Word fan! 2

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (3D) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 18:00 Bekkevoort Bekkevoort 2-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
03/09 19:30 Boutersem Boutersem 1-0 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
03/09 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-0 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
03/09 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 2-2 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
04/09 15:00 Zichem Zichem 2-2 Kortenaken Kortenaken
04/09 15:00 Binkom Binkom 2-2 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
04/09 15:00 Waanrode Waanrode 1-2 Testelt Testelt
04/09 15:00 Geetbets Geetbets 2-1 Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 2
10/09 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 2-1 Geetbets Geetbets
10/09 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 3-4 Waanrode Waanrode
11/09 15:00 Testelt Testelt 2-0 Zichem Zichem
11/09 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 0-4 Binkom Binkom
11/09 15:00 Kortenaken Kortenaken 1-6 Boutersem Boutersem
11/09 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 2-1 Bekkevoort Bekkevoort
11/09 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 5-3 KVK Tienen KVK Tienen
11/09 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-3 Vissenaken Vissenaken
 Speeldag 3
17/09 19:30 Vissenaken Vissenaken 3-2 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
17/09 19:30 Boutersem Boutersem 7-0 Hoegaarden Hoegaarden
18/09 15:00 Bekkevoort Bekkevoort 1-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
18/09 15:00 Binkom Binkom 5-1 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
18/09 15:00 Waanrode Waanrode 2-4 Kortenaken Kortenaken
18/09 15:00 Geetbets Geetbets 0-1 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
18/09 15:00 Zichem Zichem 1-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
18/09 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 4-2 Testelt Testelt
 Speeldag 4
24/09 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 7-0 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
25/09 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 0-1 Geetbets Geetbets
25/09 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 2-5 Boutersem Boutersem
25/09 15:00 Testelt Testelt 0-3 Binkom Binkom
25/09 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 7-1 Waanrode Waanrode
25/09 15:00 Zichem Zichem 2-0 KVK Tienen KVK Tienen
25/09 15:00 Kortenaken Kortenaken 1-9 Vissenaken Vissenaken
25/09 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 0-0 Bekkevoort Bekkevoort
 Speeldag 5
01/10 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 2-0 Kortenaken Kortenaken
01/10 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-0 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
01/10 19:30 Boutersem Boutersem 1-0 Binkom Binkom
02/10 15:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 5-1 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
02/10 15:00 Bekkevoort Bekkevoort 1-2 Zichem Zichem
02/10 15:00 Waanrode Waanrode 1-10 KVK Tienen KVK Tienen
02/10 15:00 Geetbets Geetbets 3-1 Testelt Testelt
02/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 1-1 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
 Speeldag 6
08/10 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 1-1 Hoegaarden Hoegaarden
09/10 15:00 Binkom Binkom 3-3 Bekkevoort Bekkevoort
09/10 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 0-3 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
09/10 15:00 Kortenaken Kortenaken 0-0 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
09/10 15:00 Zichem Zichem 4-0 Waanrode Waanrode
09/10 15:00 Testelt Testelt 0-4 Vissenaken Vissenaken
09/10 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 2-5 Boutersem Boutersem
09/10 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 0-3 Geetbets Geetbets
 Speeldag 7
15/10 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 4-1 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
15/10 19:30 Vissenaken Vissenaken 3-0 Zichem Zichem
15/10 19:30 Boutersem Boutersem 5-0 Waanrode Waanrode
15/10 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 0-3 Testelt Testelt
16/10 15:00 Geetbets Geetbets 2-0 Binkom Binkom
16/10 15:00 Bekkevoort Bekkevoort 3-3 KVK Tienen KVK Tienen
16/10 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 3-2 Kortenaken Kortenaken
16/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 0-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
 Speeldag 8
22/10 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 2-3 Vissenaken Vissenaken
23/10 15:00 Zichem Zichem 0-0 Geetbets Geetbets
23/10 15:00 Testelt Testelt 0-4 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
