 RFC Yvoir RFC Yvoir
 Speeldag 3
30/08 19:30 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-16 Pessoux Pessoux
30/08 20:00 Beauraing Beauraing 8-0 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
31/08 15:00 Pondrome Pondrome 5-1 Ciergnon Ciergnon
31/08 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-4 Feschaux Feschaux
31/08 15:00 Houyet Houyet 9-1 Focant Focant
31/08 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-1 Eprave Eprave
 Speeldag 4
06/09 19:30 Eprave Eprave 11-1 RFC Yvoir RFC Yvoir
07/09 15:00 Feschaux Feschaux 6-0 Gedinne Gedinne
07/09 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2-0 Anseremmoise Anseremmoise
07/09 15:00 Ciergnon Ciergnon 2-3 ES Ardennaise ES Ardennaise
07/09 15:00 Mesnil Mesnil 0-4 Beauraing Beauraing
15/04 18:45 Pessoux Pessoux 2-1 Houyet Houyet
 Speeldag 5
13/09 20:00 Gedinne Gedinne 2-1 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
14/09 15:00 Beauraing Beauraing 10-0 Focant Focant
14/09 15:00 Pondrome Pondrome 4-2 Feschaux Feschaux
14/09 15:00 Houyet Houyet 7-0 Eprave Eprave
14/09 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 5-2 RFC Yvoir RFC Yvoir
14/09 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 0-0 Mesnil Mesnil
 Speeldag 6
21/09 15:00 Feschaux Feschaux 1-5 Ciergnon Ciergnon
21/09 15:00 Mesnil Mesnil 3-1 Gedinne Gedinne
21/09 15:00 Focant Focant 1-5 Anseremmoise Anseremmoise
21/09 15:00 Pessoux Pessoux 2-3 Beauraing Beauraing
21/09 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 1-1 Pondrome Pondrome
11/11 14:30 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-5 Houyet Houyet
 Speeldag 7
27/09 20:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-7 Houyet Houyet
28/09 15:00 Pondrome Pondrome 1-0 Mesnil Mesnil
28/09 15:00 Beauraing Beauraing 7-1 Eprave Eprave
28/09 15:00 Ciergnon Ciergnon 7-4 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
28/09 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-6 Pessoux Pessoux
28/09 15:00 Gedinne Gedinne 2-2 Focant Focant
 Speeldag 8
04/10 19:30 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-15 Beauraing Beauraing
04/10 20:00 Focant Focant 0-4 Pondrome Pondrome
05/10 15:00 Feschaux Feschaux 6-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
05/10 15:00 Pessoux Pessoux 4-1 Gedinne Gedinne
05/10 15:00 Eprave Eprave 4-5 Anseremmoise Anseremmoise
05/10 15:00 Mesnil Mesnil 1-1 Ciergnon Ciergnon
 Speeldag 9
11/10 20:00 Beauraing Beauraing 5-0 Houyet Houyet
12/10 15:00 Feschaux Feschaux 7-1 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
12/10 15:00 Ciergnon Ciergnon 8-0 Focant Focant
12/10 15:00 Pondrome Pondrome 5-1 Pessoux Pessoux
12/10 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 8-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
12/10 15:00 Gedinne Gedinne 0-4 Eprave Eprave
 Speeldag 10
19/10 15:00 Mesnil Mesnil 4-0 Feschaux Feschaux
19/10 15:00 Pessoux Pessoux 0-2 Ciergnon Ciergnon
19/10 15:00 Houyet Houyet 2-1 Anseremmoise Anseremmoise
19/10 15:00 Eprave Eprave 1-5 Pondrome Pondrome
19/10 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
19/10 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 3-9 Gedinne Gedinne
 Speeldag 11
25/10 20:00 Gedinne Gedinne 2-5 Houyet Houyet
26/10 15:00 Ciergnon Ciergnon 1-0 Eprave Eprave
26/10 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 3-4 Mesnil Mesnil
26/10 15:00 Pondrome Pondrome 13-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
26/10 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-5 Beauraing Beauraing
26/10 15:00 Feschaux Feschaux 7-0 Focant Focant
 Speeldag 12
02/11 15:00 Beauraing Beauraing 2-0 Anseremmoise Anseremmoise
02/11 15:00 Mesnil Mesnil 5-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
02/11 15:00 Pessoux Pessoux 3-6 Feschaux Feschaux
02/11 15:00 Focant Focant 1-7 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
