Word fan! 0

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (3B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 0-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
04/09 19:30 Langdorp Langdorp 1-1 Meerbeek Meerbeek
04/09 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-0 Herent Herent
05/09 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 3-0 Tremelo Tremelo
05/09 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 1-3 BHS United BHS United
05/09 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 4-6 Tildonk Tildonk
05/09 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 2-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
 Speeldag 2
11/09 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 4-6 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
11/09 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 4-1 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
11/09 20:30 Tremelo Tremelo 3-2 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
12/09 15:00 BHS United BHS United 4-1 Langdorp Langdorp
12/09 15:00 Meerbeek Meerbeek 2-1 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
12/09 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 4-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
12/09 15:00 Tildonk Tildonk 4-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
 Speeldag 3
18/09 18:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 0-2 Herent Herent
18/09 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 1-2 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
18/09 19:30 Langdorp Langdorp 2-5 Tremelo Tremelo
18/09 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-2 Meerbeek Meerbeek
19/09 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 2-2 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
19/09 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-0 Tildonk Tildonk
19/09 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-2 BHS United BHS United
 Speeldag 4
25/09 17:00 Meerbeek Meerbeek 2-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
25/09 17:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 1-3 Tildonk Tildonk
25/09 19:45 Herent Herent 2-0 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
25/09 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-2 Langdorp Langdorp
25/09 20:30 Tremelo Tremelo 0-3 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
26/09 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 3-1 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
 Speeldag 5
30/09 20:30 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 4-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
02/10 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 0-4 Tremelo Tremelo
02/10 19:30 Langdorp Langdorp 3-5 Tildonk Tildonk
03/10 15:00 Meerbeek Meerbeek 5-2 BHS United BHS United
03/10 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 0-2 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
03/10 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 2-3 Herent Herent
03/10 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-3 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
 Speeldag 6
09/10 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 3-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
10/10 15:00 BHS United BHS United 2-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
10/10 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 4-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
10/10 15:00 Tildonk Tildonk 2-1 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
10/10 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 6-0 Langdorp Langdorp
10/10 15:00 Herent Herent 1-3 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
 Speeldag 7
16/10 19:30 Langdorp Langdorp 2-1 Herent Herent
16/10 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 0-7 Tildonk Tildonk
16/10 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
17/10 15:00 BHS United BHS United 1-1 Tremelo Tremelo
17/10 15:00 Meerbeek Meerbeek 5-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
17/10 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-0 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
17/10 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
 Speeldag 8
20/10 20:30 Tremelo Tremelo 1-2 Meerbeek Meerbeek
23/10 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 1-2 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
23/10 19:45 Herent Herent 1-5 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
23/10 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-3 BHS United BHS United
23/10 20:30 Tremelo Tremelo 1-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
24/10 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 6-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
24/10 15:00 Tildonk Tildonk 2-7 Meerbeek Meerbeek
24/10 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 1-0 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
 Speeldag 9
30/10 19:30 Langdorp Langdorp 2-2 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
30/10 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-2 Herent Herent
30/10 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-3 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
30/10 20:30 Tremelo Tremelo 2-2 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
31/10 15:00 Meerbeek Meerbeek 1-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
31/10 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 2-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
31/10 15:00 BHS United BHS United 4-1 Tildonk Tildonk
 Speeldag 10
06/11 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 9-1 Langdorp Langdorp
06/11 19:45 Herent Herent 5-3 Meerbeek Meerbeek
06/11 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 5-2 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
07/11 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 3-0 BHS United BHS United
07/11 14:30 Tildonk Tildonk 1-0 Tremelo Tremelo
07/11 14:30 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-2 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
07/11 14:30 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 1-4 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
 Speeldag 11
11/11 14:30 BHS United BHS United 5-0 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
14/11 14:30 BHS United BHS United 4-1 Herent Herent
14/11 15:00 Langdorp Langdorp 1-3 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
14/11 15:00 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-2 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
