Word fan! 3

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (1) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 19
 Speeldag 1
03/09 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 0-1 Veltem Veltem
04/09 15:00 BOKA United BOKA United 2-1 Melsbroek Melsbroek
04/09 15:00 Grimbergen Grimbergen 0-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
04/09 15:00 Wambeek Wambeek 0-1 Huldenberg Huldenberg
04/09 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 1-0 Herent Herent
04/09 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Hoegaarden Hoegaarden
04/09 15:00 Liedekerke Liedekerke 3-0 Linden Linden
04/09 15:00 Humbeek FC Humbeek FC 3-1 Elewijt Elewijt
 Speeldag 2
10/09 19:30 Linden Linden 0-3 BOKA United BOKA United
10/09 19:30 Melsbroek Melsbroek 2-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
10/09 19:45 Herent Herent 2-3 Liedekerke Liedekerke
10/09 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 5-2 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
10/09 20:00 Huldenberg Huldenberg 2-4 Humbeek FC Humbeek FC
11/09 15:00 Veltem Veltem 1-3 Grimbergen Grimbergen
11/09 15:00 Elewijt Elewijt 2-4 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
11/09 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 4-1 Wambeek Wambeek
 Speeldag 3
17/09 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 2-1 Linden Linden
18/09 15:00 Wambeek Wambeek 0-3 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
18/09 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 0-0 Huldenberg Huldenberg
18/09 15:00 BOKA United BOKA United 3-0 Veltem Veltem
18/09 15:00 Humbeek FC Humbeek FC 2-2 Herent Herent
18/09 15:00 Grimbergen Grimbergen 0-3 Hoegaarden Hoegaarden
18/09 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 2-1 Melsbroek Melsbroek
18/09 15:00 Liedekerke Liedekerke 1-0 Elewijt Elewijt
 Speeldag 4
24/09 19:30 Melsbroek Melsbroek 1-3 Humbeek FC Humbeek FC
24/09 19:45 Herent Herent 1-1 BOKA United BOKA United
24/09 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 4-1 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
24/09 20:00 Huldenberg Huldenberg 0-3 Grimbergen Grimbergen
24/09 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-0 Linden Linden
25/09 15:00 Veltem Veltem 1-2 Wambeek Wambeek
25/09 15:00 Elewijt Elewijt 3-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
25/09 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 0-1 Liedekerke Liedekerke
 Speeldag 5
01/10 19:30 Linden Linden 0-1 Huldenberg Huldenberg
01/10 20:45 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-3 Veltem Veltem
02/10 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 3-1 Herent Herent
02/10 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Melsbroek Melsbroek
02/10 15:00 BOKA United BOKA United 1-1 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
02/10 15:00 Liedekerke Liedekerke 1-3 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
02/10 15:00 Wambeek Wambeek 1-2 Elewijt Elewijt
02/10 15:00 Grimbergen Grimbergen 1-1 Humbeek FC Humbeek FC
 Speeldag 6
08/10 19:30 Melsbroek Melsbroek 4-4 Wambeek Wambeek
08/10 19:45 Herent Herent 1-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
08/10 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 0-1 BOKA United BOKA United
08/10 20:00 Huldenberg Huldenberg 0-2 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
09/10 15:00 Elewijt Elewijt 4-4 Grimbergen Grimbergen
09/10 15:00 Humbeek FC Humbeek FC 2-0 Liedekerke Liedekerke
09/10 15:00 Veltem Veltem 1-2 Linden Linden
09/10 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 1-1 Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 7
15/10 19:30 Linden Linden 2-1 Melsbroek Melsbroek
15/10 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 0-0 Herent Herent
15/10 20:00 Huldenberg Huldenberg 1-0 Veltem Veltem
16/10 15:00 Grimbergen Grimbergen 1-1 BOKA United BOKA United
16/10 15:00 Wambeek Wambeek 2-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
16/10 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Humbeek FC Humbeek FC
16/10 15:00 Liedekerke Liedekerke 1-1 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
16/10 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 1-1 Elewijt Elewijt
 Speeldag 8
22/10 19:45 Herent Herent 2-0 Grimbergen Grimbergen
22/10 20:00 Veltem Veltem 1-3 Hoegaarden Hoegaarden
22/10 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 1-3 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
23/10 15:00 Melsbroek Melsbroek 1-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
23/10 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 2-1 Wambeek Wambeek
