Word fan! 14

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (3B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 6-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
03/09 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 7-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
04/09 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 1-2 Cercle Melle Cercle Melle
04/09 15:00 Vinkt Vinkt 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
04/09 15:00 Moortsele Moortsele 2-3 Latem Latem
04/09 15:00 Bottelare Bottelare 2-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
04/09 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 2-2 Tenstar Melle Tenstar Melle
04/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-1 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
 Speeldag 2
10/09 19:30 Latem Latem 2-2 Vinkt Vinkt
10/09 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 4-4 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
11/09 14:30 Cercle Melle Cercle Melle 2-5 Bottelare Bottelare
11/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-5 Gavere-Asper Gavere-Asper
11/09 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 2-4 Jong Zulte Jong Zulte
11/09 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 1-0 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
11/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 2-4 Moortsele Moortsele
11/09 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 0-5 KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 3
17/09 18:30 Jong Zulte Jong Zulte 6-0 Cercle Melle Cercle Melle
17/09 19:30 Latem Latem 3-1 Tenstar Melle Tenstar Melle
18/09 15:00 Bottelare Bottelare 2-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
18/09 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 5-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
18/09 15:00 Moortsele Moortsele 1-1 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
18/09 15:00 Vinkt Vinkt 1-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
18/09 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
18/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 2-2 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
 Speeldag 4
24/09 19:00 Cercle Melle Cercle Melle 1-4 KME Machelen KME Machelen
24/09 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 2-1 Jong Zulte Jong Zulte
24/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 5-2 Latem Latem
25/09 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 0-1 Bottelare Bottelare
25/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-3 Vinkt Vinkt
25/09 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 1-4 Gavere-Asper Gavere-Asper
25/09 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 5-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
25/09 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 0-0 Moortsele Moortsele
 Speeldag 5
01/10 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 0-3 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
01/10 19:30 Latem Latem 1-3 KME Machelen KME Machelen
02/10 15:00 Bottelare Bottelare 4-3 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
02/10 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 4-1 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
02/10 15:00 Moortsele Moortsele 1-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
02/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-4 Cercle Melle Cercle Melle
02/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
02/10 16:00 Vinkt Vinkt 2-1 Tenstar Melle Tenstar Melle
 Speeldag 6
08/10 19:00 Cercle Melle Cercle Melle 7-0 Moortsele Moortsele
08/10 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 1-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
08/10 19:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 3-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
09/10 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-1 Vinkt Vinkt
09/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 4-3 Bottelare Bottelare
09/10 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 2-1 Jong Zulte Jong Zulte
09/10 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
09/10 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 1-3 Latem Latem
 Speeldag 7
15/10 19:30 Latem Latem 1-0 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
15/10 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 0-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
16/10 15:00 Moortsele Moortsele 2-4 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
16/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-3 Tenstar Melle Tenstar Melle
16/10 15:00 Vinkt Vinkt 1-7 KME Machelen KME Machelen
16/10 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 2-1 Cercle Melle Cercle Melle
16/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-4 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
16/10 17:00 Bottelare Bottelare 1-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
 Speeldag 8
22/10 19:00 Cercle Melle Cercle Melle 3-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
22/10 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 5-0 Vinkt Vinkt
22/10 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-2 Bottelare Bottelare
23/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 4-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
23/10 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 2-1 Jong Zulte Jong Zulte
23/10 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-2 Latem Latem
23/10 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 1-2 Moortsele Moortsele
23/10 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 5-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
 Speeldag 9
29/10 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 2-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
29/10 19:30 Latem Latem 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
30/10 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-0 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
30/10 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-0 Jong Zulte Jong Zulte
30/10 14:30 Vinkt Vinkt 0-3 Moortsele Moortsele
30/10 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-5 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
30/10 14:30 Bottelare Bottelare 3-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
30/10 14:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 0-0 Cercle Melle Cercle Melle
 Speeldag 10
05/11 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 4-1 Latem Latem
05/11 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 4-1 Tenstar Melle Tenstar Melle
05/11 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 6-2 Vinkt Vinkt
06/11 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
06/11 14:30 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 1-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
06/11 14:30 Moortsele Moortsele 2-0 KME Machelen KME Machelen
06/11 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-0 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
06/11 16:00 Bottelare Bottelare 2-2 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
 Speeldag 11
12/11 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 3-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
12/11 19:30 Latem Latem 2-4 Jong Zulte Jong Zulte
13/11 14:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 2-2 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
13/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 4-4 Cercle Melle Cercle Melle
13/11 14:30 KME Machelen KME Machelen 5-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
13/11 14:30 Vinkt Vinkt 0-1 Bottelare Bottelare
13/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-4 Moortsele Moortsele
13/11 16:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 3-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
 Speeldag 12
19/11 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 2-2 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
19/11 19:30 Latem Latem 4-3 Gavere-Asper Gavere-Asper
19/11 20:00 Jong Zulte Jong Zulte 3-0 KME Machelen KME Machelen