23/10 15:00 Waanrode Waanrode 1-5 Bekkevoort Bekkevoort
23/10 15:00 Kortenaken Kortenaken 2-1 Hoegaarden Hoegaarden
23/10 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 1-0 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
23/10 15:00 Binkom Binkom 1-2 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
23/10 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 0-0 Boutersem Boutersem
 Speeldag 9
29/10 19:00 Boutersem Boutersem 2-0 Bekkevoort Bekkevoort
29/10 19:30 Vissenaken Vissenaken 9-1 Waanrode Waanrode
29/10 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 4-2 Zichem Zichem
29/10 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-2 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
30/10 14:30 Kortenaken Kortenaken 2-2 Testelt Testelt
30/10 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-4 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
30/10 14:30 Geetbets Geetbets 3-5 KVK Tienen KVK Tienen
30/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 0-2 Binkom Binkom
 Speeldag 10
05/11 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 4-2 Boutersem Boutersem
06/11 14:30 Testelt Testelt 3-0 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
06/11 14:30 Binkom Binkom 3-0 Kortenaken Kortenaken
06/11 14:30 Bekkevoort Bekkevoort 2-3 Vissenaken Vissenaken
06/11 14:30 Zichem Zichem 2-2 Hoegaarden Hoegaarden
06/11 14:30 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 6-3 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
06/11 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 1-2 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
06/11 14:30 Waanrode Waanrode 5-7 Geetbets Geetbets
 Speeldag 11
12/11 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 1-1 Binkom Binkom
12/11 19:30 Boutersem Boutersem 2-4 Vissenaken Vissenaken
12/11 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-3 KVK Tienen KVK Tienen
13/11 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 3-3 Zichem Zichem
13/11 14:30 Testelt Testelt 0-1 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
13/11 14:30 Kortenaken Kortenaken 0-2 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
13/11 14:30 Geetbets Geetbets 6-2 Bekkevoort Bekkevoort
13/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 10-0 Waanrode Waanrode
 Speeldag 12
19/11 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-0 Geetbets Geetbets
19/11 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 1-2 Binkom Binkom
20/11 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 1-2 Testelt Testelt
20/11 14:30 Zichem Zichem 1-3 Boutersem Boutersem
20/11 14:30 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 0-1 Kortenaken Kortenaken
20/11 14:30 Waanrode Waanrode 0-18 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
20/11 14:30 Bekkevoort Bekkevoort 1-3 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
20/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 1-1 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 13
26/11 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 1-0 Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 17
26/11 19:30 Binkom Binkom 4-2 Zichem Zichem
 Speeldag 29
26/11 19:30 Bekkevoort Bekkevoort 2-0 Testelt Testelt
 Speeldag 13
26/11 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 2-3 Vissenaken Vissenaken
 Speeldag 14
03/12 19:30 Boutersem Boutersem 4-0 Testelt Testelt
03/12 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-2 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
03/12 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 1-4 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
04/12 14:30 Bekkevoort Bekkevoort 1-0 Kortenaken Kortenaken
04/12 14:30 Geetbets Geetbets 2-0 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
04/12 14:30 Waanrode Waanrode 0-11 Binkom Binkom
04/12 14:30 Zichem Zichem 1-4 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
04/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 1-1 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 15
10/12 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 1-1 Bekkevoort Bekkevoort
10/12 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 1-5 Boutersem Boutersem
11/12 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-6 KVK Tienen KVK Tienen
11/12 14:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 5-0 FF Waanrode Waanrode
11/12 14:30 Binkom Binkom 0-3 Vissenaken Vissenaken
11/12 14:30 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 2-1 Zichem Zichem
11/12 14:30 Kortenaken Kortenaken 0-1 Geetbets Geetbets
11/12 14:30 Testelt Testelt 2-2 Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 16
17/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 3-1 Kortenaken Kortenaken
17/12 20:30 KVK Tienen KVK Tienen - Waanrode Waanrode
18/12 13:30 Testelt Testelt 0-7 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
