Word fan! 0

U21 - Groep 2 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 18
 Speeldag 1
23/08 20:00 Beerschot Beerschot 0-2 Seraing Seraing
23/08 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 0-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
23/08 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-0 Moeskroen Moeskroen
23/08 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-3 Eupen Eupen
23/08 20:00 Westerlo Westerlo 0-1 SK Deinze SK Deinze
23/08 20:30 RWDM RWDM 1-2 Union SG Union SG
26/08 15:00 KV Oostende KV Oostende 8-0 Virton Virton
 Speeldag 2
30/08 17:00 Seraing Seraing 1-0 Westerlo Westerlo
30/08 19:30 KV Oostende KV Oostende 1-1 Union SG Union SG
30/08 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 6-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
30/08 20:00 Beerschot Beerschot 1-0 SK Deinze SK Deinze
30/08 20:00 Virton Virton 3-2 Lommel SK Lommel SK
30/08 20:00 Eupen Eupen 2-2 RWDM RWDM
30/08 20:30 Moeskroen Moeskroen 2-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
 Speeldag 3
13/09 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
13/09 19:30 KV Oostende KV Oostende 4-3 RWDM RWDM
13/09 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 0-1 SK Deinze SK Deinze
13/09 20:00 Lommel SK Lommel SK 2-0 Union SG Union SG
13/09 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-1 Seraing Seraing
13/09 20:00 Westerlo Westerlo 2-1 Eupen Eupen
 Speeldag 4
20/09 19:30 KV Oostende KV Oostende 1-1 Beerschot Beerschot
20/09 19:30 Moeskroen Moeskroen 3-0 SK Deinze SK Deinze
20/09 19:30 Eupen Eupen 4-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
20/09 20:00 Seraing Seraing 0-2 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
20/09 20:00 Virton Virton 1-3 Westerlo Westerlo
20/09 20:30 RWDM RWDM 2-1 Lommel SK Lommel SK
20/09 20:30 Union SG Union SG 1-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 5
27/09 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-4 Virton Virton
27/09 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Eupen Eupen
27/09 19:30 Moeskroen Moeskroen 0-1 Seraing Seraing
27/09 20:00 Westerlo Westerlo 1-3 RWDM RWDM
27/09 20:00 Beerschot Beerschot 0-1 Union SG Union SG
27/09 20:00 Lommel SK Lommel SK 2-2 KV Oostende KV Oostende
27/09 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-1 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 6
04/10 19:30 Eupen Eupen 2-1 Seraing Seraing
04/10 19:30 KV Oostende KV Oostende 1-0 Moeskroen Moeskroen
04/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-2 Westerlo Westerlo
04/10 20:00 Virton Virton 2-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
04/10 20:00 Union SG Union SG 1-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
04/10 20:15 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-1 SK Deinze SK Deinze
04/10 20:30 RWDM RWDM 1-5 Beerschot Beerschot
 Speeldag 7
18/10 19:30 Moeskroen Moeskroen 4-2 RWDM RWDM
18/10 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-2 Virton Virton
18/10 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 0-0 KV Oostende KV Oostende
18/10 20:00 Beerschot Beerschot 4-0 Lommel SK Lommel SK
18/10 20:00 Seraing Seraing 0-3 SK Deinze SK Deinze
18/10 20:00 Westerlo Westerlo 1-0 Union SG Union SG
18/10 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-4 Eupen Eupen
 Speeldag 8
25/10 19:30 KV Oostende KV Oostende 2-1 Westerlo Westerlo
25/10 19:30 Eupen Eupen 2-1 Moeskroen Moeskroen
25/10 20:00 Beerschot Beerschot 4-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
25/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
25/10 20:00 Union SG Union SG 0-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
25/10 20:30 RWDM RWDM 5-0 Seraing Seraing
 Speeldag 9
01/11 14:00 RWDM RWDM 2-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
01/11 14:30 Eupen Eupen 3-1 SK Deinze SK Deinze
01/11 16:00 Seraing Seraing 3-4 Virton Virton
01/11 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-1 Lommel SK Lommel SK
01/11 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-1 Union SG Union SG
01/11 20:00 Westerlo Westerlo 1-3 Beerschot Beerschot
01/11 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-2 KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 10
08/11 19:30 KV Oostende KV Oostende 3-0 Seraing Seraing
08/11 20:00 Beerschot Beerschot 3-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
