Word fan! 11

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (3D) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 19:00 Haaltert Haaltert 1-0 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
04/09 20:00 TK Meldert TK Meldert 4-1 Ninove Ninove
05/09 15:00 Aaigem Aaigem 1-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
05/09 15:00 Hofstade Hofstade 2-4 Oudegem Oudegem
05/09 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-0 Deftinge Deftinge
 Speeldag 2
11/09 19:30 Ninove Ninove 1-3 Aaigem Aaigem
11/09 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-1 Hofstade Hofstade
11/09 20:00 Herdersem Herdersem 3-0 Gijzegem Gijzegem
12/09 15:00 Oudegem Oudegem 2-2 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
12/09 17:00 Deftinge Deftinge 4-1 Haaltert Haaltert
 Speeldag 3
18/09 19:00 Haaltert Haaltert 1-0 Oudegem Oudegem
19/09 15:00 Hofstade Hofstade 5-1 Ninove Ninove
19/09 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
19/09 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 1-2 Herdersem Herdersem
19/09 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 1-1 Deftinge Deftinge
 Speeldag 4
25/09 19:30 Ninove Ninove 0-3 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
25/09 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 3-3 Haaltert Haaltert
25/09 20:00 Herdersem Herdersem 2-2 TK Meldert TK Meldert
26/09 15:00 Gijzegem Gijzegem 1-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
26/09 15:00 Oudegem Oudegem 0-5 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
 Speeldag 5
02/10 19:00 Haaltert Haaltert 3-0 Ninove Ninove
02/10 20:00 TK Meldert TK Meldert 1-0 Gijzegem Gijzegem
03/10 15:00 Erembodegem Erembodegem 1-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
03/10 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 2-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
03/10 15:00 Aaigem Aaigem 4-1 Herdersem Herdersem
03/10 15:00 Deftinge Deftinge 2-1 Oudegem Oudegem
 Speeldag 6
09/10 19:30 Ninove Ninove 1-3 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
10/10 15:00 Gijzegem Gijzegem 0-2 Aaigem Aaigem
10/10 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-1 Deftinge Deftinge
 Speeldag 7
17/10 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 4-0 Herdersem Herdersem
17/10 15:00 Oudegem Oudegem 3-3 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
17/10 15:00 Aaigem Aaigem 1-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
17/10 15:00 Hofstade Hofstade 1-1 Gijzegem Gijzegem
17/10 15:00 Deftinge Deftinge 2-0 Ninove Ninove
 Speeldag 8
20/10 20:00 Herdersem Herdersem 0-2 Hofstade Hofstade
20/10 20:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 0-3 TK Meldert TK Meldert
23/10 19:30 Ninove Ninove 1-0 Oudegem Oudegem
23/10 20:00 Herdersem Herdersem 1-1 Haaltert Haaltert
23/10 20:00 TK Meldert TK Meldert 2-0 Aaigem Aaigem
24/10 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 0-1 Hofstade Hofstade
24/10 15:00 Gijzegem Gijzegem 0-1 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
 Speeldag 9
30/10 19:00 Haaltert Haaltert 4-2 Gijzegem Gijzegem
30/10 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-3 Ninove Ninove
31/10 15:00 Erembodegem Erembodegem 2-0 Aaigem Aaigem
31/10 15:00 Deftinge Deftinge 2-0 Erembodegem Erembodegem
31/10 15:00 Hofstade Hofstade 1-1 TK Meldert TK Meldert
31/10 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 5-1 Herdersem Herdersem
31/10 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-0 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
 Speeldag 10
07/11 14:30 Herdersem Herdersem 2-0 Deftinge Deftinge
07/11 14:30 Gijzegem Gijzegem 1-1 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
07/11 14:30 TK Meldert TK Meldert 2-1 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
07/11 14:30 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 4-4 Haaltert Haaltert
07/11 14:30 Aaigem Aaigem 1-2 Hofstade Hofstade
 Speeldag 11
14/11 14:30 Oudegem Oudegem 2-2 Herdersem Herdersem
14/11 14:30 Deftinge Deftinge 3-0 Gijzegem Gijzegem
14/11 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-1 Erembodegem Erembodegem
14/11 15:00 Haaltert Haaltert 0-0 TK Meldert TK Meldert
14/11 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 4-1 Aaigem Aaigem
14/11 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 4-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
 Speeldag 12
20/11 20:00 Herdersem Herdersem 1-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
21/11 14:30 Hofstade Hofstade 2-3 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
21/11 14:30 Gijzegem Gijzegem 0-0 Oudegem Oudegem