18/12 13:30 Zichem Zichem 0-1 Vissenaken Vissenaken
 Speeldag 17
08/01 14:30 Kortenaken Kortenaken 2-2 KVK Tienen KVK Tienen
08/01 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 4-0 Waanrode Waanrode
08/01 14:30 Geetbets Geetbets 2-2 Boutersem Boutersem
08/01 14:30 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 3-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
 Speeldag 16
11/01 20:00 Bekkevoort Bekkevoort 0-2 Boutersem Boutersem
 Speeldag 18
14/01 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-0 KVK Tienen KVK Tienen
14/01 19:30 Boutersem Boutersem 5-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
14/01 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 8-1 Testelt Testelt
14/01 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 4-1 Bekkevoort Bekkevoort
15/01 14:30 Geetbets Geetbets 1-1 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
15/01 14:30 Kortenaken Kortenaken 6-0 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
15/01 14:30 Binkom Binkom 2-0 Hoegaarden Hoegaarden
15/01 14:30 Waanrode Waanrode 0-6 Zichem Zichem
 Speeldag 19
22/01 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-3 Geetbets Geetbets
 Speeldag 20
28/01 19:30 Vissenaken Vissenaken 4-1 Bekkevoort Bekkevoort
28/01 19:30 Boutersem Boutersem 3-2 Zichem Zichem
28/01 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 1-1 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
28/01 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek 7-0 Hoegaarden Hoegaarden
29/01 14:30 Kortenaken Kortenaken 3-0 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
29/01 14:30 Binkom Binkom 4-4 KVK Tienen KVK Tienen
29/01 14:30 Geetbets Geetbets 17-1 Waanrode Waanrode
29/01 14:30 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 1-2 Testelt Testelt
 Speeldag 21
04/02 19:30 Boutersem Boutersem 7-0 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
04/02 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 2-0 Kortenaken Kortenaken
05/02 15:00 Testelt Testelt 0-4 Geetbets Geetbets
05/02 15:00 Bekkevoort Bekkevoort 5-2 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
05/02 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 0-2 VZ Glabbeek VZ Glabbeek
05/02 15:00 Waanrode Waanrode 0-5 FF Vissenaken Vissenaken
05/02 15:00 Zichem Zichem Uitg Binkom Binkom
05/02 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-5 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
 Speeldag 19
08/02 20:00 Bekkevoort Bekkevoort ...-... Binkom Binkom
08/02 20:30 KVK Tienen KVK Tienen ...-... VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 22
11/02 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 ...-... KVK Tienen KVK Tienen
11/02 20:00 Vissenaken Vissenaken ...-... Boutersem Boutersem
11/02 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Zichem Zichem
12/02 15:00 Kortenaken Kortenaken ...-... Bekkevoort Bekkevoort
12/02 15:00 Geetbets Geetbets ...-... Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
12/02 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Testelt Testelt
12/02 15:00 Binkom Binkom ...-... Waanrode Waanrode
12/02 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 16
19/02 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
19/02 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... Geetbets Geetbets
19/02 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Binkom Binkom
 Speeldag 19
19/02 15:00 Testelt Testelt ...-... Kortenaken Kortenaken
19/02 15:00 Waanrode Waanrode ...-... Boutersem Boutersem
 Speeldag 23
25/02 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
25/02 19:30 Boutersem Boutersem ...-... KVK Tienen KVK Tienen
25/02 19:30 Vissenaken Vissenaken ...-... Kortenaken Kortenaken
25/02 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
26/02 15:00 Binkom Binkom ...-... Testelt Testelt
26/02 15:00 Bekkevoort Bekkevoort ...-... Geetbets Geetbets
26/02 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Zichem Zichem
26/02 15:00 Waanrode Waanrode ...-... Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 24
04/03 20:30 KVK Tienen KVK Tienen ...-... Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
05/03 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Vissenaken Vissenaken
05/03 15:00 Zichem Zichem ...-... Bekkevoort Bekkevoort
05/03 15:00 Testelt Testelt ...-... Waanrode Waanrode
05/03 15:00 Kortenaken Kortenaken ...-... Binkom Binkom
05/03 15:00 Geetbets Geetbets ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
05/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Boutersem Boutersem
05/03 18:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... VZ Glabbeek VZ Glabbeek
 Speeldag 25
11/03 19:30 Vissenaken Vissenaken ...-... Testelt Testelt
11/03 19:30 Boutersem Boutersem ...-... Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