02/11 15:00 Houyet Houyet 2-1 Pondrome Pondrome
02/11 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-11 Ciergnon Ciergnon
 Speeldag 13
09/11 14:30 Feschaux Feschaux 3-2 Eprave Eprave
09/11 14:30 ES Ardennaise ES Ardennaise 2-1 Anseremmoise Anseremmoise
09/11 14:30 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 3-3 Pessoux Pessoux
09/11 14:30 Mesnil Mesnil 3-0 Focant Focant
09/11 14:30 Gedinne Gedinne 1-2 Beauraing Beauraing
09/11 14:30 Ciergnon Ciergnon 2-2 Houyet Houyet
 Speeldag 14
15/02 15:00 Pessoux Pessoux 2-1 Mesnil Mesnil
15/02 15:00 Eprave Eprave 0-2 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
15/02 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-1 Gedinne Gedinne
15/02 15:00 Beauraing Beauraing 1-1 Pondrome Pondrome
15/02 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 5-0 Focant Focant
15/02 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-5 FF Feschaux Feschaux
 Speeldag 15
21/11 20:00 Gedinne Gedinne 0-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
23/11 14:30 Focant Focant 0-5 Pessoux Pessoux
23/11 14:30 Feschaux Feschaux 2-3 Houyet Houyet
23/11 14:30 Ciergnon Ciergnon 1-4 Beauraing Beauraing
23/11 14:30 Pondrome Pondrome 6-0 Anseremmoise Anseremmoise
23/11 14:30 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 9-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
23/11 14:30 Mesnil Mesnil 2-2 Eprave Eprave
 Speeldag 16
30/11 14:30 Pondrome Pondrome 2-0 Gedinne Gedinne
30/11 14:30 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 1-4 Houyet Houyet
30/11 14:30 Pessoux Pessoux 7-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
30/11 14:30 Mesnil Mesnil 7-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
30/11 14:30 Ciergnon Ciergnon 7-1 Anseremmoise Anseremmoise
30/11 14:30 Focant Focant 0-5 Eprave Eprave
 Speeldag 17
07/12 14:30 Houyet Houyet 2-1 Mesnil Mesnil
07/12 14:30 Gedinne Gedinne 3-5 Ciergnon Ciergnon
07/12 14:30 RFC Yvoir RFC Yvoir 1-5 Focant Focant
07/12 14:30 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-6 Pondrome Pondrome
07/12 14:30 Eprave Eprave 1-2 Pessoux Pessoux
07/12 14:30 Beauraing Beauraing 2-0 Feschaux Feschaux
 Speeldag 18
14/03 20:00 Focant Focant 0-9 Houyet Houyet
15/03 15:00 Eprave Eprave 4-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
15/03 15:00 Ciergnon Ciergnon 0-0 Pondrome Pondrome
15/03 15:00 Feschaux Feschaux 2-2 Anseremmoise Anseremmoise
15/03 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 0-3 Beauraing Beauraing
15/03 15:00 Pessoux Pessoux 13-1 RFC Yvoir RFC Yvoir
 Speeldag 19
04/04 15:00 Houyet Houyet 3-3 Pessoux Pessoux
04/04 15:00 Gedinne Gedinne 1-5 Feschaux Feschaux
04/04 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-1 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
04/04 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 1-5 Ciergnon Ciergnon
04/04 16:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-2 Eprave Eprave
04/04 20:00 Beauraing Beauraing 2-0 Mesnil Mesnil
 Speeldag 20
06/04 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 1-1 Gedinne Gedinne
06/04 15:00 Feschaux Feschaux 1-7 Pondrome Pondrome
06/04 15:00 Focant Focant 0-12 Beauraing Beauraing
06/04 15:00 Eprave Eprave 1-1 Houyet Houyet
06/04 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-5 ES Ardennaise ES Ardennaise
06/04 15:00 Mesnil Mesnil 3-1 Anseremmoise Anseremmoise
 Speeldag 21
12/04 15:00 Gedinne Gedinne 3-2 Mesnil Mesnil
12/04 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 5-1 Focant Focant
12/04 15:00 Beauraing Beauraing 3-1 Pessoux Pessoux
12/04 15:00 Houyet Houyet 5-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
12/04 15:00 Pondrome Pondrome 5-2 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
12/04 15:00 Ciergnon Ciergnon 2-0 Feschaux Feschaux
 Speeldag 22
19/04 15:00 Mesnil Mesnil 0-4 Pondrome Pondrome