23/10 15:00 Elewijt Elewijt 4-2 Huldenberg Huldenberg
23/10 15:00 Humbeek FC Humbeek FC 3-1 Linden Linden
23/10 15:00 BOKA United BOKA United 0-3 Liedekerke Liedekerke
 Speeldag 9
29/10 19:30 Linden Linden 2-0 Elewijt Elewijt
29/10 20:00 Huldenberg Huldenberg 1-0 Herent Herent
29/10 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1-0 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
30/10 14:30 Grimbergen Grimbergen 2-2 Liedekerke Liedekerke
30/10 14:30 Veltem Veltem 2-2 Melsbroek Melsbroek
30/10 14:30 Wambeek Wambeek 1-0 BOKA United BOKA United
30/10 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
30/10 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 0-1 Humbeek FC Humbeek FC
 Speeldag 10
05/11 19:45 Herent Herent 1-3 Linden Linden
05/11 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 4-0 Hoegaarden Hoegaarden
06/11 14:30 Humbeek FC Humbeek FC 3-0 Veltem Veltem
06/11 14:30 Elewijt Elewijt 0-1 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
06/11 14:30 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 0-2 Grimbergen Grimbergen
06/11 14:30 Liedekerke Liedekerke 1-2 Wambeek Wambeek
06/11 15:00 Melsbroek Melsbroek 2-2 Huldenberg Huldenberg
06/11 15:00 BOKA United BOKA United 2-4 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
 Speeldag 11
12/11 19:30 Melsbroek Melsbroek 3-3 Herent Herent
12/11 19:30 Linden Linden 0-0 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
12/11 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 0-0 Humbeek FC Humbeek FC
12/11 20:00 Huldenberg Huldenberg 2-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
13/11 14:30 Grimbergen Grimbergen 0-2 Wambeek Wambeek
13/11 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 1-1 Liedekerke Liedekerke
13/11 14:30 Veltem Veltem 2-1 Elewijt Elewijt
13/11 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 4-0 BOKA United BOKA United
 Speeldag 12
19/11 19:45 Herent Herent 1-1 Veltem Veltem
19/11 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 3-0 Grimbergen Grimbergen
20/11 14:30 Elewijt Elewijt 2-3 Melsbroek Melsbroek
20/11 14:30 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 0-0 Humbeek FC Humbeek FC
20/11 14:30 Liedekerke Liedekerke 1-1 Huldenberg Huldenberg
20/11 14:30 Wambeek Wambeek 6-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
20/11 15:00 BOKA United BOKA United 0-8 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
20/11 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 0-0 Linden Linden
 Speeldag 13
26/11 19:30 Linden Linden 3-2 Wambeek Wambeek
26/11 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-0 Liedekerke Liedekerke
26/11 19:45 Herent Herent 0-0 Elewijt Elewijt
26/11 20:00 Huldenberg Huldenberg 3-0 BOKA United BOKA United
26/11 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-1 Hoegaarden Hoegaarden
26/11 20:00 Veltem Veltem 1-2 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
 Speeldag 14
03/12 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 5-1 Elewijt Elewijt
04/12 14:30 Wambeek Wambeek 4-1 Herent Herent
04/12 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 0-0 Linden Linden
04/12 14:30 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 2-2 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
04/12 14:30 Grimbergen Grimbergen 0-1 Melsbroek Melsbroek
04/12 14:30 Liedekerke Liedekerke 1-2 Veltem Veltem
04/12 15:00 BOKA United BOKA United 1-5 Humbeek FC Humbeek FC
04/12 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 1-2 Huldenberg Huldenberg
 Speeldag 15
10/12 19:30 Linden Linden 3-1 Grimbergen Grimbergen
10/12 19:30 Melsbroek Melsbroek 0-0 Hoegaarden Hoegaarden
10/12 19:45 Herent Herent 1-2 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
10/12 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 3-3 Liedekerke Liedekerke
10/12 20:00 Veltem Veltem 2-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
10/12 20:00 Huldenberg Huldenberg 0-2 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
11/12 14:30 Elewijt Elewijt 2-0 BOKA United BOKA United
11/12 14:30 Humbeek FC Humbeek FC 2-1 Wambeek Wambeek
 Speeldag 16
17/12 19:45 Herent Herent 1-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
17/12 20:00 Huldenberg Huldenberg 1-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
17/12 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 0-2 Wambeek Wambeek
17/12 20:00 Hoegaarden Hoegaarden 2-3 Veltem Veltem
18/12 13:30 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 4-0 BOKA United BOKA United
18/12 13:30 Liedekerke Liedekerke 2-2 Grimbergen Grimbergen
18/12 13:30 Elewijt Elewijt 0-0 Humbeek FC Humbeek FC