11/03 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
11/03 20:30 KVK Tienen KVK Tienen ...-... Zichem Zichem
12/03 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Kortenaken Kortenaken
12/03 15:00 Binkom Binkom ...-... Geetbets Geetbets
12/03 15:00 Bekkevoort Bekkevoort ...-... Hoegaarden Hoegaarden
12/03 15:00 Waanrode Waanrode ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 26
18/03 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 ...-... Boutersem Boutersem
18/03 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Binkom Binkom
19/03 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... Bekkevoort Bekkevoort
19/03 15:00 Geetbets Geetbets ...-... Vissenaken Vissenaken
19/03 15:00 Kortenaken Kortenaken ...-... Waanrode Waanrode
19/03 15:00 Testelt Testelt ...-... Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
19/03 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... KVK Tienen KVK Tienen
19/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Zichem Zichem
 Speeldag 27
25/03 19:30 Boutersem Boutersem ...-... Geetbets Geetbets
25/03 19:30 Vissenaken Vissenaken ...-... VZ Glabbeek VZ Glabbeek
25/03 20:30 KVK Tienen KVK Tienen ...-... Bekkevoort Bekkevoort
26/03 15:00 Zichem Zichem ...-... Testelt Testelt
26/03 15:00 Kortenaken Kortenaken ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
26/03 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Hoegaarden Hoegaarden
26/03 15:00 Waanrode Waanrode ...-... Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
26/03 15:00 Binkom Binkom ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
 Speeldag 28
01/04 18:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... KVK Tienen KVK Tienen
01/04 19:30 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 ...-... Vissenaken Vissenaken
01/04 20:15 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Kortenaken Kortenaken
02/04 14:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Binkom Binkom
02/04 15:00 Geetbets Geetbets ...-... Zichem Zichem
02/04 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter
02/04 15:00 Bekkevoort Bekkevoort ...-... Waanrode Waanrode
02/04 15:00 Testelt Testelt ...-... Boutersem Boutersem
 Speeldag 19
05/04 18:30 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
05/04 18:30 Zichem Zichem ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
05/04 18:30 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Vissenaken Vissenaken
 Speeldag 29
15/04 19:30 Vissenaken Vissenaken ...-... Hoegaarden Hoegaarden
15/04 19:30 Boutersem Boutersem ...-... Kortenaken Kortenaken
15/04 20:30 KVK Tienen KVK Tienen ...-... Geetbets Geetbets
 Speeldag 17
16/04 15:00 Testelt Testelt ...-... Bekkevoort Bekkevoort
 Speeldag 29
16/04 15:00 Zichem Zichem ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
16/04 15:00 Waanrode Waanrode ...-... VZ Glabbeek VZ Glabbeek
16/04 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
16/04 15:00 Binkom Binkom ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
 Speeldag 30
23/04 15:00 Testelt Testelt ...-... KVK Tienen KVK Tienen
23/04 15:00 Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 ...-... Waanrode Waanrode
23/04 15:00 Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek ...-... Vissenaken Vissenaken
23/04 15:00 Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem ...-... Hoegaarden Hoegaarden
23/04 15:00 VZ Glabbeek VZ Glabbeek ...-... Geetbets Geetbets
23/04 15:00 Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter ...-... Bekkevoort Bekkevoort
23/04 15:00 Binkom Binkom ...-... Boutersem Boutersem
23/04 15:00 Kortenaken Kortenaken ...-... Zichem Zichem
 Speeldag 31
30/04 15:00 Bekkevoort Bekkevoort ...-... Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000
30/04 15:00 Vissenaken Vissenaken ...-... Binkom Binkom
30/04 15:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Testelt Testelt
30/04 15:00 Boutersem Boutersem ...-... VZ Glabbeek VZ Glabbeek
30/04 15:00 KVK Tienen KVK Tienen ...-... Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek
30/04 15:00 Geetbets Geetbets ...-... Kortenaken Kortenaken
30/04 15:00 Zichem Zichem ...-... Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem
30/04 15:00 Waanrode Waanrode ...-... Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (3D) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Vissenaken Vissenaken 19 57
2. Boutersem Boutersem 19 47
3. Tielt-Winge 3000 Tielt-Winge 3000 18 42
4. Geetbets Geetbets 19 39
5. Binkom Binkom 17 31
6. KVK Tienen KVK Tienen 18 26
7. Meensel Kiezegem Meensel Kiezegem 18 25
8. Stormvogels Drieslinter Stormvogels Drieslinter 18 24
9. VZ Glabbeek VZ Glabbeek 19 21
10. Testelt Testelt 19 20
11. Bekkevoort Bekkevoort 19 20
12. Kortenaken Kortenaken 19 19
13. Zichem Zichem 18 17
14. Sp.Molenbeek Sp.Molenbeek 18 14
15. Hoegaarden Hoegaarden 20 13
16. Waanrode Waanrode 18 3