19/04 15:00 Pessoux Pessoux 2-2 Anseremmoise Anseremmoise
19/04 15:00 Houyet Houyet 8-0 ES Ardennaise ES Ardennaise
19/04 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2-0 Ciergnon Ciergnon
19/04 15:00 Focant Focant 0-3 Gedinne Gedinne
19/04 15:00 Eprave Eprave 0-1 Beauraing Beauraing
 Speeldag 23
08/02 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 2-0 Eprave Eprave
08/02 15:00 Ciergnon Ciergnon 1-4 Mesnil Mesnil
08/02 15:00 Beauraing Beauraing 11-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
08/02 15:00 Pondrome Pondrome 5-1 Focant Focant
15/04 18:45 ES Ardennaise ES Ardennaise 0-0 Feschaux Feschaux
22/04 19:00 Gedinne Gedinne 1-2 Pessoux Pessoux
 Speeldag 24
21/02 20:00 Focant Focant 3-7 Ciergnon Ciergnon
22/02 15:00 Pessoux Pessoux 1-5 Pondrome Pondrome
22/02 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 2-3 Feschaux Feschaux
22/02 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 0-5 FF Anseremmoise Anseremmoise
22/02 15:00 Eprave Eprave 2-4 Gedinne Gedinne
22/02 15:00 Houyet Houyet 0-2 Beauraing Beauraing
 Speeldag 25
01/03 15:00 Ciergnon Ciergnon 5-5 Pessoux Pessoux
01/03 15:00 Feschaux Feschaux 3-1 Mesnil Mesnil
01/03 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-10 Houyet Houyet
01/03 15:00 Gedinne Gedinne 3-0 RFC Yvoir RFC Yvoir
01/03 15:00 Pondrome Pondrome 3-1 Eprave Eprave
01/03 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-2 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
 Speeldag 26
06/03 20:00 Beauraing Beauraing 4-0 ES Ardennaise ES Ardennaise
08/03 15:00 Eprave Eprave 0-2 Ciergnon Ciergnon
08/03 15:00 Houyet Houyet 3-0 Gedinne Gedinne
08/03 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 1-8 Pondrome Pondrome
08/03 15:00 Focant Focant 1-7 Feschaux Feschaux
08/03 15:00 Mesnil Mesnil 2-0 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
 Speeldag 27
22/03 15:00 Ciergnon Ciergnon 4-2 RFC Yvoir RFC Yvoir
22/03 15:00 Pondrome Pondrome 3-2 Houyet Houyet
22/03 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 0-3 Beauraing Beauraing
22/03 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 8-0 Focant Focant
22/03 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 0-1 Mesnil Mesnil
22/03 15:00 Feschaux Feschaux 2-0 Pessoux Pessoux
 Speeldag 28
29/03 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-1 ES Ardennaise ES Ardennaise
29/03 15:00 Beauraing Beauraing 2-1 Gedinne Gedinne
29/03 15:00 Eprave Eprave 3-2 Feschaux Feschaux
29/03 15:00 Pessoux Pessoux 5-0 FF Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
29/03 15:00 Houyet Houyet 1-0 Ciergnon Ciergnon
29/03 15:00 Focant Focant 1-6 Mesnil Mesnil
 Speeldag 29
26/04 15:00 Mesnil Mesnil 2-0 Pessoux Pessoux
26/04 15:00 Focant Focant 2-3 ES Ardennaise ES Ardennaise
26/04 15:00 Feschaux Feschaux 6-1 RFC Yvoir RFC Yvoir
26/04 15:00 Pondrome Pondrome 1-0 Beauraing Beauraing
26/04 15:00 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 4-2 Eprave Eprave
26/04 15:00 Gedinne Gedinne 0-1 Anseremmoise Anseremmoise
 Speeldag 30
01/05 15:00 RFC Yvoir RFC Yvoir 1-6 Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes
01/05 15:00 Eprave Eprave 2-3 Mesnil Mesnil
01/05 15:00 Anseremmoise Anseremmoise 1-6 Pondrome Pondrome
01/05 15:00 Pessoux Pessoux 5-0 FF Focant Focant
01/05 15:00 Beauraing Beauraing 6-1 Ciergnon Ciergnon
01/05 15:00 Houyet Houyet 3-0 Feschaux Feschaux
01/05 15:00 ES Ardennaise ES Ardennaise 3-1 Gedinne Gedinne
 Stand G P
1. Beauraing Beauraing 26 70
2. Pondrome Pondrome 26 69
3. Houyet Houyet 26 57
4. Ciergnon Ciergnon 26 49
5. Mesnil Mesnil 26 48
6. Feschaux Feschaux 26 47
7. Pessoux Pessoux 26 46
8. Lisogne-Thynes Lisogne-Thynes 26 31
9. ES Ardennaise ES Ardennaise 26 30
10. Anseremmoise Anseremmoise 26 27
11. Eprave Eprave 26 24
12. Gedinne Gedinne 26 21
13. Focant Focant 26 7
14. RFC Yvoir RFC Yvoir 26 0