21/11 14:30 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 1-4 Deftinge Deftinge
21/11 14:30 Aaigem Aaigem 3-5 Haaltert Haaltert
 Speeldag 13
27/11 19:00 Haaltert Haaltert 3-3 Hofstade Hofstade
27/11 19:30 Ninove Ninove 5-3 Herdersem Herdersem
28/11 14:30 Deftinge Deftinge 0-4 TK Meldert TK Meldert
28/11 14:30 Oudegem Oudegem 3-2 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
28/11 15:00 Erembodegem Erembodegem 0-3 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
28/11 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 7-2 Aaigem Aaigem
28/11 16:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 4-6 Gijzegem Gijzegem
 Speeldag 12
01/12 19:30 TK Meldert TK Meldert 4-3 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
 Speeldag 14
04/12 19:30 TK Meldert TK Meldert 2-0 Oudegem Oudegem
05/12 14:30 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
05/12 14:30 Aaigem Aaigem 4-3 Deftinge Deftinge
05/12 14:30 Hofstade Hofstade 2-2 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
05/12 14:30 Gijzegem Gijzegem 0-3 Ninove Ninove
05/12 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 4-2 Haaltert Haaltert
 Speeldag 15
11/12 19:30 Ninove Ninove 2-2 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
12/12 14:30 Erembodegem Erembodegem 2-3 Herdersem Herdersem
12/12 14:30 Haaltert Haaltert 5-0 Erembodegem Erembodegem
12/12 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-2 TK Meldert TK Meldert
12/12 14:30 Oudegem Oudegem 2-1 Aaigem Aaigem
12/12 14:30 Deftinge Deftinge 2-4 Hofstade Hofstade
12/12 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 3-0 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
 Speeldag 16
18/12 18:00 Ninove Ninove 1-1 TK Meldert TK Meldert
19/12 14:30 Erembodegem Erembodegem 5-0 Gijzegem Gijzegem
19/12 14:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-1 Aaigem Aaigem
19/12 14:30 Deftinge Deftinge 1-4 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
19/12 14:30 Oudegem Oudegem 2-1 Hofstade Hofstade
19/12 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 6-2 Haaltert Haaltert
 Speeldag 19
29/01 19:00 Haaltert Haaltert 1-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
29/01 20:00 TK Meldert TK Meldert 6-0 Herdersem Herdersem
30/01 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 3-3 Gijzegem Gijzegem
30/01 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 1-0 Oudegem Oudegem
30/01 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 2-0 Ninove Ninove
 Speeldag 20
06/02 15:00 Oudegem Oudegem 3-4 Deftinge Deftinge
06/02 15:00 Ninove Ninove 0-0 Haaltert Haaltert
06/02 15:00 Gijzegem Gijzegem 0-3 TK Meldert TK Meldert
06/02 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-1 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
06/02 15:00 Erembodegem Erembodegem 2-2 Hofstade Hofstade
 Speeldag 21
12/02 20:00 TK Meldert TK Meldert 4-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
13/02 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 2-1 Ninove Ninove
13/02 15:00 Hofstade Hofstade 4-3 Herdersem Herdersem
13/02 15:00 Deftinge Deftinge 7-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
13/02 15:00 Aaigem Aaigem 2-0 Gijzegem Gijzegem
13/02 15:00 Erembodegem Erembodegem 3-1 Oudegem Oudegem
 Speeldag 20
16/02 20:00 Herdersem Herdersem 4-2 Aaigem Aaigem
 Speeldag 22
19/02 19:30 Ninove Ninove 2-5 Deftinge Deftinge
19/02 20:00 TK Meldert TK Meldert 4-2 Erembodegem Erembodegem
20/02 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 Oudegem Oudegem
20/02 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 0-3 Aaigem Aaigem
20/02 15:00 Gijzegem Gijzegem 3-3 Hofstade Hofstade
 Speeldag 17
27/02 15:00 Erembodegem Erembodegem 2-2 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
27/02 15:00 Haaltert Haaltert 0-3 Deftinge Deftinge
27/02 15:00 Aaigem Aaigem 0-0 Ninove Ninove
27/02 15:00 Hofstade Hofstade 0-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
27/02 15:00 Gijzegem Gijzegem 2-1 Herdersem Herdersem
27/02 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-1 Oudegem Oudegem
 Speeldag 20
27/02 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 1-3 Erembodegem Erembodegem
 Speeldag 23
05/03 19:00 Haaltert Haaltert 5-2 Herdersem Herdersem
06/03 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 3-0 Erembodegem Erembodegem
06/03 15:00 Aaigem Aaigem 0-4 TK Meldert TK Meldert
06/03 15:00 Hofstade Hofstade 2-0 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
06/03 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 3-1 Gijzegem Gijzegem
06/03 15:00 Oudegem Oudegem 2-3 Ninove Ninove
 Speeldag 22
09/03 20:00 Herdersem Herdersem 1-2 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
