Word fan! 0

Seizoen 2019 - 2020 Waals-Brabant (3D)


 Speeldag 1
31/08 18:00 Melin Melin 4-3 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
31/08 18:00 Walhain CG Walhain CG 5-0 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
31/08 18:00 Perwez Perwez 1-0 Jandrain Jandrain
31/08 18:00 Orp Noduwez Orp Noduwez Uitg ASE Chastre ASE Chastre
31/08 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 9-1 US Archennoise US Archennoise
01/09 15:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 3-2 Melin Melin
01/09 15:00 Huppaytoise Huppaytoise 3-3 Orp Noduwez Orp Noduwez
01/09 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 2-0 Jandrain Jandrain
 Speeldag 2
07/09 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-2 Orp Noduwez Orp Noduwez
07/09 20:00 ASE Chastre ASE Chastre 4-3 Beauvechain Beauvechain
07/09 20:00 Perwez Perwez 0-6 Walhain CG Walhain CG
08/09 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 1-1 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
08/09 15:00 Melin Melin 6-2 Huppaytoise Huppaytoise
08/09 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 5-1 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
08/09 15:00 US Archennoise US Archennoise 1-3 Beauvechain Beauvechain
08/09 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 1-2 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
26/01 14:30 Biergeois Biergeois 1-4 Ways-Genappe Ways-Genappe
 Speeldag 3
14/09 20:00 Orp Noduwez Orp Noduwez Uitg Beauvechain Beauvechain
14/09 20:00 Perwez Perwez 3-2 Biergeois Biergeois
14/09 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 6-1 Jandrain Jandrain
14/09 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 5-1 Beauvechain Beauvechain
15/09 15:00 Huppaytoise Huppaytoise 2-4 Ways-Genappe Ways-Genappe
15/09 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 6-3 US Archennoise US Archennoise
15/09 15:00 Walhain CG Walhain CG 4-1 Orp Noduwez Orp Noduwez
15/09 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 4-2 Perwez Perwez
 Speeldag 4
28/09 19:30 Jandrain Jandrain 2-2 Melin Melin
28/09 19:30 ASE Chastre ASE Chastre 2-1 Ways-Genappe Ways-Genappe
28/09 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 2-0 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
28/09 20:00 Beauvechain Beauvechain 1-2 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
28/09 20:00 Perwez Perwez 2-7 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
29/09 15:00 Jandrain Jandrain 2-3 Huppaytoise Huppaytoise
29/09 15:00 US Archennoise US Archennoise 0-4 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
29/09 15:00 Melin Melin 2-2 Walhain CG Walhain CG
29/09 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 5-4 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
 Speeldag 5
05/10 20:00 Ways-Genappe Ways-Genappe Uitg Beauvechain Beauvechain
05/10 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6-1 Jandrain Jandrain
05/10 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 7-3 US Archennoise US Archennoise
05/10 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 1-5 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
05/10 20:00 Perwez Perwez 2-1 ASE Chastre ASE Chastre
06/10 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 4-4 Melin Melin
06/10 15:00 Walhain CG Walhain CG 1-3 Ways-Genappe Ways-Genappe
06/10 15:00 Huppaytoise Huppaytoise 1-7 ASE Chastre ASE Chastre
 Speeldag 6
12/10 19:30 Biergeois Biergeois 2-5 Melin Melin
12/10 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 0-2 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
12/10 20:00 Beauvechain Beauvechain 3-1 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
13/10 15:00 Jandrain Jandrain 2-2 Walhain CG Walhain CG
13/10 15:00 US Archennoise US Archennoise 1-5 Huppaytoise Huppaytoise
13/10 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 2-3 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
13/10 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 1-1 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
28/03 20:00 Beauvechain Beauvechain Uitg Perwez Perwez
 Speeldag 7
19/10 20:00 Orp Noduwez Orp Noduwez 1-2 Ways-Genappe Ways-Genappe
19/10 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 3-2 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
19/10 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 4-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
20/10 15:00 Huppaytoise Huppaytoise 3-3 Beauvechain Beauvechain
20/10 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 3-0 Jandrain Jandrain
20/10 15:00 Biergeois Biergeois 1-1 US Archennoise US Archennoise
20/10 15:00 Walhain CG Walhain CG 5-2 ASE Chastre ASE Chastre
16/11 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 6-0 Biergeois Biergeois
 Speeldag 8
26/10 19:30 ASE Chastre ASE Chastre Uitg Melin Melin
26/10 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-4 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
26/10 19:30 Jandrain Jandrain 1-1 Orp Noduwez Orp Noduwez
27/10 15:00 Melin Melin 2-1 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