20/11 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 3-1 Vinkt Vinkt
20/11 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-5 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
20/11 14:30 Moortsele Moortsele 1-2 Bottelare Bottelare
20/11 14:30 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 5-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
20/11 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-3 Tenstar Melle Tenstar Melle
 Speeldag 13
26/11 19:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-1 Moortsele Moortsele
26/11 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-3 Cercle Melle Cercle Melle
26/11 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 0-0 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
 Speeldag 14
03/12 19:00 Cercle Melle Cercle Melle 5-1 Vinkt Vinkt
03/12 19:30 Latem Latem 3-2 Bottelare Bottelare
04/12 14:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 4-2 Moortsele Moortsele
04/12 14:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 0-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
04/12 14:30 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 3-2 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
04/12 14:30 KME Machelen KME Machelen 1-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
04/12 15:00 Jong Zulte Jong Zulte 3-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
04/12 16:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 0-2 Gavere-Asper Gavere-Asper
 Speeldag 15
10/12 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 1-1 Tenstar Melle Tenstar Melle
10/12 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 4-1 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
11/12 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 5-1 Latem Latem
11/12 14:30 Bottelare Bottelare 1-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
11/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-4 Cercle Melle Cercle Melle
11/12 14:30 Vinkt Vinkt 2-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
11/12 14:30 Moortsele Moortsele 3-2 Jong Zulte Jong Zulte
11/12 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 1-1 KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 16
17/12 19:30 Latem Latem 2-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
18/12 13:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 1-2 Moortsele Moortsele
18/12 13:30 KME Machelen KME Machelen 0-2 Cercle Melle Cercle Melle
18/12 13:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 3-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
18/12 13:30 Vinkt Vinkt 2-3 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
18/12 13:30 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 0-1 Bottelare Bottelare
 Speeldag 17
08/01 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 Latem Latem
08/01 14:30 Bottelare Bottelare 4-2 Jong Zulte Jong Zulte
08/01 14:30 Vinkt Vinkt 1-1 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
08/01 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-6 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
08/01 14:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 1-2 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
 Speeldag 16
11/01 20:00 Jong Zulte Jong Zulte 2-0 Gavere-Asper Gavere-Asper
 Speeldag 18
14/01 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 1-1 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
14/01 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 1-1 Latem Latem
14/01 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-2 Jong Zulte Jong Zulte
15/01 14:30 Moortsele Moortsele 3-0 Vinkt Vinkt
15/01 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-1 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
15/01 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 KME Machelen KME Machelen
15/01 14:30 Bottelare Bottelare 7-2 Tenstar Melle Tenstar Melle
15/01 14:30 Gavere-Asper Gavere-Asper 2-1 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
 Speeldag 19
21/01 19:30 Latem Latem 3-1 Cercle Melle Cercle Melle
21/01 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 3-3 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
22/01 14:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele - Nazareth - Eke Nazareth - Eke
22/01 14:30 Vinkt Vinkt - VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
22/01 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-1 Moortsele Moortsele
22/01 14:30 Tenstar Melle Tenstar Melle 1-1 Gavere-Asper Gavere-Asper
22/01 14:30 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 1-1 Bottelare Bottelare
22/01 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 4-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 20
28/01 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 4-4 Tenstar Melle Tenstar Melle
28/01 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. 1-2 KME Machelen KME Machelen
28/01 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-0 Gavere-Asper Gavere-Asper
29/01 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-4 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
29/01 14:30 Bottelare Bottelare 1-1 Vinkt Vinkt
29/01 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-1 Jong Zulte Jong Zulte
29/01 14:30 Moortsele Moortsele 4-0 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
29/01 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 3-2 Latem Latem
 Speeldag 21
04/02 18:00 Cercle Melle Cercle Melle 3-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
04/02 19:30 Jong Zulte Jong Zulte 2-1 Bottelare Bottelare
04/02 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-3 Moortsele Moortsele
05/02 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle 1-8 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
05/02 15:00 KME Machelen KME Machelen 5-0 Latem Latem
05/02 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper 5-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
05/02 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 2-0 De Pinte J.V. De Pinte J.V.
05/02 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 2-4 Vinkt Vinkt
 Speeldag 22
11/02 19:30 Jong Zulte Jong Zulte ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
11/02 19:30 Latem Latem ...-... Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
12/02 15:00 Bottelare Bottelare ...-... Nazareth - Eke Nazareth - Eke
12/02 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde ...-... KME Machelen KME Machelen
12/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... De Pinte J.V. De Pinte J.V.
12/02 15:00 Vinkt Vinkt ...-... Cercle Melle Cercle Melle
12/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... Gavere-Asper Gavere-Asper
12/02 15:00 Moortsele Moortsele ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
 Speeldag 16
19/02 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem ...-... VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
 Speeldag 23
25/02 18:00 Cercle Melle Cercle Melle ...-... Jong Zulte Jong Zulte
25/02 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. ...-... Moortsele Moortsele
25/02 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke ...-... VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
26/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
26/02 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele ...-... HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
26/02 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper ...-... Bottelare Bottelare
26/02 15:00 KME Machelen KME Machelen ...-... Vinkt Vinkt
26/02 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle ...-... Latem Latem
 Speeldag 24
04/03 19:30 Latem Latem ...-... Olsene Sportief Olsene Sportief
04/03 19:30 Jong Zulte Jong Zulte ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
05/03 15:00 Vinkt Vinkt ...-... Gavere-Asper Gavere-Asper
05/03 15:00 Moortsele Moortsele ...-... Cercle Melle Cercle Melle
05/03 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem ...-... Nazareth - Eke Nazareth - Eke
05/03 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele ...-... KME Machelen KME Machelen
05/03 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde ...-... De Pinte J.V. De Pinte J.V.