08/11 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-1 SK Deinze SK Deinze
08/11 20:00 Virton Virton 2-1 Moeskroen Moeskroen
08/11 20:00 Westerlo Westerlo 1-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
08/11 20:00 Union SG Union SG 0-1 Eupen Eupen
08/11 20:30 RWDM RWDM 4-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
11/11 15:00 Virton Virton 5-2 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 11
15/11 20:00 Beerschot Beerschot 1-1 Virton Virton
 Speeldag 12
22/11 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 3-3 Westerlo Westerlo
22/11 19:30 Moeskroen Moeskroen 4-0 Lommel SK Lommel SK
22/11 19:30 Eupen Eupen 2-3 Virton Virton
22/11 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 0-2 RWDM RWDM
22/11 20:00 Seraing Seraing 0-5 Union SG Union SG
22/11 20:00 Beerschot Beerschot 2-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
 Speeldag 13
29/11 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 3-2 Seraing Seraing
29/11 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-0 Lommel SK Lommel SK
29/11 20:00 Westerlo Westerlo 2-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29/11 20:00 Beerschot Beerschot 2-2 Moeskroen Moeskroen
29/11 20:00 Union SG Union SG Uitg SK Deinze SK Deinze
29/11 20:30 RWDM RWDM 5-0 Virton Virton
 Speeldag 14
06/12 19:30 Moeskroen Moeskroen 3-2 Westerlo Westerlo
06/12 19:30 Eupen Eupen 0-3 Beerschot Beerschot
06/12 20:00 Virton Virton Uitg Union SG Union SG
06/12 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 4-1 KV Kortrijk KV Kortrijk
06/12 20:00 Seraing Seraing 6-0 Lommel SK Lommel SK
06/12 20:00 SK Deinze SK Deinze 3-3 RWDM RWDM
09/12 20:00 SK Deinze SK Deinze 0-5 KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 15
13/12 15:00 Virton Virton 3-1 KV Oostende KV Oostende
13/12 19:30 Moeskroen Moeskroen 5-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
13/12 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 4-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
13/12 19:30 Eupen Eupen 4-0 Lommel SK Lommel SK
13/12 20:00 SK Deinze SK Deinze 3-2 Westerlo Westerlo
13/12 20:00 Union SG Union SG 1-3 RWDM RWDM
13/12 20:00 Seraing Seraing 1-3 Beerschot Beerschot
 Speeldag 16
12/01 19:00 KV Oostende KV Oostende 3-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
 Speeldag 17
17/01 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 2-2 Moeskroen Moeskroen
17/01 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
17/01 20:00 Westerlo Westerlo 2-0 Seraing Seraing
17/01 20:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Virton Virton
17/01 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-6 Beerschot Beerschot
17/01 20:30 RWDM RWDM Uitg Eupen Eupen
 Speeldag 18
24/01 19:30 Eupen Eupen ...-... Westerlo Westerlo
24/01 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Moeskroen Moeskroen
24/01 20:00 Seraing Seraing ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
24/01 20:00 Union SG Union SG ...-... Lommel SK Lommel SK
24/01 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
24/01 20:00 Virton Virton ...-... Beerschot Beerschot
24/01 20:30 RWDM RWDM ...-... KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 19
31/01 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... Eupen Eupen
31/01 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Seraing Seraing
31/01 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Moeskroen Moeskroen
31/01 20:00 Westerlo Westerlo ...-... Virton Virton
31/01 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... RWDM RWDM
31/01 20:00 Beerschot Beerschot ...-... KV Oostende KV Oostende
31/01 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Union SG Union SG
 Speeldag 20
07/02 19:30 KV Oostende KV Oostende ...-... Lommel SK Lommel SK
07/02 19:30 Eupen Eupen ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
07/02 20:00 Union SG Union SG ...-... Beerschot Beerschot
07/02 20:00 Virton Virton ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
07/02 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
07/02 20:00 Seraing Seraing ...-... Moeskroen Moeskroen
07/02 20:30 RWDM RWDM ...-... Westerlo Westerlo
 Speeldag 21
14/02 19:30 Moeskroen Moeskroen ...-... Eupen Eupen
14/02 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... Union SG Union SG
14/02 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