 Speeldag 13
08/01 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 0-0 Grimbergen Grimbergen
08/01 14:30 Humbeek FC Humbeek FC 0-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
 Speeldag 16
11/01 20:00 Melsbroek Melsbroek - Linden Linden
 Speeldag 17
14/01 19:30 Linden Linden 2-1 Liedekerke Liedekerke
14/01 20:00 Veltem Veltem 0-2 Huldenberg Huldenberg
14/01 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-2 Melsbroek Melsbroek
15/01 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 2-5 Herent Herent
15/01 14:30 Grimbergen Grimbergen 2-2 Elewijt Elewijt
15/01 14:30 Wambeek Wambeek 0-2 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
15/01 14:30 Humbeek FC Humbeek FC 3-1 Hoegaarden Hoegaarden
15/01 15:00 BOKA United BOKA United 1-1 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
 Speeldag 18
21/01 19:45 Herent Herent 3-1 Huldenberg Huldenberg
21/01 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 1-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek
22/01 14:30 Elewijt Elewijt 1-2 Wambeek Wambeek
22/01 14:30 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 0-3 Linden Linden
22/01 14:30 Liedekerke Liedekerke 1-2 Humbeek FC Humbeek FC
22/01 15:00 Melsbroek Melsbroek 2-2 Veltem Veltem
22/01 15:00 Hoegaarden Hoegaarden 1-0 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
22/01 15:00 BOKA United BOKA United 2-1 Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 19
28/01 19:30 Linden Linden ...-... Hoegaarden Hoegaarden
28/01 20:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Melsbroek Melsbroek
28/01 20:00 Veltem Veltem ...-... Herent Herent
28/01 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... Elewijt Elewijt
29/01 14:30 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... BOKA United BOKA United
29/01 14:30 Wambeek Wambeek ...-... Liedekerke Liedekerke
29/01 14:30 Grimbergen Grimbergen ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
29/01 14:30 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
 Speeldag 20
04/02 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal ...-... Humbeek FC Humbeek FC
05/02 15:00 Melsbroek Melsbroek ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
05/02 15:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
05/02 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Linden Linden
05/02 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Huldenberg Huldenberg
05/02 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Veltem Veltem
05/02 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... Herent Herent
05/02 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Wambeek Wambeek
 Speeldag 21
11/02 19:30 Linden Linden ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
11/02 19:45 Herent Herent ...-... Melsbroek Melsbroek
11/02 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
11/02 20:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Hoegaarden Hoegaarden
12/02 15:00 Veltem Veltem ...-... Liedekerke Liedekerke
12/02 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Grimbergen Grimbergen
12/02 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... BOKA United BOKA United
12/02 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Elewijt Elewijt
 Speeldag 22
25/02 19:30 Linden Linden ...-... Herent Herent
25/02 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... Huldenberg Huldenberg
26/02 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
26/02 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Veltem Veltem
26/02 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
26/02 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
26/02 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Melsbroek Melsbroek
26/02 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 23
04/03 19:45 Herent Herent ...-... Wambeek Wambeek
04/03 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal ...-... Liedekerke Liedekerke
04/03 20:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Linden Linden
05/03 15:00 Melsbroek Melsbroek ...-... BOKA United BOKA United
05/03 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
05/03 15:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Grimbergen Grimbergen
05/03 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Elewijt Elewijt
05/03 15:00 Veltem Veltem ...-... Humbeek FC Humbeek FC
 Speeldag 24
11/03 19:30 Linden Linden ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
12/03 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... Hoegaarden Hoegaarden
12/03 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