05/03 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... Bottelare Bottelare
 Speeldag 25
11/03 18:00 Cercle Melle Cercle Melle ...-... Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
11/03 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
11/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke ...-... KME Machelen KME Machelen
12/03 15:00 Bottelare Bottelare ...-... Moortsele Moortsele
12/03 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle ...-... Vinkt Vinkt
12/03 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper ...-... Latem Latem
12/03 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
12/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... Jong Zulte Jong Zulte
 Speeldag 26
18/03 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. ...-... Cercle Melle Cercle Melle
18/03 19:30 Latem Latem ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
19/03 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
19/03 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde ...-... Nazareth - Eke Nazareth - Eke
19/03 15:00 Vinkt Vinkt ...-... Jong Zulte Jong Zulte
19/03 15:00 Moortsele Moortsele ...-... VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
19/03 15:00 KME Machelen KME Machelen ...-... Gavere-Asper Gavere-Asper
19/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... Bottelare Bottelare
 Speeldag 27
25/03 19:00 Cercle Melle Cercle Melle ...-... Olsene Sportief Olsene Sportief
25/03 19:30 Jong Zulte Jong Zulte ...-... Moortsele Moortsele
25/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke ...-... Vinkt Vinkt
26/03 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem ...-... Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
26/03 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle ...-... De Pinte J.V. De Pinte J.V.
26/03 15:00 Bottelare Bottelare ...-... Latem Latem
26/03 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper ...-... HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
26/03 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 28
01/04 17:00 KME Machelen KME Machelen ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
01/04 19:00 Cercle Melle Cercle Melle ...-... Nazareth - Eke Nazareth - Eke
01/04 19:30 De Pinte J.V. De Pinte J.V. ...-... Bottelare Bottelare
01/04 19:30 Latem Latem ...-... VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
01/04 19:30 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... Vinkt Vinkt
01/04 19:30 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele ...-... Jong Zulte Jong Zulte
02/04 15:00 Moortsele Moortsele ...-... Gavere-Asper Gavere-Asper
02/04 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
 Speeldag 29
15/04 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke ...-... Olsene Sportief Olsene Sportief
15/04 19:30 Jong Zulte Jong Zulte ...-... Latem Latem
16/04 15:00 Vinkt Vinkt ...-... Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
16/04 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper ...-... Cercle Melle Cercle Melle
16/04 15:00 Bottelare Bottelare ...-... KME Machelen KME Machelen
16/04 15:00 Moortsele Moortsele ...-... HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
16/04 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
16/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... De Pinte J.V. De Pinte J.V.
 Speeldag 30
23/04 15:00 Tenstar Melle Tenstar Melle ...-... Nazareth - Eke Nazareth - Eke
23/04 15:00 Latem Latem ...-... Moortsele Moortsele
23/04 15:00 Cercle Melle Cercle Melle ...-... Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem
23/04 15:00 KME Machelen KME Machelen ...-... Jong Zulte Jong Zulte
23/04 15:00 De Pinte J.V. De Pinte J.V. ...-... Gavere-Asper Gavere-Asper
23/04 15:00 Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele ...-... Bottelare Bottelare
23/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief ...-... VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
23/04 15:00 HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde ...-... Vinkt Vinkt
 Speeldag 31
30/04 15:00 Moortsele Moortsele ...-... Olsene Sportief Olsene Sportief
30/04 15:00 Gavere-Asper Gavere-Asper ...-... Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele
30/04 15:00 Vinkt Vinkt ...-... Latem Latem
30/04 15:00 Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem ...-... KME Machelen KME Machelen
30/04 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke ...-... De Pinte J.V. De Pinte J.V.
30/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde ...-... Tenstar Melle Tenstar Melle
30/04 15:00 Jong Zulte Jong Zulte ...-... HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde
30/04 15:00 Bottelare Bottelare ...-... Cercle Melle Cercle Melle

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (3B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Bottelare Bottelare 20 40
2. KME Machelen KME Machelen 20 39
3. Gavere-Asper Gavere-Asper 20 36
4. Nazareth - Eke Nazareth - Eke 19 35
5. Cercle Melle Cercle Melle 20 35
6. Moortsele Moortsele 20 33
7. Gijzel-Oosterzele Gijzel-Oosterzele 19 32
8. Jong Zulte Jong Zulte 20 31
9. Latem Latem 20 31
10. HT Zwijnaarde HT Zwijnaarde 20 30
11. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 20 27
12. Vinkt Vinkt 19 19
13. Huise-Ouwegem Huise-Ouwegem 19 18
14. Tenstar Melle Tenstar Melle 20 16
15. VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 18 14
16. Olsene Sportief Olsene Sportief 20 1