27/10 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 3-1 Huppaytoise Huppaytoise
27/10 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 2-2 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
27/10 15:00 US Archennoise US Archennoise 2-3 Walhain CG Walhain CG
15/03 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe Uitg Perwez Perwez
 Speeldag 9
09/11 20:00 Melin Melin 0-3 Beauvechain Beauvechain
09/11 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 2-0 ASE Chastre ASE Chastre
09/11 20:00 Orp Noduwez Orp Noduwez 0-1 Perwez Perwez
09/11 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 1-2 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
10/11 14:30 Walhain CG Walhain CG 1-5 Beauvechain Beauvechain
10/11 14:30 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 3-2 US Archennoise US Archennoise
10/11 14:30 Huppaytoise Huppaytoise 2-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
10/11 15:00 Biergeois Biergeois 1-1 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
 Speeldag 10
16/11 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 7-1 Huppaytoise Huppaytoise
16/11 20:00 Beauvechain Beauvechain 2-1 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
17/11 14:30 US Archennoise US Archennoise 2-0 Perwez Perwez
17/11 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 2-5 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
17/11 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 2-2 Walhain CG Walhain CG
01/02 20:00 Beauvechain Beauvechain 1-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
16/04 19:30 Biergeois Biergeois Uitg Jandrain Jandrain
 Speeldag 11
23/11 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 4-1 US Archennoise US Archennoise
23/11 19:30 Melin Melin 1-1 Ways-Genappe Ways-Genappe
23/11 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 6-1 Huppaytoise Huppaytoise
24/11 14:30 Walhain CG Walhain CG 1-11 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
24/11 14:30 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 1-2 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
29/03 15:00 Biergeois Biergeois Uitg Mont-Saint-André Mont-Saint-André
 Speeldag 12
30/11 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-2 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
30/11 19:30 ASE Chastre ASE Chastre Uitg Jandrain Jandrain
30/11 19:30 Ways-Genappe Ways-Genappe 2-2 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
30/11 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 2-6 Walhain CG Walhain CG
01/12 14:30 US Archennoise US Archennoise 2-7 Melin Melin
01/12 14:30 Huppaytoise Huppaytoise 1-3 Biergeois Biergeois
01/12 14:30 Jandrain Jandrain 3-4 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
01/12 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 2-0 Perwez Perwez
12/01 14:30 Biergeois Biergeois 3-0 Orp Noduwez Orp Noduwez
23/02 15:00 Perwez Perwez 1-2 Melin Melin
 Speeldag 13
07/12 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne Uitg Perwez Perwez
07/12 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 0-4 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
07/12 19:30 Jandrain Jandrain 0-2 Beauvechain Beauvechain
07/12 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 1-1 Biergeois Biergeois
08/12 14:30 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 0-3 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
08/12 14:30 Walhain CG Walhain CG 3-2 Huppaytoise Huppaytoise
08/12 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 5-0 FF US Archennoise US Archennoise
 Speeldag 14
14/12 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 5-2 ASE Chastre ASE Chastre
14/12 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 3-1 Perwez Perwez
14/12 20:00 ASE Chastre ASE Chastre 2-1 Biergeois Biergeois
15/12 14:30 Huppaytoise Huppaytoise 3-4 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
15/12 14:30 US Archennoise US Archennoise 1-9 Jandrain Jandrain
15/12 14:30 Biergeois Biergeois 3-2 Walhain CG Walhain CG
15/12 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 0-2 Melin Melin
 Speeldag 15
21/12 19:30 Jandrain Jandrain Uitg Ways-Genappe Ways-Genappe
21/12 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 0-5 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
21/12 19:30 Biergeois Biergeois 0-1 Beauvechain Beauvechain
21/12 20:00 Perwez Perwez 1-4 Huppaytoise Huppaytoise
22/12 14:30 Walhain CG Walhain CG 0-2 FF Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
22/12 14:30 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 4-3 Biergeois Biergeois
22/12 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 5-0 FF US Archennoise US Archennoise
22/12 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 2-1 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
15/03 15:00 Melin Melin Uitg Orp Noduwez Orp Noduwez
 Speeldag 16
04/01 19:30 ASE Chastre ASE Chastre 1-0 Orp Noduwez Orp Noduwez
04/01 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne - Melin Melin