14/02 20:00 Westerlo Westerlo ...-... Lommel SK Lommel SK
14/02 20:00 Seraing Seraing ...-... KV Oostende KV Oostende
14/02 20:00 Beerschot Beerschot ...-... RWDM RWDM
14/02 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Virton Virton
 Speeldag 22
21/02 19:30 KV Oostende KV Oostende ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
21/02 19:30 Eupen Eupen ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21/02 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Seraing Seraing
21/02 20:00 Union SG Union SG ...-... Westerlo Westerlo
21/02 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Beerschot Beerschot
21/02 20:00 Virton Virton ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
21/02 20:30 RWDM RWDM ...-... Moeskroen Moeskroen
 Speeldag 17
28/02 19:00 Union SG Union SG ...-... KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 23
07/03 19:30 Moeskroen Moeskroen ...-... Virton Virton
07/03 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... RWDM RWDM
07/03 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Union SG Union SG
07/03 20:00 Westerlo Westerlo ...-... KV Oostende KV Oostende
07/03 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Lommel SK Lommel SK
07/03 20:00 Seraing Seraing ...-... Eupen Eupen
07/03 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Beerschot Beerschot
 Speeldag 24
14/03 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... KV Oostende KV Oostende
14/03 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Eupen Eupen
14/03 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
14/03 20:00 Union SG Union SG ...-... Moeskroen Moeskroen
14/03 20:00 Virton Virton ...-... Seraing Seraing
14/03 20:00 Beerschot Beerschot ...-... Westerlo Westerlo
14/03 20:30 RWDM RWDM ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 25
21/03 19:30 Moeskroen Moeskroen ...-... KV Oostende KV Oostende
21/03 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... Beerschot Beerschot
21/03 19:30 Eupen Eupen ...-... Union SG Union SG
21/03 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Virton Virton
21/03 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Waasland-Beveren Waasland-Beveren
21/03 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Westerlo Westerlo
21/03 20:00 Seraing Seraing ...-... RWDM RWDM
 Speeldag 26
04/04 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Beerschot Beerschot
04/04 19:30 KV Oostende KV Oostende ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
04/04 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Moeskroen Moeskroen
04/04 20:00 Westerlo Westerlo ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
04/04 20:00 Virton Virton ...-... Eupen Eupen
04/04 20:00 Union SG Union SG ...-... Seraing Seraing
04/04 20:30 RWDM RWDM ...-... SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 27
11/04 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... Westerlo Westerlo
11/04 19:30 Moeskroen Moeskroen ...-... Beerschot Beerschot
11/04 19:30 Eupen Eupen ...-... KV Oostende KV Oostende
11/04 20:00 Virton Virton ...-... RWDM RWDM
11/04 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Union SG Union SG
11/04 20:00 Seraing Seraing ...-... KV Kortrijk KV Kortrijk
11/04 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Lommel SK Lommel SK
 Speeldag 28
25/04 19:30 KV Oostende KV Oostende ...-... SK Deinze SK Deinze
25/04 19:30 Waasland-Beveren Waasland-Beveren ...-... RWDM RWDM
25/04 19:30 KV Kortrijk KV Kortrijk ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
25/04 20:00 Westerlo Westerlo ...-... Moeskroen Moeskroen
25/04 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Seraing Seraing
25/04 20:00 Beerschot Beerschot ...-... Eupen Eupen
25/04 20:00 Union SG Union SG ...-... Virton Virton

Download kalender U21 - Groep 2

Download alle wedstrijden van U21 - Groep 2 naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Beerschot Beerschot 15 33
2. Eupen Eupen 14 31
3. RWDM RWDM 14 26
4. KV Oostende KV Oostende 14 26
5. Waasland-Beveren Waasland-Beveren 15 25
6. Moeskroen Moeskroen 15 24
7. Virton Virton 14 23
8. Westerlo Westerlo 15 20
9. Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 15 19
10. SK Deinze SK Deinze 14 17
11. Union SG Union SG 12 14
12. Seraing Seraing 15 12
13. Lommel SK Lommel SK 15 9
14. KV Kortrijk KV Kortrijk 15 7