12/03 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
12/03 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Veltem Veltem
12/03 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Herent Herent
12/03 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Melsbroek Melsbroek
12/03 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Huldenberg Huldenberg
 Speeldag 25
18/03 19:30 Linden Linden ...-... Humbeek FC Humbeek FC
18/03 19:45 Herent Herent ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
18/03 20:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Liedekerke Liedekerke
19/03 15:00 Melsbroek Melsbroek ...-... Elewijt Elewijt
19/03 15:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
19/03 15:00 Veltem Veltem ...-... BOKA United BOKA United
19/03 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Wambeek Wambeek
19/03 16:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... Grimbergen Grimbergen
 Speeldag 26
25/03 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal ...-... Melsbroek Melsbroek
26/03 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Hoegaarden Hoegaarden
26/03 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Huldenberg Huldenberg
26/03 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
26/03 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Liedekerke Liedekerke
26/03 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Linden Linden
26/03 15:00 Veltem Veltem ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
26/03 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Herent Herent
 Speeldag 27
01/04 19:30 Linden Linden ...-... Veltem Veltem
01/04 19:45 Herent Herent ...-... Humbeek FC Humbeek FC
01/04 20:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... Wambeek Wambeek
01/04 20:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Elewijt Elewijt
01/04 20:30 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
02/04 15:00 Melsbroek Melsbroek ...-... Grimbergen Grimbergen
02/04 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... BOKA United BOKA United
02/04 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
 Speeldag 28
15/04 20:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal ...-... Huldenberg Huldenberg
16/04 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
16/04 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Herent Herent
16/04 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... Melsbroek Melsbroek
16/04 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Hoegaarden Hoegaarden
16/04 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Veltem Veltem
16/04 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
16/04 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Linden Linden
 Speeldag 29
23/04 15:00 Humbeek FC Humbeek FC ...-... Grimbergen Grimbergen
23/04 15:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek ...-... BOKA United BOKA United
23/04 15:00 Herent Herent ...-... Hoegaarden Hoegaarden
23/04 15:00 Veltem Veltem ...-... Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal
23/04 15:00 Huldenberg Huldenberg ...-... Wambeek Wambeek
23/04 15:00 Linden Linden ...-... Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel
23/04 15:00 Elewijt Elewijt ...-... Liedekerke Liedekerke
23/04 15:00 Melsbroek Melsbroek ...-... Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
 Speeldag 30
30/04 15:00 Hoegaarden Hoegaarden ...-... Melsbroek Melsbroek
30/04 15:00 Liedekerke Liedekerke ...-... Stade Bierbeek Stade Bierbeek
30/04 15:00 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele ...-... Huldenberg Huldenberg
30/04 15:00 Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel ...-... Veltem Veltem
30/04 15:00 Wambeek Wambeek ...-... Humbeek FC Humbeek FC
30/04 15:00 Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal ...-... Herent Herent
30/04 15:00 Grimbergen Grimbergen ...-... Linden Linden
30/04 15:00 BOKA United BOKA United ...-... Elewijt Elewijt

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (1) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Humbeek FC Humbeek FC 18 39
2. Stade Bierbeek Stade Bierbeek 18 33
3. Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele 18 31
4. Huldenberg Huldenberg 18 30
5. Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 18 28
6. Wambeek Wambeek 18 28
7. Linden Linden 17 27
8. Hoegaarden Hoegaarden 18 23
9. Liedekerke Liedekerke 18 22
10. Veltem Veltem 18 21
11. Herent Herent 18 21
12. BOKA United BOKA United 18 19
13. Melsbroek Melsbroek 17 19
14. Elewijt Elewijt 18 17
15. Grimbergen Grimbergen 18 16
16. Rhodienne Verrewinkel Rhodienne Verrewinkel 18 14