04/01 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 2-1 Huppaytoise Huppaytoise
04/01 19:30 Jandrain Jandrain 0-1 Perwez Perwez
05/01 14:30 US Archennoise US Archennoise 0-5 FF Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
05/01 14:30 Jandrain Jandrain 1-11 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
05/01 14:30 Melin Melin 2-2 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
20/02 20:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont - FF Walhain CG Walhain CG
 Speeldag 17
31/08 20:00 Beauvechain Beauvechain 4-1 ASE Chastre ASE Chastre
11/01 20:00 Orp Noduwez Orp Noduwez Uitg RAS Jodoigne RAS Jodoigne
11/01 20:00 Beauvechain Beauvechain 6-0 FF US Archennoise US Archennoise
11/01 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 3-1 Ways-Genappe Ways-Genappe
11/01 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 8-1 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
11/01 20:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 5-0 Biergeois Biergeois
12/01 14:30 Walhain CG Walhain CG 0-5 FF Perwez Perwez
12/01 14:30 Huppaytoise Huppaytoise 1-0 Melin Melin
12/01 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 2-2 ASE Chastre ASE Chastre
 Speeldag 18
31/08 19:30 Biergeois Biergeois 4-2 Perwez Perwez
30/11 20:00 Beauvechain Beauvechain 3-0 Orp Noduwez Orp Noduwez
18/01 19:30 Orp Noduwez Orp Noduwez 5-0 FF Walhain CG Walhain CG
18/01 20:00 Beauvechain Beauvechain 2-0 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
18/01 20:00 Perwez Perwez 0-2 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
19/01 14:30 Jandrain Jandrain 1-2 Mont-Saint-André Mont-Saint-André
19/01 14:30 US Archennoise US Archennoise 1-6 FF Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
19/01 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 9-1 Huppaytoise Huppaytoise
 Speeldag 19
25/01 19:30 Ways-Genappe Ways-Genappe Uitg ASE Chastre ASE Chastre
25/01 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-0 FF US Archennoise US Archennoise
25/01 19:30 Melin Melin Uitg Jandrain Jandrain
25/01 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 5-2 Perwez Perwez
25/01 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 4-2 ASE Chastre ASE Chastre
26/01 14:30 Walhain CG Walhain CG - FF Melin Melin
26/01 14:30 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 1-2 Orp Noduwez Orp Noduwez
26/01 14:30 Huppaytoise Huppaytoise 2-1 Jandrain Jandrain
26/01 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 1-2 Beauvechain Beauvechain
 Speeldag 20
14/12 20:00 Beauvechain Beauvechain 0-1 Ways-Genappe Ways-Genappe
02/02 15:00 Jandrain Jandrain 1-9 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
02/02 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 0-1 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
02/02 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe - FF Walhain CG Walhain CG
02/02 15:00 Melin Melin 5-1 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
02/02 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 2-0 Huppaytoise Huppaytoise
02/02 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF Mont-Saint-André Mont-Saint-André
02/02 15:00 ASE Chastre ASE Chastre 5-1 Perwez Perwez
 Speeldag 21
08/02 19:30 Perwez Perwez 0-3 Beauvechain Beauvechain
08/02 19:30 Melin Melin 6-1 Biergeois Biergeois
08/02 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-2 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
08/02 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 0-1 Beauvechain Beauvechain
08/02 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 5-2 Orp Noduwez Orp Noduwez
09/02 15:00 Walhain CG Walhain CG - FF Jandrain Jandrain
09/02 15:00 Huppaytoise Huppaytoise - FF US Archennoise US Archennoise
26/03 20:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont Uitg Ways-Genappe Ways-Genappe
 Speeldag 22
15/02 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 2-2 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
15/02 19:30 Ways-Genappe Ways-Genappe 1-0 Orp Noduwez Orp Noduwez
15/02 19:30 Biergeois Biergeois Uitg RAS Jodoigne RAS Jodoigne
15/02 20:00 Beauvechain Beauvechain 5-1 FF Huppaytoise Huppaytoise
16/02 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF Biergeois Biergeois
16/02 15:00 ASE Chastre ASE Chastre - FF Walhain CG Walhain CG
15/03 15:00 Jandrain Jandrain Uitg Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
15/03 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Uitg Mont-Saint-André Mont-Saint-André
 Speeldag 23
29/02 20:00 Melin Melin 3-0 ASE Chastre ASE Chastre
29/02 20:00 Perwez Perwez 0-3 Ways-Genappe Ways-Genappe
29/02 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 2-1 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
29/02 20:00 Orp Noduwez Orp Noduwez 3-0 Jandrain Jandrain
01/03 15:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 2-3 Melin Melin
01/03 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 2-4 ASE Chastre ASE Chastre
01/03 15:00 Huppaytoise Huppaytoise 1-3 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