 Speeldag 24
12/03 19:30 Ninove Ninove 6-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
12/03 20:00 TK Meldert TK Meldert 4-0 Hofstade Hofstade
13/03 15:00 Aaigem Aaigem 0-0 Erembodegem Erembodegem
13/03 15:00 Erembodegem Erembodegem 2-1 Deftinge Deftinge
13/03 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 0-2 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
13/03 15:00 Herdersem Herdersem 0-1 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
13/03 15:00 Gijzegem Gijzegem 0-2 Haaltert Haaltert
 Speeldag 25
19/03 19:00 Haaltert Haaltert 4-2 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
19/03 19:30 Erembodegem Erembodegem 2-1 Ninove Ninove
20/03 15:00 Hofstade Hofstade 4-0 Aaigem Aaigem
20/03 15:00 Deftinge Deftinge 6-0 Herdersem Herdersem
20/03 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 2-0 Gijzegem Gijzegem
20/03 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-1 TK Meldert TK Meldert
20/03 15:00 Oudegem Oudegem 2-3 Erembodegem Erembodegem
 Speeldag 26
26/03 20:00 Herdersem Herdersem 1-4 Oudegem Oudegem
26/03 20:00 TK Meldert TK Meldert 6-0 Haaltert Haaltert
27/03 15:00 Erembodegem Erembodegem 1-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
27/03 15:00 Gijzegem Gijzegem 0-2 Deftinge Deftinge
27/03 15:00 Aaigem Aaigem 0-1 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
27/03 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 0-4 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
27/03 15:00 Hofstade Hofstade 3-0 Erembodegem Erembodegem
 Speeldag 27
30/03 18:15 Deftinge Deftinge 2-1 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
02/04 18:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 Herdersem Herdersem
02/04 19:00 Haaltert Haaltert 0-1 Aaigem Aaigem
02/04 19:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-2 Hofstade Hofstade
02/04 19:30 Ninove Ninove 1-3 Erembodegem Erembodegem
03/04 15:00 Oudegem Oudegem 2-1 Gijzegem Gijzegem
03/04 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 3-1 TK Meldert TK Meldert
 Speeldag 28
09/04 20:00 TK Meldert TK Meldert 2-0 Deftinge Deftinge
09/04 20:00 Herdersem Herdersem 3-0 Ninove Ninove
10/04 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 0-0 Erembodegem Erembodegem
10/04 15:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 1-3 Oudegem Oudegem
10/04 15:00 Aaigem Aaigem 1-4 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
10/04 15:00 Hofstade Hofstade 5-1 Haaltert Haaltert
10/04 15:00 Gijzegem Gijzegem 1-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
 Speeldag 18
17/04 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-2 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
17/04 15:00 Gijzegem Gijzegem 2-7 Erembodegem Erembodegem
17/04 15:00 Erembodegem Erembodegem 1-1 TK Meldert TK Meldert
17/04 15:00 Ninove Ninove 6-2 Hofstade Hofstade
17/04 15:00 Deftinge Deftinge 3-1 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
17/04 15:00 Herdersem Herdersem 2-0 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
17/04 15:00 Oudegem Oudegem 1-1 Haaltert Haaltert
 Speeldag 29
24/04 15:00 Deftinge Deftinge 2-2 Aaigem Aaigem
24/04 15:00 Sint-Antelinks Sint-Antelinks 3-4 Hofstade Hofstade
24/04 15:00 Ninove Ninove 5-0 Gijzegem Gijzegem
24/04 15:00 Oudegem Oudegem 1-3 TK Meldert TK Meldert
24/04 15:00 Haaltert Haaltert 0-5 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem
24/04 15:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-3 Bonanza Lierde Bonanza Lierde
24/04 15:00 Erembodegem Erembodegem 3-1 Erembodegem Erembodegem
 Speeldag 30
01/05 13:00 Bonanza Lierde Bonanza Lierde 2-1 Ninove Ninove
01/05 15:00 Erembodegem Erembodegem 1-3 Haaltert Haaltert
01/05 15:00 Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 1-1 Sint-Antelinks Sint-Antelinks
01/05 15:00 TK Meldert TK Meldert 9-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
01/05 15:00 Aaigem Aaigem 5-1 Oudegem Oudegem
01/05 15:00 Hofstade Hofstade 1-2 Deftinge Deftinge
01/05 15:00 Herdersem Herdersem 1-1 Erembodegem Erembodegem

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (3D) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. TK Meldert TK Meldert 26 63
2. Herzele-Ressegem Herzele-Ressegem 26 57
3. Sint-Antelinks Sint-Antelinks 26 54
4. Deftinge Deftinge 26 48
5. Hofstade Hofstade 26 46
6. Erembodegem Erembodegem 28 41
7. Haaltert Haaltert 26 37
8. Aaigem Aaigem 26 30
9. Ninove Ninove 26 28
10. Herdersem Herdersem 26 28
11. Oudegem Oudegem 26 27
12. Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 26 19
13. Gijzegem Gijzegem 26 15
14. Bonanza Lierde Bonanza Lierde 26 13