14/11 15:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-2 Tildonk Tildonk
14/11 15:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-2 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
14/11 17:00 Tremelo Tremelo 0-2 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
14/11 18:00 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 1-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
 Speeldag 12
20/11 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
20/11 19:45 Herent Herent 0-1 Tremelo Tremelo
21/11 14:30 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 0-5 Meerbeek Meerbeek
21/11 14:30 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-1 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
21/11 14:30 Tildonk Tildonk 1-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
21/11 14:30 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 9-0 Langdorp Langdorp
21/11 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 4-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
 Speeldag 13
27/11 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 0-6 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
27/11 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 3-2 Herent Herent
27/11 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-0 Langdorp Langdorp
28/11 14:30 BHS United BHS United 2-2 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
28/11 14:30 Tildonk Tildonk 3-4 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
28/11 14:30 Meerbeek Meerbeek 3-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
28/11 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 2-3 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
 Speeldag 14
04/12 17:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 0-2 BHS United BHS United
04/12 19:30 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 0-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
04/12 19:30 Langdorp Langdorp 4-8 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
04/12 19:45 Herent Herent 3-1 Tildonk Tildonk
05/12 14:30 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-5 Meerbeek Meerbeek
05/12 14:30 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 5-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
05/12 14:30 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 3-3 Tremelo Tremelo
 Speeldag 15
11/12 19:30 Tremelo Tremelo 3-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
11/12 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-3 Langdorp Langdorp
11/12 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 0-0 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
12/12 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 4-1 Herent Herent
12/12 14:30 BHS United BHS United 0-3 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
12/12 14:30 Meerbeek Meerbeek 2-2 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
12/12 16:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 1-3 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
 Speeldag 16
18/12 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-5 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
18/12 19:30 Tremelo Tremelo 2-0 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
18/12 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
19/12 14:30 BHS United BHS United 0-5 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
19/12 14:30 Meerbeek Meerbeek 7-4 Langdorp Langdorp
19/12 14:30 Tildonk Tildonk 2-2 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
19/12 15:00 Herent Herent 2-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
 Speeldag 18
29/01 17:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-2 Herent Herent
29/01 19:30 Langdorp Langdorp 2-4 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
29/01 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-1 BHS United BHS United
29/01 20:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 4-2 Tremelo Tremelo
30/01 14:30 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 0-0 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
30/01 14:30 Tildonk Tildonk 3-4 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
30/01 15:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-3 Meerbeek Meerbeek
 Speeldag 19
05/02 19:45 Herent Herent 3-1 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
05/02 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 1-3 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
05/02 20:30 Tremelo Tremelo 3-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
06/02 15:00 Tildonk Tildonk 7-2 Langdorp Langdorp
06/02 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 0-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
06/02 15:00 BHS United BHS United 0-1 Meerbeek Meerbeek
 Speeldag 20
12/02 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 0-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
12/02 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-4 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
12/02 19:30 Langdorp Langdorp 0-7 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
12/02 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-0 BHS United BHS United
12/02 20:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-0 Tildonk Tildonk
13/02 15:00 Meerbeek Meerbeek 1-1 Tremelo Tremelo
13/02 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 2-4 Herent Herent
 Speeldag 19
16/02 20:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 3-0 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
 Speeldag 21
19/02 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-5 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
19/02 19:45 Herent Herent 5-2 Langdorp Langdorp
19/02 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 1-1 Meerbeek Meerbeek
19/02 20:30 Tremelo Tremelo 2-2 BHS United BHS United
20/02 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 0-0 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
20/02 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 3-1 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
20/02 15:00 Tildonk Tildonk 2-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
 Speeldag 22
26/02 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 1-2 Tildonk Tildonk
26/02 19:30 Langdorp Langdorp 3-4 BHS United BHS United
26/02 19:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 0-4 Meerbeek Meerbeek
26/02 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
27/02 14:30 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 1-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