01/03 15:00 Walhain CG Walhain CG - FF US Archennoise US Archennoise
 Speeldag 24
07/03 19:30 ASE Chastre ASE Chastre 2-7 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
07/03 19:30 Perwez Perwez 3-0 Orp Noduwez Orp Noduwez
07/03 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-3 Huppaytoise Huppaytoise
07/03 20:00 Beauvechain Beauvechain - FF Walhain CG Walhain CG
07/03 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 1-0 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
08/03 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 3-3 Biergeois Biergeois
08/03 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
19/04 15:00 Beauvechain Beauvechain Uitg Melin Melin
 Speeldag 25
06/10 15:00 Jandrain Jandrain 1-2 Biergeois Biergeois
21/03 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 0-0 Beauvechain Beauvechain
21/03 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Uitg Ways-Genappe Ways-Genappe
21/03 20:00 Perwez Perwez - FF US Archennoise US Archennoise
22/03 15:00 Walhain CG Walhain CG - FF Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
22/03 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont Uitg Beauvechain Beauvechain
22/03 15:00 Huppaytoise Huppaytoise Uitg Mont-Saint-André Mont-Saint-André
 Speeldag 26
23/11 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André 4-2 Biergeois Biergeois
23/11 20:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 1-1 Melin Melin
28/03 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne - FF Walhain CG Walhain CG
29/03 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Uitg Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
29/03 15:00 Huppaytoise Huppaytoise Uitg Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
29/03 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF Orp Noduwez Orp Noduwez
 Speeldag 27
08/09 15:00 Orp Noduwez Orp Noduwez 7-0 Biergeois Biergeois
04/04 20:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont Uitg Jandrain Jandrain
04/04 20:00 Perwez Perwez Uitg Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
04/04 20:00 Jandrain Jandrain 1-8 ASE Chastre ASE Chastre
04/04 20:00 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-1 Ways-Genappe Ways-Genappe
04/04 20:00 Melin Melin 2-1 Perwez Perwez
05/04 15:00 Biergeois Biergeois Uitg Huppaytoise Huppaytoise
05/04 15:00 Melin Melin - FF US Archennoise US Archennoise
05/04 15:00 Walhain CG Walhain CG - FF Mont-Saint-André Mont-Saint-André
05/04 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont Uitg RAS Jodoigne RAS Jodoigne
 Speeldag 28
18/04 20:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André Uitg Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
18/04 20:00 Perwez Perwez 3-4 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
18/04 20:00 Beauvechain Beauvechain Geannuleerd Jandrain Jandrain
19/04 15:00 Huppaytoise Huppaytoise - FF Walhain CG Walhain CG
19/04 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF Ways-Genappe Ways-Genappe
19/04 15:00 Biergeois Biergeois Uitg Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
19/04 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Uitg Orp Noduwez Orp Noduwez
 Speeldag 29
23/02 15:00 Biergeois Biergeois 1-3 ASE Chastre ASE Chastre
26/04 15:00 ASE Chastre ASE Chastre Uitg Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont
26/04 15:00 Perwez Perwez Uitg Mont-Saint-André Mont-Saint-André
26/04 15:00 Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont Uitg Huppaytoise Huppaytoise
26/04 15:00 Melin Melin Uitg Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois
26/04 15:00 Walhain CG Walhain CG - FF Biergeois Biergeois
26/04 15:00 Jandrain Jandrain - FF US Archennoise US Archennoise
 Speeldag 30
20/10 15:00 Orp Noduwez Orp Noduwez 2-3 Melin Melin
26/10 20:00 Beauvechain Beauvechain 3-0 Biergeois Biergeois
03/05 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe 5-0 Jandrain Jandrain
03/05 15:00 Huppaytoise Huppaytoise Geannuleerd Perwez Perwez
03/05 15:00 Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont - FF Walhain CG Walhain CG
03/05 15:00 Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois Geannuleerd Ways-Genappe Ways-Genappe
03/05 15:00 Mont-Saint-André Mont-Saint-André Geannuleerd Orp Noduwez Orp Noduwez
03/05 15:00 US Archennoise US Archennoise - FF ASE Chastre ASE Chastre
03/05 15:00 Biergeois Biergeois Geannuleerd Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont
 Stand G P
1. Mont-Saint-André Mont-Saint-André 22 50
2. Beauvechain Beauvechain 22 47
3. Melin Melin 22 45
4. Ronvau Chaumont Ronvau Chaumont 23 44
5. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 23 43
6. Ways-Genappe Ways-Genappe 21 41
7. ASE Chastre ASE Chastre 23 38
8. Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 22 38
9. Ottignies-Stimont Ottignies-Stimont 20 26
10. Walhain CG Walhain CG 15 24
11. Orp Noduwez Orp Noduwez 22 20
12. Biergeois Biergeois 22 19
13. Huppaytoise Huppaytoise 23 19
14. Perwez Perwez 22 18
15. Jandrain Jandrain 21 6
16. US Archennoise US Archennoise 15 4