27/02 14:30 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 1-1 Tremelo Tremelo
27/02 14:30 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 6-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
 Speeldag 23
05/03 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 0-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
05/03 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 4-1 Tremelo Tremelo
05/03 20:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 4-0 Herent Herent
06/03 15:00 BHS United BHS United 2-2 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
06/03 15:00 Meerbeek Meerbeek 6-2 Tildonk Tildonk
06/03 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 2-0 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
06/03 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 0-3 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
 Speeldag 24
12/03 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-0 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
12/03 19:45 Herent Herent 1-0 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
12/03 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-4 Tremelo Tremelo
13/03 15:00 Tildonk Tildonk 2-2 BHS United BHS United
13/03 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 1-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
13/03 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 0-0 Meerbeek Meerbeek
13/03 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 4-1 Langdorp Langdorp
 Speeldag 25
19/03 19:30 Langdorp Langdorp 0-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
19/03 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
19/03 20:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-2 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
19/03 20:30 Tremelo Tremelo 0-2 Tildonk Tildonk
20/03 15:00 Meerbeek Meerbeek 3-1 Herent Herent
20/03 15:00 BHS United BHS United 1-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
20/03 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 1-2 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
 Speeldag 26
26/03 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-3 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
26/03 19:45 Herent Herent 3-0 BHS United BHS United
27/03 15:00 Tildonk Tildonk 1-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
27/03 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 2-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
27/03 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 4-0 Langdorp Langdorp
27/03 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 3-7 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
27/03 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 6-0 Tremelo Tremelo
 Speeldag 27
02/04 17:30 Tremelo Tremelo 2-1 Herent Herent
02/04 19:30 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 8-1 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
02/04 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
02/04 19:30 Langdorp Langdorp 2-6 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
02/04 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 0-6 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
02/04 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 5-1 Tildonk Tildonk
03/04 15:00 Meerbeek Meerbeek 0-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
 Speeldag 28
09/04 18:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-1 Meerbeek Meerbeek
09/04 19:30 Langdorp Langdorp 0-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
09/04 19:45 Herent Herent 1-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
10/04 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 3-0 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
10/04 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 5-1 Tildonk Tildonk
10/04 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 5-0 FF BHS United BHS United
10/04 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 2-3 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
 Speeldag 17
16/04 19:45 Herent Herent 1-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
16/04 20:00 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 2-5 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
16/04 20:30 Tremelo Tremelo 3-1 Langdorp Langdorp
17/04 14:30 Tildonk Tildonk 1-4 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
17/04 14:30 BHS United BHS United 0-2 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
17/04 15:00 Meerbeek Meerbeek 3-0 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
17/04 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 1-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
 Speeldag 29
24/04 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 4-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
24/04 15:00 BHS United BHS United 2-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
24/04 15:00 Meerbeek Meerbeek 2-0 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen
24/04 15:00 Lubbeek Sport Lubbeek Sport 3-2 Langdorp Langdorp
24/04 15:00 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 4-7 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie
24/04 15:00 Tremelo Tremelo 2-1 Eendracht Eizer Eendracht Eizer
24/04 15:00 Tildonk Tildonk 0-5 Herent Herent
 Speeldag 30
29/04 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-4 Lubbeek Sport Lubbeek Sport
01/05 15:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-6 Tremelo Tremelo
01/05 15:00 Herent Herent 1-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
01/05 15:00 Eendracht Eizer Eendracht Eizer 2-1 Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem
01/05 15:00 Langdorp Langdorp 7-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
01/05 15:00 NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 2-0 BHS United BHS United
01/05 15:00 Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 1-3 Meerbeek Meerbeek

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (3B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 28 70
2. Meerbeek Meerbeek 28 63
3. Lubbeek Sport Lubbeek Sport 28 58
4. NVLH Keerbergen NVLH Keerbergen 28 48
5. Stade Bierbeek Stade Bierbeek 28 44
6. Tremelo Tremelo 28 41
7. Herent Herent 28 40
8. Eendracht Eizer Eendracht Eizer 28 39
9. Tildonk Tildonk 28 38
10. Sparta-Haacht Statie Sparta-Haacht Statie 28 36
11. BHS United BHS United 28 36
12. Greunsjotters Vossem Greunsjotters Vossem 28 32
13. Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 28 22
14. Langdorp Langdorp 28 12
15. Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 28 7